درمان کابوس های شبانه بزرگسالان،درمان کابوس های شبانه کودکان،دیدن کابوس در خواب نشانه چیست

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

درمان کابوس های شبانه بزرگسالان،درمان کابوس های شبانه کودکان،دیدن کابوس در خواب نشانه چیست

ابزار وبلاگ اخبار: درمان دارویی کابوس های شبانه درمان گیاهی کابوس های شبانه داروی ضد کابوس شبانه تعبیر کابوس های شبانه

گروه جامعه: یک دانشمند روس درباره علت کابوس‌های شبانه و راهکار خلاص شدن از شر آن‌ها توضیحاتی را ارائه کرد. پروفسور رومن بوزونوف می‌گوید برای از بین بردن کابوس‌ها لازم است از استرس جلوگیری شود.

رومن بوزونوف پروفسور روس در مصاحبه با روزنامه “Vecernaya Moskva” گفت: شما اخبار صبح را به مدت ۱۵ دقیقه گوش داده و تماشا کرده اید، پس از آن نیازی به پیگیری اخبار در تمام طول روز نیست؛ زیرا این مسئله استرس را تشدید می‌کند.بوزونوف افزود: بهتر است از پنجره به خیابان و منطقه اطراف آن نگاه کنید.

در صورت امکان می‌توانید مدتی قدم بزنید. همچنین باید فعالیت بدنی منظم داشته باشید؛ زیرا فعالیت بدنی بهترین راه برای مبارزه و درمان استرس و اضطراب است.او ادامه داد: شما می‌توانید ده هزار قدم راه بروید یا بدوید و با این کار دیگر نیازی به نوشیدن بیشتر نوشیدنی‌های حاوی کافئین برای بهبود روحیه خود ندارید.

این پروفسور روس اظهار کرد: برای یک خواب خوب فرد باید روز خوبی داشته باشد.کابوس‌هایی که در شب می‌بینیم به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ دسته اول افرادی هستند که به طور دوره‌ای کابوس‌های مختلفی را می‌ببینند.

بوزونوف اضافه کرد: این کابوس‌ها نوعی بازپخش حوادث روزانه است که در آن مغز سعی می‌کند راهی برای برون رفت از یک مشکل پیدا کند. در صورت موفقیت، آن را تطبیق داده و آنچه را که اتفاق افتاده فراموش می‌کند.او بیان کرد: دسته دوم، کابوس‌های وسواسی هستند که طی آن فرد به طور دوره‌ای یک خواب خاص ترسناک را می‌بیند و نمی‌تواند تصمیم لازم را بگیرد، آن حادثه را فراموش کند و با آن سازگار شود.

همچنین بخوانید:
روش تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمددانلود کتاب اقتصاد خرد محسن نظری pdfدانلود کتاب صوتی قدرت عادت • دانلود کتاب صوتی مردی به نام اوه • دانلود کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن • دانلود سریال قورباغه • عکس پروفایل • خرید بلیط هواپیما • تاریخ امروز • خرید رپورتاژ آگهی • نتایج زنده فوتبالچگونه باسنی بزرگ داشته باشیم

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x