>
تبلیغات
تبلیغات
رپورتاژ آگهی
بک لینک
ابزار های وبلاگ ورزشی
ابزار های ررتبه و رنک
ابزار های حرفه ای وبلاگ
 

 

 

خرید رپورتاژ آگهی,خرید بک لینک با کیفیت,خريد بك لينك,رپورتاژ آگهی,خرید بک لینک قوی,خرید رپورتاژ,فروش بک لینک,رپورتاژ,رپورتاژ خبری,خرید بک لینک ارزان,خرید بک لینک ایرانی,آگهی,بک لینک ارزان,بک لینک قوی,خريد بك لينك,بک لینک قوی ,بک لینک رایگان,خرید لینک ,بك لينك,بک لینک,خرید بک لینک,بک لینک,خرید لینک,بک لینک رایگان ایرانی,خرید بک لینک انبوه,بك لينك,فروش بک لینک ارزان,بک لینک ها,آگهی,بک لینک انبوه,تبلیغات بنری,آگهی اینترنتی,بهترین تبلیغات,سایت تبلیغات اینترنتی,راههای تبلیغات,بهترین سایت تبلیغاتی,بهترین تبلیغات اینترنتی,خرید بک لینک دائمی,بک لینک رایگان,خرید بک لینک دائمی,بهترین سایت های تبلیغاتی,بک لینک دائمی,تبلیغات متنی,گوگل ادز,آگهی گوگل,بک لینک دائمی,خرید بک لینک خارجی,رپورتاژ آگهی ارزان,خرید بک لینک واقعی,رپورتاژ آگهی چیست,نمونه رپرتاژ آگهی,رپورتاژ یعنی چه؟,هزینه رپورتاژ آگهی,ایجاد بک لینک,بک لینک رایگان فارسی,,رپورتاژ آگهی رایگان,قیمت رپورتاژ آگهی,رپورتاژ خبری چیست,معنی رپورتاژ,بک لینک چیست,فروش رپورتاژ آگهی,خرید ریپورتاژ,سفارش رپورتاژ,خرید بک لینک رایگان,بک لینک رایگان گوگل,بک لینک رایگان ایرانی,بک لینک ایرانی,نرم افزار دریافت بک لینک,آموزش بک لینک رایگان,بک لینک خارجی رایگان,بك لينك رايگان,لینک بیلدینگ چیست,چگونه بک لینک بسازیم,سایت اسپم چیست,بک لینک موثر,نحوه ساخت بک لینک,چگونه بک لینک رایگان بگیریم,خرید بک لینک دائمی و ارزان,بک لینک سون,یوز رنک,شیک رنک,شیک هاستینگ,2000 بک لینک را

بک لینک (Backlink) چیست؟

در زبان ساده بک لینک به پیوندهای گفته میشود که از سایتهای دیگر به سایت شما داده میشود. زمانی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند میدهید، سایت مقابل از سایت شما بک لینک دریافت کرده است.

بک لینک در سئو چقدر مهم است؟

ارزش بک لینک در سئو میتوان گفت تقریبا مهم است، تجارب نشان داده است سایتهایی که بک لینکهای طبیعی، زیاد دارند و در کنار آن محتوای منظم و جدید تولید میکنند، رتبه خوبی دارند.

برای روشن شدن اهمیت Backlink در سئو و بهینه سازی سایت به این مثال دقت کنید:
فرض کنید شما در جلسه ای موضوعی را بیان کردید، و ۱۰ نفر موضوعی را که بیان کردید تایید کردند و به آن رأی دادند؛ سپس فرد دیگری موضوعی را بیان کرد و ۴ نفر به او رأی دادند و او را تأیید کردند. حال حرف شما ارزش بیشتر دارد یا شخص مقابل؟ جواب آشکارست که شما! زیرا افرادی که حرف شما را تایید میکنند بیشتر از شخص مقابل است. بک لینک هم به این صورت است؛ تقریبا مانند رأی میماند، هرچه بک لینکهای شما بیشتر به سایت شما و مطالب شما باشد یعنی اشخاص بیشتری به آن رأی میدهند، آنرا دوست دارند و مورد تاییدشان است، پس رتبه بهتری را خواهید داشت. بک لینک از فاکتورهایی است که رتبه سایت را مشخص میکند.


