بهترین زمان تخمک گذاری برای پسردار شدن و کیت تخمک گذاری برای پسردار شدن

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

زمان تخمک گذاری برای پسردار شدن,کیت تخمک گذاری برای پسردار شدن,روز تخمک گذاری چه روزی است؟,چه فصلی برای پسر دار شدن مناسب است,کیت تخمک گذاری و تعیین جنسیت,نحوه استفاده از کیت تخمک گذاری,عکس کیت تخمک گذاری مثبت,تعیین زمان تخمک گذاری برای پسردار شدن,تعیین زمان دقیق تخمک گذاری برای پسردار شدن,کیت تخمک گذاری برای پسردار شدن

 شاید سوال های زیر برای شما آشنا باشد؟
زمان تخمک گذاری برای داشتن فرزند پسر دقیقا چند روز است؟
زمان تخمک گذاری زنان برای پسردارشدن چقدر است؟
زمان تخمک گذاری برای پسر دارشدن؟
زمان تخمک گذاری چند روز است؟
زمان تخمک گذاری و تعیین جنسیت چه مدت است ؟
زمان تخمک گذاری چه وقتی است؟
زمان تخمک گذاری برای داشتن پسر؟
زمان تخمک گذاری برای باردار شدن پسر؟

بهترین زمان تخمک گذاری برای پسردار شدن و کیت تخمک گذاری برای پسردار شدن

زمان تخمک گذاری برای پسردار شدن | بهترین زمان تخمک گذاری برای پسردار شدن

در این پست قصد داریم تعیین زمان تخمک گذاری برای افزایش احتمال پسردار شدن را مرور کنیم و اصلا بدانیم بهترین زمان تخمک گذاری برای پسردار شدن چه روزی است؟!

تخمک گذاري چيست؟
تخمک گذاری به زماني گفته مي شود كه يک تخمک يا در برخي موارد نادر بطور طبيعي بيشتر از يك تخمک از تخمدان آزاد مي شود و اين زمان را ” دوره باروري ” در سيكل قاعدگي مي نامند.

زمان تخمک گذاری برای زنان

هر ماه، يك تخمک در درون تخمدان شما به بلوغ مي رسد. هنگامي كه اندازه آن به حد معيني رسيد، تخمک از تخمدان آزاد شده و درونِ لوله هاي فالوپ، به طرف رحم حركت مي كند. اينكه در هر بار، كدام تخمدان يك تخمک آزاد مي كند، نسبتا نامشخص است. آنچه مشخص است اين است كه وظيفه تخمک گذاري در سيكلهاي قاعدگي به صورت منظم و يكي در ميان، بين تخمدانها تقسيم نمي شود.

چگونه زمان بيشترين باروري، با تخمک گذاري مشخص مي شود؟

براي اينكه بهترين نتيجه را بگيريد و حامله شويد، بايد در مدت يك تا دو روز پيش از تخمک گذاري تا 24 ساعت پس از آن، آميزش داشته باشيد. دليل اين امر آن است كه اسپرمها مي توانند دو تا سه روز زنده بمانند، اما تخمک نمي تواند بيشتر از 24 ساعت پس از تخمک گذاري به حيات خود ادامه دهد مگر اينكه لقاح صورت پذيرد.

اگر در حوالي زمان تخمک گذاري نزديكي داشته باشيد، احتمال حامله شدن شما افزايش مي يابد و شما مي توانيد خوشحال باشيد، زيرا شانس با شما همراه است: در زوجهاي معمولي كه مي توانند به صورت طبيعي بچه دار شوند، در هر دوره 20% احتمال بارداري وجود دارد. حدودا 85% از خانمهايي كه بدون استفاده از يكي از روشهاي جلوگيري از بارداري آميزش دارند، ظرف يكسال حامله مي شوند. شما مي توانيد با تعيين زمان دقيق تخمک گذاري، همچنين با افزايش آگاهي خود در مورد تغييرات هورموني و فيزيكي كه در هر ماه در بدن شما رخ مي دهد، احتمال حامله شدن خود را افزايش دهيد. همچنين شما مي توانيد از اين اطلاعات استفاده كرده و با خودداري از آميزش در نزديكي زمان تخمک گذاري، از بارداري جلوگيري كنيد. البته توجه داشته باشيد كه اين روش، بهترين روش جلوگيري از بارداري نيست و استفاده از آن ممكن است موفقيت آميز نباشد.

