عکس پروفایل جدید خاص

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس معنوی برای پروفایل

جریان های اجتماعی به سرعت نور حرکت می کنند در حال حاضر گروه های جمعی آنلاین و عکس پروفایل بخش بزرگی از زندگی کاری و شخصی ما هستند بنابرین مطمئن شوید با انتخاب بهترین عکس نمایه احساس خوبی را به فرد مقابل هدیه می دهید.

تنها یک تصویر پروفایل ارزش هزار کلمه دارد اما مردم برای نتیجه گیری از یک شخص یا یک نشان تجاری خاص, تقریبا 40 میلی ثانیه زمان صرف مشاهده پروفایل می کنند.

نمایه ها در واقعیت دیالوگ ها و حس های شخصی مردم در زندگی روزمره هستند برخی تصاویر پروفایل را خیلی سریع و برخی دیگر به ندرت عوض می کنند البته افرادی هم هستند که ترجیح می دهند از عکس پروفایل استفاده نکنند در تاریخ امروز از سایت ابزار وبلاگ و سایت, بهترین نکته ها را جهت انتخاب برترین عکس های پروفایل اختصاصی و تازه مطالعه خواهیم کرد.

برای مشاهده آرشیو  عکس پروفایل خاص , عکس پروفایل جدید به انتهای پست مراجعه کنید

عکس پروفایل چیست؟

همان عکس پروفایل جدید است که برای اکانت های (حساب کاربری) شبکه های اجتماعی – پیام رسان و یا کانال ها به منظور استفاده شخصی و تجاری انتخاب کرده اید شاید تعین عکس به نظر ساده برسد اما این تصویر پروفایل یک جورایی هویت و شناسنامه شما در فضای مجازی است که دقیقا بر زندگی واقعی شما تاثیر گذار است.

15 ترفند و نکته برای انتخاب بهترین تصویر پروفایل جدید و خاص برای رسانه های اجتماعی و خبر رسان های تحت وب و موبایل

1_پس زمینه عکس پروفایل چگونه باشد؟

احتمالا شنیده اید که خوبرویی در بی آلایشی است در واقع سادگی بهترین مد دنیاست نه قدیمی می شود و نه از بین می رود.برای تاثیر گذاری بیشتر عکس نمایه بایستی صورت شما جاذبه اصلی تصویر پروفایل باشد.بنابرین آیتم ها و حواس پرتی ها را در پس زمینه عکس از بین ببرید زیرا فوکوس را از چهره شما دور می کند و تنها عکس پروفایل شما را به عنوان یک آماتور جذاب می کند.یک موقعیت با پس زمینه تمیز و ساده را برای عکس های خود پیدا کنید.

همچنین می توانید موارد انحرافی تصاویر را با ابزار های تارکننده آنلاین, کمی بی نور کنید تا تمرکز اصلی عکس های معمولی یا پرتره بر روی چهره شما قرار بگیرد.

2_قانون صفر تصویر پروفایل

قانون صفر, چیزی که هر عکاس, محقق و نظرسنجی بر آن اتفاق نظر دارد, چهره ها یک نوع تصویر منحصر به فرد و قدرتمند هستند و مهمترین موضوع, عکس نمایه در مورد شما است بنابرین عکس پروفایل تنها باید به چهره شما اختصاص یابد.اطمینان حاصل کنید که صورت شما در مرکزیت تصویر قرار گرفته و همچنین تم و فضای عکس همانند زندگی واقعی به نظر می رسد.

,u;s \v,thdgعکس نمایهu;s \v,thdg ohwعکس نوشتهu;s \v,thdg [ndn

3_بهترین عکس پروفایل

برترین نوع تصویر پروفایل دخترانه و پسرانه, عکس از شانه به سر یا هدشات است! فراموش نکنید که عکس های هدشات عادی از سر و شانه تشکیل می شوند اما اگر عکس هدشات را به منظور نمایش در پروفایل برای گوشی و وب می گیریم رعایت موارد زیر ضروری است:

 • اکثریت تصویر شامل صورت باشد
 • دقت کنید که پروفایل ها معمولا کوچک نمایش داده می شوند
 • افراد به تماشای چهره شما مایل هستند نه چیز دیگری
 • نه خیلی دور, نه خیلی نزدیک باشید
 • اجازه دهید دیگران چهره شما را ببینند اما عکس را شلوغ نکنید

» » » برای نمایش بهترین تصویر پروفایل, 60 درصد عکس به صورت – 30 درصد به شانه و 10 درصد به فضای خالی اختصاص یابد.

