احتمال جدایی رونالدو از رئال مادرید هر روز بیشتر میشود؟+کالبدشکافی جدایی رونالدو از رئال

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

آیا احتمال جدایی رونالدو از رئال مادرید هر روز بیشتر میشود؟+کالبدشکافی جدایی رونالدو از رئال

عکس های کریستین رونالدو

جدایی رونالدو از رئال مادرید در اخبار نقل و انتقلات ورزشی اروپا در صدر است

آیا احتمال جدایی رونالدو از رئال مادرید هر روز بیشتر میشود؟

بررسی دقیق تر:چرا احتمال جدایی رونالدو از رئال مادرید هر روز بیشتر میشود؟

 فلورنتینو پرز در مورد وضعیت رونالدو: او نمی خواهد به چشم متهم دیده شود؛ هیچ پیشنهادی برای او دریافت نکرده ایم

مارکا:کریستیانو نمی خواهم بروی و تماس زیدان با رونالدو

به نقل از مارکا:اصلا اگر می خواهد برود، کجا می خواهد برود؟ مطمئن هستیم که باشگاهی قرار نیست بندش را فعال کند. از طرفیمارکا می گوید رئال مادرید جلوی بازیکنان ناراضی را نمی گیرد اما در عین حال می دانیم که موراتا یک ماه است می خواهد به منچستریونایتد برود و رئال رضایت نداده است و عددی نجومی طلب می کند. در مورد رونالدو چه اتفاقی می افتد؟ اصلا چه تیمی حاضر است چنین هزینه ای کند؟ اصلا چه تیمی می تواند چنین هزینه ای کند؟

جدایی رونالدو از کجا کلید خورد؟

نشریه رکورد در وبسایت خود اعلام کرد که تصمیم کریستیانو رونالدو برای جدایی از رئال به قدری جدی است که او دیگر قصد بازگشت به مادرید را هم ندارد!
داستان خیلی پیچیده به نظر می رسد. ۲۴ ساعتِ قبل احتمال جدایی رونالدو از مادرید شاید کمتر از یک هزارم درصد بود اما امروز در این لحظه، می توان درصد مهمی برای آن قائل بود. در حالی که کاملا قانع شده ایم که رونالدو عصبانی است و می خواهد برود و حتی گفته که تصمیمش را عوض نمی کند، همان قدر هم قانع شده ایم که رونالدو گزینه های کمی برای رفتن دارد. پس به کجا می روی برادر؟

همانطور که می دانید جورجینا رودریگز مدل اسپانیایی همسر جدید رونالدوست وی در مورد جدایی رونالدو سکوت کرده است.

آخرین اخبار ورزشی امروز,جدیدترین اخبار ورزشی امروز,اخبار ورزشی و خبر های ورزشی

کالبدشکافی جدایی رونالدو از رئال

چهارشنبه (۱۷ خرداد)

روزنامه‌ پرتغالی A Bola نوشت: یک تیم اروپایی حاضر است برای خرید ستاره مادرید ۱۸۰ میلیون یورو بپردازد. در همان روز رونالدو که در اردوی تیم‌ ‌ملی کشورش حضور داشت، گفت‌: هیچ چیز غیرممکن نیست.

جمعه (۱۸ خرداد)

روزنامه‌ آس و El Confidencial تایید کردند مهاجم پرتغالی با پیشنهاد نجومی ۲۰۰ میلیون یورویی روبه‌رو شده است. ابتدا اعلام کردند این پیشنهاد از یک تیم چینی است اما سپس نام منچستریونایتد را عنوان کردند.

یک‌شنبه (۲۰ خرداد)

یک روزنامه‌ پرتغالی نوشت: رونالدو می‌خواهد دستمزد بیش‌تری از لیونل مسی در بارسلونا دریافت کند. ستاره آرژانتینی بارسلونا به زودی قراردادش را با تیم‌ ‌ کاتالانی تمدید خواهد کرد و دستمزد سالانه او ۳۰ میلیون یورو در سال خواهد بود. به همین خاطر چنین خبری مطرح شد.

سه‌شنبه (۲۲ خرداد)

دادگاه مادرید، رونالدو را به فرار مالیاتی ۱۴.۷ میلیون یورویی در سال‌های ۲۰۱۴ – ۲۰۱۱ متهم کرد. مهاجم پرتغالی در تمرینات تیم‌ ‌ملی کشورش گفت‌: وجدانم راحت است.

چهارشنبه (۲۴ خرداد)

رئال مادرید ۲۴ ساعت پس از خبر فرار مالیاتی از ستاره تیم‌ ‌خود حمایت کرد. باشگاه ‌اسپانیایی در این بیانیه اعلام کرد بی‌گناهی مهاجم خود را ثابت خواهد کرد.

پنج‌شنبه (۲۵ خرداد)

رونالدو از طریق شبکه‌های اجتماعی درباره فرار مالیاتی خود صحبت کرد و نوشت: گاهی اوقات بهترین پاسخ سکوت است.

او در کنار این نوشته عکس از خود منتشر کرد که علامت سکوت را نشان می‌داد.

روزنامه‌ آس در این روز نوشت: باشگاه رئال مادرید با مهاجم پرتغالی‌اش درباره فرار مالیاتی صحبت خواهد کرد و به او مشاوره خواهد داد تا به دادگاه احتمالی نرود.

جمعه (۲۶ خرداد)

روزنامه‌ A Bola امروز خبر جنجالی منتشر کرد و نوشت: رونالدو به خاطر فرار مالیاتی ناراحت است و می‌خواهد باشگاه اسپانیایی را ترک کند.

پس از منتشر شدن این خبر روزنامه‌ ‌اسپانیایی مارکا نوشت: باشگاه ‌رئال مادرید تلاش خواهد کرد رونالدو را آرام کند تا او را از تصمیمش  منصرف کند.

آیا احتمال جدایی رونالدو از رئال مادرید هر روز بیشتر میشود؟+کالبدشکافی جدایی رونالدو از رئال