چگونه مي توانم زمان تخمک گذاري و حداكثر آمادگي براي بارداري را تشخيص دهم؟

زماني را كه دوره پريود بعدي شما آغاز مي شود در نظر بگيريد، سپس 12 تا 16 روز از آن كم كنيد. اين چند روز، همان محدوده زماني است كه احتمال تخمک گذاري شما در آن بسيار زياد است. براي خانمهايي كه يك دوره كامل آنها 28 روز طول مي كشد، چهاردهمين روز معمول روز تخمک گذاري است. براي استفاده از اين روش، شما بايد بدانيد كه دوره كامل شما معمول چند روز طول مي كشد.

با اين حال، بهترين روش براي تعيين زماني كه احتمال باروري شما در آن حداكثر است اين است كه به وضعيت بدني خود توجه كنيد و روش تشخيص نشانه هاي تخمک گذاري را فرا بگيريد.

تخمک گذاری

تغيير در ترشحات دهانه رحم: هر چقدر روزهاي بيشتري از دوره شما بگذرد، حجم اين ترشحات افزايش پيدا كرده و بافت آنها نيز تغيير مي كند. اين تغييرات، بيانگر افزايش سطح هورمون استروژن در بدن شما است. هنگامي كه اين ترشحات شفاف، ليز و چسبنده باشد، احتمال باردار شدن شما به حداكثر مي رسد. به نظر بسياري از خانمها، ترشحات در اين دوره مانند سفيده تخم مرغ است.

اين ترشحات در حالت طبيعي به عنوان يك سد محافظ عمل مي كنند، اما در زمان اوج توانايي باردار شدن در شما، اين ترشحات به اسپرم اجازه مي دهند تا از مجراي رحم عبور كرده و به سمت رحم بروند، سپس به طرف لوله هاي فالوپ حركت كنند تا با تخمک شما برخورد نمايند.

افزايش دماي بدن: پس از تخمک گذاري، دماي بدن شما ممكن است بين 0.4 تا 1.0 درجه افزايش پيدا كند. شما اين تغيير را احساس نخواهيد كرد، اما مي توانيد با استفاده از يك دماسنج، “دماي پايه بدن” يا BBT خود را اندازه گيري كنيد. دماي پايه بدن يعني دماي بدن در هنگام صبح و پس از بيدار شدن از خواب، پيش از آنكه هرگونه فعاليتي انجام دهيد. اين افزايش دما بيانگر آن است كه تخمک گذاري در بدن شما انجام شده است، زيرا آزاد شدن يك تخمک منجر به تحريك و افزايش توليد هورمون پروژسترون مي گردد، كه دماي بدن را افزايش مي دهد.

زمان تخمک گذاری زنان

زمان حداكثر توانايي شما براي باردار شدن، دو تا سه روز پيش از اين است كه دمايبدن شما افزايش پيدا كند. برخي از متخصصان بر اين باورند كه 12 تا 24 ساعت پس از مشاهده اوليه افزايش دما نيز شما شانس باردار شدن را داريد، اما اكثر آنها اذعان مي كنند كه اين زمان براي حامله شدن خيلي دير است.

پس از تخمک گذاري، يك تا دو روز طول مي كشد تا سطح هورمون پروژسترون به حدي برسد كه دماي بدن شما را افزايش بدهد. اما از آنجا كه تخمک تنها حداكثر 24 ساعت مي تواند زنده بماند، هنگامي كه دماي بدن افزايش پيدا مي كند، ديگر براي باردار شدن خيلي دير شده است،. به همين دليل، متخصصان توصيه مي كنند كه دماي بدن خود را براي چند ماه دقيقا زير نظر گرفته و نموداري براي آن طراحي كنيد تا بتوانيد الگوي افزايش دما را تشخيص داده و زمان احتمالي تخمک گذاري خود را مشخص كنيد. در اين صورت مي توانيد به گونه اي برنامه ريزي كنيد كه دو تا سه روز پيش از موعد افزايش دماي بدن خود، آميزش داشته باشيد.

