سقف کارت به کارت تمام بانک ها

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

سقف کارت به کارت تمام بانک ها

ابزار وبلاگ اخبار:پرسش های متداول در مورد سقف کارت به کارت تمام بانک ها:

 1. سقف کارت به کارت ملی به ملی
 2. سقف کارت به کارت صادرات
 3. سقف کارت به کارت رفاه
 4. سقف کارت به کارت تمام بانک ها
 5. سقف کارت به کارت با عابر بانک
 6. سقف کارت به کارت درون بانکی
 7. سقف کارت به کارت تجارت
 8. سقف کارت به کارت بانک پاسارگاد
 9. سقف کارت به کارت بانک ملت
 10. سقف کارت به کارت بانک شهر
 11. سقف کارت به کارت اینترنتی

سقف کارت به کارت تمام بانک ها

بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: ضمن تکذیب خبر جعلی منتشره در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر افزایش سقف کارت به کارت تا ۱۰ میلیون تومان، به آگاهی می‌رساند سقف مبلغ کارت به کارت کماکان ۶ میلیون تومان است.

بدیهی است هرگونه تغییر در این زمینه از طریق وب سایت بانک مرکزی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه‌های اینترنتی، خودپردازها و کیوسک از مبلغ 30 میلیون ریال در هر شبانه‌ روز از مبدأ هر کارت به 60 میلیون ریال افزایش یابد.

براین اساس، سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه‌های اینترنتی، خودپردازها و کیوسک از مبلغ 30 میلیون ریال در هر شبانه‌ روز از مبدأ هر کارت به 60 میلیون ریال افزایش یابد.

همچنین سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت از طریق پرداخت سازها از 10 میلیون ریال به 30 میلیون ریال با حصول اطمینان از انطباق شماره ملی دارنده کارت و شماره ملی دارنده سیم کارت انجام دهنده تراکنش قابل افزایش است. با توجه به خطرات ناشی از سوء استفاده‌های احتمالی در صورت عدم اعمال کنترل فوق، افزایش سقف انتقال وجه مجاز نیست.

در همین راستا، امکان تمدید تاریخ انقضاء کارت‌های بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری به مدت یک سال و تا اطلاع ثانوی بلامانع است. ضروری است اقدامات لازم برای احراز هویت غیرحضوری و اطلاع‌رسانی به مشتریان انجام شود.

رعایت مفاد این بخشنامه تا اطلاع ثانوی لازم الاجرا بوده و بازگشت به وضعیت عادی با ابلاغ این بانک انجام خواهد شد.

بانک سپه با مراجعه به شعب بانکی و در زمان درخواست استفاده از خدمات درگاه‌های غیرحضوری این بانک از جمله بانک‌داری اینترنتی، همراه بانک و تلفن‌بانک می‌توانند مبلغ سقف برداشت از حساب خود را برای انتقال وجه در این درگاه‌ها بالاتر یا پایین‌تر از سقف‌های پیش‌فرض بانک تعیین کنند.

مشتریان این بانک می‌توانند خدمات این درگاه‌ها را از سه طریق استفاده از رمز دوم ثابت، رمز دوم پویا (پیامکی) یا نرم‌افزار رمزساز ‌OTP استفاده کنند.

بر این اساس در حال حاضر سقف پیش‌فرض بانک برای انتقال وجه از طریق درگاه اینترنت از طریق رمز دوم ثابت ۱۰ میلیون تومان، رمز دوم پویا ۵۰ میلیون تومان و نرم‌افزار رمزساز ۳۰۰ میلیون تومان است که مشتریان می‌توانند با درخواست حضوری، سقف آن‌ها را به ترتیب تا ۱۵ میلیون، ۲۰۰ میلیون و ۵۰۰ میلیون تومان افزایش دهند.

البته در سامانه‌های غیرحضوری مشتری‌محور، سقف انتقال وجه داخلی بین حساب‌ها و کارت‌های خود مشتری نامحدود است.

این در حالی است که سقف برداشت برای خرید از طریق درگاه اینترنت به ترتیب در سه روش مذکور ۵۰۰ میلیون تومان، یک میلیارد تومان و دو میلیارد تومان است و از سوی دیگر این سقف برای خریدهای از طریق درگاه تلفن همراه ۱۲ میلیون تومان، ۲۴ میلیون تومان و ۴۰ میلیون تومان تعریف شده است.

این بانک‌ همچنین تاکید کرده که بر اساس بخش‌نامه بانک مرکزی سقف تراکنش‌های روزانه کارتی برای هر کارت ۵۰ میلیون تومان و سقف انتقال وجه کارتی خارج از شعبه نیز سه میلیون تومان در هر روز است.

