خانه / کد تولز / فصل هشتم سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت 8

فصل هشتم سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت 8

فصل هشتم سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت 8

قسمت آخر فصل هفتم سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت 7

همه طرفدارن دنیای فیلم سریال با سریال Game of Thrones یا سریال بازی تاج و تخت آشنا هستند

فصل هفتم Game of Thrones,فصل 7 Game of Thrones,فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت,فصل 7 سریال بازی تاج و تخت

شبکه ی HBO یک عکس از فصل هفتم سریال پرطرفدار Game of Thrones منتشر کرده است و در همین مدت کم بسیار خبر ساز شده است. حالا از هر زمانی بیشتر به زمان پخش سریال نزدیک هستیم و هر چه به پخش این سریال نزدیک تر شویم اخبار مربوط به آن بیشتر می شود.

نکته ای که باید به آن توجه کنیم بی اطلاعی کامل ما از داستان و روند فصل هفت است و دلیل آن این است که بر خلاف فصل های گذشته این بار و برای فصل هفتم کتابی وجود ندارد، درواقع این کتاب هنوز چاپ نشده است پس هر اتفاقی که قرار است رخ دهد، جنگ هایی که قرار است اتفاق بیفتد، موجوداتی که قرار است به داستان اضافه شوند، پیمان ها و خیانت ها و هر آنچه که در سریال اتفاق می افتد جدید است و چیزی درباره ی آن نمی دانیم. در چنین شرایطی انتشار عکس هایی از صحنه های مختلف سریال خیلی هیجان انگیز است.

آپدیت اخبار سریال Game of Thrones

روز گذشته در پیج اختصاصی سریال در سایت شبکه  HBO به طور رسمی مدت زمان هر قسمت به صورت رسمی منتشر شد که می توانید مشاهده کنید:

Episode 1: 59 minutes.

Episode 2: 59 minutes.

Episode 3: 63 minutes.

Episode 4: 50 minutes.

Episode 5: 59 minutes.

Episode 6: 71 minutes.

Episode 7: 81 minutes.

نکته ای که باید به آن اشاره کرد رکورد طولانی ترین قسمت از سریال در اختیار قسمت آخر فصل ششم این سریال بود و حالا با توجه به این خبر از این بعد طولانی ترین قسمت از سریال آخرین قسمت از فصل هفتم خواهد بود.

تریلر فصل هفتم سریال Game of Thrones

 

پرسش و پاسخ های فصل هفتم Game of Thrones فصل 7 بازی تاج و تخت

۱- کشتی دنریس کی و کجا پهلو می‌گیرد؟

سؤال اینجاست که دقیقاً کجا این اتفاق خواهد افتاد. او ممکن است مستقیم به کیگز‌لندینگ برود و تلاش کند دوباره جنگ بلک واتر دیگری را شروع کند و البته با موفقیت به پایان ببرد.
با داشتن بزرگ‌ترین، گوناگون‌ترین و مجهزترین نیروی نظامی در تمام سرزمین، دنریس تارگرین قدرتی است که وقتی به وستروس برسد باید بسیار جدی گرفته شود. سؤال اینجاست که دقیقاً کجا این اتفاق خواهد افتاد. او ممکن است مستقیم به کیگز‌لندینگ برود و تلاش کند دوباره جنگ بلک واتر دیگری را شروع کند و البته با موفقیت به پایان ببرد. این اتفاق خیلی محتمل به نظر می‌رسد چون حالا تایریون لنیستر که در جنگ بلک واتر قبلی از سقوط شهر جلوگیری کرد، حالا طرف اوست. ولی اگر متحدان او، اولنا تایرل و الاریا ساند به کمک او احتیاج داشته باشند تا اول مشکلات خودشان را در دورن، یا در ریچ حل کنند چطور؟ شاید در دریا دچار مشکلی شود یا تصمیم بگیرد ابتدا به شهر دیگری در اسوس سر بزند و برده‌های بیشتری را آزاد کند. یا اگر درباره وایت واکرها چیزی بشنود و تصمیم بگیرد تا راهی شمال شود و به اتحاد مبارزه با آن‌ها بپیوندد چطور؟ فقط به خاطر اینکه او بر کشتی نشسته و سرانجام به راه افتاده، به این معنی نیست که برای تصاحب تخت آهنین، راهی سخت و دشوار پیش رو ندارد. ۲- آیا اتحاد بزرگ دنریس پابرجا خواهد ماند؟

