عکس پروفایل

امتیاز شما
[کل: 2 میانگین: 3.5]

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس پروفایل دخترونه,عکس پروفایل پسرانه,عکس پروفایل شاد,عکس پروفایل غمگین,u;s \v,thdg,عکس پروفایل عاشقانه,عکس پروفایل جدید,عکس پروفایل خاص,عکس

جریان های اجتماعی به سرعت نور حرکت می کنند در حال حاضر گروه های جمعی آنلاین و عکس پروفایل بخش بزرگی از زندگی کاری و شخصی ما هستند بنابرین مطمئن شوید با انتخاب بهترین عکس نمایه احساس خوبی را به فرد مقابل هدیه می دهید.

تنها یک تصویر پروفایل ارزش هزار کلمه دارد اما مردم برای نتیجه گیری از یک شخص یا یک نشان تجاری خاص, تقریبا 40 میلی ثانیه زمان صرف مشاهده پروفایل می کنند.

نمایه ها در واقعیت دیالوگ ها و حس های شخصی مردم در زندگی روزمره هستند برخی تصاویر پروفایل را خیلی سریع و برخی دیگر به ندرت عوض می کنند البته افرادی هم هستند که ترجیح می دهند از عکس پروفایل استفاده نکنند در تاریخ امروز از سایت ابزار وبلاگ و سایت, بهترین نکته ها را جهت انتخاب برترین عکس های پروفایل اختصاصی و تازه مطالعه خواهیم کرد.

برای مشاهده آرشیو عکس,عکس پروفایل خاص,عکس پروفایل جدید به انتهای پست مراجعه کنید.

15 ترفند و نکته برای انتخاب بهترین تصویر پروفایل جدید و خاص برای رسانه های اجتماعی و خبر رسان های تحت وب و موبایل

15 ترفند و نکته برای انتخاب بهترین تصویر پروفایل جدید و خاص برای رسانه های اجتماعی و خبر رسان های تحت وب و موبایل

عکس پروفایل چیست؟

همان عکس پروفایل جدید است که برای اکانت های (حساب کاربری) شبکه های اجتماعی – پیام رسان و یا کانال ها به منظور استفاده شخصی و تجاری انتخاب کرده اید شاید تعین عکس به نظر ساده برسد اما این تصویر پروفایل یک جورایی هویت و شناسنامه شما در فضای مجازی است که دقیقا بر زندگی واقعی شما تاثیر گذار است.

عکس پروفایل,عکس نوشته,عکس پروفایل جدید,عکس پروفایل خاص,عکس پروفایل عاشقانه

1_پس زمینه عکس پروفایل چگونه باشد؟

احتمالا شنیده اید که خوبرویی در بی آلایشی است در واقع سادگی بهترین مد دنیاست نه قدیمی می شود و نه از بین می رود.برای تاثیر گذاری بیشتر عکس نمایه بایستی صورت شما جاذبه اصلی تصویر پروفایل باشد.بنابرین آیتم ها و حواس پرتی ها را در پس زمینه عکس از بین ببرید زیرا فوکوس را از چهره شما دور می کند و تنها عکس پروفایل شما را به عنوان یک آماتور جذاب می کند.یک موقعیت با پس زمینه تمیز و ساده را برای عکس های خود پیدا کنید.

همچنین می توانید موارد انحرافی تصاویر را با ابزار های تارکننده آنلاین, کمی بی نور کنید تا تمرکز اصلی عکس های معمولی یا پرتره بر روی چهره شما قرار بگیرد.

2_قانون صفر تصویر پروفایل

قانون صفر, چیزی که هر عکاس, محقق و نظرسنجی بر آن اتفاق نظر دارد, چهره ها یک نوع تصویر منحصر به فرد و قدرتمند هستند و مهمترین موضوع, عکس نمایه در مورد شما است بنابرین عکس پروفایل تنها باید به چهره شما اختصاص یابد.اطمینان حاصل کنید که صورت شما در مرکزیت تصویر قرار گرفته و همچنین تم و فضای عکس همانند زندگی واقعی به نظر می رسد.

,u;s \v,thdgعکس نمایهu;s \v,thdg ohwعکس نوشتهu;s \v,thdg [ndn

3_بهترین عکس پروفایل

برترین نوع تصویر پروفایل دخترانه و پسرانه, عکس از شانه به سر یا هدشات است! فراموش نکنید که عکس های هدشات عادی از سر و شانه تشکیل می شوند اما اگر عکس هدشات را به منظور نمایش در پروفایل برای گوشی و وب می گیریم رعایت موارد زیر ضروری است:

 • اکثریت تصویر شامل صورت باشد
 • دقت کنید که پروفایل ها معمولا کوچک نمایش داده می شوند
 • افراد به تماشای چهره شما مایل هستند نه چیز دیگری
 • نه خیلی دور, نه خیلی نزدیک باشید
 • اجازه دهید دیگران چهره شما را ببینند اما عکس را شلوغ نکنید

» » » برای نمایش بهترین تصویر پروفایل, 60 درصد عکس به صورت – 30 درصد به شانه و 10 درصد به فضای خالی اختصاص یابد.

