دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه

دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه,دانلود فیلم ایرانی هفت و پنج دقیقه

دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه

دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه

عکس پروفایل جدید » دانلود فیلم ایرانی »  دانلود کامل فیلم‌ ایرانی فیلم هفت و پنج دقیقه

کد تولز: فیلم ایرانی هفت و پنج دقیقه با امتیاز 5.8/10 از سایت imdb – در تاریخ امروز به سراغ فیلم ایرانی هفت و پنج دقیقه می رویم, به محض پخش فیلم از شبکه نمایش خانگی می توانید این فیلم را از سایت کد تولز دریافت کنید. هفت و پنج دقیقه فیلمی به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، نویسندگی فرهاد توحیدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تختکشیان محصول سال ۱۳۸۷ است. فیلم داستان زندگی سه زن که در آستانه فروپاشی روحی و خودکشی‌اند.

اینفوگرافی فیلم‌ ایرانی هفت و پنج دقیقه

کارگردان: محمدمهدی عسگرپور
تهیه‌کننده: محمدرضا تختکشیان
نویسنده: فرهاد توحیدی
موسیقی: علی کهن‌دیری
فیلم‌برداری: محمود کلاری
تدوین: والری لویس
توزیع‌کننده فیلم‌ هفت و پنج دقیقه: هنر و تجربه
تاریخ‌های انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۵
مدت زمان فیلم‌ هفت و پنج دقیقه: ۹۰ دقیقه
کشور: ایران
زبان: فارسی

بازیگران فیلم‌ ایرانی هفت و پنج دقیقه

بازیگران: ایزابل پاسکو – لیندا بوئنی – ملینا مورس – تام نوامبر – رضا کیانیان – رضا عطاران

پیشنهاد مطلب: الکساندرا داداریو , لوراتادین

اخبار فیلم سینمایی هفت و پنج دقیقه

فیلم هفت و پنج دقیقه در بیست و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر(۱۳۸۷) حضور داشته‌است.

درباره فیلم
سه زن در شهر کوچکی در فرانسه، هر کدام در مواجهه با جامعه و خانواده خود دست به انتخاب‎هایی می‌زنند که زندگی آن‎ها را تحت الشعاع قرار می‎دهد

نظر کارگردان
یافتن روزنه‎ای حتی خیلی کوچک برای بیرون رفتن ازدایره‎های تلخ ورنج‎آور، ارزش زیادی دارد. آنقدر که شاید فلسفه خلقت همین یافتن باشد.

بیوگرافی ستارگان فیلم سینمایی هفت و پنج دقیقه

رضا کیانیان

رضا کیانیان (زاده ۲۹ خرداد ۱۳۳۰، تهران) بازیگر سینما و تئاتر وتلویزیون، نویسنده و عکاس ایرانی است.

رضا عطاران

رضا عطاران (زادهٔ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۷ در مشهد) بازیگر، کارگردان،فیلم‌نامه‌نویس، خواننده و تدوینگر ایرانی است. او در رشتهٔ اقتصاد دیپلم خود را دریافت کرد و برای ادامهٔ تحصیل به دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران رفت. با این حال پس از مدتی تحصیل را رها کرد و به سینما روی آورد. آغاز فعالیت عطاران به‌عنوان بازیگر در تئاتر حسن حامددر دههٔ ۱۳۶۰ صورت گرفت و این همکاری تا سال ۱۳۷۱ ادامه داشت.

ایزابل پاسکو

ایزابل پاسکو (به انگلیسی: Isabelle Pasco) (زاده ۲۵ آوریل ۱۹۶۶)بازیگر فرانسوی است. از فیلم‌های معروف او می‌توان به بازی در فیلم سیرک نامرئی اشاره کرد.

لیندا بوئنی

لیندا بوئنی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار لیندا بوئنی می‌توان به بازیگری در فیلم هفت و پنج دقیقه اشاره کرد. لیندا بوئنی در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم لیندا بوئنی در این سال، بازیگری درفیلم هفت و پنج دقیقه به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور محسوب می‌شود.

‏ملینا مورس‏

ملینا مورس بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار ملینا مورس می‌توان به بازیگری در فیلم هفت و پنج دقیقه اشاره کرد. ملینا مورس در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم ملینا مورس در این سال، بازیگری در فیلم هفت و پنج دقیقه به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور محسوب می‌شود.

تام نوامبر

تام نوامبر در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم تام نوامبر در این سال، بازیگری درفیلم هفت و پنج دقیقه به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی تام نوامبر بازی در فیلم هفت و پنج دقیقه بوده است. تام نوامبر کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال 1387 فیلم هفت و پنج دقیقه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با محمدمهدی عسگرپور همکاری داشته است.

نقد فیلم‌ ایرانی هفت و پنج دقیقه

هفت و پنج دقیقه روایتگر زندگی سه زن مهاجر است که در شهر لیون فرانسه زندگی می کنند را به صورت موازی روایت می کند. سه زنی که هر کدام در گوشه ای از شهر در حال گذران زندگی هستند ولی اتمسفر و فضای غالب زندگی در آن سرزمین موجب ایجاد فضای مشترکی برای آنها می شود و آن وجه مشترک ظلمی است که جامعه مسلمان به آنها می کند، ظلمی که بنابر گفته یکی از زنان فیلم، اگر آنها نیز فرانسوی بودند هیچ گاه این اتفاقات برای آنها نمی افتاد. اتفاقاتی که در نهایت منجر به خودکشی هر سه زن می شود، که از این خود کشی تنها یک نفر جان سالم به در می برد.

