سریال ارباب حلقه ها/زمان پخش,همه چیز درباره The Lord of the Rings آمازون

همه چیز درباره سریال ارباب حلقه ها/تحلیل,تاریخ پخش و آخرین اخبار سریال The Lord of the Rings

بازیگران سریال ارباب حلقه ها,سریال lord of the rings,دانلود سریال ارباب حلقه ها,دانلود سریال lord of the rings,اخرین اخبار از سریال ارباب حلقه ها,اخبار سریال lord of the rings,تاریخ انتشار سریال ارباب حلقه ها,زمان ساخت سریال ارباب حلقه ها,زمان پخش سریال ارباب حلقه ها,تریلر سریال ارباب حلقه ها,تاریخ انتشار سریال ارباب حلقه ها,داستان سریال ارباب حلقه ها,سریال ارباب حلقه ها جدید,اخبار جدید از ساخت سریال ارباب حلقه ها

تصویر پروفایل نقشه سریال » بررسی کامل سریال The Lord of the Rings

کد تولز: سریال ارباب حلقه ها به انگلیسی: The Lord of the Rings tv series  – در تاریخ امروز به طور جامع بشرح سریال The Lord of the Rings می پردازیم. شرکت آمازون کار بر روی سریال تلویزیونی این مجموعه را آغاز کرده است. شاید هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی این سریال وجود نداشته باشد اما اطلاعات دیگری درباره‌ی این دنیای جذاب وجود دارد که طرفداران این سری و آقای «تالکین» می‌توانند فعلا با آن‌ ها سرگرم باشند.

گفته می‌شود که داستان این سری درباره‌ی «عصر دوم» در تاریخ ارباب حلقه‌ها است. عصر دوم با اولین شکست «سائورون» (همان‌طور که در بخش ابتدایی فیلم «یاران حلقه» (The Fellowship of the Ring) دیدیم و چندین داستان و خط روایی جذاب در این باره وجود دارد که می‌توانید بخوانید. در زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری از این عنوان کسب بکنید.

صفحه اخبار و اطلاعات سریال ارباب حلقه ها در صورت وجود اخبار جدید بروزرسانی خواهد شد

زمان پخش و عرضه‌ی مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها

تقریبا دو دهه پس از اینکه پیتر جکسون اولین قسمت از سه‌گانه‌ی ارباب حلقه‌ها را راهی سینما کرد، سریال تولید می شود, سریال تلویزیونی ارباب حلقه‌ها هیچ تاریخ پخش دقیقی ندارد. اگرچه ما می‌دانیم که شرکت آمازون باید تا سال ۲۰۲۰ کار بر روی مجموعه را آغاز بکند وگرنه قرارداد آن‌ ها با Tolkien Estate و New Line (که بیش از ۲۵۰ میلیون دلار برای تهیه‌ی آن هزینه کردند) بی‌معنی و پوچ خواهد شد.

به همین خاطر می‌توان حدس زد که tv show ارباب‌ حلقه‌ ها احتمالا تا سال ۲۰۲۱ به پخش خواهد شد. احتمالاتی برای وقوع چند Crossover با داستان هم وجود دارد چرا که شرکت Warner Bros نیز برای نهایی شدن یک سری مسائل وارد پروژه‌ی تولید شده بود. رئیس استودیوی آمازون (Amazon Prime Video)، خانم «جنیفر» سالک اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرده که پروسه‌ی ساخت این سریال نزدیک به ۲ سال طول خواهد کشید لذا امیدوارند تا سال ۲۰۲۱ پایان یافته باشد. اما برخی دیگر هم امید دارند این سریال به سال ۲۰۲۰ برسد.

نویسندگان و کارگردانان ارباب حلقه‌ها

[imdb – The Lord of the Rings] نویسندگان فیلم «سفرهای ستاره‌ای: ماورا»، آقایان «جی‌دی پین» و «پاتریک مک‌کی» در جلو بردن این فیلم با یکدیگر همکاری خواهند کرد. آن‌ ها اعلام کرده اند که احساسشان درباره‌ی این پروژه مثل احساس فرودو است که شایر را با یک مسئولیت بزرگ ترک کرده است. اینجا شروع یک ماجراجویی بزرگ است که کل آینده‌ی فرد را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

نویسنده‌‌ی و تهیه‌کننده‌ی سریال «بازی تاج و تخت» یعنی آقای «برایان کاگمن» نیز در ساخت این مجموعه همکاری خواهد کرد. او چندین قسمت از اپیزودهای مختلف سریال بازی تاج، از فصل اول گرفته تا فصل ۷م و حتی فصل آخر را نوشته بود.کارگردان فیلم «دنیای ژوراسیک: امپراطوری سقوط کرده» نیز کارگردانی دو اپیزود ابتدایی فصل اول را به عهده گرفته است و در ادامه نیز نقش تهیه کننده را خواهد داشت.

