رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا تاکید کرد/ اگر لالیگا به پایان نرسد، جامی به بارسا داده نمی‌شود

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا تاکید کرد در صورت ناتمام ماندن فصل جاری رقابت‌های لالیگا، جام قهرمانی به صدرنشینی فعلی یعنی بارسلونا تعلق نمی‌گیرد.

او در این باره گفت: مسابقات باید تا قبل از تاریخ 30  ژوئن به پایان برسد. هدف ما این است که عدالت وجود داشته باشد و همه چیز برابر باشد. پیروز رقابت باید در زمین مسابقات مشخص شود. همه با چنین نظر و ایده‌ای موافق هستند.ما چند هفته قبل از آغاز مجدد، اقدامات بهداشتی را انجام خواهیم داد و در صورت اجازه مقامات مربوطه، مسابقات از سر گرفته خواهد شد.

روبیالس در پاسخ به سوالی مبنی بر تاریخ برگزاری فینال جام حذفی اسپانیا تاکید کرد:  هنوز تاریخ دقیقی برای این موضوع مشخص نشده است. روسای 2  باشگاه رئال سوسیداد و اتلتیکو بیلبائو در حال مذاکره هستند. خواهیم دید چه اتفاقی رخ خواهد داد. همچنین این موضوع که فینال جام حذفی اسپانیا بعد از پایان فصل و در خارج از اسپانیا برگزار شود را رد نمی‌کنیم.

روبیالس در ادامه یک بار دیگر درباره وضعیت رقابت‌های لالیگا اظهار نظر کرد و ادامه داد:  پیشنهاد ما این است که برنامه مسابقات را در صورت لزوم طولانی‌ترکنیم تا به پایان برسد. باید با لالیگا و به طور کلی با همه صحبت کنیم چرا که حالا در یک لحظه تاریخی هستیم.با این وجود  اگر یوفا از ما بخواهد  مسابقات را تعلیق  و یک قهرمان را انتخاب کنیم، از خود آنها درباره معیارهایشان سوال خواهیم کرد. با این حال می‌خواهیم  رقابت‌های لالیگا با انجام بازی‌ها به پایان برسد.

روبیالس پیرامون احتمال برگزاری ادامه رقابت‌های لالیگا بدون حضور تماشاگران  گفت: این آخرین گزینه ما خواهد بود، با این وجود از تصمیم متخصصان پیروی می‌کنیم.  هنوز نمی‌دانیم  چه زمانی می‌توانیم رقابت‌ها را از سر بگیریم.

کلیدی‌ترین بخش صحبت‌های رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به پاسخ سوالی مبنی براحتمال قهرمانی بارسا در صورت ادامه پیدا نکردن رقابت‌ها برمی‌گردد؛ جایی که او در جواب گفت: لالیگا ادامه پیدا خواهد کرد و قبل از اینکه کار به تابستان کشیده شود، مسابقات تمام خواهد شد. با وجود همه این‌ها حتی اگر رقابت‌ها به طور کامل هم لغو شوند، جام قهرمانی به بارسلونا داده نمی‌شود چرا که این اصلا یک تصمیم منصفانه نیست.فصل2020- 2019  باید با همین قوانین به پایان برسد و تغییر نکند؛  اگرچه اوضاع استثنایی است. با این وجود من نمی‌توانم  تضمین کنم  این رقابت به پایان برسد.

ابزار وبلاگ » اخبار 

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
اخبار
عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان  گروه علمی: مصرف نوشیدنی انرژی زا یا نوشابه انرژی زا برای کسانی که به آن معتاد هستند، مانند شهد و نکتار است. این نوع نوشیدنی سرشار از کافئین و شکر بوده و ضربه‌ای فوری به مغز و بدن وارد …

اخبار
اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]ابزار وبلاگ: اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است سطح اکسیژن خون طبیعی و کم سطح اکسیژن خون طبیعی یا نرمال، بین 75 تا 100 میلی متر جیوه متغیر است. سطح اکسیژن خون زیر 60 میلی متر جیوه کم در نظر گرفته شده و وابسته به تصمیم پزشک و …

اخبار
برای درمان کبد چرب چی بخوریم چی نخوریم

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]ابزار وبلاگ: برای درمان کبد چرب چه غذاهای بخوریم؟ برای درمان کبد چرب چی بخوریم چی نخوریم برای درمان کبد چرب چه غذاهایی بخوریم مصرف زیاد میوه و سبزیجات مواد غذایی دارای فیبر زیاد مانند حبوبات کمترین میزان مصرف قند، نمک، چربی ترانس، کربوهیدرات‌ های …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x