عکس پروفایل

امتیاز شما
[کل: 2 میانگین: 3.5]

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس پروفایل دخترونه,عکس پروفایل پسرانه,عکس پروفایل شاد,عکس پروفایل غمگین,u;s \v,thdg,عکس پروفایل عاشقانه,عکس پروفایل جدید,عکس پروفایل خاص,عکس

جریان های اجتماعی به سرعت نور حرکت می کنند در حال حاضر گروه های جمعی آنلاین و عکس پروفایل بخش بزرگی از زندگی کاری و شخصی ما هستند بنابرین مطمئن شوید با انتخاب بهترین عکس نمایه احساس خوبی را به فرد مقابل هدیه می دهید.

تنها یک تصویر پروفایل ارزش هزار کلمه دارد اما مردم برای نتیجه گیری از یک شخص یا یک نشان تجاری خاص, تقریبا 40 میلی ثانیه زمان صرف مشاهده پروفایل می کنند.

نمایه ها در واقعیت دیالوگ ها و حس های شخصی مردم در زندگی روزمره هستند برخی تصاویر پروفایل را خیلی سریع و برخی دیگر به ندرت عوض می کنند البته افرادی هم هستند که ترجیح می دهند از عکس پروفایل استفاده نکنند در تاریخ امروز از سایت ابزار وبلاگ و سایت, بهترین نکته ها را جهت انتخاب برترین عکس های پروفایل اختصاصی و تازه مطالعه خواهیم کرد.

برای مشاهده آرشیو عکس,عکس پروفایل خاص,عکس پروفایل جدید به انتهای پست مراجعه کنید.

15 ترفند و نکته برای انتخاب بهترین تصویر پروفایل جدید و خاص برای رسانه های اجتماعی و خبر رسان های تحت وب و موبایل

15 ترفند و نکته برای انتخاب بهترین تصویر پروفایل جدید و خاص برای رسانه های اجتماعی و خبر رسان های تحت وب و موبایل

عکس پروفایل چیست؟

همان عکس پروفایل جدید است که برای اکانت های (حساب کاربری) شبکه های اجتماعی – پیام رسان و یا کانال ها به منظور استفاده شخصی و تجاری انتخاب کرده اید شاید تعین عکس به نظر ساده برسد اما این تصویر پروفایل یک جورایی هویت و شناسنامه شما در فضای مجازی است که دقیقا بر زندگی واقعی شما تاثیر گذار است.

عکس پروفایل,عکس نوشته,عکس پروفایل جدید,عکس پروفایل خاص,عکس پروفایل عاشقانه

1_پس زمینه عکس پروفایل چگونه باشد؟

احتمالا شنیده اید که خوبرویی در بی آلایشی است در واقع سادگی بهترین مد دنیاست نه قدیمی می شود و نه از بین می رود.برای تاثیر گذاری بیشتر عکس نمایه بایستی صورت شما جاذبه اصلی تصویر پروفایل باشد.بنابرین آیتم ها و حواس پرتی ها را در پس زمینه عکس از بین ببرید زیرا فوکوس را از چهره شما دور می کند و تنها عکس پروفایل شما را به عنوان یک آماتور جذاب می کند.یک موقعیت با پس زمینه تمیز و ساده را برای عکس های خود پیدا کنید.

همچنین می توانید موارد انحرافی تصاویر را با ابزار های تارکننده آنلاین, کمی بی نور کنید تا تمرکز اصلی عکس های معمولی یا پرتره بر روی چهره شما قرار بگیرد.

2_قانون صفر تصویر پروفایل

قانون صفر, چیزی که هر عکاس, محقق و نظرسنجی بر آن اتفاق نظر دارد, چهره ها یک نوع تصویر منحصر به فرد و قدرتمند هستند و مهمترین موضوع, عکس نمایه در مورد شما است بنابرین عکس پروفایل تنها باید به چهره شما اختصاص یابد.اطمینان حاصل کنید که صورت شما در مرکزیت تصویر قرار گرفته و همچنین تم و فضای عکس همانند زندگی واقعی به نظر می رسد.

,u;s \v,thdgعکس نمایهu;s \v,thdg ohwعکس نوشتهu;s \v,thdg [ndn

3_بهترین عکس پروفایل

برترین نوع تصویر پروفایل دخترانه و پسرانه, عکس از شانه به سر یا هدشات است! فراموش نکنید که عکس های هدشات عادی از سر و شانه تشکیل می شوند اما اگر عکس هدشات را به منظور نمایش در پروفایل برای گوشی و وب می گیریم رعایت موارد زیر ضروری است:

 • اکثریت تصویر شامل صورت باشد
 • دقت کنید که پروفایل ها معمولا کوچک نمایش داده می شوند
 • افراد به تماشای چهره شما مایل هستند نه چیز دیگری
 • نه خیلی دور, نه خیلی نزدیک باشید
 • اجازه دهید دیگران چهره شما را ببینند اما عکس را شلوغ نکنید

» » » برای نمایش بهترین تصویر پروفایل, 60 درصد عکس به صورت – 30 درصد به شانه و 10 درصد به فضای خالی اختصاص یابد.

4_بدترین تصاویر پروفایل

بدترین عکس های پروفایل شامل موارد زیر است:

 • عکس های رازآلود یا مبهم
 • آواتارهای کارتونی و فانتزی
 • عکس های مورب نمایه
 • نگاه با جدیت و مستقیم به دوربین
 • عکس های هنری از نصف صورت
 • عکس با عینک آفتابی و یا با متعلقات
 • عکس های هواداری (مگر آنکه در آن زمینه فعالیت دارید)
 • پروفایل هایی که به سرعت تغییر می کنند

5_عکس های پروفایل تکی (به تنهایی) یا گروهی بهتر است؟

واقعا عکس گرفتن از علاقه ها – خوراکی ها – دوستان – خانواده و بچه ها برای تصویر نمایه بسیار وسوسه انگیز است, اما شما را تشویق به انجام این کار نمی کنیم تنها به یک دلیل, عکس پروفایل فقط درباره شما است.همواره توصیه می شود عکس های گروهی را برای پروفایل انتخاب نکنید زیرا پروفایل گروهی باعث می شود مردم شما را به سختی بشناسند.