4_بدترین تصاویر پروفایل

بدترین عکس های پروفایل شامل موارد زیر است:

 • عکس های رازآلود یا مبهم
 • آواتارهای کارتونی و فانتزی
 • عکس های مورب نمایه
 • نگاه با جدیت و مستقیم به دوربین
 • عکس های هنری از نصف صورت
 • عکس با عینک آفتابی و یا با متعلقات
 • عکس های هواداری (مگر آنکه در آن زمینه فعالیت دارید)
 • پروفایل هایی که به سرعت تغییر می کنند

5_عکس های پروفایل تکی (به تنهایی) یا گروهی بهتر است؟

واقعا عکس گرفتن از علاقه ها – خوراکی ها – دوستان – خانواده و بچه ها برای تصویر نمایه بسیار وسوسه انگیز است, اما شما را تشویق به انجام این کار نمی کنیم تنها به یک دلیل, عکس پروفایل فقط درباره شما است.همواره توصیه می شود عکس های گروهی را برای پروفایل انتخاب نکنید زیرا پروفایل گروهی باعث می شود مردم شما را به سختی بشناسند.

6_لبخند و تماس چشمی پروفایل

لبخند و تماس چشمی در گیرایی عکس های دخترونه و پسرونه بسیار تاثیر گذار است.در واقع هر دو عامل با اهمیت هستند, محققان دریافتند چه از نگاه مردانه و چه از نگاه زنانه, مردم دنبال اشخاصی هستند که به ترتیب لبخند و نگاه بی پرده آن ها جذاب و جذاب تر است ازاین رو هنگام گرفتن عکس های پروفایل مطمئن شوید که لبخند می زنید و چشمان شما برق (فکر کردن به چیزی که به آن افتخار می کنید باعث درخشش چشمانتان خواهد شد) می زند.

» » » پیشنهاد مطلب از سایت ابزار وبلاگ کد تولز رپورتاژ آگهی: بیش از 100 نکته و ترفند برای خرید رپورتاژ آگهی بر اساس قوانین نانوشته سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

(آموزش نگارش نوشتار های قوی و موثر ریپورتاژ های تبلیغاتی و خبری از مبتدی تا پیشرفته همراه با مثال ها و نمونه رپورتاژ, در قالب 100 فاکتور ضروری جهت برند سازی – افزایش ارزش ناب سایت و در نهایت کسب رتبه بهتر کلمه های کلیدی وب سایت در نتایج موتورهای جستجو, همچنین در این مقاله بهترین و بدترین روش های خرید و فروش رپرتاژ های آگهی به صورت جامع بررسی شده است)

7_تصاویر پررنگ برای پروفایل

همه ما عاشق تصاویر رنگی و الهام بخش هستیم, اما سعی نکنید بیش از حد جسورانه عمل کنید, این کار باعث سردرگمی دیگران خواهد شد.بهتر است برای پروفایل های شخصی یا شغلی, رنگی ملایم در نظر گرفته شود مگر آنکه برند تجاری شما حاوی رنگ های تند باشد.

بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد؟

8_انتخاب عکس پروفایل با داوینچی!

احتمالا هرگز متوجه نشده اید که هنرمندان بزرگ برای قرن ها ترجیح می دادند در آثار هنری خود, قسمت چپ چهره افراد را به تصویر بکشند این در حالی است که تحقیقات نشان می دهد عکس های پروفایل زنانه تا هفتاد و هشت درصد و تصاویر پروفایل مردانه تا پنجاه و شش درصد از سمت چپ صورت (سر مایل به راست) است.

گزینش عکس پروفایل جدید یا عکس نوشته ایده آل همیشه دغدغه کاربران اینترنتی است برای انتخاب عکس پروفایل مناسب می توانید به آدرس iuok.ir/photos.html مراجعه کنید.

9_فلاش را خاموش کنید

نور طبیعی و ملایم خورشید اثرات پیری مانند چین و چروک را به خوبی پنهان می کند فلاش و نورهای اضافی, علاوه بر تغییر رنگ چشم ها باعث می شود عکس کمی قدیمی تر به نظر برسد حتما قبل از گرفتن عکس پروفایل (profile), خاطرجمع باشید که فلاش دوربین خاموش است.

بهترین عکس های پروفایل مرتبط با کسب و کار

10_شخصیت خود را نشان دهید

داشتن یک عکس پروفایل حرفه ای به این معنی نیست که حتما باید یک تصویر پروفایل خسته کننده داشته باشید.می توانید سرگرمی ها و شخصیت خود را در عکس نشان دهید.آیا به کوهنوردی علاقه دارید؟ عالی! چهره خود را در تصویر نمایه و اشتیاقتان (می تواند شامل تخصص یا شغل هم باشد) را در متن تصویر قرار دهید.