تیریون لنیستر خواهرزاده‌اش مارسلا را بسیار دوست داشت، برای همین او را به دورن فرستاد تا آنجا در امان باشد، اما حاکم جدید دورن، الاریا سند، مارسلا را مسموم کرد و از بین برد. حالا هر دو آن‌ها متحد دنریس تارگرین هستند. اگر تیریون این ماجرا را بفهمد – داریم درباره کسی حرف می‌زنیم که دو سرگرمی خود را نوشیدن و دانستن می‌داند – این گناهی است که باید مقصرش تاوان پس دهد. این فقط یکی از مشکلات اساسی اتحادی است که دنی تشکیل داده است. این اتحادی است متشکل از بردگان سابق، قبایل دوتراکی و سه زن فوق‌العاده خطرناک (الاریا، اولنا تایرل و یارا گری‌جوی) که هر سه از خانواده‌هایی زخم‌خورده هستند که کینه‌دارند. چنین اتحادی ممکن است قبل از اینکه بتواند سرسی لنیستر را از تخت آهنین به پایین بکشد، از هم بپاشد و از بین برود.

۳- اتحاد شمال چه وضعیتی دارد؟

بنابراین فقط کافی است که سرسی لنیستر کلاغی به‌سوی فرزندان استارک بفرستد و به آن‌ها بگوید که پیتر بیلیش کسی بوده که به پدر عزیزشان خیانت کرده است.
تا اینجا متوجه شده‌ایم که سانسا استارک از اینکه کنار گذاشته‌شده و برادر ناتنی‌اش جان اسنو به پادشاهی شمال برگزیده شده خوشحال نیست. اولین بار پیتر بیلیش بود که این ایده را در ذهن او ایجاد کرد که او وارث برحق تاج و تخت است، و اینکه چرا سانسا انقدر در برابر فریبکاری‌های پیتر بیلیش ضعیف است مشخص نیست. آیا این همان کسی نیست که بارها به او خیانت وبدی کرده است؟ به‌هرحال این‌یکی از دسیسه‌هایی است که باید مراقب آن بود. از سوی دیگر، لردهای ویل هم به‌طور طبیعی تمایلی به دنباله‌روی از پادشاه شمال ندارند، چون بیشتر آن‌ها به ارباب خودشان، لیتل فینگر (پیتر بیلیش)، اعتماد ندارند. وایلدلینگ‌ها و مردان شمال هم که هزاران سال است باهم خصومت و دشمنی دارند؛ بنابراین فقط کافی است که سرسی لنیستر کلاغی به‌سوی فرزندان استارک بفرستد و به آن‌ها بگوید که پیتر بیلیش کسی بوده که به پدر عزیزشان خیانت کرده است. ۴- واکنش جیمی به حکومت سرسی چه خواهد بود؟

استارک‌ها را فراموش کنید. حالا سرسی لنیستر، در خانه و از جانب نزدیک‌ترین کسانش، به‌خصوص برادرش، مشکلات بزرگ‌تری دارد. جیمی که برای جنگیدن به نام خاندانشان به ریورلندز فرستاده‌شده بود، حالا بازگشته و فهمیده که خواهرش بر تخت آهنین تکیه زده و پسرشان تومن مرده و از بین رفته است. علت مرگ؟ خودکشی، در اثر تألمات روحی ناشی از انفجار صدها گالن وایلدفایر که باعث کشته شدن هزاران نفر شد. اتفاقی که جیمی برای پیشگیری از وقوعش آخرین پادشاه خاندان تارگرین را به قتل رساند و کینگ اسلیر (شاه کش)‌نام گرفت. او یک‌بار یک پادشاه دیوانه را کشته استو حالا با این ملکه دیوانه چه می‌خواهد بکند؟ آن‌هم حالا که دیگر هیچ مانعی برای علنی کردن رابطه‌شان وجود ندارد؟

۵ – از یورن گریجوی چه خبر؟

“من طوفانم برادر. اولین و آخرین طوفان.” رجز خواندن آن‌هم از طرف کسی که بعدازاینکه برادرش را به قتل رساند و خود را پادشاه آیرون آیلند نامید، اولین اتفاقی که برایش افتاد این بود که برادرزاده‌هایش کشتی‌هایش را دزدیدند و فرار کردند. البته در کتاب اصلی که جرج آر آر مارتین نوشته، یورن یک تهدید واقعی محسوب می‌شود – یک دزد دریایی پوچ‌گرای دیوانه که در سحر و جادو هم‌دستی دارد و از شقاوت لذت می‌برد – مثل‌اینکه رمزی بولتون دریانوردی باشد که قدرت‌های جادویی هم دارد. توجه کنید که یورن چطور خودش را توصیف می‌کند -“من طوفانم برادر. اولین و آخرین طوفان.”- و آن را مقایسه کنید با توصیف جان اسنو از وایت واکرها: “دوست من بهت قول می‌دم که دشمن واقعی تا بعد از طوفان صبر نخواهد کرد. او خود طوفان را خواهد آورد.” آیا این گریجوی درواقع مباشر انسانی پادشاه شب (پادشاه وایت واکرها) است؟ آیا او آن‌قدر دیوانه است که بی‌توجه به نتیجه‌ای که به بار خواهد آمد دست به انتقامی ویران‌کننده بزند؟ آیا کشتی‌های جدید او ممکن است به دنریس حمله کنند یا وستروس را فتح کنند؟ مقصد او هرکجا که باشد، به نظر می‌رسد دارد آماده می‌شود که به‌جای بولتون‌ها و اسپرو و طرفدارانش، شخصیت منفی بعدی سریال باشد.

