حذف و دیلیت اکانت تلگرام و لینک دلیت اکانت تلگرام delete account telegram

حذف اکانت تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام,دلیت اکانت تلگرام,پاک کردن اکانت تلگرام,delete account telegram,حذف تلگرام,telegram delete account,دیلیت اکانت,لینک دیلیت اکانت تلگرام,دلیت اکانت,پاک کردن تلگرام,حذف اکانت تلگرام فارسی,سایت حذف اکانت تلگرام,اکانت تلگرام,لینک حذف اکانت تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام فارسی,آموزش حذف اکانت تلگرام,حذف اکانت تلگرام اندروید,روش حذف اکانت تلگرام,نحوه حذف اکانت تلگرام,سایت دیلیت اکانت تلگرام,حذف اکانت,روش دیلیت اکانت تلگرام,نحوه دیلیت اکانت تلگرام,telegram deactive,حذف حساب کاربری تلگرام,طریقه حذف اکانت تلگرام,دلیت اکانت تلگرام فارسی,چگونه اکانت تلگرام را حذف کنیم,دیلیت اکانت کردن تلگرام,آموزش دیلیت اکانت تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام فارسی,حذف اکانت تلگرام اندروید,سایت حذف تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام پلاس,دیلیت اکانت موبوگرام,دیلیت اکانت اینستاگرام,حذف دیلیت اکانت تلگرام,حذف دلیت اکانت تلگرام

سایت و آموزش حذف و دیلیت اکانت تلگرام اندروید فارسی پلاس در کامپیوتر

حذف و دیلیت اکانت تلگرام | حذف و پاک کردن اکانت تلگرام  |  حذف اکانت تلگرام delete account telegram

حذف اکانت تلگرام,پاک کردن اکانت تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام

دانلود فیلم حذف و پاک کردن اکانت تلگرام (2 فیلم حذف تلگرام و متن آموزشی پاک کردن تلگرام)

 

 

حذف و دیلیت اکانت تلگرام در 7 گام ساده

1_به آدرس مقابل که مرجع رسمی حذف اکانت تلگرام است مراجعه نمایید. https://my.telegram.org/deactivate
2_ شماره موبایل خودتان را وارد کنید و گزینه Next را بزنید (اگر ساکن ایران هستید شماره را با پیشوند ۹۸+ وارد نمایید)

3_خب  برنامه تلگرام را باز کنید.یک پسورد از سوی سرورهای تلگرام برایتان ارسال می شود که در مرحله بعد لازمتان می شود.

4_رمز ارسال شده در مرحله قبل را درون کادر Password وارد نمایید و گزینه Sign in را کلیک کنید.

5_ گزینه Deactivate account را زده و به قسمت بعد بروید (به تازگی این مرحله دیگر نمی آید!)
6_در مرحله بعد.گزینه Done را انتخاب کنید
7_اکنون دو گزینه برای شما نمایش داده می شود.گزینه Yes، delete my account را انتخاب و اکانت تلگرام خود را برای همیشه حذف کنید.

پرسش و پاسخ حذف اکانت تلگرام

رایج ترین سوال ها:

چرا اکانت تلگرامم حذف نمیشه

چرا اکانتم حذف نمیشه

حذف اکانت تلگرام بدون ورود به تلگرام

حذف اکانت تلگرام بدون خواستن پسورد
حذف شدن اکانت تلگرام

علت حذف نشدن اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام بدون پسورد

علت حذف نشدن تلگرام

برگرداندن اکانت تلگرام حذف شده

تمام کانال هایی که خودتون ساختید، بعد حذف اکانت خود به خود پاک میشن.

خیر، اگر اکانت خودتون رو از تلگرام حذف کرده بودید هیچ اطلاعاتی در دسترس نمیمونه، شما قبل از اینکه اکانت خودتون رو حذف کنید تلگرام بهتون این اخطار رو میده که تمام اطلاعات ذخیره شده شما پاک خواهد شد و دسترسی بهش در آینده ممکن نیست.

