تعبیر خواب موش

تعبیر خواب موش امام صادق,تعبیر خواب ترسیدن از موش,تعبیر خواب موش مرده,تعبیر خواب گاز گرفتن موش,تعبیر خواب کشتن موش امام صادق,تعبیر خواب موش سفید بزرگ,تعبیر خواب موش مرده خاکستری,تعبیر خواب فضله موش,تعبیر خواب موش سفید,تعبیر خواب موش سیاه,تعبیر خواب موش و گربه,تعبیر خواب موش خاکستری,تعبیر خواب موش مرده سیاه,دیدن موش در خواب به چه معناست,تعبیر خواب موش قهوه ای بزرگ,تعبیر خواب فضله موش ابن سیرین,تعبیر خواب موش از نظر امام صادق,تعبیر خواب حضرت یوسف موش,تعبیر خواب موش مرده بزرگ,تعبیر خواب موش قهوه ای کوچک,تعبیر خواب موش قهوه ای مرده,تعبیر خواب موش مرده در غذا,تعبیر خواب فضله موش در برنج پخته,موش در خواب به چه معناست,تعبیر خواب موش خاکستری امام صادق,تعبیر خواب فضله موش در برنج,تعبیر خواب گاز گرفتن موش در خواب,تعبیر خواب گاز گرفتن موش خاکستری,تعبیر خواب گاز گرفتن موش سیاه,تعبیر خواب فضله موش در خانه,تعبیر خواب موش مرده خاکستری
تعبیر خواب
17
امتیاز شما
[کل: 14 میانگین: 2.4]

تعبیر خواب موش امام صادق،ترسیدن،مرده،سیاه،خاکستری،گاز گرفتن

تعبیر خواب موش امام صادق,تعبیر خواب ترسیدن از موش,تعبیر خواب موش مرده,تعبیر خواب گاز گرفتن موش,تعبیر خواب کشتن موش امام صادق,تعبیر خواب موش سفید بزرگ,تعبیر خواب موش مرده خاکستری,تعبیر خواب فضله موش,تعبیر خواب موش سفید,تعبیر خواب موش سیاه,تعبیر خواب موش و گربه,تعبیر خواب موش خاکستری,تعبیر خواب موش مرده سیاه,دیدن موش در خواب به چه معناست,تعبیر خواب موش قهوه ای بزرگ,تعبیر خواب فضله موش ابن سیرین,تعبیر خواب موش از نظر امام صادق,تعبیر خواب حضرت یوسف موش,تعبیر خواب موش مرده بزرگ,تعبیر خواب موش قهوه ای کوچک,تعبیر خواب موش قهوه ای مرده,تعبیر خواب موش مرده در غذا,تعبیر خواب فضله موش در برنج پخته,موش در خواب به چه معناست,تعبیر خواب موش خاکستری امام صادق,تعبیر خواب فضله موش در برنج,تعبیر خواب گاز گرفتن موش در خواب,تعبیر خواب گاز گرفتن موش خاکستری,تعبیر خواب گاز گرفتن موش سیاه,تعبیر خواب فضله موش در خانه,تعبیر خواب موش مرده خاکستری

موش ها جوندگانی هستند که اگرچه کوچک هستند اما ترس را در بیشتر افراد ایجاد می کنند. رویاها در مورد موش ها بسیار رایج است. آنها معانی مختلفی دارند اما معمولاً معنای بدی دارند. دیدن موش در خواب معمولاً نمادی از اغتشاشات کوچک یا مسائل جزئی و چیزها و افرادی است که شما را اذیت می کنند. در بعضی موارد ، آنها نمادی از مشکلات اساسی هستند که فقط جزئی به نظر می رسند. وقتی موش در خوابتان ظاهر می شود ، به مناطقی از زندگی شما اشاره می کند که عدم قاطعیت بر آنها حاکم است.

امروز در بخش تعبیر خواب کد تولز تمام تعبیرهای خواب موش را یک به یک بررسی خواهیم کرد.