 سریال ارباب حلقه ها چند فصل است؟

شرکت آمازون رسما اعلام کرده است که این سریال حداقل برای ۵ فصل تولید خواهد شد.

بازیگران سریال تلویزیونی ارباب حلقه‌ها

در حال حاضر هیچ خبر قطعی‌ای وجود ندارد که چه کسی به مجموعه‌ی بازیگران این فیلم اضافه شده است. تنها خبری که داریم این است که آقای «سیر یان مک‌کیلان» بازیگر نقش «گاندالف» در سری ارباب حلقه‌ها و همچنین مجموعه‌ی «هابیت» اعلام کرده است که هیچ کس دیگری نمی‌تواند نقش این جادوگر خردمند را بازی کند. پیش از این داستان سریال های: سریال Money Heistسریال ویچر – سریال چرنوبیل در سایت کد تولز بررسی شد.

علی‌رغم اینکه بسیاری از افراد پیش‌بینی می‌کردند این سریال درباره‌ی شخصیت «آراگورن» در جوانیش باشد اما با توجه به این نکته که طبق نقشه‌های منتشر شده، حوادث سریال در جریان عصر دوم است این تئوری خود به خود رد می‌شود. چرا که شخصیت او تا عصر سوم هنوز به دنیا نیامده بود.

نقشه‌ای از جزیره‌ی «نومنور»

شرکت آمازون نقشه‌ای از جزیره‌ی «نومنور» را منتشر کرده است. مردمان این جزیره طول عمر بسیار طولانی‌ای دارند. آن‌ ها در آن جزیره زندگی می‌کردند تا اینکه طی حوادث اصلی داستان «ارباب حلقه‌ها» خانه‌شان ویران شد. اینکه سریال بر روی مردمان این منطقه تمرکز خواهد داشت یا نه هنوز مشخص نیست اما مشخصا طرفداران خیلی مشتاق اند تا ببینند قبل از داستان‌ های فیلم‌های اصلی چه اتفاقی روی داده است و خیلی‌ها نیز مشتاقان عروج «سائورون» به قدرت را ببینند.

سریال ارباب حلقه ها

سریال ارباب حلقه ها

رویدادها در طی دوره‌ای ۳۴۴۱ ساله قبل از «یاران حلقه»

آمازون دقیقا اعلام کرده است که رویدادها در طی دوره‌ای ۳۴۴۱ ساله قبل از رویدادهای فیلم «یاران حلقه» اتفاق خواهد افتاد بنابراین بسیاری از شخصیت‌های فیلم‌های اصلی را در این اثر نخواهیم دید. در خط زمانی داستان‌ های آقای تالکین این دوره به نام «عصر دوم» یا نومنور شناخته می‌شود.

۳۴۴۱ سال زمان نسبتا طولانی‌ای است بنابراین هنوز مشخص نیست که در این سریال تلویزیونی قرار است به کدام قسمت از این دنیا سر بزنیم. قیام «سائورون» و آخرین اتحاد انسان‌ ها و الف‌ها در آخرین بخش «عصر دوم» روی خواهد داد اما اتفاقات بسیار زیادی نیز قبل از آن روی داده بود که سریال می‌تواند به پوشش دادن آن‌ ها بپردازد.

شایعات سریال ارباب حلقه‌ ها

طبق یکی از شایعات ممکن است که این سریال بر روی سقوط تمدن بشر که نسل آراگورن از آن نشات گرفته است تمرکز بکند. عملا هم تایید شده است که بسیاری از شخصیت‌ هایی که در فیلم‌های اصلی دیده بودیم در این سریال حضور نخواهد داشت چرا که اکثرا در «عصر سوم» به دنیا آمده اند (البته به جز شخصیت‌هایی مثل گالادریل، گاندالف و الراند که حتی قبل از عصر دوم نیز در شکل روح در دنیای آثار حضور داشتند).