11_آدرس بر روی تصویر پروفایل؟

تفاوتی در نحوه استفاده پروفایل شخصی یا شغلی نیست, همین امر در مورد عکس نوشته و عکس پروفایل عاشقانه صادق است پیشنهاد نمی کنیم آدرس برند یا سایت را بر روی پروفایل ثبت کنید یا حداقل در موارد بسیار محدود انجام شود از آنجایی که شما برای کاربران مخصوص به خود برنامه ریزی می کنید تا این تصویر پروفایل را در صفحات رسانه جمعی مشاهده کنند, یک آدرس واقعا اضافی است و تنها باعث شلوغی بی ثمر عکستان می شود.

12_هرگز نمی دانید چه کسی عکس پروفایل را چک می کند

شما هرگز نمی دانید چه شخصی پروفایل شما را در فضای سایبری مشاهده می کند شاید بخواهید یک تصویر فان و یا بامزه را برای پروفایل انتخاب کنید اما اگر یک مشتری بالقوه عکس نمایه را دید چه؟ آیا اولین تصور ارائه شده به مشتریان, واقعا در همین راستا است؟

13_سایز های استاندارد عکس پروفایل در اپلیکیشن و سایت های گروهی

اندازه های پروفایل زیر برای سایت های اجتماعی و برنامه های پیام رسان تلفن همراه مناسب است:

 • سایز تصویر پروفایل تلگرام 512 * 512 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل لینکدین 200 * 200 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل تامبلر 128 * 128 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل فیس بوک 180 * 180 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل پینترست 180 * 180 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل توییتر 400 * 400 پیکسل
 • ابعاد تصویر عکس پروفایل کانال یوتیوب 2560 * 1440 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل اینستاگرام 180 * 180 پیکسل

14_عکس ها در مقابل آرم های تجاری

تصمیم اولیه برای گزینش ایده آل تصویر, این است که دقیقا قصد دارید از چه عکسی برای نیم نما (پروفایل) استفاده کنید؟ یک عکس یا لوگو – و یا برخی از علامت های تجاری دیگر؟ پاسخ به نوع پروفایل شما بستگی دارد.

اگر کارآفرین فردی هستید بی گمان باید از نشان تجاری در سوشیال مدیا و مسنجر ها کمک بگیرید همین موضوع برای پروفایل های شخصی نیز صدق می کند.

15_جمع بندی بهترین عکس پروفایل خاص و جدید برای کسب و کار – شخصی

اگر هدف عکس گرفتن برای نمایش در پروفایل های کاربری شخصی است تقریبا همیشه باید به سراغ هدشات (headshot) بروید اما اگر عکس به منظور برند سازی و یا نمایه شرکت گرفته می شود, بدون شک به اهداف کسب و کار شما بستگی دارد قبل از عکس گرفتن این سوال را از خود بپرسید: اولین تصویری که می خواهم با آن به استقبال مشتری یا بازدیدکننده بروم چیست؟

از اینکه با پست “بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد؟” از سایت ابزار وبلاگ با ما همراه بودید سپاسگزارم.دوست داریم ایده ها و راهنمایی های شما را بشنویم نظر شما در مورد یک عکس پروفایل عالی چیست؟ ترجیح می دهید از عکس پروفایل عاشقانه – عکس پروفایل خاص یا عکس پروفایل جدید استفاده کنید؟

» » » لینک های کوتاه برای تصویر های پروفایل جدید و خاص: عکس پروفایل | عکس پروفایل

