عکس پروفایل

63+

عکس پروفایل خاص جدید و عکس نوشته دخترانه پسرانه با آپدیت روزانه

عکس معنوی برای پروفایل

جریان های اجتماعی به سرعت نور حرکت می کنند در حال حاضر گروه های جمعی آنلاین و عکس پروفایل بخش بزرگی از زندگی کاری و شخصی ما هستند بنابرین مطمئن شوید با انتخاب بهترین عکس نمایه احساس خوبی را به فرد مقابل هدیه می دهید.

تنها یک تصویر پروفایل ارزش هزار کلمه دارد اما مردم برای نتیجه گیری از یک شخص یا یک نشان تجاری خاص, تقریبا 40 میلی ثانیه زمان صرف مشاهده پروفایل می کنند.

نمایه ها در واقعیت دیالوگ ها و حس های شخصی مردم در زندگی روزمره هستند برخی تصاویر پروفایل را خیلی سریع و برخی دیگر به ندرت عوض می کنند البته افرادی هم هستند که ترجیح می دهند از عکس پروفایل استفاده نکنند در تاریخ امروز از سایت ابزار وبلاگ و سایت, بهترین نکته ها را جهت انتخاب برترین عکس های پروفایل اختصاصی و تازه مطالعه خواهیم کرد.

برای مشاهده آرشیو  عکس پروفایل خاص , عکس پروفایل جدید به انتهای پست مراجعه کنید

15 ترفند و نکته برای انتخاب بهترین تصویر پروفایل جدید و خاص برای رسانه های اجتماعی و خبر رسان های تحت وب و موبایل

15 ترفند و نکته برای انتخاب بهترین تصویر پروفایل جدید و خاص برای رسانه های اجتماعی و خبر رسان های تحت وب و موبایل

عکس پروفایل چیست؟

همان عکس پروفایل جدید است که برای اکانت های (حساب کاربری) شبکه های اجتماعی – پیام رسان و یا کانال ها به منظور استفاده شخصی و تجاری انتخاب کرده اید شاید تعین عکس به نظر ساده برسد اما این تصویر پروفایل یک جورایی هویت و شناسنامه شما در فضای مجازی است که دقیقا بر زندگی واقعی شما تاثیر گذار است.

عکس پروفایل,عکس نوشته,عکس پروفایل جدید,عکس پروفایل خاص,عکس پروفایل عاشقانه

1_پس زمینه عکس پروفایل چگونه باشد؟

احتمالا شنیده اید که خوبرویی در بی آلایشی است در واقع سادگی بهترین مد دنیاست نه قدیمی می شود و نه از بین می رود.برای تاثیر گذاری بیشتر عکس نمایه بایستی صورت شما جاذبه اصلی تصویر پروفایل باشد.بنابرین آیتم ها و حواس پرتی ها را در پس زمینه عکس از بین ببرید زیرا فوکوس را از چهره شما دور می کند و تنها عکس پروفایل شما را به عنوان یک آماتور جذاب می کند.یک موقعیت با پس زمینه تمیز و ساده را برای عکس های خود پیدا کنید.

همچنین می توانید موارد انحرافی تصاویر را با ابزار های تارکننده آنلاین, کمی بی نور کنید تا تمرکز اصلی عکس های معمولی یا پرتره بر روی چهره شما قرار بگیرد.

2_قانون صفر تصویر پروفایل

قانون صفر, چیزی که هر عکاس, محقق و نظرسنجی بر آن اتفاق نظر دارد, چهره ها یک نوع تصویر منحصر به فرد و قدرتمند هستند و مهمترین موضوع, عکس نمایه در مورد شما است بنابرین عکس پروفایل تنها باید به چهره شما اختصاص یابد.اطمینان حاصل کنید که صورت شما در مرکزیت تصویر قرار گرفته و همچنین تم و فضای عکس همانند زندگی واقعی به نظر می رسد.

,u;s \v,thdgعکس نمایهu;s \v,thdg ohwعکس نوشتهu;s \v,thdg [ndn

3_بهترین عکس پروفایل

برترین نوع تصویر پروفایل دخترانه و پسرانه, عکس از شانه به سر یا هدشات است! فراموش نکنید که عکس های هدشات عادی از سر و شانه تشکیل می شوند اما اگر عکس هدشات را به منظور نمایش در پروفایل برای گوشی و وب می گیریم رعایت موارد زیر ضروری است:

 • اکثریت تصویر شامل صورت باشد
 • دقت کنید که پروفایل ها معمولا کوچک نمایش داده می شوند
 • افراد به تماشای چهره شما مایل هستند نه چیز دیگری
 • نه خیلی دور, نه خیلی نزدیک باشید
 • اجازه دهید دیگران چهره شما را ببینند اما عکس را شلوغ نکنید

» » » برای نمایش بهترین تصویر پروفایل, 60 درصد عکس به صورت – 30 درصد به شانه و 10 درصد به فضای خالی اختصاص یابد.