6_لبخند و تماس چشمی پروفایل

لبخند و تماس چشمی در گیرایی عکس های دخترونه و پسرونه بسیار تاثیر گذار است.در واقع هر دو عامل با اهمیت هستند, محققان دریافتند چه از نگاه مردانه و چه از نگاه زنانه, مردم دنبال اشخاصی هستند که به ترتیب لبخند و نگاه بی پرده آن ها جذاب و جذاب تر است ازاین رو هنگام گرفتن عکس های پروفایل مطمئن شوید که لبخند می زنید و چشمان شما برق (فکر کردن به چیزی که به آن افتخار می کنید باعث درخشش چشمانتان خواهد شد) می زند.

» » » پیشنهاد مطلب از سایت ابزار وبلاگ کد تولز رپورتاژ آگهی: بیش از 100 نکته و ترفند برای خرید رپورتاژ آگهی بر اساس قوانین نانوشته سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

(آموزش نگارش نوشتار های قوی و موثر ریپورتاژ های تبلیغاتی و خبری از مبتدی تا پیشرفته همراه با مثال ها و نمونه رپورتاژ, در قالب 100 فاکتور ضروری جهت برند سازی – افزایش ارزش ناب سایت و در نهایت کسب رتبه بهتر کلمه های کلیدی وب سایت در نتایج موتورهای جستجو, همچنین در این مقاله بهترین و بدترین روش های خرید و فروش رپرتاژ های آگهی به صورت جامع بررسی شده است)

7_تصاویر پررنگ برای پروفایل

همه ما عاشق تصاویر رنگی و الهام بخش هستیم, اما سعی نکنید بیش از حد جسورانه عمل کنید, این کار باعث سردرگمی دیگران خواهد شد.بهتر است برای پروفایل های شخصی یا شغلی, رنگی ملایم در نظر گرفته شود مگر آنکه برند تجاری شما حاوی رنگ های تند باشد.

بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد؟

8_انتخاب عکس پروفایل با داوینچی!

احتمالا هرگز متوجه نشده اید که هنرمندان بزرگ برای قرن ها ترجیح می دادند در آثار هنری خود, قسمت چپ چهره افراد را به تصویر بکشند این در حالی است که تحقیقات نشان می دهد عکس های پروفایل زنانه تا هفتاد و هشت درصد و تصاویر پروفایل مردانه تا پنجاه و شش درصد از سمت چپ صورت (سر مایل به راست) است.

گزینش عکس پروفایل جدید یا عکس نوشته ایده آل همیشه دغدغه کاربران اینترنتی است برای انتخاب عکس پروفایل مناسب می توانید به آدرس iuok.ir/photos.html مراجعه کنید.

9_فلاش را خاموش کنید

نور طبیعی و ملایم خورشید اثرات پیری مانند چین و چروک را به خوبی پنهان می کند فلاش و نورهای اضافی, علاوه بر تغییر رنگ چشم ها باعث می شود عکس کمی قدیمی تر به نظر برسد حتما قبل از گرفتن عکس پروفایل (profile), خاطرجمع باشید که فلاش دوربین خاموش است.

بهترین عکس های پروفایل مرتبط با کسب و کار

10_شخصیت خود را نشان دهید

داشتن یک عکس پروفایل حرفه ای به این معنی نیست که حتما باید یک تصویر پروفایل خسته کننده داشته باشید.می توانید سرگرمی ها و شخصیت خود را در عکس نشان دهید.آیا به کوهنوردی علاقه دارید؟ عالی! چهره خود را در تصویر نمایه و اشتیاقتان (می تواند شامل تخصص یا شغل هم باشد) را در متن تصویر قرار دهید.

11_آدرس بر روی تصویر پروفایل؟

تفاوتی در نحوه استفاده پروفایل شخصی یا شغلی نیست, همین امر در مورد عکس نوشته و عکس پروفایل عاشقانه صادق است پیشنهاد نمی کنیم آدرس برند یا سایت را بر روی پروفایل ثبت کنید یا حداقل در موارد بسیار محدود انجام شود از آنجایی که شما برای کاربران مخصوص به خود برنامه ریزی می کنید تا این تصویر پروفایل را در صفحات رسانه جمعی مشاهده کنند, یک آدرس واقعا اضافی است و تنها باعث شلوغی بی ثمر عکستان می شود.

12_هرگز نمی دانید چه کسی عکس پروفایل را چک می کند

شما هرگز نمی دانید چه شخصی پروفایل شما را در فضای سایبری مشاهده می کند شاید بخواهید یک تصویر فان و یا بامزه را برای پروفایل انتخاب کنید اما اگر یک مشتری بالقوه عکس نمایه را دید چه؟ آیا اولین تصور ارائه شده به مشتریان, واقعا در همین راستا است؟

13_سایز های استاندارد عکس پروفایل در اپلیکیشن و سایت های گروهی

اندازه های پروفایل زیر برای سایت های اجتماعی و برنامه های پیام رسان تلفن همراه مناسب است:

 • سایز تصویر پروفایل تلگرام 512 * 512 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل لینکدین 200 * 200 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل تامبلر 128 * 128 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل فیس بوک 180 * 180 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل پینترست 180 * 180 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل توییتر 400 * 400 پیکسل
 • ابعاد تصویر عکس پروفایل کانال یوتیوب 2560 * 1440 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل اینستاگرام 180 * 180 پیکسل

14_عکس ها در مقابل آرم های تجاری

تصمیم اولیه برای گزینش ایده آل تصویر, این است که دقیقا قصد دارید از چه عکسی برای نیم نما (پروفایل) استفاده کنید؟ یک عکس یا لوگو – و یا برخی از علامت های تجاری دیگر؟ پاسخ به نوع پروفایل شما بستگی دارد.