عکس پروفایل خاص جدید 99 و 2020 به همراه عکسهای ناب روزانه

»»» معنی profile photos به فارسی عکس پروفایل

»»» معنی عکس پروفایل به فارسی عکس نمایه

»»» واژه یابی عکس پروفایل

»»» عکس نمایه – عکس نیمرخ – عکس نیم نما

»»» عکس شرح حال – عکس مقطع – عکس نگاره – عکس مقطع

»»» کلمه: profile photos

»»» املای فارسی: عکس پروفایل

»»» اشتباه تایپی: حقخبهمث – u;s \v,thdg

»»» ترجمه: عکس های پروفایل

»»» مترادف عکس پروفایل: تصویر نمایه

»»» عکس پروفایل profile photos: در گوگل

با آرزوی بهترین شانس در انتخاب تصویر پروفایل شخصی و حرفه ای

 • عکس پروفایل سیاه آذر 22, 1398عکس پروفایل سیاه
  عکس پروفایل سیاه و مشکی جدید سلام ملت کد تولزی, در تاریخ امروز از دسته عکس پروفایل کد تولز برای این ساعت پست “عکس پروفایل سیاه” (Black profile photo) یا همان عکس پروفایل مشکی را از سایت کد تولز آماده کرده ایم. در صورتی خواستار مشاهده و دانلود تصویر پروفایل بیشتری با موضوعات مختلف هستید توصیه می ...
 • عکس نوشته ماکان بند برای پروفایل آذر 22, 1398عکس نوشته ماکان بند برای پروفایل
  عکس نوشته ماکان بند برای پروفایل در تاریخ امروز با عکس پروفایل ماکان بند و همچنین عکس نوشته ماکان بند برای پروفایل از سایت کد تولز با شما هستیم. با زیباترین عکس نوشته ماکانی ام + عکس پروفایل ماکانی ام برای طرفداران و هواداران گروه ماکان بند از بخش عکسهای پروفایل سایت ...
 • عکس پروفایل دخترونه شیک متن دار آذر 22, 1398عکس پروفایل دخترونه شیک متن دار
  عکس پروفایل دخترونه شیک متن دار سلام به کاربران گرامی سایت کد تولز, در تاریخ امروز هم طبق شیوه گذشته با پست عکس پروفایل دخترونه شیک متن دار از مجموعه سری تصاویر و عکس پروفایل کد تولز با شما هستیم. همچنین اگر به تماشای بیشتر عکسهای پروفایل و عکس نوشته ها علاقه ...
 • عکس پروفایل v for vendetta , دیالوگ های فیلم وی مثل وندتا با عکس نوشت آذر 22, 1398عکس پروفایل v for vendetta , دیالوگ های فیلم وی مثل وندتا با عکس نوشت
  عکس پروفایل v for vendetta , دیالوگ های فیلم وی مثل وندتا با عکس نوشت مطابق معمول در کد تولز با شما هستیم با ارائه عکس پروفایل و عکس نوشته با موضوعه عکس پروفایل v for vendetta و دیالوگ هایش در خدمتتون هستیم. پیش از این  عکس پروفایل جوکر را نیز منتشر کردیم. عکس پروفایل v for vendetta برای مشاهده آرشیو ...
 • عکس پروفایل فیلم joker 2019 | فکت های فیلم جوکر 2019 آذر 22, 1398عکس پروفایل فیلم joker 2019 | فکت های فیلم جوکر 2019
  عکس پروفایل فیلم joker 2019 | فکت های فیلم جوکر 2019 فیلم جوکر joker 2019 امسال با سر و صدای زیادی اومد و به قول یکی از بینندگان خوش ذوقِ فیلم جوکر “زمان به دو دوره قبل از جوکر و بعد از جوکر تقسیم میشه، نمیدونم جهان هنوز برای این فیلم ...
 • عکس های دختر زیبا ایرانی و خارجی خفن برای پروفایل جدید آذر 22, 1398عکس های دختر زیبا ایرانی و خارجی خفن برای پروفایل جدید
  عکس های دختر زیبا ایرانی و خارجی خفن برای پروفایل جدید عکس دختر زیبا برای پروفایل شعر کوتاه در وصف دختر رویه پیشونیه فرشته ها نوشته هرکی دختر داره جاش وسطه بهشته از آسمون میباره درو طلا و گوهر زرو سیمو نقره وقتی میخنده دختر یکی یدونه دختر چراغه خونه دختر گلابتونه دختر ماه آسمونه ...
 • عکس پروفایل خاص بدون متن دخترانه پسرانه جدید آذر 22, 1398عکس پروفایل خاص بدون متن دخترانه پسرانه جدید
  عکس پروفایل خاص 2020 بدون متن دخترانه پسرانه جدید امروز در این نوشتار خیلی خاص و ویژه با عکس پروفایل خاص 2020 بدون متن + عکس پروفایل خاص 2020 بدون نوشته و با محتوا از بخش عکس پروفایل کد تولز وبسایت با شما هستیم. با زیباترین و جدیدترین عکسهای پروفایل تک ...
 • عکس معنوی برای پروفایل جدید و تصاویر پروفایل با نام خدا آذر 22, 1398عکس معنوی برای پروفایل جدید و تصاویر پروفایل با نام خدا
  تصاویر معنوی برای پروفایل | عکس معنوی برای پروفایل تصاویر معنوی برای پروفایل آموخته ام که وقتی ناامید میشوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . عکس معنوی برای پروفایل پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . ...