بعد از پاک کردن اکانت تلگرام برای پیام ها / اطلاعات / گروه ها / کانال ها چه اتفاقی می افتد؟

حذف اکانت تلگرام، تمامی پیام ها و اطلاعات شما پس از حذف حساب تلگرام از بین خواهد و دیگر قابل برگشت نیست. موارد زیر به صورت کامل حذف خواهند شد:

پیام ها
گروه ها
کانال ها
فهرست مخاطبین مرتبط با حساب شما
پس از حذف حساب تلگرام چه چیزهایی باقی خواهند ماند؟
در گروه های گفتگویی که در آنها فعالیت کردید، اطلاعات تماس شما همچنین خود متن پیام هنوز موجود خواهند بود. پس اگر شما می خواهید متنی که در گروه یا گفتگویی می نویسید، به صورت خودکار حذف شود، باید از امکان self-destruct timer استفاده کنید که پس از مدت زمان خاصی اقدام به حذف کردن متن و نوشتۀ شما می کند. در مورد self-destruct timer یا همان زمان بندی خودکار پاک شدن پیام، در مقالات بعدی این سایت توضیحات کامل داده شده است.

سوپر گروه ها، ربات ها و کانال های حساب شما به طور کامل و به همراه تمامی پیام ها و کاربران آن حذف خواهند شد. همۀ نام های کاربری مرتبط با حساب شما مثل نام های کاربری کانال و ربات آزاد خواهند شد. تا فرد دیگری بتواند آنها را برای خود ثبت کند.

بستن حساب تلگرام یک عمل غیرقابل برگشت است. اگر حتی با همان شماره تلفن یا گوشی قبلی مجدداً یک حساب تلگرام دیگر بسازید، تمامی دارایی های قبلی حساب تلگرام شما وجود نخواهند داشت و مثل یک کاربر جدید باید از تلگرام استفاده کنید. به طور کلی هیچ تاریخچه ای از گذشته نخواهید داشت. افرادی که شماره تلفن شما را در دفتر تلفن گوشی خود دارند، از الحاق شما به تلگرام آگاه می شوند.

این بود از اتفاقاتی که پس از حذف اکانت خود در تلگرام با آن روبرو می شدید. اگر پس از مطالعۀ این مقاله هنوز قصد پاک کردن حساب تلگرام خود را دارید، می توانید طبق آموزش حذف حساب تلگرام اقدام به این کار نمایید.

اگر کسی ما را بلاک کرده باشد آیا با پاک کردن اکانت از بلاک در می آییم؟
اگر فردی که شما را بلاک کرده شماره شما را نداشته باشد بله از بلاک در می آیید در غیر اینصورت بلاک می مانید.

مهم::اگر گوشی من دزدیده یا گم شد چطور اطلاعات اکانت تلگرامم را حذف کنم

روش حذف اطلاعات گوشی از راه دور
برای این کار کافی است حساب کاربری مربوط به شرکت سازنده گوشی خود را بسازید. به عنوان مثال اگر گوشی تلفن شما سامسونگ است، برای این کار قبل از هر چیز باید یک حساب کاربری “Gmail” برای خود ایجاد کنید. این کار را به سادگی با ورود به صفحه www.gmail.com می توانید انجام دهید. سپس برای فعال سازی حساب کاربری سامسونگ خود، به بخش تنظیمات گوشی خود مراجعه کرده و مراحل زیر را انجام دهید:

1. وارد بخش settings گوشی خود شوید.
2. گزینه accounts را انتخاب نمایید.
3. گزینه add account و سپس Samsung account را انتخاب کنید.
4. آدرس جیمیل خود را وارد کرده و یک پسورد برای آن وارد نمایید.
5. اکانت شما ساخته شده است.

حال که اکانت سامسونگ دارید به راحتی میتوانید بدون داشتن گوشی خود، رمز آن را عوض کنید. کافی است برای تغییر رمز خود مراحل زیر را دنبال کنید:

1.به آدرس google.com/android/devicemanager بروید و وارد اکانت گوگل خود شوید.
2. در صفحه بازشده، موبایلتان یا هر دستگاه دیگری که برای آن اکانت ساخته اید را انتخاب و سپس روی گزینه Erase کلیک کنید.

با استفاده از این گزینه می توانید بدون این که گوشی خود را در اختیار داشته باشید در اولین باری که گوشی شما به اینترنت متصل می شود، کلیه فایل ها و اپلیکیشن های موجود روی گوشی خود را پاک کرده و هیچ چیزی باقی نگذارید.

آموزش حل مشکل ارور phone number flood در تلگرام

دلایل بروز مشکل Phone Number Flood
یکی از دلایل بروز مشکل Phone Number Flood این است که با یک شماره تلفن به صورت مکرر دیلیت اکانت تلگرام انجام داده اید و تلگرام شما را به عنوان یک اسپم شناسایی می کند. به همین دلیل هنگام عضویت در تلگرام به صورت مجدد تلگرام این اجازه را به شما نمی دهد که با آن شماره شروع به ساخت حساب کاربری جدید کنید. این مشکل بعد از مدتی حل خواهد شد ولی اگر در ساخت حساب کاربری در تلگرام عجله دارید، بهتر است با یک شماره دیگر اقدام به ساخت اکانت تلگرام خود کنید و سپس با استفاده از تغییر شماره تلگرام اقدام به Change number نمایید.