اگر کارآفرین فردی هستید بی گمان باید از نشان تجاری در سوشیال مدیا و مسنجر ها کمک بگیرید همین موضوع برای پروفایل های شخصی نیز صدق می کند.

15_جمع بندی بهترین عکس پروفایل خاص و جدید برای کسب و کار – شخصی

اگر هدف عکس گرفتن برای نمایش در پروفایل های کاربری شخصی است تقریبا همیشه باید به سراغ هدشات (headshot) بروید اما اگر عکس به منظور برند سازی و یا نمایه شرکت گرفته می شود, بدون شک به اهداف کسب و کار شما بستگی دارد قبل از عکس گرفتن این سوال را از خود بپرسید: اولین تصویری که می خواهم با آن به استقبال مشتری یا بازدیدکننده بروم چیست؟

از اینکه با پست “بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد؟” از سایت ابزار وبلاگ با ما همراه بودید سپاسگزارم.دوست داریم ایده ها و راهنمایی های شما را بشنویم نظر شما در مورد یک عکس پروفایل عالی چیست؟ ترجیح می دهید از عکس پروفایل عاشقانه – عکس پروفایل خاص یا عکس پروفایل جدید استفاده کنید؟

» » » لینک های کوتاه برای تصویر های پروفایل جدید و خاص: عکس پروفایل | عکس پروفایل