سقف برداشت روزانه درگاه‌های غیرحضوری

شرایط و سقف برداشت از حساب در درگاه های غیرحضوری

به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و افزایش رضایت آنها در انجام خرید و انتقال وجوه از طریق سامانه­ های غیرحضوری (بانکداری اینترنتی، همراه بانک، تلفنبانک)، مشتری همزمان با درخواست استفاده از خدمات درگاه های یادشده از طریق شعب بانک، می­تواند مبلغ سقف برداشت از حساب خود را برای انتقال وجه در درگاههای غیرحضوری، بالاتر یا پایین تر از سقفهای پیش فرض بانک تعیین نماید.

جدول سقف برداشت از حساب بابت «انتقال وجه» از طریق درگاههای غیرحضوری

درگاه تلفنبانک درگاه تلفن همراه درگاه اینترنت نوع تأیید تراکنش
حداکثر مجاز
به ریال
پیش فرض بانک
به ریال

حداکثر مجاز

به ریال

پیش فرض بانک

به ریال

حداکثر مجاز

به ریال

پیش فرض بانک

به ریال

غیرفعال

غیرفعال

50.000.000

20.000.000

150.000.000

100.000.000

 رمز دوم ثابت

انتقال وجه

100.000.000

70.000.000

100.000.000

70.000.000

2.000.000.000

500.000.000

 رمز دوم پیامکی (SMS)

200.000.000

150.000.000

200.000.000

150.000.000

5.000.000.000

3.000.000.000

 رمزساز OTP

– این سقف در سامانه‌های مشتری‌محور نیز به ازای هر حساب اِعمال خواهد شد.

– در سامانه‌های غیرحضوری مشتری‌محور، سقف انتقال وجه داخلی بین حساب‌ها و کارت‌های خود مشتری نامحدود است.

 

جدول سقف «خرید» از طریق درگاههای غیر­حضوری

 

درگاه تلفن همراه (ریال)

درگاه اینترنت (ریال)

نوع تأیید تراکنش

 

 120.000.000

5.000.000.000

 رمز دوم ثابت

خرید

 240.000.000

  10.000.000.000

 رمز دوم پیامکی (SMS)

 400.000.000

  20.000.000.000

 رمزساز OTP

 

روش‌های تأیید برداشت از حساب (تأیید تراکنش الکترونیکی): به روش هایی که برای تأیید انجام تراکنش در درگاه های غیرحضوری (اینترنت، تلفن همراه و تلفن ثابت) مورد استفاده قرار می‌گیرند اطلاق می‌شود. روش‌های تأیید تراکنش در بانک سپه عبارتند از: رمز دوم ثابت، رمز دوم متغیر با استفاده از پیامک (SMS) تلفن همراه و رمز دوم متغیر با استفاده از نرم افزار رمزساز (OTP Token).

 

سقف برداشت پیش‌فرض: حداکثر مبلغی است که بانک به‌ صورت پیش‌فرض برای انتقال وجه در درگاه­های غیرحضوری برای کلیه مشتریان (به‌غیر از مشتریانی که خود اقدام به تعیین سقف برداشت روزانه نموده‌اند) اعمال می‌نماید.

حداکثر مجاز: حداکثر مبلغی که یک مشتری می‌تواند برای انتقال وجه به‌ صورت روزانه در درگاه‌های غیرحضوری تعیین نماید که این مبلغ بیش از مبلغ پیش‌فرض بانک است.

 

توجه 1: سقف مجاز برداشت روزانه برای کلیه خدمات در درگاه اینترانت (شبکه داخلی بانک) همچون خدمات وب سرویس وکالتی، براساس سقف مبلغی پیشنهادی سازمان/شرکت طرف قرارداد و با تعهد وی مبنی بر قبول ریسک‌های احتمالی تعیین می شود.

 

توجه 2: برداشت از حساب برای انتقال به حساب‌های بین‌بانکی (ساتنا و پایا)، داخلی و کارت‌های سپه از سقف مبالغ مندرج در جدول فوق تبعیت می‌کند؛ لیکن برای انتقال به کارت‌های شتابی، قوانین شتاب (سقف 30.000.000 ریال فعلی) حاکم است.