 

درد در ناحيه پايين شكم: حدودا 20% از خانمها مي توانند تخمک گذاري و فعاليت مربوط به آن را احساس كنند، كه نشانه هاي آن مي تواند از درد ملايم تا تير كشيدن هاي شديد و ناگهاني باشد. اين حالت، كه به آن ميتل اشمرز ي mittelschmerz گفته مي شود، ممكن است از چند دقيقه تا چند ساعت طول بكشد.

تستهاي پيش بيني كننده تخمک گذاري چگونه كار مي كنند؟؟
اين تستها كه در داروخانه ها يا فروشگاههاي ديگر موجود بوده و بدون نسخه نيز به فروش مي رسند، افزايش هورمون LH را، كه دقيقا قبل از تخمک گذاري رخ مي دهد، در ادرار شما تشخيص مي دهند. استفاده از اين تستها ساده تر بوده و نتايج آنها نيز دقيق تر از دماسنجهاي BBT است و مي توانند تخمک گذاري را 12 تا 36 ساعت زودتر تشخيص داده و احتمال بارور شدن شما را در همان ماه اولي كه از اين تستها استفاده مي كنيد به حداكثر برسانند.

اما اين دستگاهها خالي از اشتباه نيز نيستند. در مواردي نادر، آنها وجود LH را ثبت مي كنند. در واقع پاسخي كه دستگاه به شما مي دهد، يك جواب “مثبت” يا “منفي” است، نه يك عدد. به اين ترتيب نمي توان تضمين كرد كه در صورت مثبت بودن پاسخ، حتما تخمک گذاري انجام خواهد شد؛ در واقع ميزان هورمون LH مي تواند با يا بدون آزاد شدن تخمک، افزايش پيدا كند. همچنين ممكن است افزايش ميزان اين هورمون به صورت كاذب نيز اتفاق بيفتد، كه دوباره سطح آن كاهش يافته و پس از آن كمي مانده به تخمک گذاري مجددا افزايش پيدا مي كند.

براي به دست آوردن حداكثر دقت، راهنما و دستورالعمل تست را به دقت مطالعه و پيگيري كنيد. با اين حال، اگر راهنماي تست به شما مي گويد كه اولين ادرار خود در طول روز را تست كنيد، ممكن است بهتر باشد كه دومين ادرار خود را تست كنيد. ادرار شما در طول شب غليظ مي شود، كه در نتيجه ممكن است نتيجه تست “مثبت” ولي “كاذب” باشد.

دوره شما از اولين روزي كه پريود آغاز مي شود، محاسبه مي گردد. در صورتي كه دوره شما 28 روزه باشد، تست را از روز يازدهم آغاز كرده و به مدت 6 روز ادامه دهيد؛ يا تست را به تعداد روزهايي كه شركت توليد كننده دستگاه توصيه كرده است، ادامه دهيد. در صورتي كه دوره شما بين 27 تا 34 روز است، روز تخمک گذاري شما ممكن است بين روزهاي سيزدهم تا بيستم باشد. تست را از روز يازهم آغاز كرده و تا روز بيستم ادامه دهيد. در صورتي كه دوره شما نامنظم است، ممكن است به اين نتيجه برسيد كه استفاده از اين تست نمي تواند آزمون مناسبي براي تشخيص زمان تخمک گذاري در شما باشد.