عکس پروفایل خاص جدید 99 و 2020 به همراه عکسهای ناب روزانه

»»» معنی profile photos به فارسی عکس پروفایل

»»» معنی عکس پروفایل به فارسی عکس نمایه

»»» واژه یابی عکس پروفایل

»»» عکس نمایه – عکس نیمرخ – عکس نیم نما

»»» عکس شرح حال – عکس مقطع – عکس نگاره – عکس مقطع

»»» کلمه: profile photos

»»» املای فارسی: عکس پروفایل

»»» اشتباه تایپی: حقخبهمث – u;s \v,thdg

»»» ترجمه: عکس های پروفایل

»»» مترادف عکس پروفایل: تصویر نمایه

»»» عکس پروفایل profile photos: در گوگل

با آرزوی بهترین شانس در انتخاب تصویر پروفایل شخصی و حرفه ای

 • عکس پروفایل تیر 1, 1399عکس پروفایل
  عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه جریان های اجتماعی به سرعت نور حرکت می کنند در حال حاضر گروه های جمعی آنلاین و عکس پروفایل بخش بزرگی از زندگی کاری و شخصی ما هستند بنابرین مطمئن شوید با انتخاب بهترین عکس نمایه احساس خوبی را ...
 • عکس پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد خرداد 3, 1399عکس پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد
  عکس نوشته عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد | عکس پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد عکس نوشته عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد عکس پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد عکس عاقبت خاک ...
 • عکس پروفایل امام رضا اردیبهشت 15, 1399عکس پروفایل امام رضا
  عکس پروفایل امام رضا | عکس نوشته امام رضا عکس پروفایل امام رضا | profile photo Imam Reza مطابق معمول برای این ساعت از سایت ابزار وبلاگ و سایت کد تولز از بخش عکس نمایه با عکس پروفایل جدید و مجموعه عکس نوشته های امام رضا برای پروفایل در خدمت شما کاربران گرامی ...
 • چگونه عکس پروفایل gmail را حذف کنیم؟ اردیبهشت 7, 1399چگونه عکس پروفایل gmail را حذف کنیم؟
  چگونه عکس پروفایل gmail را حذف کنیم؟ کد تولز » فناوری: یکی از سوالات پشت سرهم کاربران موبایل و وب در مورد عکس پروفایل جیمیل است که چگونه عکس پروفایل gmail را حذف کنیم؟ برداشتن عکس پروفایل جیمیل تنها با دو حرکت قابل انجام است اما در بسیاری از اموزش ها ...
 • عکسهای دختر خوشگل در طبیعت و شهر از پشت برای پروفایل اردیبهشت 7, 1399عکسهای دختر خوشگل در طبیعت و شهر از پشت برای پروفایل
  عکسهای دختر خوشگل در طبیعت از پشت برای پروفایل جدید و خاص چقدر زودگذشت! انگار واقعا همین دیروز بودآ، با یک چشم‌بهم‌زدن به سرعت نور رسیدیم به سری شصت و چهارم از پست‌های تصاویر پروفایل کدتولز، امروز در این نوشتار عکسهای دختر خوشگل در طبیعت و شهر از پشت برای پروفایل را ...
 • عکس پروفایل گروه دوستانه صمیمی واتساپ و تلگرام خودمونی فروردین 23, 1399عکس پروفایل گروه دوستانه صمیمی واتساپ و تلگرام خودمونی
  عکس پروفایل دوستانه صمیمی عکس پروفایل دوستانه دخترونه با نوشته “رفیق جان: میونِ تمام سختیا, من پشتم گرمه به بودنت …” عکس پروفایل شاید تنها یک تصویر خاص باشد اما حرف های زیادی برای گفتن دارد. در تاریخ امروز نیز با عکس پروفایل دوستانه میزبان شما عزیزان هستیم. در سایت کد تولز ...
 • عکس پروفایل مردانه سنگین فروردین 23, 1399عکس پروفایل مردانه سنگین
  عکس پروفایل مردانه سنگین جدید,عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه سنگین عاشقانه,عکسهای پروفایل مردانه سنگین,عکسهای پروفایل مردانه سنگین,دانلود عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه و سنگین,تصاویر پروفایل پسرونه سنگین,عکسهای پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس نوشته پسرانه سنگین,عکس نوشته پسرانه سنگین,عکس پروفایل پسرانه سنگین عکس پروفایل مردانه سنگین و عکس نوشته ...
 • دانلود فیلم ایرانی جدید فروردین 22, 1399دانلود فیلم ایرانی جدید
  دانلود فیلم  ایرانی جدید 99 و 2020 در بخش دانلود فیلم ایرانی می توانید به دانلود جدیدترین و بهترین فیلم‌های ایرانیِ روز بپردازید. فیلم های ایرانی گلچین شده شامل سال‌های (95، 96، 97 ،98 ،98 و 99 – 2017، 2018، 2019 و 2020) و با کیفیت‌های (480p ،720p ،1080p ،1080hq ،1080bluray ...
 • عکس پروفایل گروه خانوادگی فروردین 22, 1399عکس پروفایل گروه خانوادگی
  عکس پروفایل گروه خانوادگی,عکس پروفایل گروه فامیلی,پروفایل گروه خانوادگی,عکس پروفایل برای گروه خانوادگی,عکس پروفایل گروه خانواده,عکس پروفایل برا گروه خانوادگی,عکس واسه پروفایل گروه خانوادگی,دانلود عکس پروفایل گروه خانوادگی,عکس مناسب پروفایل گروه خانوادگی,عکس برای پروفایل گروه خانوادگی تلگرام,عکس پروفایل برای گروه خانواده,عکس مناسب برای پروفایل گروه خانوادگی,عکس پروفایل برای گروه های ...
 • عکس دختر چادری برای پروفایل از پشت فروردین 22, 1399عکس دختر چادری برای پروفایل از پشت
  عکس دختر چادری برای پروفایل از پشت سر “عکس دختر چادری برای پروفایل از پشت” در تاریخ امروز با جدیترین و بروزترین عکس های دخترونه خوشگل با چادر (عکس نمایه با پوشش زنانه و دخترانه) از نمای پشت و همچنین پشت سر از بخش آرشیو عکس پروفایل سایت کدتولز در خدمت ...
 • عکسهای سیاه و سفید هنری با کیفیت بالا فروردین 21, 1399عکسهای سیاه و سفید هنری با کیفیت بالا
  عکسهای سیاه و سفید هنری با کیفیت بالا ابزار وبلاگ »»» عکس پروفایل »»» عکس هنری از صورت دختر با پس زمینه مشکی کد تولز: دنیای عکس پروفایل یا عکسهای پروفایل با توجه به رشد رسانه های جمعی و پیام رسان های گروهی روز به روز بزرگ تر می شود. در تاریخ امروز ...
 • عکس پروفایل دخترونه شیک فروردین 19, 1399عکس پروفایل دخترونه شیک
  عکس پروفایل دخترونه شیک,عکس پروفایل دخترانه شیک,عکس پروفایل زنانه شیک,عکس پروفایل دخترونه شیک و خاص,عکس پروفایل دخترونه شیک و زیبا,عکس پروفایل دخترونه شیک جدید,عکس پروفایل دخترونه شیک و جذاب,عکس پروفایل دخترونه شیک زیبا,عکس پروفایل دخترونه شیک و فانتزی,عکس پروفایل دخترونه شیک و باحال,عکس پروفایل دخترونه شیک خاص,عکس پروفایل دخترونه شیک ...
 • عکس نام خدا برای پروفایل فروردین 14, 1399عکس نام خدا برای پروفایل