4_بدترین تصاویر پروفایل

بدترین عکس های پروفایل شامل موارد زیر است:

 • عکس های رازآلود یا مبهم
 • آواتارهای کارتونی و فانتزی
 • عکس های مورب نمایه
 • نگاه با جدیت و مستقیم به دوربین
 • عکس های هنری از نصف صورت
 • عکس با عینک آفتابی و یا با متعلقات
 • عکس های هواداری (مگر آنکه در آن زمینه فعالیت دارید)
 • پروفایل هایی که به سرعت تغییر می کنند

5_عکس های پروفایل تکی (به تنهایی) یا گروهی بهتر است؟

واقعا عکس گرفتن از علاقه ها – خوراکی ها – دوستان – خانواده و بچه ها برای تصویر نمایه بسیار وسوسه انگیز است, اما شما را تشویق به انجام این کار نمی کنیم تنها به یک دلیل, عکس پروفایل فقط درباره شما است.همواره توصیه می شود عکس های گروهی را برای پروفایل انتخاب نکنید زیرا پروفایل گروهی باعث می شود مردم شما را به سختی بشناسند.

6_لبخند و تماس چشمی پروفایل

لبخند و تماس چشمی در گیرایی عکس های دخترونه و پسرونه بسیار تاثیر گذار است.در واقع هر دو عامل با اهمیت هستند, محققان دریافتند چه از نگاه مردانه و چه از نگاه زنانه, مردم دنبال اشخاصی هستند که به ترتیب لبخند و نگاه بی پرده آن ها جذاب و جذاب تر است ازاین رو هنگام گرفتن عکس های پروفایل مطمئن شوید که لبخند می زنید و چشمان شما برق (فکر کردن به چیزی که به آن افتخار می کنید باعث درخشش چشمانتان خواهد شد) می زند.

» » » پیشنهاد مطلب از سایت ابزار وبلاگ کد تولز رپورتاژ آگهی: بیش از 100 نکته و ترفند برای خرید رپورتاژ آگهی بر اساس قوانین نانوشته سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

(آموزش نگارش نوشتار های قوی و موثر ریپورتاژ های تبلیغاتی و خبری از مبتدی تا پیشرفته همراه با مثال ها و نمونه رپورتاژ, در قالب 100 فاکتور ضروری جهت برند سازی – افزایش ارزش ناب سایت و در نهایت کسب رتبه بهتر کلمه های کلیدی وب سایت در نتایج موتورهای جستجو, همچنین در این مقاله بهترین و بدترین روش های خرید و فروش رپرتاژ های آگهی به صورت جامع بررسی شده است)

7_تصاویر پررنگ برای پروفایل

همه ما عاشق تصاویر رنگی و الهام بخش هستیم, اما سعی نکنید بیش از حد جسورانه عمل کنید, این کار باعث سردرگمی دیگران خواهد شد.بهتر است برای پروفایل های شخصی یا شغلی, رنگی ملایم در نظر گرفته شود مگر آنکه برند تجاری شما حاوی رنگ های تند باشد.

بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد؟

8_انتخاب عکس پروفایل با داوینچی!

احتمالا هرگز متوجه نشده اید که هنرمندان بزرگ برای قرن ها ترجیح می دادند در آثار هنری خود, قسمت چپ چهره افراد را به تصویر بکشند این در حالی است که تحقیقات نشان می دهد عکس های پروفایل زنانه تا هفتاد و هشت درصد و تصاویر پروفایل مردانه تا پنجاه و شش درصد از سمت چپ صورت (سر مایل به راست) است.

گزینش عکس پروفایل جدید یا عکس نوشته ایده آل همیشه دغدغه کاربران اینترنتی است برای انتخاب عکس پروفایل مناسب می توانید به آدرس iuok.ir/photos.html مراجعه کنید.

9_فلاش را خاموش کنید

نور طبیعی و ملایم خورشید اثرات پیری مانند چین و چروک را به خوبی پنهان می کند فلاش و نورهای اضافی, علاوه بر تغییر رنگ چشم ها باعث می شود عکس کمی قدیمی تر به نظر برسد حتما قبل از گرفتن عکس پروفایل (profile), خاطرجمع باشید که فلاش دوربین خاموش است.