اگر خوابی نگفته مانده در بخش کامنتِ همین صفحه برای ما ارسال کنید تا سریع پاسخ دقیقش منتشر شود.
6
Please leave a feedback on thisx

معنی موش در خواب – شهود ، غریزه: مانند همه حیوانات ، موش نیز نمایانگر غریزه است. موش دارای گوشهای بزرگ ، بویایی کاملاً پیشرفته است ، زیرا باید برای دریافت کوچکترین علائم هشدار دهنده آماده باشد.
کوچک بودن ، ذکاوت ، عدم شهامت: موش کوچک و خجالتی است ، با کوچکترین خطری فرار می کند. وقتی در خواب ظاهر می شود ، به این معنی است که شاید احساس ناکافی بودن می کنید ، با ترس خود روبرو نمی شوید.
ترسهای غیر منطقی ، افکار وسواسی که آرامش ذهنی شما را “از بین می برند”.

فهرست کامل از تمامی تفیسرهای دیدن موش در خواب:

تعبیر خواب موش بر اساس رنگ موش در خواب

تعبیر خواب موش خاکستری

یک موش خاکستری به قسمت ترسناک شخصیت اشاره می کند. شاید رویا سعی دارد به شما بگوید که از چه چیزی می ترسید. خواب موشهای خاکستری. اگر در مورد موش های خاکستری رویایی دیده اید ، به این معنی است که ترس های زیادی در زندگی خود دارید و باید هرچه سریعتر با آنها روبرو شوید. همچنین ، این خواب نشان می دهد که شما باید سعی کنید بر ترس خود در دوره آینده غلبه کنید.

تعبیر خواب موش قهوه ای

رویای موش قهوه ای ، موش قهوه ای حد وسط بین خاکستری و سیاه است. این رویا نماد یک مشکل کوچک نیست ، بلکه خیلی هم خطرناک نیست. نشانه ای از مشکل است. هیچ چیز خیلی وحشتناکی وجود ندارد. شما از آن قویتر هستید.

تعبیر خواب موش سفید

رویای یک موش سفید تفسیر می کند که باید بیشتر آزمایش کنید تا بهترین راه برای حل مشکل پیدا کنید. قبل از رسیدن به موفقیت با موانع و شکست های زیادی روبرو خواهید شد. آزمایش موفقیت آمیز بسیار وابسته به روش های خلاقانه ای است که به ظاهر بی اهمیت هستند.

تفسیر دوم:

رویای موشهای سفید. اگر خواب موشهای سفید را دیده اید ، نشانه خوبی است. در واقع ، این رویا نشانه وجود رابطه ای شاد یا ازدواج در مقابل شماست. وضعیت عشق شما در آینده بسیار خوب خواهد بود و لازم نیست نگران باشید.

همچنین ، تعبیر دیگری از این خواب وجود دارد. به این معنی که موانع زیادی بر سر راه شما وجود دارد و شما باید در آینده نزدیک با آنها روبرو شوید.

تعبیر خواب موش سیاه

موش سیاه به بیماری های خانگی شما اشاره می کند. به دنبال سرماخوردگی یا آنفولانزا باشید که ممکن است جدی یا حتی کشنده باشد. مراقبت از بهداشت و نظافت منزل خود را در نظر داشته باشید تا بیمار نشوید.

تفسیر دوم:

خواب موشهای سیاه. رویایی درباره موشهای سیاه تفسیری منفی بر سلامتی دارد. این خواب نشانه مشکلات سلامتی است که در زندگی واقعی خود دارید. به همین دلیل باید به پزشک مراجعه کنید و بیشتر به وضعیت سلامتی خود فکر کنید. برای شما لازم است که اگر می خواهید در زندگی خود موفق باشید ، سالم باشید و احساس خوبی داشته باشید.

اما ، تعبیر دیگری نیز از خواب موش مشکی وجود دارد که می گوید یکی از نزدیکان شما ممکن است در دوره آینده به شما خیانت کند ، بنابراین این خواب ممکن است هشداری برای احتیاط شما باشد.