  عکس نام خدا برای پروفایل جدید با عکس نوشت اسم خدا , god , الله مطابق معمول در کد تولز با شما هستیم با ارائه عکس پروفایل و عکس نوشته با موضوعه عکس نام خدا برای پروفایل  در خدمتتون هستیم. عکس نام خدا برای پروفایل عکس نام خدا برای پروفایل جدید عکس اسم خدا برای پروفایل عکس نام خدا برای پروفایل عکس ...
 • عکس پروفایل حیوانات فروردین 14, 1399عکس پروفایل حیوانات
  عکس پروفایل حیوانات مطابق معمول در تاریخ امروز از سایت کد تولز با عکس پروفایل جدید و عکس پروفایل خاص یعنی عکس پروفایل حیوانات, بهترین تصویر های پروفایلی مرتبط با جاندارن و حیوان ها با بالاترین کیفیت و بدون واترمارک های تبلیغاتی جهت استفاده در نمایه ی شبکه های جمعی و پیام رسان ...
 • عکس پروفایل زیبا فروردین 3, 1399عکس پروفایل زیبا
  عکس پروفایل زیبا دخترانه پسرانه خفن جدید 99 و 20200 مجموعه عکس های بسیاز زیبا برای پروفایل دخترونه لاین تلگرام واتس اپ جدید سال 97 و 2018 عکس زیبا برای پروفایل تلگرام دخترانه یکی اونجاست شبیه من یه دیوونه که بیشتر از خودم قدرتو می دونه  عکس پروفایل زیبا  عکس زیبا برای پروفایل دخترانه خاص چه خوش‌خیالی ...
 • بهترین عکس پروفایل اسفند 28, 1398بهترین عکس پروفایل
  بهترین عکس پروفایل دخترونه پسرانه جدید 99 و 2020 ابزار وبلاگ »»» عکس پروفایل »»» بهترین عکس پروفایل کد تولز: همیشه عکس پروفایل یا عکسهای پروفایل بخش عظیمی از فعالیت های ما را در سوشیال های اجتماعی تشکیل می دهند در تاریخ امروز از سایت کد تولز با بهترین عکس پروفایل دخترونه ...
 • عکس پروفایل در خانه بمانیم،۷۵% کاهشِ تردد کرونا را می‌کشد! اسفند 28, 1398عکس پروفایل در خانه بمانیم،۷۵% کاهشِ تردد کرونا را می‌کشد!
  عکس پروفایل در خانه بمانیم، ۷۵% کاهشِ تردد کرونا را می‌کشد!  ابزار وبلاگ  » عکس » کرونا سلام خدمت کاربران کد ابزار برای امروز سری عکس پروفایل های جدید با موضوع عکس پروفایل در خانه بمانیم، عکس نوشته در خانه بمانیم آماده کردیم. با استفاده از عکس پروفایل در خانه بمانیم، ...
 • عکس پروفایل گل اسفند 26, 1398عکس پروفایل گل
  عکس پروفایل گل های بسیار قشنگ و تماشایی از زیباترین گل رز در جهان زیباترین گل در دنیا عکسهای گلهای زیبا و چشم نواز گل رز قرمز بسیار زیبا و تماشایی عکس گلهای بسیار زیبا از مناطق مختلف دنیا برای مشاهده آرشیو عکس, عکس پروفایل خاص, عکس پروفایل جدیدکلیک کنید. عکس گل های عاشقانه خیلی زیبا عکس های گل ...
 • روستای فیلبند مازندران،بهترین زمان برای سفر،عکس های روستای فیلبند اسفند 15, 1398روستای فیلبند مازندران،بهترین زمان برای سفر،عکس های روستای فیلبند
  روستای فیلبند مازندران،بهترین زمان برای سفر،عکس های روستای فیلبند فيلبند یا Filband، روستای فیلبند مازندران کجاست؟ در ادامه با عکس‌های زیبا از روستای فیلبند و همچنین معرفی بهترین تاریخ سفر به این روستای زیبا همراه کد ابزار باشید. روستای فیلبند مازندران دقیقا کجاست؟ فیلبند روستایی خیره کننده در شهرستان بابل، استان مازندران، ایران است. ...
 • عکس پروفایل برج ایفل،عکس برج ایفل برای پروفایل+سفر به پاریس و بازدید برج ایفل اسفند 13, 1398عکس پروفایل برج ایفل،عکس برج ایفل برای پروفایل+سفر به پاریس و بازدید برج ایفل
  عکس پروفایل برج ایفل،عکس برج ایفل برای پروفایل+سفر به پاریس و بازدید برج ایفل برای مشاهده آرشیو  عکس پروفایل خاص , عکس پروفایل جدید کلیک کنید. عکس پروفایل برج ایفل،عکس برج ایفل برای پروفایل+سفر به پاریس و بازدید برج ایفل عکس برج ایفل برای پروفایل،عکس برج ایفل دخترانه،عکس برج ایفل و دختر عکس برج ایفل فانتزی،عکس برج ایفل در شب برای ...
 • عکس پروفایل جوکر اسفند 11, 1398عکس پروفایل جوکر
  عکس جوکر پروفایل,عکس پروفایل جوکر,عکس نوشته جوکر,عکس پروفایل جوکر و هارلی,عکس نوشته جوکر برای پروفایل,عکس جوکر برای گوشی,دانلود عکس جوکر برای پروفایل,عکس جوکر 2017,,عکس پروفایل جوکر و هارلی کویین,عکس پروفایل جوکر با متن,عکس پروفایل جوکر hd,عکس پروفایل جوکر نوشته,عکس جوکر جدید,عکس جوکر hd,عکس جوکر برای پس زمینه عکس پروفایل جوکر,عکس نوشته های ابر شرور مثل joker با دیالوگ های جوکر چرا باید به خاطر رفتار ...
 • عکس پروفایل عاشقانه جدید اسفند 7, 1398عکس پروفایل عاشقانه جدید
  عکس پروفایل عاشقانه جدید و زیباترین عکس نوشته عاشقانه 2020 عکس پروفایل عاشقانه جدید عکس پروفایل عاشقانه جدید بدون نوشته عکس نوشته عاشقانه عکس پروفایل عاشقانه عکس نوشته عاشقانه زیبا عکس پروفایل عاشقانه جدید پسرانه عکس پروفایل عاشقانه جدید خاص عکس پروفایل عاشقانه جدید بدون متن عکس پروفایل عاشقانه جدید غمگین عکس پروفایل عاشقانه جدید 2018 عکس های خفن پروفایل عاشقانه ...
 • عکس پروفایل دخترونه اسپرت اسفند 4, 1398عکس پروفایل دخترونه اسپرت
  عکس پروفایل دخترونه اسپرت نوشته,عکس پروفایل دخترونه اسپرت ورزشی,عکس پروفایل دخترونه اسپرت غمگین,عکس پروفایل دخترونه اسپرت شاد,عکس پروفایل دخترونه اسپرت جدید,عکس پروفایل دخترونه اسپرت شاد,u;s \v,thd nojv,ki hs\vj,عکس پروفایل دخترونه اسپرت خفن,عکس پروفایل دخترونه اسپرت و خفن,عکس پروفایل دخترونه اسپرت لاکچری,عکس پروفایل دخترونه اسپرت 2018,عکس پروفایل دخترونه اسپرت 2019,عکس پروفایل دخترونه ...
 • عکس پروفایل دخترونه بهمن 26, 1398عکس پروفایل دخترونه
  عکس پروفایل خاص دخترونه و عکس نوشته دخترونه خاص جدید 99 – 2020   پروفایل دخترونه خاص جدید مرا دختر خانـــــــوم می نامند… مضمونی که جذابـــیتش نفـــس گیــراست… دنیــــای دختــرانـــه من .. نه با شمــــع…نه با عروســـک معنـــا پیدا نمیکنـــد… و نه با اشک و افســـــــــــــــــون… امــــــــا;تمــــــام اینها را در برمیگیرد… مــــــــــــــــــــــــن … نـــه ضعیفم..نه ناتـــــــــوان… چــرا که خداونـــد مرا بدون خشونـــت و زور و بازو میـــپسندد… اشــــک ریختن ضعـــف ...
 • عکس پروفایل غمگین بدون متن بهمن 23, 1398عکس پروفایل غمگین بدون متن
