فیلم Avengers: Infinity War 2018 تانوس آغاز می‌کند (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت)

فیلم Avengers: Infinity War 2018 تانوس آغاز می‌کند (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت)
دانلود فیلم جدید 2019 و 98
امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

فیلم Avengers: Infinity War 2018 تانوس آغاز می‌کند (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت)

تانوس آغاز میکند  Avengers:Infinity War

خانم ها … آقایان: کمپانی مارول با ساخت (انتقامجویان:جنگ بی نهایت) نه تنها یکی از بهترین آثار مجموعه سینمایی خود را راهی پرده سینما نموده بلکه یکی از عظیم ترین، حماسی ترین و جنون آمیزترین آثار اکشن ابرقهرمانی را هم تقدیم سینماد وستان کرده است تا به راحتی هرچه تمامتر توانایی خویش را درخلق لحظاتی نفسگیر، تاثیرگذار و پرآشوب به رخ سایرین بکشاند.

جنگ بی نهایت درکنار (انتقامجویان، انتقامجویان عصر اولترون) از نظر تزریق دوز بالای آدرنالین به رگهای مخاطب درصدر تمام آثار ابرقهرمانی این سالها قرا رمیگیرد. خب مارول قبلا هم باوجود سابقه طولانی در تولید اکشنهای عظیم اینچنینی با تجربه شده بود و به نظرم حتی ضعیفترین آثارش هم ارزش یکباردیدن را داشتند اما جنگ بی نهایت در کنار نبردهای غول آسا و جلوه های بصری رنگارنگ خویش برگ برنده ای دارد که تمام آثار ابر قهرمانی این سالها از آن بی بهره بودند و آنهم چیزی نیست جز یک آنتاگونیست وحشی، ترسناک و شکست ناپذیر و تنومند.

(تانوس) همان هیولای بزرگی است که سازندگان آثار ابرقهرمانی سالها در پی خلق آن بودند و هربار تیرشان به سنگ خورده بود. یک شرور مهیب و بیرحم که کافیست تا چند دقیقه ابتدایی را تماشا کنید تا متوجه شوید چرا باید از او ترسید. تانوس با اجرای (جاش برولین) از معدود شرورهای فیلمهای فانتزی بزرگ است که درست و درحد شخصیت پردازی لازم حرف میزند. فکر میکند، کمی احساسات دارد و میشود به اونزدیک شد. شخصیت پردازی او اگرچه کامل نیست اما برای چنین فیلمهایی که سابقه طولانی در خلق آنتاگونیستهایی خنثی دارند یک موهبت بزرگ و ارزشمند است.

جنگ بی نهایت لحظات زیادی را شامل میشود که درآن تانوس حضور دارد تا قهرمانان آشنای این سالها. سازندگان این فیلم گویا درمقاطعی مرعوب ابهت و توانمندی او شده و کمتر به قهرمانان پرداخته اند. جنگ بی نهایت البته از منظر فیلمنامه و روند اتفاقات ومنطق داستانی امتیاز بیشتری نسبت به سایر فیلمهای مارول ندارد و قرار نیست حین تماشای آن مدام شگفت زده شوید و رودست بخورید (به استثنای پایان فیلم) اما مشکل معمولی بودن فیلمنامه را مثل همیشه سکانسهای اکشن پرتعلیق و متلک پرانی های گاه و بیگاه شخصیتها و ازهمه مهمترآقای تانوس حل کرده اند.

درمیان تمام سکانسهای نفسگیر فیلم جایی در اواخر فیلم هست که تانوس وارد میدان مبارزه اصلی شده و دشمنان خود (از جمله کاپیتان آمریکا) را لت و پار میکند. همین یک سکانس بی شک یکی از هیجان انگیزترین و درخشان ترین لحظات کل مجموعه سینمایی مارول است و بیننده پس از تماشای این همه سال اکشن و انفجار و … با خود میگوید اینجا به راستی پایان کار و نقطه ای بی بازشگت است و میتواند کابوس مخاطبان مبتنی بر مرگ قهرمانان را رنگ واقعیت ببخشد.

جنگ بی نهایت نفس تازه ای به مجموعه فیلمهای مارول است و از اکنون عطش تماشاگران برای دیدن قسمت بعد را شعله ور میکند.

همچنین ببینید: فیلم » فیلم ایرانی » سریال » نقد فیلم » وبلاگ

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
اخبار
دانلود قسمت 5 پنجم سریال جیران

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]دانلود قسمت 5 پنجم سریال جیران دانلود قسمت 5 پنجم سریال جیران با تمام قسمتها کامل – سریال جیران – جیران (به انگلیسی: Jeyran) یک مجموعه تلویزیونی عاشقانه و تاریخی ایرانی است که به نویسندگی و کارگردانی حسن فتحی ساخته شده است. این سریال در کد …

اخبار
دانلود قسمت 4 چهارم سریال جیران

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]دانلود قسمت 4 چهارم سریال جیران دانلود قسمت 4 چهارم سریال جیران با تمام قسمتها کامل – سریال جیران – جیران (به انگلیسی: Jeyran) یک مجموعه تلویزیونی عاشقانه و تاریخی ایرانی است که به نویسندگی و کارگردانی حسن فتحی ساخته شده است. این سریال در کد …

اخبار
دانلود قسمت 3 سوم سریال جیران

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]دانلود قسمت 3 سوم سریال جیران دانلود قسمت 3 سوم سریال جیران با تمام قسمتها کامل – سریال جیران – جیران (به انگلیسی: Jeyran) یک مجموعه تلویزیونی عاشقانه و تاریخی ایرانی است که به نویسندگی و کارگردانی حسن فتحی ساخته شده است. این سریال در کد …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x