رفع خطای Phone Number Flood در تلگرام
همانطور که در بالا هم اشاره کردیم خطای Phone Number Flood هنگامی برای شما نمایان می شود که با یک سیم کارت به صورت پشت سر هم اقدام به ساخت حساب کاربری در تلگرام کنید و مجدد آنها را حذف و دیلیت اکانت انجام دهید.

برای رها شدن از این مشکل به شما پیشنهاد می شود با یک شماره ای که قبلا تلگرام نساخته بودید، اقدام به ساخت اکانت تلگرام کنید. پس از ساخت حساب کاربری و وارد شدن به محیط تلگرام، در قسمت بالای صفحه ی تنظیمات شماره تلفن خود را انتخاب کنید. در پنجره جدید بعد از انتخاب گزینه Change Number شماره تلفنی که مسدود شده بود و قصد دارید بازهم با آن شماره حساب کاربری داشته باشید را وارد کنید.

حذف و دیلیت اکانت تلگرام و لینک دلیت اکانت تلگرام delete account telegram

 منبع:کدتولز

پ ن:منبع ویدیو سایت دانلود برتر

حذف و دیلیت اکانت تلگرام | حذف و پاک کردن اکانت تلگرام  |  حذف اکانت تلگرام delete account telegram

 

درباره سایت کد تولز

Avatar
با ابزار وبلاگ نویسی حرفه ای زیر می توانید وبلاگتون زیبا و حرفه ای کنی راهنمای درج ابزار در قالب وبلاگ:وارد قالب وبلاگ بشید، کد گرفته شده از ابزار و در قالب کپی پست کنید. البته بعضی از سرویس های وبلاگ دهی دارای ابزارک هستند که به راحتی می تونید کد رو در ابزارک وبلاگ کپی کنید و از حرفه ای شدن وبلاگتون لذت ببرید. وبلاگنویسی یکی از کار های خاص و لذت بخشی است که پیر و جوان نمی شناسد و همه افراد با هر طرز فکری را در بر می گیرد با اضافه کردن ابزار های . وبلاگ به وب خود می تونید یک وبلاگ نویسی شگفت انگیز رو تجربه کنید. این در حالی است که وبلاگ شما تمامی ابزار های مورد نیاز یک وب سایت بلکه بیشتر از یک وب سایت را دارد.با ابزار های وبلاگ زیر می توانید ار کپی برداری مطالب وبلاگ جلوگیری کنید همچنین اخرین خبرهای سایت ها رو در وبلاگتون به صورت اتوماتیک قرار بدین, می تونید به وبلاگتون ساعت و تقویم اضافه کنید یا وضعیت آب و هوا شهرتون و نشون بدید. ابزار وبلاگ دارای استاندارد های لازم سئو وبلاگ و سایت هستند ,هیچ محدودیتی در استفاده ندارند و در تمامی وبلاگ و سایت ها می توانید از آن ها استفاده کنید دسته ها: سایت ابزار وبلاگ حرفه ای و سایت کد تولز رپورتاژ آگهی عکس پروفایل تاریخ امروز دانلود فیلم ایرانی رئال مادرید  نتایج زنده فوتبال

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

تعبیر خواب مارمولک امام صادق,تعبیر خواب مارمولک ابن سیرین,تعبیر خواب مارمولک بزرگ,jufdv o,hf lhvl,g;,تعبیر خواب مارمولک زیاد در خانه,تعبیر خواب مارمولک قرمز,تعبیر خواب مارمولک بزرگ,تعبیر خواب ترسیدن از مارمولک,تعبیر خواب مارمولک کوچک,تعبیر خواب مارمولک چیست,تعبیر خواب مارمولک سبز,تعبیر خواب مارمولک ابن سیرین,تعبیر خواب مارمولک قهوه ای,تعبیر خواب مارمولک حضرت یوسف,تعبیر خواب مارمولک بدون دم,تعبیر خواب مارمولک قهوه ای,تعبیر خواب مارمولک منوچهر مطیعی,تعبیر خواب مارمولک از دیدگاه امام صادق

تعبیر خواب مارمولک

2+ تعبیر خواب مارمولک | 17 تفسیر رویای مارمولک تعبیر دیدن مارمولک ...