 • عکس پروفایل رعد و برق‌های فوق‌العاده زیبا و خفن آذر 22, 1398عکس پروفایل رعد و برق‌های فوق‌العاده زیبا و خفن
  عکس پروفایل رعد و برق‌ رعد و برق یکی از رخ‌دادهای مهیج و طبیعی است به قول خودمون خفن. استفاده از تصاویر رعد و برق‌ به عنوان عکس پروفایل می‌تواند یک ایده ناب باشد! بنابرین امروز تصمیم گرفتم برای این‌موضوع وقت بگذارم و بهترین عکسهای موجود در اینترنت و مرتبط با ...
 • عکس های جالب برای پروفایل و عکس پروفایل جالب دخترانه پسرانه آذر 22, 1398عکس های جالب برای پروفایل و عکس پروفایل جالب دخترانه پسرانه
  عکس های جالب برای پروفایل,عکس پروفایل جالب,عکس های جالب برای پروفایل واتساپ,عکس پروفایل جالب و خنده دار,عکس پروفایل جالب پسرانه,عکس های جالب برای پروفایل تلگرام,عکس پروفایل جالب دخترونه,عکس های جالب برای پروفایل بدون متن,عکس نوشتهجالب و دیدنی,عکس های جالب برای پروفایل پسرانه,عکس پروفایل جالب خنده دار,عکس های جالب برای پروفایل ...
 • عکس پروفایل خدایا شکرت بخاطر همه چیز آذر 22, 1398عکس پروفایل خدایا شکرت بخاطر همه چیز
  عکس پروفایل خدایا شکرت بخاطر همه چیز عکس پروفایل خدایا شکرت عکس پروفایل خدایا شکرت بابت همه چی عکس پروفایل خدایا شکرت جدید عکس پروفایل خدایا شکرت که | عکس های خفن پروفایل خدایا شکرت بابت همه چیز عکس پروفایل خدایا شکرت که هوامو داری | تصویر پروفایل خدایا شکرت که عکس پروفایل خدایا شکرت دخترونه عکس پروفایل خدایا ...
 • کانال تلگرامی عکس پروفایل پسرانه آذر 22, 1398کانال تلگرامی عکس پروفایل پسرانه
  کانال تلگرامی عکس پروفایل پسرانه سلام به دوستان گرامی سایت کد تولز, در تاریخ امروز می خواهیم کانال تلگرامی عکس پروفایل پسرانه را برای شما معرفی کنیم. مشاهده عکس پروفایل کد تولز را نیز فراموش نکنیددایرکتوری عکس پروفایل جدید و عکس پروفایل خاص کد روزانه آپدیت خواهد شد. لطفا تا پایان با ارائه کانال ...
 • عکس دختر برای پروفایل تلگرام آذر 22, 1398عکس دختر برای پروفایل تلگرام
  عکس دختر برای پروفایل تلگرام | 📷 عکس نوشته خوشگل از دختران قشنگ خارجی کد تولز: در تاریخ امروز با زیباترین گالری عکس های خفن و تصاویر پروفایل دخترونه برای تلگرام , عکس دختر زیبا برای پروفایل تلگرام خدمت شما کاربران گرامی سایت کد تولز هستیم. عکس دختر برای پروفایل تلگرام شامل ...
 • عکس پروفایل ماشین های خفن,پشت ماشینم چی بنویسم و عکس پروفایل ماشین نوشته آذر 22, 1398عکس پروفایل ماشین های خفن,پشت ماشینم چی بنویسم و عکس پروفایل ماشین نوشته
  عکس پروفایل ماشین,عکس پروفایل ماشین بازا,عکس پروفایل ماشین بازها,عکس پروفایل خودرو,عکس پروفایل ماشین اسپرت,عکس پروفایل ماشین ایرانی,عکس پروفایل ماشین سنگین,عکس پروفایل ماشین خفن,عکس پروفایل ماشین نوشته,عکس پروفایل ماشین خفن,عکس پروفایل ماشین دخترانه,عکس نوشته ماشین بازا,نوشته های پشت ماشین جدید,نوشته های پشت ماشین خنده دار,جملات پشت ماشینی خفن,عکس پروفایل ماشین بازا,عکس های پشت ماشین,عکس پروفایل ماشین سنگین,پشت ماشینم چی بنویسم عکس پروفایل ماشین با عکس پروفایل در خدمت شما کاربران هستیم برای مشاهده عکس پروفایل خاص و عکس ...
 • عکس بچه های خوشگل,ناز,بامزه,کودکان زیبا برای پروفایل آذر 21, 1398عکس بچه های خوشگل,ناز,بامزه,کودکان زیبا برای پروفایل
  عکس بچه های خوشگل و مامانی,عکس پسر بچه های خوشگل,عکس دختر بچه های ملوس,عکس پروفایل بچه بامزه,عکس بچه ناز برای پروفایل,عکس نوشته فرزند پسر,عکس پروفایل پسر بچه,عکس بچه خوشگل,عکس دختر بچه های خوشتیپ,عکس نی نی های ناز و خوشگل,عکس بچه های خوشتیپ,عکس بچه ایرانی,عکس بچه های خوشگل خارجی,عکس بچه های خوشگل و ناز,عکس بچه های خوشگل وبامزه,عکس بچه های ناز مو فرفری,عکس بچه های ناز دختر,عکس بچه های ناز وتپل,عکس بچه ...
 • شعرهای زیبا در مورد دوست با عکسهای پروفایل آذر 21, 1398شعرهای زیبا در مورد دوست با عکسهای پروفایل
  شعرهای زیبا در مورد دوست با عکسهای پروفایل شعر زیبا در مورد دوست شعر درباره دوست باوفا “رفیق جان: میونِ تمام سختیا, من پشتم گرمه به بودنت …” شعر دوست شعر درباره دوست باوفا “رفیقِ من: به صدای تازه ای گوش نکن من قدیمی رو فراموش نکن” شعر در مورد دوستی و رفاقت – شعر ...