تعبیر خواب موش صورتی

خواب موش های صورتی به ازدواج شاد و رابطه ای عاشقانه اشاره دارد. رویای موشهای صورتی. اگر موش های رویای شما صورتی رنگ بودند ، نشانه بسیار خوبی است. این خواب نمادی از یک ازدواج سعادتمندانه یا رابطه ای است که در آینده در انتظار شماست. وضعیت عشق شما در آینده بسیار خوب خواهد بود ، بنابراین لازم نیست نگران باشید.

تعبیر خواب موش بر اساس ظاهر موش در خواب

خواب موش بزرگ

موش های غول پیکر در خواب نشان می دهند مشکلات جزئی که باید با آنها روبرو شوید بزرگتر و جدی تر می شوند. با اجازه دادن به چیزهای کوچک ، آنها اکنون به موضوعات اصلی تبدیل شده اند که دیگر نمی توانید آنها را نادیده بگیرید.

تعبیر خواب موش امام صادق

تعبیر خواب موش از نظر امام صادق در رنگهای متفاوت بازتاب زن ، کنیز ، فرزند و ثروت است. تعبیر خواب فضله موش امام صادق کاری به درستی انجام نمی شود. تعبیر خواب کشتن موش امام صادق باید علت کارها بررسی و مجددا اقدام کنید.

خواب درباره موش کوچک یا بچه موش

رویای موش های تازه متولد شده یا کوچک ، موش ها حیوانات بسیار پربار و وقف خانواده هستند. خواب موش کوچک فالی خوب است ، زیرا خبر از باروری ، انرژی ، نشاط ، قدرت تولید می دهد. همانطور که موش به سرعت خانواده خود را گسترش می دهد ، شما نیز می توانید ایده های خود را گسترش دهید و در آینده پیشرفت کنید.

خواب حمله و هجوم موش ها

مراقب معاملات تجاری خود با شرکا و اتحادهای نزدیک باشید. در مورد پول و نحوه تقسیم سود یا زیان اختلاف نظر زیادی وجود خواهد داشت.

خواب دم موش

وقتی رویا به نوعی دارای دم موش است ، پیش بینی می کند که در معاملات خود با سختی روبرو خواهید شد. به عنوان مثال ، اگر تله دم موش را گرفت ، می تواند نشان دهد که برخی از فعالیت هایی که با بی احتیاطی انجام می شود ، شما را به دام می اندازد.

خواب حیوان خانگی موش

اگر در خواب موش حیوان خانگی است نشان می دهد که شما باید ترس و نگرانی خود را کنترل کنید.

تعبیر خواب موش مرده

موش مرده در خواب فقدان نبوغ ، بینش و خلاقیت را نشان می دهد. خواب موش های مرده. اگر موش هایی را دیده اید که مرده اند ، نشانه خوبی نیست. در واقع ، این خواب ممکن است نشانه این باشد که در دوره آینده مقدار زیادی از دست خواهید داد و وضعیت مالی شما پایدار نخواهد بود.

تعبیر خواب موش بر اساس اقدامات موش در خواب

تعبیر خواب گاز گرفتن موش

دیدن حمله موش و گاز گرفتن یک موش نشان می دهد که اجازه می دهید مشکلات کوچک یا مسائل ناچیز شما را از بین ببرند. قسمت های بدن را که موش آن گاز می گیرد ، در نظر بگیرید. با این حال ، اگر گاز موش در خواب دردناک باشد ، نشان می دهد که از این مشکلات به ظاهر کوچک ، رنجیده و آسیب دیده اید.

اگر موش در خواب بدن یا لباس شما را گاز گرفت ، به این معنی است که دچار مشکل می شوید. اگر در خواب شجاعانه جنگیدید ، به این معنی است که بر مشکلات غلبه خواهید کرد.

خواب پنیر خوردن موش

دیدن موش هایی که در خواب غذا یا پنیر می خورند ، نشان می دهد کسی در تلاش است که اعتماد به نفس شما را پایین بیاورد. شاید یک همکار یا رئیس در تلاش برای پایین آوردن شما باشد ، که به نوبه خود باعث کاهش بهره وری شما در محل کار می شود.

خواب درباره غرق شدن موش

موش غرق شده در خواب بیانگر این است که مسائل درونی شما بر افکار و ذهن شما چیره می شود. اکنون نسبت به افکار درون خود بیش از حد احساساتی شده اید.