4_بدترین تصاویر پروفایل

بدترین عکس های پروفایل شامل موارد زیر است:

 • عکس های رازآلود یا مبهم
 • آواتارهای کارتونی و فانتزی
 • عکس های مورب نمایه
 • نگاه با جدیت و مستقیم به دوربین
 • عکس های هنری از نصف صورت
 • عکس با عینک آفتابی و یا با متعلقات
 • عکس های هواداری (مگر آنکه در آن زمینه فعالیت دارید)
 • پروفایل هایی که به سرعت تغییر می کنند

5_عکس های پروفایل تکی (به تنهایی) یا گروهی بهتر است؟

واقعا عکس گرفتن از علاقه ها – خوراکی ها – دوستان – خانواده و بچه ها برای تصویر نمایه بسیار وسوسه انگیز است, اما شما را تشویق به انجام این کار نمی کنیم تنها به یک دلیل, عکس پروفایل فقط درباره شما است.همواره توصیه می شود عکس های گروهی را برای پروفایل انتخاب نکنید زیرا پروفایل گروهی باعث می شود مردم شما را به سختی بشناسند.

6_لبخند و تماس چشمی پروفایل

لبخند و تماس چشمی در گیرایی عکس های دخترونه و پسرونه بسیار تاثیر گذار است.در واقع هر دو عامل با اهمیت هستند, محققان دریافتند چه از نگاه مردانه و چه از نگاه زنانه, مردم دنبال اشخاصی هستند که به ترتیب لبخند و نگاه بی پرده آن ها جذاب و جذاب تر است ازاین رو هنگام گرفتن عکس های پروفایل مطمئن شوید که لبخند می زنید و چشمان شما برق (فکر کردن به چیزی که به آن افتخار می کنید باعث درخشش چشمانتان خواهد شد) می زند.

» » » پیشنهاد مطلب از سایت ابزار وبلاگ کد تولز رپورتاژ آگهی: بیش از 100 نکته و ترفند برای خرید رپورتاژ آگهی بر اساس قوانین نانوشته سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

(آموزش نگارش نوشتار های قوی و موثر ریپورتاژ های تبلیغاتی و خبری از مبتدی تا پیشرفته همراه با مثال ها و نمونه رپورتاژ, در قالب 100 فاکتور ضروری جهت برند سازی – افزایش ارزش ناب سایت و در نهایت کسب رتبه بهتر کلمه های کلیدی وب سایت در نتایج موتورهای جستجو, همچنین در این مقاله بهترین و بدترین روش های خرید و فروش رپرتاژ های آگهی به صورت جامع بررسی شده است)

7_تصاویر پررنگ برای پروفایل

همه ما عاشق تصاویر رنگی و الهام بخش هستیم, اما سعی نکنید بیش از حد جسورانه عمل کنید, این کار باعث سردرگمی دیگران خواهد شد.بهتر است برای پروفایل های شخصی یا شغلی, رنگی ملایم در نظر گرفته شود مگر آنکه برند تجاری شما حاوی رنگ های تند باشد.

بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد؟

8_انتخاب عکس پروفایل با داوینچی!

احتمالا هرگز متوجه نشده اید که هنرمندان بزرگ برای قرن ها ترجیح می دادند در آثار هنری خود, قسمت چپ چهره افراد را به تصویر بکشند این در حالی است که تحقیقات نشان می دهد عکس های پروفایل زنانه تا هفتاد و هشت درصد و تصاویر پروفایل مردانه تا پنجاه و شش درصد از سمت چپ صورت (سر مایل به راست) است.