بهترین عکس های پروفایل مرتبط با کسب و کار

10_شخصیت خود را نشان دهید

داشتن یک عکس پروفایل حرفه ای به این معنی نیست که حتما باید یک تصویر پروفایل خسته کننده داشته باشید.می توانید سرگرمی ها و شخصیت خود را در عکس نشان دهید.آیا به کوهنوردی علاقه دارید؟ عالی! چهره خود را در تصویر نمایه و اشتیاقتان (می تواند شامل تخصص یا شغل هم باشد) را در متن تصویر قرار دهید.

11_آدرس بر روی تصویر پروفایل؟

تفاوتی در نحوه استفاده پروفایل شخصی یا شغلی نیست, همین امر در مورد عکس نوشته و عکس پروفایل عاشقانه صادق است پیشنهاد نمی کنیم آدرس برند یا سایت را بر روی پروفایل ثبت کنید یا حداقل در موارد بسیار محدود انجام شود از آنجایی که شما برای کاربران مخصوص به خود برنامه ریزی می کنید تا این تصویر پروفایل را در صفحات رسانه جمعی مشاهده کنند, یک آدرس واقعا اضافی است و تنها باعث شلوغی بی ثمر عکستان می شود.

12_هرگز نمی دانید چه کسی عکس پروفایل را چک می کند

شما هرگز نمی دانید چه شخصی پروفایل شما را در فضای سایبری مشاهده می کند شاید بخواهید یک تصویر فان و یا بامزه را برای پروفایل انتخاب کنید اما اگر یک مشتری بالقوه عکس نمایه را دید چه؟ آیا اولین تصور ارائه شده به مشتریان, واقعا در همین راستا است؟

13_سایز های استاندارد عکس پروفایل در اپلیکیشن و سایت های گروهی

اندازه های پروفایل زیر برای سایت های اجتماعی و برنامه های پیام رسان تلفن همراه مناسب است:

 • سایز تصویر پروفایل تلگرام 512 * 512 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل لینکدین 200 * 200 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل تامبلر 128 * 128 پیکسل
 • سایز تصویر پروفایل فیس بوک 180 * 180 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل پینترست 180 * 180 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل توییتر 400 * 400 پیکسل
 • ابعاد تصویر عکس پروفایل کانال یوتیوب 2560 * 1440 پیکسل
 • اندازه تصویر پروفایل اینستاگرام 180 * 180 پیکسل

14_عکس ها در مقابل آرم های تجاری

تصمیم اولیه برای گزینش ایده آل تصویر, این است که دقیقا قصد دارید از چه عکسی برای نیم نما (پروفایل) استفاده کنید؟ یک عکس یا لوگو – و یا برخی از علامت های تجاری دیگر؟ پاسخ به نوع پروفایل شما بستگی دارد.

اگر کارآفرین فردی هستید بی گمان باید از نشان تجاری در سوشیال مدیا و مسنجر ها کمک بگیرید همین موضوع برای پروفایل های شخصی نیز صدق می کند.

15_جمع بندی بهترین عکس پروفایل خاص و جدید برای کسب و کار – شخصی

اگر هدف عکس گرفتن برای نمایش در پروفایل های کاربری شخصی است تقریبا همیشه باید به سراغ هدشات (headshot) بروید اما اگر عکس به منظور برند سازی و یا نمایه شرکت گرفته می شود, بدون شک به اهداف کسب و کار شما بستگی دارد قبل از عکس گرفتن این سوال را از خود بپرسید: اولین تصویری که می خواهم با آن به استقبال مشتری یا بازدیدکننده بروم چیست؟

از اینکه با پست “بهترین عکس پروفایل چه ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد؟” از سایت ابزار وبلاگ با ما همراه بودید سپاسگزارم.دوست داریم ایده ها و راهنمایی های شما را بشنویم نظر شما در مورد یک عکس پروفایل عالی چیست؟ ترجیح می دهید از عکس پروفایل عاشقانه – عکس پروفایل خاص یا عکس پروفایل جدید استفاده کنید؟

» » » لینک های کوتاه برای تصویر های پروفایل جدید و خاص: عکس پروفایل | عکس پروفایل