اما نکته ای که شاید بتوان در خصوص این فیلم بدان اشاره کرد، موضوعی است که متاسفانه در جوامع در حال توسعه بسیار دیده می شود و آن شیفتگی بسیار نسبت به کشورهای غربی و نگاهی بهشتوار به این کشور ها است. نگاهی که توام با تحقیر جامعه خود نیز می باشد. نگاهی که توسط رسانه های مختلف معاند نیز به مردم القا می شود و به آنها می گوید که آن کشورها، سرزمینی هستند که هیچ حقی از کسی گرفته نمی شود. جوامعی هستند که حقوق شهروندی، اولویت اول آن است؛ اما حقیقت همانگونه که فیلم به خوبی بدان اشاره می کند، اینگونه نیست. فیلم مصداق واقعی ضرب المثل قدیمی است که می گوید، آواز دُغُل از دور خوش است. مخصوصاً دُغُلی که هیچ صدایی از خود ندارد و هر چه دارد، مجمعی از صداهای تقلبی است.

نکته بعدی که به خوبی در فیلم نشان داده شده بود، یاس و ناامیدی و استیصالی است که در جامعه غربی حاکم شده است. جامعه ای که وقتی در آن بنیان دین و خانواده از بین رفت، دیگر هیچ عاملی موجب ایجاد نشاط و امید به آینده نخواهد شد. نکته ای که در بازیگرهای ایرانی فیلم دیده نمی شود؛ یعنی در بازی رضا عطاران و رضا کیانیان همواره امید و نشاط دیده می شود، هرچند که آنها در زندگی خود مشکلات متعددی داشتند.

لینک های دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه با انواع کیفیت کم حجم تا عالی

در صورت پخش از شبکه نمایش خانگی لینک دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه به رنگ قرمز تغییر می کند.

دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه با کیفیت انتخابی کاربر  :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه با کیفیت 480p :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه با کیفیت 720p :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه با کیفیت 1080p :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه با کیفیت Hq 1080 :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم هفت و پنج دقیقه با کیفیت Bluray 1080p  :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

 

پیشنهاد دانلود فیلم ایرانی:

دانلود فیلم پارادایس | دانلود فیلم آستیگماتدانلود فیلم عرق سرد | نقد فیلم سوگلی

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه | دانلود فیلم سامورایی در برلین | دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

پیشنهاد دانلود سریال ایرانی:

دانلود سریال قورباغه

پیش از این داستان سریالهای: سریال ارباب حلقه ها – سریال ویچر – سریال چرنوبیل در سایت کد تولز بررسی شد.

 

منبع: ابزار وبلاگ حرفه ای

درباره سایت کد تولز

Avatar
با ابزار وبلاگ نویسی حرفه ای زیر می توانید وبلاگتون زیبا و حرفه ای کنی راهنمای درج ابزار در قالب وبلاگ:وارد قالب وبلاگ بشید، کد گرفته شده از ابزار و در قالب کپی پست کنید. البته بعضی از سرویس های وبلاگ دهی دارای ابزارک هستند که به راحتی می تونید کد رو در ابزارک وبلاگ کپی کنید و از حرفه ای شدن وبلاگتون لذت ببرید. وبلاگنویسی یکی از کار های خاص و لذت بخشی است که پیر و جوان نمی شناسد و همه افراد با هر طرز فکری را در بر می گیرد با اضافه کردن ابزار های . وبلاگ به وب خود می تونید یک وبلاگ نویسی شگفت انگیز رو تجربه کنید. این در حالی است که وبلاگ شما تمامی ابزار های مورد نیاز یک وب سایت بلکه بیشتر از یک وب سایت را دارد.با ابزار های وبلاگ زیر می توانید ار کپی برداری مطالب وبلاگ جلوگیری کنید همچنین اخرین خبرهای سایت ها رو در وبلاگتون به صورت اتوماتیک قرار بدین, می تونید به وبلاگتون ساعت و تقویم اضافه کنید یا وضعیت آب و هوا شهرتون و نشون بدید. ابزار وبلاگ دارای استاندارد های لازم سئو وبلاگ و سایت هستند ,هیچ محدودیتی در استفاده ندارند و در تمامی وبلاگ و سایت ها می توانید از آن ها استفاده کنید دسته ها: سایت ابزار وبلاگ حرفه ای و سایت کد تولز رپورتاژ آگهی عکس پروفایل تاریخ امروز دانلود فیلم ایرانی رئال مادرید  نتایج زنده فوتبال

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

عکس پروفایل سیاه و سفید,عکس پروفایل مشکی خاص,عکس پروفایل مشکی تیکه دار,عکس سیاه سفید شیک,عکس پروفایل سیاه غمگین,عکس پروفایل سیاه قلم,عکس پروفایل سیاه ساده,عکس پروفایل مشکی خدا,عکس پروفایل سیاه سفید غمگین,عکس پروفایل مشکی دخترونه,عکس پروفایل سیاه سفید شاخ,عکس پروفایل مشکی ساده,عکس پروفایل سیاه سفید دخترانه,عکس پروفایل مشکی متن دار,عکس پروفایل سیاه و سفید عاشقانه,عکس پروفایل سیاه سفید دخترانه,پروفایل سیاه غمگین,عکس سیاه سفید فانتزی,عکس سیاه سفید هنری,پروفایل سیاه تسلیت,عکس پروفایل سیاه خاص,عکس پروفایل سیاه سفید,عکس پروفایل سیاه و سفید,عکس مشکی ساده

عکس پروفایل سیاه

0 عکس پروفایل سیاه و مشکی جدید سلام ملت کد تولزی, در تاریخ امروز از ...