گزینش عکس پروفایل جدید یا عکس نوشته ایده آل همیشه دغدغه کاربران اینترنتی است برای انتخاب عکس پروفایل مناسب می توانید به آدرس iuok.ir/photos.html مراجعه کنید.

9_فلاش را خاموش کنید

نور طبیعی و ملایم خورشید اثرات پیری مانند چین و چروک را به خوبی پنهان می کند فلاش و نورهای اضافی, علاوه بر تغییر رنگ چشم ها باعث می شود عکس کمی قدیمی تر به نظر برسد حتما قبل از گرفتن عکس پروفایل (profile), خاطرجمع باشید که فلاش دوربین خاموش است.

بهترین عکس های پروفایل مرتبط با کسب و کار

10_شخصیت خود را نشان دهید

داشتن یک عکس پروفایل حرفه ای به این معنی نیست که حتما باید یک تصویر پروفایل خسته کننده داشته باشید.می توانید سرگرمی ها و شخصیت خود را در عکس نشان دهید.آیا به کوهنوردی علاقه دارید؟ عالی! چهره خود را در تصویر نمایه و اشتیاقتان (می تواند شامل تخصص یا شغل هم باشد) را در متن تصویر قرار دهید.

11_آدرس بر روی تصویر پروفایل؟

تفاوتی در نحوه استفاده پروفایل شخصی یا شغلی نیست, همین امر در مورد عکس نوشته و عکس پروفایل عاشقانه صادق است پیشنهاد نمی کنیم آدرس برند یا سایت را بر روی پروفایل ثبت کنید یا حداقل در موارد بسیار محدود انجام شود از آنجایی که شما برای کاربران مخصوص به خود برنامه ریزی می کنید تا این تصویر پروفایل را در صفحات رسانه جمعی مشاهده کنند, یک آدرس واقعا اضافی است و تنها باعث شلوغی بی ثمر عکستان می شود.

12_هرگز نمی دانید چه کسی عکس پروفایل را چک می کند

شما هرگز نمی دانید چه شخصی پروفایل شما را در فضای سایبری مشاهده می کند شاید بخواهید یک تصویر فان و یا بامزه را برای پروفایل انتخاب کنید اما اگر یک مشتری بالقوه عکس نمایه را دید چه؟ آیا اولین تصور ارائه شده به مشتریان, واقعا در همین راستا است؟

13_سایز های استاندارد عکس پروفایل در اپلیکیشن و سایت های گروهی

اندازه های پروفایل زیر برای سایت های اجتماعی و برنامه های پیام رسان تلفن همراه مناسب است:

 • سایز تصویر پروفایل تلگرام 512 * 512 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل لینکدین 200 * 200 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل تامبلر 128 * 128 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل فیس بوک 180 * 180 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل پینترست 180 * 180 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل توییتر 400 * 400 پیکسل
 • ابعاد تصویر عکس پروفایل کانال یوتیوب 2560 * 1440 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل اینستاگرام 180 * 180 پیکسل

14_عکس ها در مقابل آرم های تجاری

تصمیم اولیه برای گزینش ایده آل تصویر, این است که دقیقا قصد دارید از چه عکسی برای نیم نما (پروفایل) استفاده کنید؟ یک عکس یا لوگو – و یا برخی از علامت های تجاری دیگر؟ پاسخ به نوع پروفایل شما بستگی دارد.

اگر کارآفرین فردی هستید بی گمان باید از نشان تجاری در سوشیال مدیا و مسنجر ها کمک بگیرید همین موضوع برای پروفایل های شخصی نیز صدق می کند.

