جشن های کشور های مختلف به زبان انگلیسی

امتیاز شما
[کل: 2 میانگین: 3]

جشن های کشور های مختلف به زبان انگلیسی

ابزار وبلاگ اخبار: جشن های کشور های مختلف به زبان انگلیسی

همه ما دوست داریم در جشن های مشهور سراسر جهان، از جشن اول اکتبر در آلمان گرفته تا کارناوال برزیل، حضور داشته باشیم. اما آیا جشن های بزرگ و مشهور جهان را می شناسید؟ ما بهترین های آنها را پیدا کرده ایم و در اینجا برایتان نام برده ایم.

کارناوال (Carnival)-برزیل
یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای فرهنگی کشور برزیل، کارناوال است که همه ساله در ماه فوریه برگزار می‌شود. از کارناوال برزیل به عنوان یک جشن ملی نیز یاد می‌شود و در زمان هفت روز در شهرهای مختلف برزیل شور و شادی را به مردم هدیه می‌دهد.

فستیوال گل (Boryeong Mud Festival)-کره جنوبی
یکی از معروف ترین جشنواره های کره جنوبی، گل درمانی در شهر بورئیونگ (Boryeong) است که با نام Boryeong Mud Festival شناخته می‌شود و همه ساله در فصل تابستان انجام می‌شود. فستیوال گل برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ برگزار شد و کم کم موجب جذب گردشگران بسیاری از سراسر جهان برای شرکت در این جشنواره شد. گل مورد استفاده در این فستیوال از زمین های گلی اطراف شهر تامین می‌شود و مملو از مواد معدنی مفید است.

از این گل در ساخت لوازم آرایشی هم استفاده می‌شود، در اصل برگزاری این فستیوال راهی برای بازاریابی لوازم آرایشی بورئیونگ است. فستیوال گل در مدت دو هفته برگزار می‌شود که روزهای انتهایی هفته دوم (هفته دوم ماه جولای حدود ۲۴ و ۲۵ مرداد) از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

فستیوال برف و یخ (Harbin Ice and Snow Festival)-چین
حتما بارها از رسانه های مختلف هنرمندان ایالت میشیگان و ویسکانسین در آمریکا را در حال خلق آثار یخی دیده اید، این هنر شهرت جهانی دارد و البته باید یادآوری کنیم همه ساله در کشور چین و شهر هاربین، شهروندان چینی به خلق آثار یخی می‌پردازند. بعد از اتمام کار و خلق مجسمه های یخی با استفاده از تکنیک های نورپردازی جلوه آنها را چند برابر می‌کنند؛ این آثار به حدی زیبا و چشم نواز است که باور اینکه از یخ ساخته شده اند را سخت می‌کند.

در ابتدای شروع این فستیوال اکثر شرکت کنندگان در این مراسم چینی ها بودند اما با گذشت مدتی علاقمندان بسیاری از اقصی نقاط جهان برای شرکت در این جشنواره به شهر هاربین می‌آیند. این مراسم همه ساله در تاریخ ۵ ژانویه (۱۶ دی ماه) به مدت یک هفته برگزار شده و به عنوان بزرگترین فستیوال برف ویخ جهان شناخته می‌شود.

برنینگ من (Burning Man)-آمریکا
برنینگ من(Burning Man) جشنواره ای در کشور آمریکا است که در اولین دوشنبه ماه سپتامبر مصادف با ۱۳ شهریور طی مدت یک هفته در بیابان بلک راک، ایالت نوادا برگزار می‌شود.

معنی نام فارسی این جشنواره مرد سوزان است و نام گذاری آن نیز به این علت است که در اختتامیه این مراسم که در شامگاه شنبه است، یک مرد بزرگ حصیری و یا سازه های بزرگ شبیه آن را می‌سوزانند.