  عکس پروفایل غمگین بدون متن کد تولز: سلام ملت! خوبین؟ در تاریخ امروز با بهترین مجموعه عکسهای پروفایلی با فضای غمگین با شما هستیم. آلبوم عکس پروفایل غمگین بدون متن, هیچ گونه تگ تبلیغاتی ندارد و مرتبط با موضوعات عکس پروفایل غمگین بدون متن دخترونه و عکس پروفایل غمگین بدون نوشته ...
 • عکس پروفایل ایران بهمن 23, 1398عکس پروفایل ایران
  عکس پروفایل ایران,عکس پروفایل پرچم ایران,عکس نوشته ایران,عکس پرچم ایران و خلیج فارس برای پروفایل,عکس پروفایل پرچم ایران و خلیج فارس,عکس پرچم ایران و خلیج فارس,دانلود عکس پروفایل پرچم ایران,عکس نوشته ایران,عکس پرچم ایران و سپاه,عکس پرچم ایران برای تصویر زمینه,عکس پرچم ایران متحرک,عکس پروفایل پرچم ایران با کیفیت بالا,عکس پرچم ایران وخلیج فارس,عکس ...
 • عکس نوشته های طعنه دار جدید بهمن 22, 1398عکس نوشته های طعنه دار جدید
  عکس نوشته های طعنه دار جدید سلام کد تولزی ها در تاریخ امروز با عکس نوشته های طعنه دار جدید و فوق العاده شیک با شما هستیم تمام عکس نوشته های طعنه دار جدید بدون تگ تبلیغاتی و بالاترین کیفیت ممکن هستند. لطفا تا پایان پست عکس نوشته های طعنه دار ...
 • عکس غمگین بهمن 22, 1398عکس غمگین
  عکس غمگین برای پروفایل دخترانه پسرانه تلگرام بدون متن و با متن 99 و 2020 عکس غمگین | عکس پروفایل غمگین | عکس پروفایل عکس غمگین جدایی عاشقانه از عشق بدون متن برای پروفایل عکس :¤: عکس های خفن عکس های غمگین تنهایی تنهایی پسرونه دخترونه بدون متن جدید :¤: عکس پروفایل خفن مردانه عکسهای غمگین متن دار جدید 2017 عاشقانه :¤: عکس پروفایل ...
 • عکس پروفایل غمگین بهمن 22, 1398عکس پروفایل غمگین
  عکس پروفایل غمگین دخترانه و پسرانه جدید با تم غمگینی 99 و 2020 ♥♥♥ زان دم که شدیم آشنای غم تو ♥♥♥ بیگانه زخویشم از جفای غم تو با عشق تو عهد ما چو محکم بودست کردیم جهان و جان فدای غم تو دانلود عکس پروفایل غمگین,عکس پروفایل غمگین برای پروفایل,عکس پروفایل غمگین مردونه,عکس پروفایل غمگینی,عکس ...
 • عکس پروفایل دخترونه فانتزی بهمن 22, 1398
  عکس پروفایل دخترونه فانتزی عروسکی جدید,شیک,خنده دار,مذهبی,غمگین,با متن و بدون متن عکس پروفایل دخترونه فانتزی عروسکی عکس پروفایل دخترونه فانتزی عکس پروفایل دخترونه فانتزی جدید عکس پروفایل دخترونه فانتزی خنده دار عکس های پروفایل دخترونه فانتزی عروسکی جدید عکس پروفایل دخترونه فانتزی با متن عکس پروفایل دخترونه فانتزی مذهبی عکس پروفایل دخترونه فانتزی شیک مرتبط::  عکس پروفایل ❃ عکس غمگین ❃ عکس گل ❃ عکس پروفایل ...
 • عکس پروفایل دخترونه لاکچری بهمن 21, 1398عکس پروفایل دخترونه لاکچری
  عکس پروفایل دخترونه لاکچری جدید سلام ملت کد تولزی, در تاریخ امروز از دسته عکس پروفایل کد تولز با موضوع عکس پروفایل دخترونه لاکچری در کنار شما هستیم. حتما اگر آرشیو عکس پروفایل جدید و تصویر پروفایل را از سایت کد تولز دنبال کرده باشید در جریان هستید که عکسهای پروفایل ...
 • سوگل طهماسبی بهمن 14, 1398سوگل طهماسبی
  سوگل طهماسبی سوگل طهماسبی | بیوگرافی و عکسهای سوگل طهماسبی و همسرش Sogol Tahmasebi بیوگرافی سوگل طهماسبی (Sogol Tahmasebi) سوگل طهماسبی (Sogol Tahmasebi) سوگل طهماسبی شغل: تئاتر، سینما و تلویزیون سوگل طهماسبی متولد: ۲۵ بهمن ۱۳۶۴  (14 فوریه 1986) در اصفهان سوگل طهماسبی 33 سن دارد والدین: پرویز طهماسبی فیلم ها: 40 kachal ملیت: ایران خواهر و برادر سوگل طهماسبی: سینا طهماسبی سوگل طهماسبی ...
 • عکس نوشته خوشگل برای پروفایل بهمن 14, 1398عکس نوشته خوشگل برای پروفایل
  عکس نوشته خوشگل برای پروفایل دخترونه,عکس نوشته خوشگل برای پروفایل اینستاگرام,عکس نوشته خوشگل برای پروفایل,عکس نوشته خوشگل برای پروفایل دخترانه,عکس نوشته خوشگل برای پروفایل عاشقانه,عکس نوشته خوشگل برای پروفایل ۹۷,عکس نوشته زیبا برای پروفایل,عکس نوشته خوشگل برای پروفایل فانتزی,عکس نوشته خوشگل برای پروفایل جدید,عکس نوشته خوشگل برای پروفایل غمگین,عکس نوشته ...
 • عکس پروفایل شاد بهمن 12, 1398عکس پروفایل شاد
  عکس پروفایل شاد دخترونه و پسرونه برای شاد بودن 99 و 2020   بیا  تا  به  شادی  دهیم  و خوریم چو   گاه    گذشتن    بود   بگذریم چه  بندی  دل  اندر  سرای  سپنج چه نازی به گنج و چه نالی زرنج عکس پروفایل شاد جدید ویژه سال 2020 و 99 گر باد شوم بر تو وزیدن نگذارند ور ...
 • عکس پروفایل مرگ بهمن 8, 1398عکس پروفایل مرگ
  عکس پروفایل مرگ | 📷 18 عکس نوشته درگذشت و فوت عزیزان کد تولز: امروز با جدیدترین و بهترین مجموعه عکس های خفن و تصاویر پروفایل مرگ , عکس پروفایل مرگ خدمت شما کاربران گرامی سایت کد تولز هستیم. عکس پروفایل مرگ شامل موضاعات: عکس پروفایل مرگ مادر – عکس پروفایل مرگ ...
 • عکس پروفایل عاشقانه دونفره بهمن 1, 1398عکس پروفایل عاشقانه دونفره
  عکس پروفایل عاشقانه دونفره فانتزی,عکس پروفایل عاشقانه دونفره جدید,عکس پروفایل عاشقانه دونفره بدون متن,عکس پروفایل عاشقانه دونفره خاص,عکس پروفایل عاشقانه دونفره شاد,عکس پروفایل عاشقانه دونفره با متن,عکس پروفایل عاشقانه دونفره کارتونی,عکس پروفایل عاشقانه دونفره عروسکی,عکس پروفایل عاشقانه دونفره ست,عکس پروفایل عاشقانه دونفره بوسه عکس پروفایل عاشقانه دونفره جدید فانتزی و خاص عکس ...
 • پروفایل نیش دار دی 29, 1398پروفایل نیش دار
  پروفایل نیش دار و طعنه دار جدید و خفن با متن های نیش دار 2020 برای این ساعت پروفایل نیش دار و زهردار  با طعنه های غیر مستقیم آماده کردیم پروفایل نیش دار,پروفایل نیش دار و طعنه دار برای مشاهده آرشیو عکس های جدید و عکس پروفایل کلیک کنید. نیش دار و تیکه دار کافیست ...
 • الکساندرا داداریو دی 28, 1398الکساندرا داداریو
  الکساندرا داداریو الکساندرا داداریو به انگلیسی Alexandra Daddario – یا الکساندر داداریو , آرتیست زیبا و جوان آمریکایی که احتمالا اسمش را تا حالا شنیده اید یکی از گیراترین و خوش استایل ترین زنان دنیا است که به صورت جامع , بیوگرافی و همه چیز را درباره واقعیت های زندگی الکساندرا داداریو در فرم 100 مورد ...
 • عکس پروفایل عید نوروز 99 سال ۹۹ دی 28, 1398عکس پروفایل عید نوروز 99 سال ۹۹