15_جمع بندی بهترین عکس پروفایل خاص و جدید برای کسب و کار – شخصی

اگر هدف عکس گرفتن برای نمایش در پروفایل های کاربری شخصی است تقریبا همیشه باید به سراغ هدشات (headshot) بروید اما اگر عکس به منظور برند سازی و یا نمایه شرکت گرفته می شود, بدون شک به اهداف کسب و کار شما بستگی دارد قبل از عکس گرفتن این سوال را از خود بپرسید: اولین تصویری که می خواهم با آن به استقبال مشتری یا بازدیدکننده بروم چیست؟

از اینکه با پست “بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد؟” از سایت ابزار وبلاگ با ما همراه بودید سپاسگزارم.دوست داریم ایده ها و راهنمایی های شما را بشنویم نظر شما در مورد یک عکس پروفایل عالی چیست؟ ترجیح می دهید از عکس پروفایل عاشقانه – عکس پروفایل خاص یا عکس پروفایل جدید استفاده کنید؟

» » » لینک های کوتاه برای تصویر های پروفایل جدید و خاص: عکس پروفایل | عکس پروفایل

با آرزوی بهترین شانس در انتخاب تصویر پروفایل شخصی و حرفه ای

عکس های پروفایل گلچین شده | آرشیو عکس ها در انتهای پست قرار گرفته است

عکس پروفایل خاص جدید

عکس نوشته عاشقانه زیبا

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته 98 و 2019

عکس نام خدا برای پروفایل

عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص

عکس پروفایل خاص 98 عکس پروفایل خاص 2019

عکس پروفایل ایران

عکس پروفایل خاص جدید 98 و عکس نوشته دخترانه پسرانه 98 با آپدیت روزانه

عکس های جالب برای پروفایل

عکس پروفایل جدید 2019 | عکس های پروفایل برای پیام رسان و شبکه های اجتماعی 2019

عکس پروفایل جالب

عکس پروفایل با آپدیت روزانه | عکس پروفایل با معنی

عکسهای سیگار کشیدن عاشقانه مرد

عکس پروفایل خاص جدید با آپدیت روزانه | عکس پروفایل جدید بدون متن

عکسهای سیگار کشیدن عاشقانه دختر

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه | عکس پروفایل جدید تیکه دار

عکس های دخترونه شیک برای پروفایل

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه

عکس پروفایل شاد,عکس پروفایل شاد بودن,عکس پروفایل شاد دخترونه,عکس پروفایل شاد پسرونه

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته پسرانه

عکس پروفایل شاد,عکس پروفایل شاد بودن,عکس پروفایل شاد دخترونه,عکس پروفایل شاد پسرونه

عکس پروفایل خاص جدید با آپدیت روزانه 2019

عکس پروفایل ویژه عید نوروز,عکس پروفایل عید نوروز 97,عکس عید نوروز,عکس تبریک عید نوروز,عکس عید مبارک,عکس پروفایل برای عید نوروز,عکس پروفایل عید نوروز 97,عکس پروفایل عید نوروز۹۷

عکس پروفایل خاص با آپدیت روزانه | عکس پروفایل جدید و خاص 98 سال 98

عکس نوشته عاشقانه

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

پروفایل نیش دار,پروفایل نیش دار و طعنه دار

عکس پروفایل خاص جدید بدون متن و بامتن | | عکس های پروفایل برای تلگرام اینستاگرام واتس اپ

تصاویر معنوی پروفایل

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس پروفایل ماشین,عکس پروفایل ماشین بازا,عکس پروفایل ماشین بازها,عکس پروفایل خودرو,عکس پروفایل ماشین اسپرت,عکس پروفایل ماشین ایرانی,عکس پروفایل ماشین سنگین,عکس پروفایل ماشین خفن,عکس پروفایل ماشین نوشته,عکس پروفایل ماشین خفن,عکس پروفایل ماشین دخترانه,عکس نوشته ماشین بازا,نوشته های پشت ماشین جدید,نوشته های پشت ماشین خنده دار,جملات پشت ماشینی خفن,عکس پروفایل ماشین بازا,عکس های پشت ماشین,عکس پروفایل ماشین سنگین,پشت ماشینم چی بنویسم

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس نوشته های تیکه دار اینستاگرامی,عکس نوشته های فاز سنگین و تیکه دار پسرانه

عکس پروفایل 98 و 2019 خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس پروفایل عاشقانه جدید,عکس نوشته عاشقانه,عکس پروفایل عاشقانه,عکس نوشته عاشقانه زیبا

