سنگ تمام SR7 برای طارمی در رسانه اروپایی : او بهترین مهاجم آسیا است

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

مهدی طارمی این روزها عملکرد درخشانی در تیم فوتبال ریوآوه پرتغال دارد و مورد توجه رسانه های این کشور قرار گرفته است. طارمی که اولین فصل حضورش در یک تیم اروپایی را تجربه می کند، در همان ماه های اول حضورش در ریوآوه آنقدر خوب بود که در نقل و انتقالات زمستانی تیم های مطرح پرتغال و فرانسه خواهان به خدمت گرفتنش بودند.

روزنامه «ابولا» پرتغال به همین بهانه گفتگویی را با سروش رفیعی هافبک سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی و همبازی طارمی که هواداران پرسپولیس او را  با لقب  SR7  می شناسند ، انجام داده است.

رفیعی درباره موفقیت ها و گلزنی های طارمی در لیگ پرتغال گفت:

مردم ایران از عملکرد طارمی در پرتغال هیجان زده هستند. آنها واقعا از شنیدن خبرهای موفقیت طارمی در اروپا خوشحال می شوند.
هافبک فعلی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد:

مطمئن هستم که مردم پرتغال یک بازیکن کاملتر و موفقتری را در آینده خواهند دید.
رفیعی در ادامه گفتگوی خود با روزنامه ابولا که به صورت تلفنی انجام شده است، گفت:

طارمی در حال حاضر بهترین مهاجم آسیا است و علاوه بر ارزش هایی که دارد، ترکیبی از حرفه ای‌گری و فداکاری است. طارمی بازیکن بسیار کاملی است؛ کسی که می تواند به تنهایی روند بازی و نتیجه را تغییر بدهد.
هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد:

من از شرایط تیم ریوآوه اطلاعات دقیقی ندارم ولی فکر می کنم طارمی‌ هر خصوصیتی را برای بازی در تیم های مطرح پرتغال دارد. من با او صحبت می کنم و می دانم که از شرایطش راضی و خوشحال است اما این را هم می دانم که خواهان چیزی بیشتر از این است.
سروش رفیعی در پایان صحبت هایش گفت:

طارمی‌ قطعا بهترین مهاجم تاریخ فوتبال ایران بعد از علی دایی است. نمی توانم آنها را با هم مقایسه کنم. دایی در تاریخ فوتبال قاره صاحب وزن و اعتبار است و هنوز بهترین گلزن ملی جهان است. اما کیفیت و خصوصیات طارمی می گوید که او بهترین مهاجم حال حاضر ایران و آسیا است.
مهر

عکس پروفایل در خانه بمانیم،عکس نوشته در خانه بمانیم

 ابزار وبلاگ » اخبار 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x