  عکس پروفایل ویژه عید نوروز,عکس پروفایل عید نوروز 99,عکس عید نوروز,عکس تبریک عید نوروز,عکس عید مبارک,عکس پروفایل برای عید نوروز,عکس پروفایل عید نوروز 99,عکس پروفایل عید نوروز۹۹ عکس پروفایل عید نوروز ۹۹ پیشنهاد:تخم مرغ رنگی 99 عکس پروفایل عکس غمگین عکس پروفایل گل عکس پروفایل زیبا عکس های دخترونه شیک برای پروفایل عکس پروفایل غمگین عکس پروفایل شاد عکس پروفایل ...
 • عکس پروفایل رئال مادرید دی 24, 1398عکس پروفایل رئال مادرید
  عکس پروفایل رئال مادرید عکس پروفایل تیم رئال مادرید عکس پروفایل برای رئال مادرید عکس پروفایل خاص رئال مادرید عکسهای پروفایل رئال مادرید عکس پروفایل رئال مادریدی تصویر پروفایل رئال مادرید عکس های خفن تیمی رئال مادرید برای پروفایل عکس های رئال مادرید برای پروفایل دانلود عکس پروفایل رئال مادرید | عکس پروفایل خاص قهرمانی رئال مادرید عکس های خفن پروفایل ...
 • دانلود فیلم مست عشق دی 21, 1398دانلود فیلم مست عشق
  عکس و بیوگرافی بازیگران – دانلود فیلم مست عشق و خلاصه داستان+دانلود قانونی در تاریخ امروز از سایت کد تولز نوشتار “عکس و بیوگرافی بازیگران فیلم مَستِ‌ عِشق و خلاصه داستان+دانلود قانونی” را از بخش فیلم ایرانی کد تولز آماده کرده ایم. در ادامه با معرفی کاملِ فیلم ایرانی مست‌ عشق و همچنین اسامی بازیگران ...
 • عکس پروفایل قاسم سلیمانی دی 14, 1398عکس پروفایل قاسم سلیمانی
  عکس پروفایل قاسم سلیمانی با کیفیت بالا+بیوگرافی، شهادت سردار قاسم سلیمانی در ادامه با آلبوم عکسهای پروفایل سردار خاص شهادت با کیفیت بالا و زندگی نامه سردار قاسم سلیمانی (Qasem Soleimani) با ما همراه باشید. بیوگرافی سردار قاسم سلیمانی حاج قاسم سلیمانی متولد: ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در قنات ملک، استان کرمان، ایران تاریخ شهادت سردار قاسم ...
 • عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص خفن 2020 دی 7, 1398عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص خفن 2020
  عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص خفن 2020 عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص عکس پروفایل مردانه شیک و خاص عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص نوشته عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص hd عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص عکس پروفایل پسرانه خفن / شیک / خاص / غمگین عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص 2018 عکس ...
 • عکس پروفایل تولدم نزدیکه جدید دخترونه پسرونه کیفیت بالا دی 2, 1398عکس پروفایل تولدم نزدیکه جدید دخترونه پسرونه کیفیت بالا
  عکس پروفایل تولدم نزدیکه جدید دخترونه پسرونه کیفیت بالا با عکس نوشته تولدم نزدیکه مطابق معمول در کد تولز با شما هستیم با ارائه عکس پروفایل خاص و عکس پروفایل جدید با موضوعه تولدم نزدیکه لطفا تا انتها عکس پروفایل تولدم نزدیکه را مشاهده فرمایید. عکس پروفایل تولدم نزدیکه عکس پروفایل تولدم نزدیکه غمگین عکس پروفایل ...
 • عکسهای سیگار کشیدن عاشقانه پسر تنها و دختر غمگین 99 و 2020 آذر 30, 1398عکسهای سیگار کشیدن عاشقانه پسر تنها و دختر غمگین 99 و 2020
  عکس های سیگار کشیدن عاشقانه پسر و دختر غمگین 99 و 2020 عکسهای سیگار کشیدن عاشقانه پسر تنها و دختر غمگین تلخ ترین قصه دنیاست صبح تا شب بخندی اما شب تا صبح تنهایی سیگار بکشی عکس سگار کشیدن دختر و پسر عاشق عکس های سیگار کشیدن ,عکس های سیگاری,عکس کشیدن سیگار,عکس پروفایل سیگار این سیگار ...
 • عکس نوشته های فاز سنگین و تیکه دار و عکس پروفایل تیکه دار سنگین 2020 آذر 30, 1398عکس نوشته های فاز سنگین و تیکه دار و عکس پروفایل تیکه دار سنگین 2020
  عکس نوشته های فاز سنگین و تیکه دار و عکس پروفایل تیکه دار سنگین امروز با عکس نوشته های فاز سنگین و تیکه دار و عکس پروفایل تیکه دار سنگین در خدمتتون هستیم همینطور می توانید آرشیو عکس نوشته و عکس پروفایل خاص را هم تماشا کنید عکس نوشته های فاز سنگین و تیکه دار,عکس نوشته های فاز ...
 • عکس پروفایل جدید دخترونه اینستاگرام آذر 22, 1398عکس پروفایل جدید دخترونه اینستاگرام
  عکس پروفایل جدید دخترونه اینستاگرام instagram – 2020 در تاریخ امروز با عکس پروفایل جدید دخترونه اینستاگرام در خدمت شما کاربران کد تولز هستیم. برای مشاهده عکس پروفایل جدید و عکس پروفایل های دخترانه و پسرانه بیشتر کلیک کنید. عکس پروفایل جدید زنانه اینستاگرام instagram عکس پروفایل دخترونه – عکس اینستاگرام پروفایل خاص عکس اینستاگرام پروفایل دخترونه خاص – عکس اینستاگرام پروفایل فانتزی عکس اینستاگرام ...
 • عکس پروفایل زمستانی آذر 22, 1398عکس پروفایل زمستانی
  عکس پروفایل زمستانی با زیباترین عکس پروفایل زمستانی دخترانه + عکس پروفایل زمستانی عاشقانه و  زیبا از بخش عکسهای پروفایل سایت کد تولز با شما هستیم. عکس پروفایل زمستانی دخترانه بسم الله الرحمن الرحيم دلم یک زمستان سخت میخواهد یک برف یک کولاک به وسعت تاریخ امروز که ببارد و تمام راهها بسته شوند و توچاره ای جز ماندن ...
 • عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص جدید (سری 2) آذر 22, 1398عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص جدید (سری 2)
  عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص جدید 2020 در تاریخ امروز با عکس پروفایل مردانه شیک و خاص جدید در خدمت شما کاربران کد تولز هستیم. پیشنهاد عکس پروفایل: عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص برای مشاهده عکس پروفایل جدید و عکس پروفایل های دخترانه و پسرانه بیشتر کلیک کنید. عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص کد تولز عکس پروفایل پسرانه شیک و ...
 • عکس مادر و دختر برای پروفایل آذر 22, 1398عکس مادر و دختر برای پروفایل
  عکس مادر و دختر برای پروفایل درود خدمت کاربران سایت کد تولز, در تاریخ امروز از بخش عکس پروفایل کد تولز پست عکس مادر و دختر برای پروفایل را آماده کرده ایم. چنانچه تمایل دارید می توانید دایرکتوری عکس پروفایل جدید و تصویر پروفایل را از سایت کد تولز تماشا کنید. عکس ...

