هند «تاج‌محل» را به روی گردشگران بست

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

روه بین‌الملل: مقامات هندی روز سه شنبه تاج محل، مهمترین مرکز توریستی هند را به روی گردشگران بستند. هند همچنین مرکز تجاری بمبئی را نیز تعطیل کرده است. این اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در هند صورت می گیرد.
بمبئی کلان شهری با جمعیت ۱۸ میلیون نفری است و دولت به مقامات بیمارستانی و فرودگاهی اجازه داده است مچ دست کسانی که باید در قرنطینه خانگی بمانند را با جوهرپاک نشدنی، مهر کنند و مدت زمانی که باید در قرنطینه بمانند را نیز روی آن درج کنند. تاکنون ۱۲۵مورد مبتلا به ویروس کرونا در هند تایید شده است که ۳۹ نفر آنها در ایالت ماهاراشتارا هستند، ایالتی که مرکز آن بمبئی است. هند تدابیر گسترده ای همچون تعطیلی مدارس، سینماها، مراکز ورزشی را با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به اجرا گذاشته است.

۱۰ هزار دانشجوی سال آخر پزشکی در ایتالیا به خدمت گرفته شدند
ایتالیا اعلام کرده است که برای سرعت بخشیدن به مدیریت بحران کنونی و با توجه به کمبودهای احساس شده در زمینه مراقبت‌ پزشکی از بیماران مبتلا به ویروس کرونا ۱۰ هزار دانشجوی سال آخر پزشکی را زودتر از موعد مقرر در مراکز درمانی به کار خواهد گرفت. بر اساس این تصمیم امتحان‌های نهایی دانشجویان یاد شده لغو و زمینه همکاری رسمی آنها با بخش‌های مختلف درمانی و خدمات پزشکی به صورت قانونی فراهم می‌شود.
وزیر تحصیلات عالی ایتالیا اعلام کرده است که به توجه به شرایط موجود، دانشجویان پزشکی در سال جاری هشت یا نه ماه زودتر از موعد مقرر و بدون شرکت در امتحانات اجباری نهایی وارد بازار کار می‌شوند.
شمار بالای مبتلایان به ویروس کرونا در شمال ایتالیا که کانون اصلی بیماری کووید۱۹ در این کشور قلمداد می‌شود برخی مراکز درمانی و بیمارستان‌های این منطقه را مستاصل کرده و تا حد متوقف شدن ارائه خدمات پیش برده است. بخش های درمانی و بیمارستان‌ها در دیگر مناطق این کشور نیز با کمبود شدید تجهیزات و کادر پزشکی مواجه هستند. این در حالی است که شمار پرسنل درمانی مبتلا به ویروس کرونا در سراسر ایتالیا نیز در حال افزایش است. آخرین آمار رسمی ارائه شده از سوی مقامات ایتالیایی که سه شنبه منتشر شده حکایت از جان باختن ۲۵۰۳ نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا دارد. این آمار با احتساب ۳۴۵ مورد جدید مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا طی بیست و چهار ساعت گذشته در این کشور است.

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
بدی خرید اینترنتی! چرا نباید آنلاین خرید کنید؟ معایب خرید اینترنتی چیست؟
اخبار
بدی خرید اینترنتی! چرا نباید آنلاین خرید کنید؟ معایب خرید اینترنتی چیست؟

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]بدی خرید اینترنتی! چرا نباید آنلاین خرید کنید؟ معایب خرید اینترنتی چیست؟ ابزار وبلاگ کد تولز: چرا نباید آنلاین خرید کنید؟ بدی های خرید اینترنتی واقعا چیست؟ معایب خرید اینترنتی چیست؟ آیا می دانید آگاهی از جوابِ سوال: چرا نباید اینترنتی خرید کنیم؟ منجر به …

از کجا بفهمیم یک سایت خرید اینترنتی معتبر است؟
تحت وب و وردپرس
از کجا بفهمیم یک سایت خرید اینترنتی معتبر است؟

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]از کجا بفهمیم یک سایت خرید اینترنتی معتبر است؟ ابزار وبلاگ کد تولز: از کجا بفهمیم یک سایت خرید اینترنتی معتبر است؟ شما هم با این سوال روبرو هستید؟ چگونه می توانم بگویم وب سایت تجارت الکترونیک اصیل است؟ چگونه خرید اینترنتی مطمئنی داشته باشیم؟ …

نکاتی که باید در خرید اینترنتی حتما رعایت کنیم
کد تولز
نکاتی که باید در خرید اینترنتی حتما رعایت کنیم

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]نکاتی که باید در خرید اینترنتی حتما رعایت کنیم ، چه چیزی را اینترنتی بخریم؟ کد تولز: خرید آنلاین روشی عالی برای مقایسه قیمت ها ، پیدا کردن معامله و صرفه جویی در هزینه از هر نقطه ی ممکن با اتصال به اینترنت یا تلفن …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x
()
x