عکس پروفایل خاص جدید عاشقانه | عکس پروفایل پسرانه شیک و خاص

عکس پروفایل عاشقانه جدید

عکس پروفایل جدید خاص و زیبا | عکش نوشته و عکس پروفایل 98 و 2019

عکس پروفایل جوکر

عکس پروفایل جدید خاص

عکس پروفایل عاشقانه

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس پروفایل رئال مادرید

عکس پروفایل خاص جدید 98

عکس پروفایل عاشقانه دونفره بوسه

عکس پروفایل | عکس پروفایل جدید 98

عکس پروفایل عاشقانه دونفره خاص

بهترین عکس پروفایل | عکس پروفایل خاص 98

عکس پروفایل عاشقانه دونفره بدون متن

عکس پروفایل شاد | عکس پروفایل خاص 2019

عکس پروفایل عاشقانه دونفره جدید

عکس پروفایل خاص | عکس خاص و زیبا | عکس نوشته های جدید 2019

عکس پروفایل عاشقانه دونفره فانتزی

عکس پروفایل خاص 2017 | عکس پروفایل خاص 2019 بدون نوشته

عکس نوشته های فاز سنگین و تیکه دار,عکس نوشته های فاز سنگین جدید - جملات تصویری تیکه دار

عکس پروفایل خاص دخترونه | عکس پروفایل خاص دخترونه جدید

عکس دختر زیبا برای پروفایل جدید,عکس دختر زیبا برای پروفایل لاین,عکس دختر زیبا برای پروفایل تلگرام

عکس نوشته خوشگل برای پروفایل | عکس نوشته پروفایل شیک و خاص

عکس پروفایل سنگین تیکه دار پسرانه جدید,عکس پروفایل سنگین تیکه دار دخترانه جدید

عکس پروفایل خاص پسرونه | عکس نوشته پروفایل خاص جدید

عکس نوشته های تیکه دار اینستاگرامی,عکس نوشته های فاز سنگین و تیکه دار پسرانه

عکس پروفایل خاص 2018

عکس نوشته های فوق العاده فاز سنگین و تیکه دارعکس نوشته های طعنه دار جدید

عکس پروفایل خاص 2019

عکس پروفایل مردانه سنگین جدید,عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه سنگین عاشقانه,عکسهای پروفایل مردانه سنگین,عکسهای پروفایل مردانه سنگین,دانلود عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه و سنگین,تصاویر پروفایل پسرونه سنگین,عکسهای پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس نوشته پسرانه سنگین,عکس نوشته پسرانه سنگین,عکس پروفایل پسرانه سنگین

عکس پروفایل خاص 98

عکس پروفایل مردانه سنگین

عکس پروفایل خاص جدید

عکس نام خدا برای پروفایل

عکس پروفایل خاص | عکس پروفایل جدید

عکس نام خدا برای پروفایل

عکس پروفایل جدید | عکس پروفایل جدید و خاص

عکس نام خدا برای پروفایل

عکس نوشته | عکس پروفایل جدید

عکس نام خدا برای پروفایل

عکس پروفایل | عکس نوشته | عکس پروفایل خاص | عکس پروفایل جدید

پروفایل نیش دار دخترانه,پروفایل نیش دار ترکی

عکس پروفایل خاص | عکس پروفایل شاد جدید و خاص

پروفایل نیش دار به فامیل,پروفایل نیش دار به خانواده شوهر

عکس پروفایل خاص پسرونه | عکس پروفایل خاص دخترونه

پروفایل نیش دار,عکس پروفایل نیش دار

عکس نوشته | عکس نوشته پروفایل اینستاگرام

\v,thdg kda nhv

عکس پروفایل خاص | عکس نوشته پروفایل

پروفایل های نیش دار

عکس پروفایل جدید | عکس نوشته پروفایل جدید خاص

عکس پروفایل مردانه سنگین جدید,عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه سنگین عاشقانه

عکس پروفایل | عکس نوشته | عکس پروفایل خاص | عکس پروفایل جدید

عکس پروفایل مردانه سنگین جدید,عکس پروفایل مردانه سنگین,عکس پروفایل مردانه سنگین عاشقانه