 • راهنمای بهترین اندازه عکس پروفایل یوتیوب 2020: عکس پروفایل کانال یوتیوب و کاور  آذر 10, 1398راهنمای بهترین اندازه عکس پروفایل یوتیوب 2020: عکس پروفایل کانال یوتیوب و کاور 
  راهنمای بهترین اندازه عکس پروفایل یوتیوب 2020: عکس پروفایل کانال یوتیوب و کاور سرگرمی یا کسب و کار یا جستجوی شخصی شما با کانال‌های YouTube شروع می‌شه، سایت YouTube محبوب‌ترین و قدرتمند‌ترین بَستر یا شبکه‌ی‌جمعی برای بارگذاری ویدئو و اشتراک با سایرین است. YouTube (به فارسی یوتیوب) از زبان خودش: یک ...
 • راهنمای اندازه عکس اینستاگرام 2020: استوری، عکس عمودی و افقی، عکس پروفایل آذر 7, 1398راهنمای اندازه عکس اینستاگرام 2020: استوری، عکس عمودی و افقی، عکس پروفایل
  راهنمای اندازه عکس اینستاگرام 2020: استوری، عکس عمودی و افقی، عکس پروفایل تقریبا برهیچکس پوشیده نیست که مردم روز‌به‌روز بیشتر به سمت سادگی و راحت‌طلبی حرکت می کنند. بنابرین عجیب نیست اگر بگوییم استفاده عکس با اطلاعات تا %65 میزان دیده شدن محتوا را نسبت به مطالب تمام متنی، بیشتر می‌کند. ...
 • عکس پروفایل بنزین و عکس نوشته‌های خنده دار و تلخ گرانی بنزین | بنزین 3000 تومانی آذر 4, 1398عکس پروفایل بنزین و عکس نوشته‌های خنده دار و تلخ گرانی بنزین | بنزین 3000 تومانی
  عکس پروفایل بنزین و عکس نوشته‌های خنده دار و تلخ گرانی بنزین | بنزین 3000 تومانی   پس از گرانی بنزین 3000 هزار تومانی کاریکاتورها و عکس نوشته های فراوانی در وبسایت و نشریات فارسی منتشر شد خوب یا بد همه این تصاویر پروفایل از طرفی خنده دار و از سویی دیگر ...
 • عکس گردشگران و مردم ونیز زیر آب آبان 28, 1398عکس گردشگران و مردم ونیز زیر آب
  عکس گردشگران و مردم ونیز زیر آب اخبار»سفر: ونیز مطابق معمول زیر آب رفت! عکس گردشگران و مردم درحالی که ونیز به زیر آب رفته است. عکس گردشگران و مردم ونیز زیر آب همچنین از عکس ببینید: عکس دختر چادری برای پروفایل از پشت عکس پروفایل فیلم joker 2019  عکس پروفایل خاص 99 و 2020 عکس پروفایل ...
 • بهترین اندازه عکس پروفایل برای اینستاگرام چقدر است؟ آبان 15, 1398بهترین اندازه عکس پروفایل برای اینستاگرام چقدر است؟
  بهترین اندازه عکس پروفایل برای اینستاگرام چقدر است؟ کد تولز: عکس پروفایل اینستاگرام زمینه ساز اولین برخورد شما با دیگران در شبکه اجتماعی اینستا است. پس مهم است تصویر پروفایل شما ابعاد و اندازه مناسبی داشته باشد. اندازه عکس پروفایل اینستاگرام سایز تصویر پروفایل اینستاگرام دقیقا 110 در 110 پیکسل است این ابعاد ...
 • عکس های بازیگران ایرانی با همسرانشان جدید مهر 30, 1398عکس های بازیگران ایرانی با همسرانشان جدید
  عکس های بازیگران ایرانی با همسرانشان جدید 99 و 2020 عکس شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری عکس سیامک انصاری و همسرش عکس سحر قریشی و همسرش امید علومی حسن جوهرچی و همسرش عکس الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی عکس شقایق دهقان و همسرش محراب قاسم خانی عکس امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق عکس حدیث ...
 • عکسهای دیده نشده از جنگ ایران و عراق مهر 29, 1398عکسهای دیده نشده از جنگ ایران و عراق
  عکسهای دیده نشده از جنگ ایران و عراق کد تولز: در این نوشتار از بخش عکس پروفایل کد تولز  از سایت پست تصاویر دیده نشده از جنگ ایران و عراق را آماده کرده ایم. عکسهای دیده نشده جنگ ایران و عراق بسیارند و خیلی از این عکس ها هنوز ناشناخته باقی ...
 • عکس دیده نشده از همسر شاهرخ استخری مهر 29, 1398عکس دیده نشده از همسر شاهرخ استخری
  عکس دیده نشده از همسر شاهرخ استخری کد تولز: تصویر دیده نشده از همسر شاهرخ استخری , عکس سپیده بزمی پور (Sepideh Bazmi Pour) و همسرش شاهرخ استخری تاکنون در فضای مجازی منتشر نشده بود. اطلاعات پروفایل شاهرخ استخری شاهرخ استخری زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون تولد: ۱۴ مهر ۱۳۶۰ (۳۸ سال) تهران، ایران ملیت: ایرانی پیشه: بازیگر کارآفرین سال‌های ...
 • امی آدامز, بیوگرافی و عکسهای امی آدامز و همسرش + اطلاعات پروفایل مهر 26, 1398امی آدامز, بیوگرافی و عکسهای امی آدامز و همسرش + اطلاعات پروفایل