دیدن موش غرق شده در خواب بازتاب عدم امنیت شما است. این بدان معناست که به برخی از مسائل اجازه داده اید بر عزم راسخ شما غلبه کنند.

خواب پریدن موش

دیدن خوابی که موش در حال پریدن است به شما پیشنهاد می دهد که باید به روش های بهتری برای انجام دادن کارها نگاه کنید. پافشاری جواب نمیدهد.

تعبیر خواب موش بر اساس مکان موش در خواب

تعبیر خواب موش در خانه

رویای موشهای خانه. اگر موش های منزل خود را در خواب دیده اید ، نشانه خوبی نیست.

در واقع ، افراد زیادی در اطراف بیننده ی خواب هستند که می خواهند به هر نحوی آسیب برسانند و تمام برنامه هایتان را خراب کنند. آنها دوست ندارند شما را خوشحال ببینند و می خواهند کار بدی انجام دهند.

به همین دلیل به همه اعتماد کنید و در آینده بیشتر مراقب باشید. رویایی در مورد موش های خانه به شما هشدار می دهد که ممکن است در اطرافتان دوستان جعلی وجود داشته باشد.

خواب موش هایی که در خانه شما می دوند. اگر در خواب می دیدید که موش هایی در خانه شما می دوند ، نشانه بدی است. با یکی از اعضای خانواده درگیری خواهید داشت.

خواب موشهایی که چیزهای خانه را نابود می کنند. اگر خواب ببینید که موش ها چیزهای ارزشمند شما را از بین می برند ، فال بسیار بدی است و ارتباطی با امور مالی دارد.

رویای تعقیب موش توسط شما در خانه: موشهایی که وارد خانه می شوند و می دوند ، به دلیل نگرانی ها و فکرهایی است که برایتان دشوار است بتوانید آنها را کنترل کنید ، دردسر ساز می شود. همچنین ممکن است به این معنی باشد که باید نظم را به محیطی که در آن زندگی می کنید برقرار کنید.

تفسیر دوم:

دیدن موش در خانه یا آپارتمان بیانگر این است که ممکن است شخصی زیر بینی شما اموالتان را بدزدد. مراقب افراد ضعیفی باشید که فکر می کنید بی خطر هستند. آنها ممکن است به تدریج دارایی و ثروت شما را بقاپند.

تفسیر سوم:

خواب دیدن خانه ای پر از موش – اگر خواب خانه ای پر از موش را دیده اید ، چنین رویایی علامت بسیار بدی است. این رویا می تواند احاطه شده توسط افراد شرور را فاش کند ، افرادی که ممکن است بخواهند به نوعی به شما آسیب برسانند یا تلاش های شما برای دستیابی به موفقیت را تضعیف کنند.

پیشنها:تعبیر خواب tabire khab تعبیر خواب ابن سیرین

خواب درباره سوراخ موش

رویایی که روی حفره موش متمرکز است ، نشان می دهد زمان زیادی را صرف مشکلات آشکار می کنید. به ریشه مسائل نگاه نمی کنید و در حل مسائلی که با آن روبرو هستید مشکل خواهید داشت. با این حال ، آنها مشکلاتی کوچک هستند که لازم نیست نگران باشید.

تعبیر خواب موش بر اساس شکار شدن یا خوردن در خواب

خواب گربه در حال تعقیب موش

رویای گربه در حال تعقیب موش ها. اگر خواب گربه ای را دیده اید که در حال تعقیب موش ها است ، به این معنی است که باید زندگی خود را به دست خود بگیرید و اجازه ندهید که افراد دیگر بر زندگی شما تأثیر بگذارند.

رویای موش خوردن عقاب یا مار

خواب دیدن عقاب یا مار در حال خوردن یا کشتن موش هستند نشان دهنده نیاز شما به ایستادن برای خودتان است. ترس و نرم بودن منجر به شکست قطعی در آینده خواهد شد. رویای شما نشان دهنده این است که در دنیایی ضعیف خود زندگی می کنید.

موش از نظر معنوی چه چیزی را نشان می دهد؟

معنای معنوی موش از طریق عقبگرد و توسعه نیافتگی بیان می شود. در آیینها نماد فرصت های از دست رفته و حسادت است.