 

توجه 3: مشتریان فعلی در صورتی که قبلاً مبلغی را برای برداشت روزانه از حساب خود تعیین ننموده باشند، با هر افزایش در سقف انتقال در بانک، این افزایش برای حساب/حساب های آنها اعمال خواهد شد. در غیر اینصورت و به منظور برخورداری از مبالغ پیش فرض بانک یا مقادیر بالاتر می بایست به شعبه مراجعه و فرم درگاه های غیر حضوری را تکمیل نمایند.

 

توجه 4: حداکثر مبلغ هر تراکنش خرید کارتی از طریق انواع پایانه های فروش (اعم از مجازی و فیزیکی) از تاریخ 1394/01/20 معادل 500.000.000 ریال است.

 

توجه 5: حداکثر مبلغ هر تراکنش کارت به کارت داخلی (غیر شتابی – کارت مبداء و کارت مقصد بانک سپه) روزانه برای هر فقره کارت، از طریق انواع درگاه ها (اعم از مجازی و فیزیکی) از تاریخ 1397/09/01 معادل 30.000.000 ریال است.

 

جدول سقف برداشت کارتی در درگاه های

از تاریخ 1397/09/01 تغییرات سقف برداشت کارتی در درگاه های بانکی، روزانه به ازای هر کارت، به شرح زیر می باشد:

درگاه ATM(ریال) Pin Pad شعبه

(ریال)

اینترنت بانک (ریال) همراه بانک (ریال) پایانه فروش IPG / POS

(ریال)

انتقال وجه 30 میلیون 150 میلیون 30 میلیون 30 میلیون
خرید 500 میلیون

همچنین بخوانید:
روش تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمد • دانلود کتاب صوتی قدرت عادت • دانلود کتاب صوتی مردی به نام اوه • دانلود کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدندانلود سریال قورباغه • عکس پروفایل • خرید بلیط هواپیما • تاریخ امروز • خرید رپورتاژ آگهی • نتایج زنده فوتبال • تعبیر خواب • دانلود فیلم ایرانی

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
نتایج زنده فوتبال,نتایج زنده,ورزش3 نتایج زنده,نتایج زنده,فوتبال زنده,پخش زنده فوتبال,ورزش3 نتایج زنده,نتایج زنده فوتبال جهان,نتایج فوتبال,نتایج زنده فوتبال دنیا,ورزش 3 نتايج زنده فوتبال,نتایج زنده والیبال,نتایج زنده ورزشی,نتایج زنده مسابقات فوتبال,نتایج فوتبال اروپا,ورزش سه نتایج زنده,نتایج زنده لیگ برتر,نتیجه فوتبال ,زنده ورزشی,ورزش 3 نتايج زنده,نتایج زنده فوتبال اروپا,نتایج فوتبال زنده,نتایج فوتبال جهان ,نتایج پخش زنده,نتایج انلاین,ورزش زنده ,پخش زنده ورزشی,زنده فوتبال,نتایج آنلاین فوتبال,ورزش ۳ نتایج زنده,بازی زنده,ورزش ٣ نتايج زنده,فوتبال 3 نتایج زنده
اخبار
نتایج زنده فوتبال

امتیاز شما [کل: 11 میانگین: 4.9]نتایج زنده فوتبال امروز و ورزشها تنها یک کلیک+100 واقعیت‌ شده تاحالا دنبال نتایج زنده فوتبال یا سایر ورزش ها باشید؟ برای من یکی بارها پیش اومده شایدم هرروز! چون بعضی اوقات وقت نمی کنم تمام بازیهای فوتبال و دنبال کنم یا زمان پخش بازی …

نمایش محصولات در صفحه اصلی وردپرس
اخبار
نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی وردپرس،تصویری مرحله به مرحله

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی وردپرس کد تولز: نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی وردپرس با مدیریت محتوای بسیار انعطاف پذیر به سادگی با چندین روش متفاوت امکان پذیر هست. امروز در این پست تمام روش های نمایش محصولات در صفحه اصلی وردپرس را …

چگونه سئو سایت را شروع کنیم؟,چطور سئو سایتم را شروع کنم؟,چگونه سئو وب سایت را شروع کنیم؟,چگونه سئو وب سایت را شروع می کنیم؟
اخبار
1
چگونه سئو سایت را شروع کنیم؟

امتیاز شما [کل: 3 میانگین: 3.7]چگونه سئو سایت را شروع کنیم؟ کدتولز: چگونه سئو سایت را شروع کنیم؟ چطور سئو سایتم را شروع کنم؟ پست امروز پاسخ دقیق همین سوال است یک راهنمای مبتدی و کمی پیشرفته ، همچنین بسیار ساده در مورد چگونگی شروع سئو سایت است. 1_درباره کلمات …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x
()
x