ضعف کادر فنی رئال مادرید در مدیریت استعداد ها تا بستن تیم فقط با یک هافبک دفاعی تخصصی؟

ضعف کادر فنی رئال مادرید در مدیریت استعداد ها تا بستن تیم فقط با یک هافبک دفاعی تخصصی؟

 

کوبو و رودیگو در کاستیا و رئال مادرید بازی نکردند، این موضوع زمانی گران تمام می شود که درک کنیم در پیش فصل عملکرد مثبتی داشتند، ژائو فلیکس را به خاطر بیاورید!

ضعف کادر فنی رئال مادرید در مدیریت استعداد ها در تور پیش فصل

بحث ژائو فلیکس و قیمت انتقالش مهم نیست مسئله مهم که از سوی کادرفنی سفید پوشان نادیده گرفته شد پیش فصل است, تور پیش فصل برای شناسایی و میدان دادن به جوان ترها است نه ترکیب فیکس و ثابت تیم.

نیمه اول بازی رئال مادرید و رم
اگر سیوهای کورتوا نبود رئال حداقل دو گل دیگر در نیمه اول می خورد و شاید فاجعه ای رخ می داد. نشانه های ترس با استفاده دوباره از سیستم سه دفاع مرکزی کاملا آشکار بود. زیدان نگران وضعیت خط دفاعی هست و این موضوع کاملا مشهود است اما این سیستم تیم شکست خورد رم هر لحظه که اراده کرد از عمق خط دفاعی رئال مادرید بدون مزاحمت عبور کرد.

نیمه دوم بازی رئال مادرید و رم
رئال مادرید عملکرد بهتری داشت مخصوصا زمانی که بنزما در نقش مهاجم کاذب, لوکا یوویچ مهاجم نوک و ادن هازارد و وینیسیوس همزمان در پشت مهاجم نوک به کار گرفته شدند.

استفاده از سیستم ها در تور پیش فصل رئال مادرید
سیستم سه پنج دو در تور پیش فصل جواب نداد زیرا عمق دفاعی رئال آسیپ پذیر نشان داد.

سیستم چهار سه سه با وجود عدم تحرک کافی مودریج و کروس و نبود کاسمیرو جواب نداد. رئال هر زمانی که این سیستم استفاده کرد به راحتی قربانی ضد حمله می شد.

به نظر می رسد رئال با سیستم چهار دو سه یک و چهار یک چهار یک بهتر کار می کند.

البته باید دید مربی تیم ابزار لازم را دارد؟
بازیکنان برای سیستم خاصی در نقل و انتقالات رئال مادرید خریداری می شوند؟ یا بازیکنان جذب می شوند و سپس سیستم تیم مشخص می شود؟

چه مورد اول و چه مورد دوم درست باشد, سردرگمی در ترکیب و بازیکنان رئال مادرید در بازی های گذشته کاملا مشخص بود.

»» نتایج زنده فوتبال

این تشویش در رئال مادرید سیگنال خطرناکی برای هواداران و مدیریت می فرستد داستان زمانی بدتر می شود که متوجه شویم بارسلونا و اتیلتیکو مادرید در قامت یک مدعی ظاهر شدند به هرحال زیدان و بازیکنان کمترین تقصیر را دارند و باید کادر مدیریتی رئال را زیر سوال برد! چهار سال بدون تقویت ترکیب تیم؟ هدف خریدها پوشش نقاط ضعف تیم است؟ مازاد ها و بستن تیم فقط با یک هافبک دفاعی تخصصی؟

آخرین اخبار ورزشی باشگاه رئال مادردید

منبع: ابزار وبلاگ حرفه ای کد تولز

درباره سایت کد تولز

Avatar
با ابزار وبلاگ نویسی حرفه ای زیر می توانید وبلاگتون زیبا و حرفه ای کنی راهنمای درج ابزار در قالب وبلاگ:وارد قالب وبلاگ بشید، کد گرفته شده از ابزار و در قالب کپی پست کنید. البته بعضی از سرویس های وبلاگ دهی دارای ابزارک هستند که به راحتی می تونید کد رو در ابزارک وبلاگ کپی کنید و از حرفه ای شدن وبلاگتون لذت ببرید. وبلاگنویسی یکی از کار های خاص و لذت بخشی است که پیر و جوان نمی شناسد و همه افراد با هر طرز فکری را در بر می گیرد با اضافه کردن ابزار های . وبلاگ به وب خود می تونید یک وبلاگ نویسی شگفت انگیز رو تجربه کنید. این در حالی است که وبلاگ شما تمامی ابزار های مورد نیاز یک وب سایت بلکه بیشتر از یک وب سایت را دارد.با ابزار های وبلاگ زیر می توانید ار کپی برداری مطالب وبلاگ جلوگیری کنید همچنین اخرین خبرهای سایت ها رو در وبلاگتون به صورت اتوماتیک قرار بدین, می تونید به وبلاگتون ساعت و تقویم اضافه کنید یا وضعیت آب و هوا شهرتون و نشون بدید. ابزار وبلاگ دارای استاندارد های لازم سئو وبلاگ و سایت هستند ,هیچ محدودیتی در استفاده ندارند و در تمامی وبلاگ و سایت ها می توانید از آن ها استفاده کنید دسته ها: سایت ابزار وبلاگ حرفه ای و سایت کد تولز رپورتاژ آگهی عکس پروفایل تاریخ امروز دانلود فیلم ایرانی رئال مادرید  نتایج زنده فوتبال

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

روزنامه آاس و مارکا 26 مرداد

0 روزنامه آاس و مارکا 26 مرداد اخبار رئال مادرید: تیم رئال ...