تعبیر خواب ترسیدن از موش

تعبیر خواب ترسیدن از موش ، خواب موش ها می تواند نمادی از ترس باشد و اگر چنین باشد ، معمولاً دلیلی برای نگرانی نیست ، زیرا معمولاً ترس بی اساس یا مسئله ناچیزی است که از آن ترس دارید.

اگر خواب ترسیدن از موش مرتباً تکرار می شود ، اغلب نشان دهنده برخی از موضوعاتی است که با آن روبرو هستید و مرتباً در زندگی شما ظاهر می شوند ، بنابراین باید برای غلبه بر آنها از یک متخصص کمک بگیرید.

تفسیر دوم:

خواب دیدن ترس از موش. اگر در خواب دیده اید که از موش می ترسید ، نشان می دهد که به دلایلی از چیزی خجالت می کشید. در موقعیتی قرار خواهید گرفت که چندان برای شما خوشایند و راحت نیست.

تعبیر خواب نمادین موش

یک موش در خواب به طور نمادین ترس را نشان می دهد ، در حالی که موش ها معمولاً ناراحتی های جزئی را نشان می دهند ، اما تفسیر به هر دو صورت ممکن است. به همین دلیل مهم است که جزئیات رویای خود را بخاطر بسپارید.

رویا از شما می خواهد که درباره اولویت های خود فکر کنید و اتلاف انرژی و وقت خود را برای چیزهایی که اهمیت چندانی ندارند متوقف کنید. درعوض ، توجه و عملکرد خود را به سمت خواسته ها و اهداف خود معطوف کرده و برای تحقق آنها تلاش و تلاش کنید.

وقتی فهمیدید که چقدر وقت خود را برای انجام کارهایی که اهمیت چندانی ندارند تلف می کنید ، به راحتی انرژی و وقت خود را بر روی فعالیت هایی متمرکز می کنید که به شما الهام می دهند و شما را خوشحال می کنند.

رویای موش اغلب عدم اطمینان و احساس عدم لیاقت خود را نشان می دهد. شاید احساس کنید انگار که به اندازه کافی خوب نیستید ، یا به اندازه کافی باهوش نیستید یا به اندازه کافی موفق نیستید یا توانایی کافی برای رسیدن به موفقیت و تحقق خواسته های خود را ندارید.

درباره خود و احساسات درونی خود پس از دیدن چنین رویایی خوب فکر کنید زیرا این راهی است که ناخودآگاه و درون شما به شما می گوید مشکل از کجاست ، بنابراین می توانید با آن کنار بیایید.

باید در ایجاد اعتماد به نفس و مقابله با موانع موجود در مسیر با شهامت و عزم راسخ تلاش کنید. برای هر موقعیتی یک راه حل وجود دارد. فقط باید صبر و ایمان به خود داشته باشید تا بتوانید آن را پیدا کنید.

رویاهای مربوط به موش ها می تواند نیاز به مقابله با مسئله ای را که مدتی است از آن اجتناب کرده اید و زیر فرش قرار داده اید ، نشان دهد.

خواب در مورد موش می تواند ترس ، ناامنی و خجالتی بودن را نیز نشان دهند. اما ، اگر می خواهید مطمئن شوید که رویای شما در مورد موش چه معنایی دارد ، باید تمام جزئیات ظاهر شده در خوابتان را در نظر بگیرید.

همچنین ، در نظر گرفتن رنگ موش در خواب مهم است. ممکن است در خواب موشهای سفید ، موشهای سیاه ، موشهای صورتی و …  را تماشا کنید. هر یک از این خواب ها معنای متفاوتی دارند ، بنابراین سعی کنید تا آنجا که می توانید جزئیات را به خاطر بسپارید.

 

تعبیر خواب موش از نظر امام صادق,تعبیر خواب موش امام صادق,تعبیر خواب ترسیدن از موش,تعبیر خواب موش سیاه,تعبیر خواب موش خاکستری,تعبیر خواب موش مرده,تعبیر خواب گاز گرفتن موش

موش ها صحبت می کنند

در خواب موش ها صحبت می کنند. در زندگی واقعی با مشکلات خود روبرو شوید. اگر چنین رویایی دیده اید ، سعی کنید آنچه موش ها در خواب به شما گفته اند را به خاطر بسپارید ، می تواند پیام مهمی برای آینده باشد.

