فیلم Apostle 2018 فرستاده‌ترسناکِ خاص‌پسند از نتفلیکس

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

فیلم Apostle 2018 فرستاده‌ترسناکِ خاص‌پسند از نتفلیکس

Apostle یک فیلم ترسناک خاص پسند از نتفلیکس

فیلم فرستاده ساخته اکشن سازی به نام گارث اونس است کسی که فرانچایز یورش را در کارنامه خود دارد و ستاره فیلم هم دن استیونز که در سریال لژیون درخشیده بود است. کارگردان اکنون با تغییر سبک از رزمی خشن به قلمرو وحشت تیره پا گذاشته است…

فیلم Apostle 2018 فرستاده‌ترسناک خاص‌پسند از نتفلیکس

فیلم Apostle 2018 فرستاده داستان مردی جوان به نام توماس ریچاردسون را روایت میکند که وقتی به خانه باز میگردد متوجه ربوده شدن یکی از نزدیکانش میشود و به همین منظور او برای نجات آن شخص وارد جزیره ای مرموز می شود و راز هایی ترسناک را کشف می کند که تاریک تر از عکس ذهنی وی هستند.

فیلم هرچند جذاب و پر دامنه آغاز می شود و پرده اول پر جزئیاتی را شکل می دهد اما در پایان تغییر لحن فیلم تمام آن ریزه کاری های جذاب را خراب میکند. کارگردان وقت زیادی را صرف می کند تا نشان دهد در این جزیره چیزی اشتباه از تصورات در جریان است و این لحظات با تنش و هیجان فراوانی بیننده را جذب میکنند. فیلم همچنین در موقعیتی بیننده را با مسائلی همچون ایمان روبرو می کند که درگیری ذهنی کاراکتر اصلی را شامل میشود.

پرداخت کاراکتر ها نیز در اندازه ای هست که بیننده با اشتباهات یا اقدامات آن ها همراهی کند حتی شخصیت های منفی هرچند در نیمه پایانی سوالاتی بی جواب باقی میمانند. سبک بازی ها به فراخور زمان فیلم و نحوه گویش بی شباهت به تئاتر نیست که البته مناسب است.

فیلم هر چند نیمه اول جذاب و شسته رفته ای دارد که بو و لحن فیلم های روان کاوانه بریتانیایی را می دهد اما نیمه دوم ترکیبی از خشونت، افسانه و تصاویر گرافیکی خاص است که انگار در حال تماشای رزیدنت اویل تاریخی هستیم. این تغییر لحن هر چند خنده دار نیست اما این اغراق آمیزی در پرده آخر به هیچ وجه خوب نیست.

موسیقی و قاب بندی های عالی البته گاهی فیلم را از رفتن به ته چاه نجات میدهند. به هر حال فرستاده هم فیلم خاص پسندی است و هم سخت پسند.

همچنین ببینید: فیلم » فیلم ایرانی » سریال » نقد فیلم » سایت

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x