بک لینک باید خریداری شود؟

اگر به این فکر هستید که با خرید بک لینک در سایتهای با پیج رنک بالا میتوانید قدرت دامین و سایت خود را افزایش داده و رتبه بهتری را بگیرید، سخت در اشتباهید! زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو قدرتمند به راحتی سایتهایی که جهت کسب رتبه بهتر در جستجو اقدام به خرید لینک میکنند را شناسایی نموده و از رتبه آنها میکاهد. البته شایان ذکر است اگر مایلید در یک سایت تبلیغات متنی بدهید، با Nofollow سازی لینک میتوانید دیگران نگران بوجود آمدن مشکلی برای سایت خود نباشید. شاید سوال کنید که اگر بک لینک را خریداری نکنیم پس چگونه میتوانیم به سایت خود بک لینک دریافت کنیم و به این طریق قدرت سایت خود را افزایش داده و رتبه بالاتری را کسب کنیم؟ جواب اینست که شما باید بک لینکها را به صورت طبیعی دریافت کنید؛ یعنی مطالب جدید و کاربردی تولید کنید تا کاربران در سایتها و وبلاگهای خود لینکهای شما را قرار دهند. همچنان از شبکه های اجتماعی میتوانید برای یک لینک بیلدینگ سالم استفاده کنید.


مشخصه های بک لینک خوب و بد چیست؟

در یک کلام میتوان گفت لینکی که شما درخواست گذاشتن آنرا کرده باشید لینک خراب و لینکی که کاربران به میل خود میگزارند لینک خوب گفته میشود. چرا؟ زیرا زمانی که شما جهت گذاشتن لینک خود پول پرداخت میکنید توقع دارید که لینک شما در تمام صفحات نمایش داده شود، کلمه کلیدی مهم سایت شما لینک شود، Dofollow باشد و … پس از مشخصه های لینک بد میتوان به:

- لینک شدن کلمه مهم کلیدی سایت: مثلا اگر سایت در مورد سئو هست، در همه جا به کلمه سئو لینک میشود، این لینک غیره طبیعی و بد اطلاق میگردد، زیرا کاربران معمولا چنین کاری نمیکنند مگر اینکه پولی دریافت کرده باشند.

- لینک شدن سایت در تمام صفحات سایت: این هم یکی از مواردیست که باعث میشود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود، چون کمتر مدیر سایتی حاضر میشود لینک کسی را در تمام صفحات سایت خود قرار دهد مگر اینکه پولی دریافت کرده باشد.

- لینک شدن صفحه اصلی سایت: اگر همه به صفحه اصلی شما لینک بدهند و به مطالب سایت شما لینک ندهند جای نگرانیست، زیرا این مورد هم باعث میشود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود.

- لینک شدن سایت شما در سایت غیرمرتبط به موضوع سایت: معمولا کاربران در سایت خود لینکهایی را قرار میدهند که با موضوع وبلاگشان مرتبط باشد، اگر موضوع سایت شما در مورد بهینه سازی سایت باشد و در آن سایت اسب فروشی را لینک کنید، طبعیست که بک لینک بد است.

- لینک شدن سایت در سایتهای کپی بردار و بی کیفیت: همانطور که سایتهایی بی کیفیت خودشان کیفیت چندانی ندارند، لینکهایی که از آنها به سایت شما ارسال میشود بد است و اگر آن سایتها اسپم باشند حتی باعث میشود در شرایطی به رتبه سایت شما آسیب برساند.

- لینک شدن سایت به صورت مخفی: لینکها را قرار میدهند تا کاربران ببینند و از آن استفاده کنند، ولی زمانی که لینک  مخفی باشد و قابل نمایش نباشد، Backlink غیره طبیعی است.

شایان ذکر است اگر در موارد فوق لینک شما Nofollow باشد، هیچ آسیبی رتبه سایت شما نخواهد دید.