۶- در طول این فصل سم قرار است چه‌کار کند؟

شخصیت سمول تارلی و اتفاقاتی که در فصل گذشته برای او افتاد مانند یک رنگین‌کمان شاد و خوشحال بود. او جلوی پدرش ایستاد، شمشیر والرین متعلق به اجدادش را دزدید و دوست‌دخترش گیلی و فرزندخوانده‌اش را با خود به دژ استادان و بزرگ‌ترین کتابخانه وستروس برد. خب، حالا چی؟ مشخص است که او نمی‌تواند در طول هفت قسمت این فصل فقط بنشیند کتاب بخواند، یا در تمام مدت درباره وایت واکرها اطلاعات کسب کند. باید آنجا اتفاقاتی بیفتد. آیا ممکن است یورن به این شهر یورش ببرد تا به گنجینه دانش باستانی آن دست پیدا کند، یا فقط برای اینکه سوختن جهان را تماشا کند.حالا که شرایط جان اسنو تا این حد تغییر کرده، آیا ممکن است سم را به‌سوی خود بخواند و سم به او بپیوندد؟

۷- حرکت بعدی آریا چه خواهد بود؟

در فصل اول، آریا قبل از‌ اینکه لنیسترها گرگ را بکشند او را فراری داد. حالا که صحبت از لنیسترها شد، سرسی و جیمی هم بهتر است مراقب قدم‌هایی که برمی‌دارند باشند. آریا با چه کسانی برخورد خواهد کرد؟ آیا او به تکامل در جهت تبدیل‌شدن به انتقام‌جوی وستروس ادامه خواهد داد، یا عقب خواهد کشید؟
آریا، از براووس و از مردان بی‌چهره فرار کرد، البته بعدازاینکه کمی از قدرت جادویی آن‌ها در قتل را با خود آورد. آریا حالا توانسته یک نفر دیگر را هم از فهرست افرادی که باید به قتل برساند، خط بزند. او توانست گلوی والدر فری را از هم بدرد. برنامه بعدی او چیست؟ او حالا در ریورلندز است، جایی که پر است از آدم‌هایی که او واقعاً دلش می‌خواهد که با آن‌ها برخورد کند. دوست-دشمن شماره اولش، هاوند (سگ تازی نام مستعار سندور کلگان) هم به بازی برگشته است. ملیساندره از شمال تبعیدشده و به همان سمت درحرکت است، او کسی است که گندری، دوست آریا را دزدیده، و خود او قبلاً پیش‌گویی کرده که آن‌ها دوباره ملاقات می‌کنند. بریک داندریون و انجمن برادری‌اش، کسانی که گندری را به ملیساندره فروختند هم اینجا هستند. برین از تارت هم‌قسم خورده که چه آریا خوشش بیاید و چه نیاید از او محافظت خواهد کرد؛ و گرگ او نایمریا را فراموش نکنیم. در فصل اول، آریا قبل از‌ اینکه لنیسترها گرگ را بکشند او را فراری داد. حالا که صحبت از لنیسترها شد، سرسی و جیمی هم بهتر است مراقب قدم‌هایی که برمی‌دارند باشند. آریا با چه کسانی برخورد خواهد کرد؟ آیا او به تکامل در جهت تبدیل‌شدن به انتقام‌جوی وستروس ادامه خواهد داد، یا عقب خواهد کشید؟ ۸- بقیه شخصیت‌های رهاشده چطور؟

فصل ششم با تثبیت شدن سه‌پایه اصلی قدرت به پایان رسید:‌ سرسی در کینگز لندینگ، دنی در دریاهای آزاد و جان اسنو در وینترفل. اکثر شخصیت‌های اصلی که توانستند زنده بمانند دریکی از این سه گروه هستند؛ اما درباره یورن و آریا این حکم صدق نمی‌کند. آیا هاوند برای حقیقت عدالت و راه و روش وستروسی به انجمن برادری پیوسته است؟ اگر برین از تارت یا ملیساندره با آریا برخورد نکنند، چه ماجراهایی در انتظار آن‌هاست؟ سر جورا مورمونت هنوز آن بیرون است و به دنبال درمانی برای بیماری‌اش پیدا کند. حتی گندری، پسر حرامزاده رابرت، درجایی سرگردان است و باوجود اشغالگری مانند سرسی بر روی تخت آهنین، حالا اصل و نسب او از همیشه اهمیت بیشتری دارد. پایان بازهای زیاد دیگری باقی نمانده، اما هرکدام از آن‌ها می‌تواند هرلحظه تغییر کند.