  امی آدامز, بیوگرافی و عکسهای امی آدامز و همسرش + اطلاعات پروفایل امی آدامز به انگلیسی Amy Adams بازیگر زن ایالات متحده آمریکا است. امی آدامز که هم به خاطر نمایش های کمدی و دراماتیک خود مشهور است ، سه بار در رده بندی سالانه پردرآمدترین بازیگران جهان حضور داشته است. ...
 • نوشتن بسم الله الرحمن الرحیم در پروفایل اینستاگرام مهر 23, 1398نوشتن بسم الله الرحمن الرحیم در پروفایل اینستاگرام
  نوشتن بسم الله الرحمن الرحیم در پروفایل اینستاگرام تحریر بسم الله الرحمن الرحیم به زبان عربی کمی سخت است در این مطلب از سایت کد تولز , متن بسم الله الرحمن الرحیم جهت نوشتن بسم الله در پروفایل اینستاگرام آماده کرده ایم. با نوشتار های زیر تنها با یک کپی پست ...
 • مهتاب کرامتی | بیوگرافی مهتاب کرامتی و عکسها مهر 2, 1398مهتاب کرامتی | بیوگرافی مهتاب کرامتی و عکسها
  مهتاب کرامتی | بیوگرافی مهتاب کرامتی و عکسها عکس نمایه از مهتاب کرامتی مهتاب کرامتی (به انگلیسی Mahtab Keramati) , مهتاب کرامتی بازیگر زیبای زن ایرانی متولد ۲۵ مهر ماه سال ۱۳۴۹ در پایتخت تهران و کشور ایران و 48 سال سن (تا سال 1398) دارد. ملیت مهتاب کرامتی ایرانی و پیشه ...
 • هدیه تهرانی | بیوگرافی هدیه تهرانی و عکسها مهر 2, 1398هدیه تهرانی | بیوگرافی هدیه تهرانی و عکسها
  هدیه تهرانی | بیوگرافی هدیه تهرانی و عکس ها عکس نمایه از هدیه تهرانی هدیه تهرانی (به انگلیسی Hedieh Tehrani) , هدیه تهرانی بازیگر زیبای زن ایرانی است. هدیه تهرانی بازیگر جذاب ایرانی که بسیار کم حاشیه و در انتخاب نقش بسیار اسرارآمیز عمل می کند. متولد ۴ تیر ماه سال ۱۳۵۱ ...
 • عکس پروفایل همیشه باهاتم قسم میخورم شهریور 11, 1398عکس پروفایل همیشه باهاتم قسم میخورم
  عکس پروفایل همیشه باهاتم قسم میخورم درود خدمت کاربران سایت کد تولز, در تاریخ امروز از بخش عکس پروفایل کد تولز پست عکس پروفایل همیشه باهاتم قسم میخورم را آماده کرده ایم. چنانچه تمایل دارید می توانید دایرکتوری عکس پروفایل جدید و تصویر پروفایل را از سایت کد تولز تماشا کنید. عکس نوشته قسم میخورم همیشه باهاتم عکس پروفایل همیشه باهاتم قسم میخورم ...
 • عکس پروفایل برای دختر شهریوری مرداد 22, 1398عکس پروفایل برای دختر شهریوری
  عکس پروفایل برای دختر شهریوری امروز با عکس پروفایل زن شهریوری در خدمت شما کاربران کد تولز هستیم. برای مشاهده عکس پروفایل جدید و عکس پروفایل های دخترانه و پسرانه بیشتر کلیک کنید. عکس پروفایل دختر باس شهریوری باشه عکس پروفایل من یک دختر شهریوری ام عکس پروفایل دختر شهریور ماهی خاص عکس نوشته پروفایل دختر شهریوری دانلود عکس پروفایل دختر شهریوری عکس پروفایل ...
 • عکس نوشته نگران منی برای پروفایل خاص و تک دی 21, 1396
  عکس نوشته نگران منی برای پروفایل خاص و تک امروز با عکس پروفایل نگران منی برای پروفایل صورت نوشته در خدمت شما کاربران هستیم برای مشاهده عکس پروفایل خاص و عکس پروفایل های دخترانه و پسرانه بیشتر کلیک کنید. پیشنهاد  عکس پروفایل:عکس پروفایل جدید نگران منی ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫ تو به جای منم داری زجر می کشی یکی عاشقته که تو عاشقشی تو به جای ...
 • عکس عاشقانه جدید با عکس نوشته های عاشقانه خفن و عکس متن دار عاشقانه آبان 22, 1396عکس عاشقانه جدید با عکس نوشته های عاشقانه خفن و عکس متن دار عاشقانه
  عکس عاشقانه جدید با عکس نوشته های عاشقانه خفن و عکس متن دار عاشقانه زیبا و غمگین رمانتیک عشقولانه و تصاویر عاشقانه عکس عاشقانه جدید از متن زیبای فروغ فرخزاد من این کنج قفس مرغی اسیرم *** توئی آن آسمان صاف و روشن   دانلود عکس عاشقانه یکی زیر یکی رو *** دستهایمان زیباترین بافتنی ...
 • اشعار مهدی اخوان ثالث برای پروفایل دی 15, 1391
  اشعار مهدی اخوان ثالث برای پروفایل عکس پروفایل پسرونه عکس نوشته تصویر پروفایل عکس پروفایل جدید مهدی اخوان ثالث زمینهٔ کاری: ادبیات ،موسیقی زادروز: ۱۰ اسفند ۱۳۰۷ مشهد پدر و مادر: علی و مریم مرگ: ۴ شهریور ۱۳۶۹ (۶۱ سال) تهران ملیت: ایرانی جایگاه خاکسپاری: توس در کنار آرامگاه فردوسی لقب: م. امید پیشه: شاعر، نوازنده تار کتاب‌ها: زمستان، ارغنون، آخر ...

