به کیش سفر نکنید؛امکانات درمانی کم است

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

سخنگوی شورای سلامت کیش در همین خصوص در جمع خبرنگاران، افزود: با اضافه شدن ۸ مورد مثبت مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش مبتلایان به ۲۱ نفر رسیدند.دکتر محمدرضا رضانیا با اشاره به اینکه از ابتدا شیوع بیماری کرونا تاکنون ۵۴ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان کیش بستری‌شده‌اند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۲۱ نفر مثبت، ۲ نفر در  بیمارستان بستری، ۱۷ نفر با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند و دو نفر نیز متأسفانه فوت کردند.وی ادامه داد: از ۵۴ نفر مشکوک نیز ۲۰ نفر جواب آزمایششان منفی بوده است و  مابقی نیز منتظر جواب آزمایش هستند.

عکس پروفایل در خانه بمانیم،عکس نوشته در خانه بمانیم

سخنگوی شورای سلامت کیش بیان کرد: این جهش آماری در یک روز اتفاق نیفتاده است و جواب آزمایش‌ها با تأخیر به دست ما رسیده است ولی این نشان می‌دهد که ظرفیت آلودگی در جزیره به علت مسافرت‌ها بالاست.وی با اشاره به اینکه مردم در خانه بمانند تا زنجیره انتقال از بین برود، خاطرنشان کرد: احتمال اینکه در فروردین‌ماه شاهد آلودگی بالایی در جزیره کیش باشیم، وجود دارد و باید بدانیم که ظرفیت درمانی جزیره کیش نیز در حدی نیست که  هم‌زمان پاسخگوی تعداد زیادی بیمار آلوده به ویروس کرونا باشد.

همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان  گفت: از زمان شروع شیوع کرونا در کشور تاکنون ۸۱۷ نفر با بیماری حاد تنفسی (آنفلوانزا، ذات‌الریه، مشکوک به کرونا و …) در استان هرمزگان داشته‌ایم که از ۴۹۷ نفر به‌عنوان افراد مشکوک تست کرونا گرفته‌شده است.دکتر حسین فرشیدی افزود: ۱۰۶ مورد مثبت ابتلا به کرونا تا ۲۶ اسفندماه نیز در هرمزگان شناسایی که ۱۶ مورد جدید به آن اضافه‌شده است.

وی تصریح کرد: ۸ نفر مبتلای جدید در کیش نیز از سوی وزارت بهداشت و درمان نیز آزمایششان مثبت اعلام‌شده که شرایط آن را بحرانی کرده و شمار مبتلایان را در این جزیره را به ۲۱ نفر رساند.فرشیدی بیان کرد: از مجموع  ۱۰۶ فرد مبتلا شده در هرمزگان، تاکنون ۸۸ نفر پس از بهبودی از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند.وی با اشاره به اینکه طی ۲۴ساعت اخیر مورد تازه‌ای از فوت بر اثر  کرونا نداشته‌ایم و شمار فوت‌شدگان همان ۹ نفر است، خاطرنشان کرد: بندرعباس نیز با ۷ ابتلای جدید به ۵۸ مبتلا رسیده است و یک مورد مثبت ابتلا به کرونا در بندرخمیر نیز داشته‌ایم.رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان شمار مبتلاشدگان به کرونا در شهرستان‌های هرمزگان را بندرعباس  ۵۸، کیش ۲۱، قشم ۱۲، بندرلنگه ۳، رودان ۳، میناب ۲، پارسیان ۲، بستک  ۲، حاجی‌آباد ۱، جاسک ۱ و بندرخمیر ۱ اعلام کرد.

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
راهنمای اندازه عکس اینستاگرام 2020: استوری، عکس عمودی و افقی، عکس پروفایل
عکس پروفایل
اندازه عکس اینستاگرام و ویدئو ، راهنمای کامل 2021

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]راهنمای اندازه عکس اینستاگرام 2021: استوری، عکس عمودی و افقی، عکس پروفایل کد تولز: تقریبا برهیچکس پوشیده نیست که مردم روز‌به‌روز بیشتر به سمت سادگی و راحت‌طلبی حرکت می کنند. بنابرین عجیب نیست اگر بگوییم استفاده عکس با اطلاعات تا %65 میزان دیده شدن محتوا …

نمایش محصولات در صفحه اصلی وردپرس
اخبار
نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی وردپرس،تصویری مرحله به مرحله

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی وردپرس کد تولز: نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی وردپرس با مدیریت محتوای بسیار انعطاف پذیر به سادگی با چندین روش متفاوت امکان پذیر هست. امروز در این پست تمام روش های نمایش محصولات در صفحه اصلی وردپرس را …

چگونه سئو سایت را شروع کنیم؟,چطور سئو سایتم را شروع کنم؟,چگونه سئو وب سایت را شروع کنیم؟,چگونه سئو وب سایت را شروع می کنیم؟
اخبار
1
چگونه سئو سایت را شروع کنیم؟

امتیاز شما [کل: 3 میانگین: 3.7]چگونه سئو سایت را شروع کنیم؟ کدتولز: چگونه سئو سایت را شروع کنیم؟ چطور سئو سایتم را شروع کنم؟ پست امروز پاسخ دقیق همین سوال است یک راهنمای مبتدی و کمی پیشرفته ، همچنین بسیار ساده در مورد چگونگی شروع سئو سایت است. 1_درباره کلمات …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x
()
x