۹- آیا جان اسنو حقیقت را درباره والدین واقعی‌اش خواهد فهمید؟

ند استارک قول داد که به جان بگوید مادر واقعی‌اش چه کسی بوده است، اما حالا ند استارک مرده است؛ و همین‌طور پدر و مادر واقعی گرگ سفید (جان اسنو)‌ که خواهر ند، لیانا و برادر بزرگ دنی، شاهزاده ریگار تارگرین هستند نیز دیگر زنده نیستند.
ند استارک قول داد که به جان بگوید مادر واقعی‌اش چه کسی بوده است، اما حالا ند استارک مرده است؛ و همین‌طور پدر و مادر واقعی گرگ سفید (جان اسنو)‌ که خواهر ند، لیانا و برادر بزرگ دنی، شاهزاده ریگار تارگرین هستند نیز دیگر زنده نیستند. حقیقت رابطه لیانا و ریگار چه بوده است؟ آیا همان‌طور که رابرت برتین ادعا می‌کرد، یک آدم دزدی خشونت‌بار اتفاق افتاده و ریگار واقعاً لیانا را دزدیده است؟ یا جان اسنو، شاهزاده‌ای که پیش‌گویی شده که با شب طولانی مبارزه خواهد کرد، برآمده از عشقی نفرین‌شده است؟ و حتی اگر حقیقت تمام ماجراها روشن شود، چه کسی قرار است این‌ها را به او بگوید؟ محتمل‌ترین اتفاق این است که برادر پیشگویش – شاید بهتر است بگوییم پسردایی‌اش- برن به او بگوید؛ اما مشخص نیست درنهایت چه خواهد شد و پادشاه جان پس از فهمیدن این موضوع چه واکنشی نشان خواهد داد، یا بقیه بازیکنان قدرتمند و تأثیرگذار در این بازی، مثل دنریس و تیریون تا چه میزان تحت تأثیر این افشاسازی قرار خواهند گرفت. ۱۰- آیا دیوار فرو خواهد ریخت؟

این بنای عظیم و وسیع که سرزمین انسان‌ها را از وایت واکرها و ارتش مردگان آن‌ها حفظ می‌کند، باید فرو بریزد تا جنگ پایانی که همه منتظرش هستند اتفاق بیفتد. اگر این اتفاق نیفتد و وایت واکرها پیشروی نکنند، خب تمام این‌ها چه فایده‌ای دارد؟ سؤال این نیست که آیا اتفاق خواهد افتاد یا نه پرسش اینجاست که چطور و چه زمانی اتفاق خواهد افتاد. اول چطور را بررسی می‌کنیم. در حال حاضر از این دیوار کمتر از هر زمان دیگری محافظت می‌شود. تعداد کمی از نگهبانان شب باقی‌مانده‌اند و فقط یک پسربچه پیشگو، یعنی برن استارک، باقی‌مانده است و این‌ها در صف اول مبارزه هستند. در همین حین، زامبی خوب و مثبت داستان، بنجن استارک (عمو بنجی)‌توضیح داد که این دیوار از یخ و از سحر و جادو درست‌شده و مردگان نمی‌توانند از آن عبور کنند. آیا ممکن است به خاطر اینکه پادشاه شب توانست بازوی برن را لمس کند این سحر و جادوی محافظ دیوار شکسته شود؟ شاخ شکسته‌ای که سمویل در فصل دوم سریال پیدا کرد چطور؟ این همان شاخی است که به شاخ زمستان معروف است و ابزاری جادویی است که توان این را دارد که همه‌چیز را از هم بپاشد. آیا چنین ابزاری هنوز وجود دارد، یا دارد ته کمد کهنه‌ای خاک می‌خورد؟

 

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت | فصل 7 سریال بازی تاج و تخت

منبع:دانلود فیلم

فصل هشتم سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت 8

فصل هفتم Game of Thrones | فصل 7 Game of Thrones فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت

زمان و تاریخ پخش فصل هفتم Game of Thrones, فصل 7 بازی تاج و تخت Game of Thrones

 

درباره codetools

بدون دیدگاه

  1. ممنون از اطلاع رسانی شما راجب سریال بسیار زیبای بازی تاج وتخت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

عکس پروفایل مردانه سنگین جدید,عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه سنگین عاشقانه

عکس پروفایل مردانه سنگین و عکس نوشت سنگین پسرانه

عکس پروفایل مردانه سنگین جدید,عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه سنگین عاشقانه,عکسهای ...