زمان تخمک گذاری و تعیین جنسیت

دکتربناندوکیست ؟
این پزشک لهستانی دریکی ازشهرهای کوچک لهستان مشغول طبابت بود ، و 65 سال درگمنامی بسر برده است ، کشف اوکه به عقیده محققان ودانشمندان آمریکایی وفرانسوی در86 % به اثبات رسید تحول بزرگی درآفرینش ایجاد خواهد کرد

وی می گوید : من ازموقعی که درمسیرخودم یک وقت پسر یا یک وقت دختررا همراه والدین شان می دیدم ازخودم می پرسیدم ، چــرا ؟ ازیک پدر و مادر تمامی فرزندان پسروگاهی تمامی شان دختر بدنیا می آیند ؟ بعداً که پزشک شدم بازهمان سوال لحظه ی از ذهنم دورنمی شد – بدین جهت تحقیقات وتجربیات وآزمایش های خود را شروع کردم ، واوّلین بار این امتحان را بر روی خودم انجام دادم ، وجنس هر دو فرزندم را خودم انتخاب کردم .

و اضافه می کند : من بیش از 30 سال است که به این نتیجه رسیده ام ولی هیچ کس به حرف من گوش نمی داد .

دکتر بناندوپزشک لهستانی اعلام کرد که فرضیة اودرمورد جنسی جنین به اثبات رسیده است . طبق فرضیه ی وی زن وشوهر می توانند به میل خود جنس فرزند آینده خویش را انتخاب کنند . چند تن از پزشکان مشهورآمریکا آزمایشهای مختلف بر روی انسان وبرخی ازحیوانات تایید کردند که فرضیه ی دکتر بناندولهستانی درمورد به دنیا آوردن دختر یا پسر دارای اساس طبعی است واعلام کردند که تجربیات وآزمایش های آنان درهرصد 100 مورد هشتادوشش 86 مورد صحت فرضیه دکتر بناندو را ثابت کرده است .

گروهی از پزشکان فرانسوی نیزنتیجه وتجربیات آزمایش های خودرا درحدود ارقامی از همین درصداعلام کردند .

دختر یا پسر ؟

زمان تخمک گذاری برای دختر دار شدن یا پسر دار شدن ؟

این دکتر می گوید : زن وشوهر می توانند جنس فرزندخود را قبل از اینکه زن حامله شود ، انتخاب کنند ، انسان با یک حساب می تواند صاحب یک پسر یا یک دختر شود.

نظردکتر به زبان ساده وعامیانه چنین است ، جنس جنین مربوط به زمان میل جنسی است ، معمولاً زن های جوان 14 روزپس ازعادت ماهانه تخمک گذاری می کنند . اگر از 2 تا 5 روز قبل از تخمک گذاری یعنی روزهای نهم ، دهم ، یازدهم ، پس از عادت رابطه جنسی برقرار شود واگرنطفه منعقدگردد جنین دختر خواهد بود ، ولی در روزتخمک گذاری ونیز یک روز قبل یا یک روز بعد تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار شود اگرنطفه منعقد گردد جنین پسر خواهد شد . ویک روز نیز شانس پسریا دختر شدن جنین مساوی است . یعنی پسر یا دخترشدن کاملاً تصادفی است . آن روز ، روز دوازدهم بعداز عادت ،یعنی دو روز قبل از تخمک گذاری است .

 

تخمک گذاری

دوران تخمک گذاری درهمه ی زنان کاملاً مشخص نیست واختلاف های کوچکی وجود دارد ، پس باید هر زن طبق محاسبه دقیق روز تخمک گذاری خود را مشخص سازد ، این کاربایک میزان حراره ( دماسنج ) امکان پذیر است اندزه گیری درجه حرارت هروز قبل از پایین آمدن ازتخت خواب دوران تخمک گذاری را مشخص می کند .چون قبل ازشروع تخمک گذاری حرارت

بدن کمتر از 37ْ درجه می باشد ، وچند ساعت پس ازتخمک گذاری ناگهان حرارت بدن بالا می رود ، ودو روز بعد ، از 37ْ درجه نیز بیشترمی شود . پس به این ترتیب هر زنی می تواند دقیقاً دوران تخمک گذاری خود را مشخص سازد .

اگر زنی این کار در، سه دوره ی عادت ماهانه اش انجام دهد ، دقیقاً می داندکه در چه روزی از ماه تخمک گذاری خواهد بود.