خبری از پیتر جکسون در مجموعه‌ نیست

متاسفانه آقای پیتر جکسون، کسی که سه‌گانه‌ی ابتدایی فیلم را کارگردانی کرده بود تایید کرده است که با اقتباس تلویزیونی آمازون ارتباطی ندارد. او امسال در جشنواره‌ی کامیک کان اعلام کرد که برای دیدن این سریال بسیار مشتاق است اما صرفا به عنوان یک بیننده. او گفته که:

من کسی بودم که نتوانستم ارباب حلقه‌ها را آن‌طور که بقیه دیدند تماشا کنم چرا مجبور به ساخت آن بودم. بنابراین بسیار مشتاقم که دید یک آدم جدید به دنیای تالکین بزرگ را مشاهده کنم.

پیش‌ تولید و مذاکرات با دولت نیوزیلند

علاوه بر موارد بالا باید اشاره کرد که شرکت آمازون در حال مذاکره با دولت نیوزیلند است تا بتواند بخش اعظم فیلم‌ برداری اثر را در کشور مادری آقای جکسون انجام بدهد. مراحل پیش‌ تولید هم اکنون در استودیو‌ی فیلم سازی Aukland کشور نیوزیلند انجام شده است.

 

منبع: ابزار وبلاگ نویسی کد تولز

درباره سایت کد تولز

Avatar
با ابزار وبلاگ نویسی حرفه ای زیر می توانید وبلاگتون زیبا و حرفه ای کنی راهنمای درج ابزار در قالب وبلاگ:وارد قالب وبلاگ بشید، کد گرفته شده از ابزار و در قالب کپی پست کنید. البته بعضی از سرویس های وبلاگ دهی دارای ابزارک هستند که به راحتی می تونید کد رو در ابزارک وبلاگ کپی کنید و از حرفه ای شدن وبلاگتون لذت ببرید. وبلاگنویسی یکی از کار های خاص و لذت بخشی است که پیر و جوان نمی شناسد و همه افراد با هر طرز فکری را در بر می گیرد با اضافه کردن ابزار های . وبلاگ به وب خود می تونید یک وبلاگ نویسی شگفت انگیز رو تجربه کنید. این در حالی است که وبلاگ شما تمامی ابزار های مورد نیاز یک وب سایت بلکه بیشتر از یک وب سایت را دارد.با ابزار های وبلاگ زیر می توانید ار کپی برداری مطالب وبلاگ جلوگیری کنید همچنین اخرین خبرهای سایت ها رو در وبلاگتون به صورت اتوماتیک قرار بدین, می تونید به وبلاگتون ساعت و تقویم اضافه کنید یا وضعیت آب و هوا شهرتون و نشون بدید. ابزار وبلاگ دارای استاندارد های لازم سئو وبلاگ و سایت هستند ,هیچ محدودیتی در استفاده ندارند و در تمامی وبلاگ و سایت ها می توانید از آن ها استفاده کنید دسته ها: سایت ابزار وبلاگ حرفه ای و سایت کد تولز رپورتاژ آگهی عکس پروفایل تاریخ امروز دانلود فیلم ایرانی رئال مادرید  نتایج زنده فوتبال

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

عکس پروفایل سیاه و سفید,عکس پروفایل مشکی خاص,عکس پروفایل مشکی تیکه دار,عکس سیاه سفید شیک,عکس پروفایل سیاه غمگین,عکس پروفایل سیاه قلم,عکس پروفایل سیاه ساده,عکس پروفایل مشکی خدا,عکس پروفایل سیاه سفید غمگین,عکس پروفایل مشکی دخترونه,عکس پروفایل سیاه سفید شاخ,عکس پروفایل مشکی ساده,عکس پروفایل سیاه سفید دخترانه,عکس پروفایل مشکی متن دار,عکس پروفایل سیاه و سفید عاشقانه,عکس پروفایل سیاه سفید دخترانه,پروفایل سیاه غمگین,عکس سیاه سفید فانتزی,عکس سیاه سفید هنری,پروفایل سیاه تسلیت,عکس پروفایل سیاه خاص,عکس پروفایل سیاه سفید,عکس پروفایل سیاه و سفید,عکس مشکی ساده

عکس پروفایل سیاه

0 عکس پروفایل سیاه و مشکی جدید سلام ملت کد تولزی, در تاریخ امروز از ...