بک لینک Nofollow و Dofollow چیست؟

لینکهای Nofollow لینک هایی است که در rel آن مقدار Nofollow باشد، مانند

<a href=”http://codetools.ir/” rel=”nofollow”>Codetools SEO</a>

زمانی که شما لینک سایتی را به این حالت قرار دهید، روبات گوگل از شکستن پیج رنک شما بر روی این لینک خروجی جلوگیری میکند و به راحتی میتوانید تبلیغات متنی به صورت نوفالو در سایت خود قرار دهید. و اما لینکهای Dofollow یا Follow… این مورد برعکس نوفالو است؛ اگر لینکی مقدار rel آن Nofollow نبود، Dofollow یا Follow است و نیاز نیست مقدار Dofollow و Follow را در rel قرار دهید.


تبادل لینک جهت ازیاد بک لینک توصیه میگردد؟

اگر به صورت Nofollow نباشد، امکان بروز مشکل به احتمال قوی است ولی اگر طرفین لینکها را به صورت نوفالو قار بدهند مشکلی از این بابت برایتان پیش نخواهد آمد.

با توجه به آمار بازديد روزانه سايت و استفاده کاربران از ابزار سایت و با توجه به رنک سایت در موتور جستجو کد ابزار محیط مناسبی برای تبلیغات می باشد

خرید بک لینک | خرید رپورتاژ آگهی

شرایط مربوط به درج تبلیغات متنی در ابزار سایت

تبلیغات متنی در هر ابزار 100 تا 200 هزار تومان ماهانه

این تبلیغات در تمامی وبلاگهای که این ابزار رو استفاده میکنند نمایش داده میشود

تعداد وبلاگ های که از این ابزار استفاده میک نند 3000 تا وبلاگ و وبسایت فعال می باشند

در هر ابزار فقط یک لینک ثبت خواهد شد

شرایط درج تبلیغات بنر

در صورت لینک فالو 75 تا 150

در صورت لینک غیر فالو 50 تا 100 فرمت مورد پذیرش : JPG - GIF - SWF حداکثر حجم بنر : 60 کیلو بایت درج تبلیغات بصورت نمایش 100 درصدی در تمام صفحات سایت عدم مغایرت محتوای سایت تبلیغ دهنده با قانون جرایم رایانه ای لینک بنر تبلیغاتی  مستقیم (follow) می باشد

شرایط مربوط به درج تبلیغات متنی هزینه درج تبلیغات متنی در سایت

تبلیغات متنی در در سایدبار سایت 30 ه تومان ماهانه

تبلیغات متنی در فوتر  سایت 20 ه تومان ماهانه

خرید رپورتاژ آگهی  100ه تومان ماهانه یکساله 120 ه تومان 

وجود لینک سایت شما در سایت های با رتبه 3 ، باعث افزایش رتبه گوگل و جایگاه بهتر در موتورهای جستجو بسیار موثر می باشد. درج لینک سایت شما بصورت لینک مستقیم (follow) در قسمت تبلیغات متنی سایت و در تمام صفحات خواهد بود. لینک و بنر و عنوان سایت شما  در زمان تبلیغ قابل ویرایش  خواهد بود. امکان استرداد وجه پس از درج لینک و بنر در سایت وجود ندارد.توجه داشته باشید که لینک های  دریافتی جهت تبلیغات مطابق قوانین جمهوری اسلامی می باشد

در صورتی که آگهی دهند پس از تبلیغ  محتوای سایت را دگرگون نمایید و از محتویات خارج از قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده نماید آگهی  بصورت یکطرفه لغو  خواهد شد و خسارت بر عهده آگهی دهنده می باشد در صورت دریافت اخطار توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی ، انتظامی ، ...) نسبت به حذف آگهی : آگهی فوق از سایت حذف و مسئولیت خسارت  آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود

لطفا قبل از واریز  با تلگرام تماس بگیرید

تا لینک شما مورد بررسی قرار گیرد:

rzak69@gmail.com _ 0937 739 29 81

شماره کارت

6037 9971 8414 2603  رضا کریمی