بنیانگذار این مراسم در حقیقت مردی به نام لری هاروی است که در سال ۱۹۸۶ به همراه چند تن از دوستان خود در سانفرانسیسکو، یک آدمک چوبی ۲.۷ متری و یک سگ کوچک تر را آتش زدند. از آن به بعد افراد زیادی برای تماشای این مراسم به آن محل می‌رفتند. بعد از گذشت مدتی و با توجه به استقبال بیشتر از این فستیوال، محل برگزاری آن به بیابانهای نوادا انتقال پیدا کرد.

جشن هولی (Holi Festival)-هندوستان
یکی از اعیاد و تعطیلات هندو ها جشن هولی است و در شروع فصل بهار آغاز می‌شود. از هولی به عنوان یک جشن ملی و مذهبی در هندوستان یاد می‌شود. هولی را می‌توان جشنواره رنگ ها نیز نامید.

هندو ها هولی را در آخرین قمر کامل تقویم هندی، یعنی ماه فالگونا (اوایل ماه مارس یا نیمه دوم اسفند) جشن می‌گیرند. آنها طی این مراسم پودرهای رنگی را درمشت خود ریخته و به سمت یکدیگر پرتاب می‌کنند. بعد از آن با تفنگ های مخصوص آب بازی در کوچه و خیابان به دنبال یکدیگر می‌افتند و روز سراسر شادی و نشاط را برای خود رقم می‌زنند. آنها معتقدند این جشن دو روزه نشانه پیروزی خوبی بر بدی است. نکته جالبتر این است که این جشن در کشورهای دیگری چون نپال، سریلانکا، آفریقا، پاکستان، آمریکا و چند کشور دیگر برگزار می‌شود.

از نظر کاتولیک ها، کارناوال برزیل جشنی است برای رهایی از شر بدی ها و ناپاکی ها. در این جشن گروه های مختلف در روز مراسم برنامه های از پیش آماده شده خود را با لباس و گریم های مخصوص اجرا می‌کنند. یکی از اصلی ترین برنامه ای این کارناوال، رقص سامباست که نمادی از شخصیت ملی برزیل است وتوسط گروه های مختلف برگزار می‌شود.

کارناوال برزیل، جمعه قبل از چهارشنبه خاکستر آغاز می‌شود. این جشنوارهدر سال ۲۰۱۸ از ۲۰ بهمن ماه(۹فوریه) تا ۲۵ بهمن ماه(۱۴فوریه) برگزار خواهد شد.

1. جشن ماه کامل تایلند در «Koh Pha Ngan» یک شب قبل یا بعد از کامل شدن ماه در ساحل برگزار می شود. شما می توانید آتش بازی های زیبایی در جشنواره مشاهده کنید.

2. در ماه جولای، میلیون ها نفر در شهر «Boryeong» کره جنوبی، به مدت 10 روز دور هم جمع می شوند تا در جشنواره گل بازی شرکت کنند.

3. جشن بهاره، فستیوالی 2 روزه در هند است که افراد در آن آردهای رنگی را به یکدیگر می پاشند. به همین دلیل این جشن به فستیوال رنگ شهرت یافته است.

4. جشنواره برنینگ من یا مرد سوزان، جشنواره سالانه ای است که به مدت یک هفته در بیابان «بلک راک» در ایالت نوادای آمریکا بر‌گزار می‌شود. در ماه اوت بیش از 65000 نفر، به خصوص آنهایی که عاشق موسیقی و هنر هستند، به این مکان سفر می کنند تا از اجراهای موسیقی، نمایش لباس های عجیب و غریب و آتش بازی آن لذت ببرند.

5. توماتینا جشنواره‌ ایست که در آخرین چهارشنبه ماه اوت در نزدیکی شهر والنسیا در کشور اسپانیا برگزار می‌شود. حدود 3000  نفر از اقصی نقاط جهان در این جشنواره گرد هم آمده تا یک صد تن گوجه فرنگی را در یک نبرد خیابانی به سوی یکدیگر پرتاب کنند.