عکس پروفایل خاص جدید 99 و 2020 به همراه عکسهای ناب روزانه

»»» معنی profile photos به فارسی عکس پروفایل

»»» معنی عکس پروفایل به فارسی عکس نمایه

»»» واژه یابی عکس پروفایل

»»» عکس نمایه – عکس نیمرخ – عکس نیم نما

»»» عکس شرح حال – عکس مقطع – عکس نگاره – عکس مقطع

»»» کلمه: profile photos

»»» املای فارسی: عکس پروفایل

»»» اشتباه تایپی: حقخبهمث – u;s \v,thdg

»»» ترجمه: عکس های پروفایل

»»» مترادف عکس پروفایل: تصویر نمایه

»»» عکس پروفایل profile photos: در گوگل

با آرزوی بهترین شانس در انتخاب تصویر پروفایل شخصی و حرفه ای

  درباره سایت کد تولز

  Avatar

  8 دیدگاه

  1. Avatar

   عکس های پروفايل دخترونه بیشتر بزارید
   اکثرا عکسا پروفايلتون پسرونست
   ممنون

   • Avatar
    علی حسینی اصل

    :/ ولا عکس های پسرونه که خیلی کمتر از دختراست رو چه حسابی گفتین
    ..
    ..
    ..
    لطفا عکس های پروفایل سینمایی در مورد شخصیت های فیلم و بازیگران رو قرار بدین
    جوکر و وی مثل وندتا خیلی خوب بودن

  2. Avatar

   ممنون ولی عکسای پروفایل و تو سایز بزرگتری بزارید

  3. Avatar

   سلام

   باشید و نباشید های عکسهای پروفایل در همه جا! (خیلی خلاصه میگم)

   عکس پروفایلتون باید حداقل 600 پیکسل عرض داشته باشه 
   فقط چهره  شما مهم است بدون خانواده باشید، دوستان ، سگ ، آرم و غیره در پروفایل شما نباشه
   عکس سر تا شانه باشد
   کلاه یا عینک آفتابی را بندازید بیرون از پنجره پروفایلتون!

   اینجا یک مرور کلی از بهترین روش ها برای به دست آوردن بهترین تصویر نمایه در رسانه های اجتماعی آورده شده است:

   با دندان ها لبخند بزنید
   لباس های تیره ، دکمه های با رنگ روشن
   عکس سر و شانه ، یا عکس سر از کمر
   ترکیب نامتقارن
   چشمان بدون مانع

   و اینم منبع 
   https://business.linkedin.com/talent-solutions/blog/2014/12/5-tips-for-picking-the-right-linkedin-profile-picture

  4. Avatar

   انتخاب عکس ها بیشتر به حالت روحی و شخصیتی فرد بستگی دارد و همه عکس فوق العاده و ناب بودند و مرسی از اینکه توجه خاصی به متن های خاص دارید

  5. Avatar

   اقا ی سوال عکسپروفایل تو تلگرام کامپیوتر چه سایزیه؟

  6. Avatar

   با این اتفاقات بد نمیتونم عکس پروفایل انتخاب کنم خدا فقط خودت

  دیدگاهتان را ثبت کنید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

  *

  x

  شاید بپسندید

  دانلود رایگان سریال هم گناه,خرید سریال هم گناه,دانلود قانونی سریال هم گناه,دانلود سریال هم گناه رایگان,دانلود سریال هم گناه با لینک مستقیم,دانلود سریال هم گناه مصطفی کیایی,دانلود سریال هم گناه هدیه تهرانی,دانلود سریال هم گناه پرویز پرستویی,nhkg,n svdhg il 'khi

  دانلود سریال هم گناه

  1+ دانلود سریال هم گناه و همه چیز درباره همگناه مصطفی کیایی ...

  تعبیر خواب زیارت امام رضا ع

  5+ تعبیر خواب زیارت مشهد,تعبیر خواب زیارت امام رضا ابن سیرین,تعبیر خواب گریه در حرم امام ...

  حذف اکانت تلگرام,پاک کردن اکانت تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام

  حذف اکانت تلگرام

  5+ حذف اکانت تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام,دلیت اکانت تلگرام,پاک کردن اکانت تلگرام,delete account ...

  عکس دعای ناد علی

  دعای نادعلی

  19+ دعای نادعلی کبیر,ناد,ناد علي,ناد علیا مظهر العجایب,دعاى ناد على,ناد على,ناد علي ...

  تعبیر خواب بچه دار شدن پسر

  1+ تعبیر خواب بچه دار شدن پسر دختر مجرد,تعبیر خواب بچه دار ...