اگر 5 روز قبل از آغاز تخمک گذاری رابطه برقرار شود ، دختری به دنیا می آورد ، ولی در روز تخمک گذاری ویا یک روز قبل یا یک روز بعد رابطه برقرار شود ، پسر به دنیا خواهد آورد . بعداز سپری شدن این دوران حاملگی غیر ممکن است .

دلیل علمی : ( إِکس = x و إِیگرِیگ = g )

دراسپرماتوزئیدمرد دونوع کروموزم وجود داردبنام هاx و g (اِکْسِ و اِیگرِیگ ) امّا زن تنها یک نوع کروموزوم بنام x ( اِکس ) داردکه آن هم تعیین کنندة صفت دختراست . زمانی که اسپرماتوزئیدمرد وارد رحم می شود ، اگر کروموزم x مرد باسلول زن که همان x است ترکیب شود جنین دختر خواهد شد .

یعنی : ( دختر = x + x ترکیب )

امّا اگر کروموزم g نر با کروموزم x ماده ترکیب شود جنین پسر خواهد شد یعنی: ( پسر= g + x ترکیب )

پس زنان درتعیین پسرشدن جنین نقشی ندارند ، تعیین صفت پسرشدن در وجود مرد قرار دارد .

مطالعات متخصصین به این نتیجه رسیده است که اسپرماتوزئیدهای حامل کروموزم g (تعیین کنندة پسر) دارای قدکوتاه وتحرک زیاد ونیرومندمی باشند

 

مرتبط:

مطالب پزشکی و سلامتی روز مجله سلامت اخبار سلامت سلامت نیوز اخبار پزشکی

مطالب پزشکی و سلامتی روز مجله سلامت سلامت

اخبار سلامت سلامت نیوز اخبار پزشکی پزشکی

غذاهای گرم برای پسردار شدن و برای پسردار شدن چه بخوریم و پسردار شدن تضمینی

زمان تخمک گذاری برای پسردار شدن

بهترين روش نزديكي براي پسردار شدن و روش نزديكي براي پسردار شدن و چگونه پسردار شویم

پسر دار شدن

پسر دار شدن

پسر دار شدن

فیلم زایمان طبیعی | زایمان طبیعی

زمان تخمک گذاری برای پسردار شدن

برای ترک تریاک چه بخوریم

چگونه باسنی بزرگ داشته باشیم

برای سفید شدن پوست صورت چه باید کرد

چگونه در یک هفته 10 کیلو لاغر شویم

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
کد تولز
جملات زیبا از کتاب های مشهور

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]جملات زیبا از کتاب های مشهور | متن زیبا از کتاب های معروف برشی هایی زیبا از کتاب های معروف ایرانی و خارجی را با هم مطالعه می کنیم. متن های معروف دنیا، جملات انگیزشی کتاب ها، متن عاشقانه از کتاب های معروف، برشی از …

اخبار
تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان

امتیاز شما [کل: 1 میانگین: 2]تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان ابزار وبلاگ: تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان گروه علمی: بیماری آرتریت می تواند عملکرد افراد را به ویژه در زمان تشدید درد مفاصل با مشکل مواجه کند به گونه ای که فرد نمی تواند حتی امور …

بهترین سایت برای بک لینک,خرید بک لینک سایت,ovdn f; gdk;,خرید بک لینک چیست,خرید بک لینک اینستاگرام,سامانه هوشمند بک لینک,خرید بک لینک باکیفیت,بک لینک های قوی,خرید بک لینک چیست
اخبار
2
خرید بک لینک

امتیاز شما [کل: 2 میانگین: 3]خرید بک لینک یک بک‌لینک با کیفیت می تواند قدرتمندتر از 1000 بک‌لینک با کیفیت پایین باشد. #همه بک‌ لینک‌ها برابر نیستند. اگر می خواهید در SERP ها رتبه بالاتری داشته باشید ، بر دریافت بک‌لینک های با کیفیت تمرکز کنید. کدام را ترجیح می …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x