6. جشنواره موسیقی کوچیلا در ایندیو کالیفرنیا برگزار می شود. این فستیوال به مدت 3 روز، از صبح تا نیمه های شب ادامه دارد.

7. جشن سال نو در تایلند، بزرگ ترین جشن آب پاشی جهان است و هر ساله در ماه آوریل برگزار می شود. هزاران نفر در خیابان ها به دور هم جمع می شوند و با سطل یا تفنگ های آب پاشی همدیگر را خیس می کنند.

8. کارناوال بازل بزرگ ترین جشن در کشور سوییس محسوب می‌شود که هر ساله بین ماه‌های مارس و فوریه در بازل برپا می‌شود. در این کارناوال مردم لباس های عجیب و غریب به تن می کنند و به خیابان ها می آیند. این جشن تا نیمه شب نیز ادامه دارد.

9. این کارناوال موسیقی به مدت 3 روز در لاس وگاس، نوادا، و با حضور بیش از 500 دی جی مشهور جهان برگزار می شود.

10. ریودو ژانیرو برزیل میزبان بزرگ ترین کارناوال جهان است. در این جشن مردم با لباس های زیبا و رنگی به خیابان ها می آیند و خودنمایی می کنند.

11. یکی از قدیمی ترین و جالب ترین مراسم کشور اسپانیا، جشن ساخت برج های انسانی است. هر دو سال یکبار در تاراگونا، بلندترین و قوی ترین افراد جمع می شوند و بلندترین برج انسانی را می سازند.

12. جنگ پرتقال یکی دیگر از بزرگ ترین جشن هایی است که در ماه فوریه در کشور ایتالیا برگزار می شود.

13. فستیوال گوله برف به مدت 1 هفته با حضور دی جی های مشهور در اتریش برپا می شود.

14. روز سنت پاتریک یکی از اعیاد ایرلندی ها است که به مدت 4 روز به طول می انجامد. این جشنواره موسیقی

15. تایلند هر ساله میزبان فستیوال فانوس است. در این روز میلیون ها فانوس آسمان را پر می کنند.

16. جشنواره بین المللی بالون البوکرکی که در نیومکزیکو برگزار می شود، بزرگ ترین جشنواره بالون های بادی است. افراد از سراسر دنیا به مدت 9 روز برای دیدن آسمان پر از بالون به این مکان سفر می کنند.

همچنین بخوانید:
روش تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمددانلود کتاب اقتصاد خرد محسن نظری pdfدانلود کتاب صوتی قدرت عادت • دانلود کتاب صوتی مردی به نام اوه • دانلود کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن • دانلود سریال قورباغه • عکس پروفایل • خرید بلیط هواپیما • تاریخ امروز • خرید رپورتاژ آگهی • نتایج زنده فوتبالچگونه باسنی بزرگ داشته باشیم

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
اخبار
عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان  گروه علمی: مصرف نوشیدنی انرژی زا یا نوشابه انرژی زا برای کسانی که به آن معتاد هستند، مانند شهد و نکتار است. این نوع نوشیدنی سرشار از کافئین و شکر بوده و ضربه‌ای فوری به مغز و بدن وارد …

اخبار
اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]ابزار وبلاگ: اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است سطح اکسیژن خون طبیعی و کم سطح اکسیژن خون طبیعی یا نرمال، بین 75 تا 100 میلی متر جیوه متغیر است. سطح اکسیژن خون زیر 60 میلی متر جیوه کم در نظر گرفته شده و وابسته به تصمیم پزشک و …

اخبار
برای درمان کبد چرب چی بخوریم چی نخوریم

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]ابزار وبلاگ: برای درمان کبد چرب چه غذاهای بخوریم؟ برای درمان کبد چرب چی بخوریم چی نخوریم برای درمان کبد چرب چه غذاهایی بخوریم مصرف زیاد میوه و سبزیجات مواد غذایی دارای فیبر زیاد مانند حبوبات کمترین میزان مصرف قند، نمک، چربی ترانس، کربوهیدرات‌ های …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x