درباره سایت کد تولز

Avatar

9 دیدگاه

 1. Avatar

  عکس های پروفايل دخترونه بیشتر بزارید
  اکثرا عکسا پروفايلتون پسرونست
  ممنون

  • Avatar
   علی حسینی اصل

   :/ ولا عکس های پسرونه که خیلی کمتر از دختراست رو چه حسابی گفتین
   ..
   ..
   ..
   لطفا عکس های پروفایل سینمایی در مورد شخصیت های فیلم و بازیگران رو قرار بدین
   جوکر و وی مثل وندتا خیلی خوب بودن

 2. Avatar

  ممنون ولی عکسای پروفایل و تو سایز بزرگتری بزارید

 3. Avatar

  سلام

  باشید و نباشید های عکسهای پروفایل در همه جا! (خیلی خلاصه میگم)

  عکس پروفایلتون باید حداقل 600 پیکسل عرض داشته باشه 
  فقط چهره  شما مهم است بدون خانواده باشید، دوستان ، سگ ، آرم و غیره در پروفایل شما نباشه
  عکس سر تا شانه باشد
  کلاه یا عینک آفتابی را بندازید بیرون از پنجره پروفایلتون!

  اینجا یک مرور کلی از بهترین روش ها برای به دست آوردن بهترین تصویر نمایه در رسانه های اجتماعی آورده شده است:

  با دندان ها لبخند بزنید
  لباس های تیره ، دکمه های با رنگ روشن
  عکس سر و شانه ، یا عکس سر از کمر
  ترکیب نامتقارن
  چشمان بدون مانع

  و اینم منبع 
  https://business.linkedin.com/talent-solutions/blog/2014/12/5-tips-for-picking-the-right-linkedin-profile-picture

 4. Avatar

  انتخاب عکس ها بیشتر به حالت روحی و شخصیتی فرد بستگی دارد و همه عکس فوق العاده و ناب بودند و مرسی از اینکه توجه خاصی به متن های خاص دارید

 5. Avatar

  اقا ی سوال عکسپروفایل تو تلگرام کامپیوتر چه سایزیه؟

 6. Avatar

  با این اتفاقات بد نمیتونم عکس پروفایل انتخاب کنم خدا فقط خودت

 7. Avatar

  سلام، عکس ها فوق العاده بودن به نظرم هر کسی با توجه به روحیش میتونه بهترین عکس ها رو پیدا کنه