عکس پروفایل خاص

پروفایل دخترونه خاص جدید

عکس پروفایل جدید

پروفایل دخترونه خاص جدید,عکس پروفایل خاص دخترونه,عکس نوشته خاص دخترونه

عکس پروفایل

عکس پروفایل خاص دخترونه,پروفایل دخترونه خاص جدید,عکس نوشته خاص دخترونه

عکس نوشته

عکس پروفایل v for vendetta و دیالوگ های فیلم v for vendetta

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس پروفایل v for vendetta و دیالوگ های فیلم v for vendetta با عکس نوشت

عکس پروفایل خاص جدید پسرانه | عکس پروفایل خاص جدید دخترونه

عکس پروفایل v for vendetta

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس پروفایل دخترونه اسپرت , عکس نوشته برای پروفایل ورزشی دخترانه

عکس پروفایل خاص جدید ۹۸ عکس پروفایل خاص جدید 98

عکس پروفایل دخترونه ورزشی

عکس پروفایل خاص جدید غمگین

جدیدترین و بروزترین عکس های پروفایل ارسال شده در سایت کد تولز

درباره سایت کد تولز

Avatar
با ابزار وبلاگ نویسی حرفه ای زیر می توانید وبلاگتون زیبا و حرفه ای کنی راهنمای درج ابزار در قالب وبلاگ:وارد قالب وبلاگ بشید، کد گرفته شده از ابزار و در قالب کپی پست کنید. البته بعضی از سرویس های وبلاگ دهی دارای ابزارک هستند که به راحتی می تونید کد رو در ابزارک وبلاگ کپی کنید و از حرفه ای شدن وبلاگتون لذت ببرید. وبلاگنویسی یکی از کار های خاص و لذت بخشی است که پیر و جوان نمی شناسد و همه افراد با هر طرز فکری را در بر می گیرد با اضافه کردن ابزار های . وبلاگ به وب خود می تونید یک وبلاگ نویسی شگفت انگیز رو تجربه کنید. این در حالی است که وبلاگ شما تمامی ابزار های مورد نیاز یک وب سایت بلکه بیشتر از یک وب سایت را دارد.با ابزار های وبلاگ زیر می توانید ار کپی برداری مطالب وبلاگ جلوگیری کنید همچنین اخرین خبرهای سایت ها رو در وبلاگتون به صورت اتوماتیک قرار بدین, می تونید به وبلاگتون ساعت و تقویم اضافه کنید یا وضعیت آب و هوا شهرتون و نشون بدید. ابزار وبلاگ دارای استاندارد های لازم سئو وبلاگ و سایت هستند ,هیچ محدودیتی در استفاده ندارند و در تمامی وبلاگ و سایت ها می توانید از آن ها استفاده کنید دسته ها: سایت ابزار وبلاگ حرفه ای و سایت کد تولز رپورتاژ آگهی عکس پروفایل تاریخ امروز دانلود فیلم ایرانی رئال مادرید  نتایج زنده فوتبال

3 دیدگاه

 1. Avatar

  لطفا عکس های پروفايل دخترونه بیشتر بزارید
  اکثرا عکسا پروفايلتون پسرونست
  ممنون

  1+
  • Avatar
   علی حسینی اصل

   :/ ولا عکس های پسرونه که خیلی کمتر از دختراست رو چه حسابی گفتین
   ..
   ..
   ..
   لطفا عکس های پروفایل سینمایی در مورد شخصیت های فیلم و بازیگران رو قرار بدین
   جوکر و وی مثل وندتا خیلی خوب بودن

   0
 2. Avatar

  ممنون ولی عکسای پروفایل و تو سایز بزرگتری بزارید لطفا

  1+

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

زیدان: تا ۲ سپتامبر ممکن است رئال مادردید دو بمب نقل و انتقالاتی دیگر داشته باشد

0 زیدان: تا ۲ سپتامبر ممکن است رئال مادردید دو بمب نقل ...