زیدان: تا ۲ سپتامبر ممکن است رئال مادردید دو بمب نقل و انتقالاتی دیگر داشته باشد

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

زیدان: تا ۲ سپتامبر ممکن است رئال مادردید دو بمب نقل و انتقالاتی دیگر داشته باشد

 

اخبار رئال مادرید:کنفرانس مطبوعاتی زیدان :زیدان: تا ۲ سپتامبر ممکن است رئال مادردید دو بمب نقل و انتقالاتی دیگر داشته باشد

فردا کیلور با ما خواهد بود و با ما سفر می کند، بازی مهمی داریم و فقط بر روی آن تمرکز کردیم. می خواهم تمام عشق و علاقه تیم را به لوییز انریکه و خوانوادش تقدیم کنم، او در شرایط سختیه و ما بهش فکر می کنیم.

به بازیکنایی که دارم بسیار افتخار می کنم و برای من بهترین هستن، من با تیمی که دارم راحت کاملا هستم و هیچ شکایتی ندارم. نمی خواهم راجع به رفتن کیلور صحبت کنم، او فردا با ما است و به تنها چیزی که فکر می کنیم اینه که بازی بسیار مهمی داریم.

فلورنتینو همیشه در رئال مادرید خوب بوده است، ارئیسیه که من و به اینجا آورده و من هرگز فراموش نخواهم کرد، به حرفایی که بیرون از اینجا زده می شود اهمیتی نخواهم داد.

وضعیت کیلور چطور است؟
چیزی که بخواهدرخ بدهد بالاخره رخ خواهد داد، شما از شرایط با خبر هستین و منم واردش نمی شم. ادن هازارد فردا نمی تواند بازی کند و هم برای رئال و هم برای بلژیک بهتر است که صبر کنن تا او به بهبودی کامل برسد.

از الان تا ۲ سپتامبر ممکنه با دو بمب دیگه امضا کنیم. (خنده) بازی با ویارئال خیلی برای ما مهم خواهد بود، خوب کار کردیم و حس خوبی داریم.

مصدومیت های رئال مادرید؟
هیچکس از این موضوع خوشحال نیست ولی به هرحال اتفاق افتاده، به باشگاهای دیگه نگاه کنید، این اتفاق برای دیگران هم رخ می دهد. میخواهم کاملا از انریکه و خانوادش حمایت کنم اتفاقی که برای دخترش افتاد، تو زمان بسیار سختی است.

من در باشگاه قدرت تصمیم گیری دارم، رابطه من و پرز همیشه خوب بوده و هست! اما نمیتوانم اتفاقاتی که بیرون از اینجا اتفاق رخ می دهد را کنترل کنم و تنها به موضوعات داخل باشگاه اهمیت می دهم.

ویارئال تیمی است که توپ را به خوبی کنترل می کند و طبیعا می تواند شما را دچار مشکل کند، ویارئال بازیکنای خوبی دارند و ما خودمان را برای بازی به خوبی اماده کردیم.

قرعه PSG تو چمپیونزلیگ
پاریس تیم بسیار خوبیه و حتی با وجود مصدومهایی که دارد ولی بازم فکر می کنم رقابت پیچیده ای خواهد بود.

اخبار ورزشی باشگاه رئال مادردید

منبع: ابزار وبلاگ حرفه ای کد تولز

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x