درباره سایت کد تولز

Avatar

9 دیدگاه

 1. Avatar

  عکس های پروفايل دخترونه بیشتر بزارید
  اکثرا عکسا پروفايلتون پسرونست
  ممنون

  • Avatar
   علی حسینی اصل

   :/ ولا عکس های پسرونه که خیلی کمتر از دختراست رو چه حسابی گفتین
   ..
   ..
   ..
   لطفا عکس های پروفایل سینمایی در مورد شخصیت های فیلم و بازیگران رو قرار بدین
   جوکر و وی مثل وندتا خیلی خوب بودن

 2. Avatar

  ممنون ولی عکسای پروفایل و تو سایز بزرگتری بزارید

 3. Avatar

  سلام

  باشید و نباشید های عکسهای پروفایل در همه جا! (خیلی خلاصه میگم)

  عکس پروفایلتون باید حداقل 600 پیکسل عرض داشته باشه 
  فقط چهره  شما مهم است بدون خانواده باشید، دوستان ، سگ ، آرم و غیره در پروفایل شما نباشه
  عکس سر تا شانه باشد
  کلاه یا عینک آفتابی را بندازید بیرون از پنجره پروفایلتون!

  اینجا یک مرور کلی از بهترین روش ها برای به دست آوردن بهترین تصویر نمایه در رسانه های اجتماعی آورده شده است:

  با دندان ها لبخند بزنید
  لباس های تیره ، دکمه های با رنگ روشن
  عکس سر و شانه ، یا عکس سر از کمر
  ترکیب نامتقارن
  چشمان بدون مانع

  و اینم منبع 
  https://business.linkedin.com/talent-solutions/blog/2014/12/5-tips-for-picking-the-right-linkedin-profile-picture

 4. Avatar

  انتخاب عکس ها بیشتر به حالت روحی و شخصیتی فرد بستگی دارد و همه عکس فوق العاده و ناب بودند و مرسی از اینکه توجه خاصی به متن های خاص دارید

 5. Avatar

  اقا ی سوال عکسپروفایل تو تلگرام کامپیوتر چه سایزیه؟

 6. Avatar

  با این اتفاقات بد نمیتونم عکس پروفایل انتخاب کنم خدا فقط خودت

 7. Avatar

  سلام، عکس ها فوق العاده بودن به نظرم هر کسی با توجه به روحیش میتونه بهترین عکس ها رو پیدا کنه