خواب تله موش

خواب تله موش. اگر تله موش را در خواب دیده اید ، نشانه مثبتی است و معمولاً از سودهای مالی خبر می دهد ، به ویژه با حرفه شما مرتبط است. اگر خواب تله موش را دیده اید ، نشانه واضحی است که در کار خود موفقیت و پیشرفت زیادی کسب خواهید کرد و پول زیادی بدست می آورید.

خواب غذا دادن به موش ها

رویای تغذیه‌ی موش ها. اگر در خواب می بینید دوست دارید به موشها عذا بدهید ، در حقیقت به اشتباه فکر می کنید از دیگران بهتر هستید. اما ، خواب می گوید به دیگران احترام بیشتری بگذارید و نگرش خود را نسبت به آنها تغییر دهید.

خواب موش روی لباس

خواب موش روی لباس شما. اگر در خواب دیده اید که موش ها روی لباستان هستند ، فال خیلی بدی است. بدان معنی که بخشی از یک رسوایی بزرگ خواهید بود که در آینده ای نزدیک اتفاق خواهد افتاد. همچنین این احتمال وجود دارد که در دوره بعد برخی از افراد نزدیک به شما خیانت کنند.

تعبیر گرفتن موش

رویای گرفتن موش. اگر در خواب دیده اید که موش می گیرید ، معنی مثبتی دارد. در حقیقت ، گرفتن موش ها معمولاً نوید می دهد در آینده ای نزدیک سود مالی خواهید داشت. لازم نیست نگران باشید زیرا وضعیت مالی بسیار خوب خواهد شد.

تفسیر دوم:

خوابی که در آن موش را گرفتید می تواند به معنای تعبیر رفتار نامناسب خود باشد. ممکن است کاری انجام می دهید که اشتباه است ، بنابراین رفتار خود و همچنین نگرش خود را تغییر دهید.

تعبیر کشتن موش

رویای کشتن موشها. اگر در خواب دیده اید که موش ها را کشته اید ، در آینده نزدیک دشمن خود را شکست خواهید داد. این احتمال هست که در زندگی بیداری رقبای زیادی داشته باشید و خیلی زود در یک شرایط خاص برنده شوید.

همچنین ، خواب کشتن موش می تواند معنای دیگری نیز داشته باشد. در واقع ، در آینده نزدیک خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد.

خواب دیدن فرار موشها

در خواب موش ها از دست شما فرار می کنند. فالی بد است. خواب نشان می دهد جرأت مواجهه با مشکلات خود را ندارید.

اگر در خواب می بینید به موش ها اجازه فرار می دهید ، با همسرتان یا شاید با اعضای خانواده خود درگیری خواهید داشت. همچنین ، تصمیم گرفتید اجازه دهید موش ها فرار کنند ، می تواند بیان کند در آینده ای نزدیک دچار برخی مشکلات مالی خواهید شد.

تعداد موش های زیاد در خواب

رویای موش های زیاد. اگر خواب موش های زیادی را دیده اید ، نشانه خوبی نیست. ممکنِ شخصی اعتبار شما را خراب کند. همچنین ، خوابی که در آن موش های زیادی را تماشا می کنید ، به این معنی است که مشکلات زیادی در آینده در انتظار شما است ، بنابراین بهتر است مراقب باشید.

در خواب موشها غذای شما را می خورند

خواب موشهایی که غذای شما را می خورند. اگر خواب دیده اید که موش ها غذای شما را می خورند ، نشانه بسیار بدی است. در واقع ، این خواب مربوط به وضعیت سلامتی شما است و باید هشداری برای مراقبت بیشتر از خود باشد.

خواب موشهایی که می خورند

خواب موشهایی که می خورند دو تفسیر کاملا بر عکس دارد ، اگر در خواب می بینید موش ها در حال غذا خوردن هستند ، نشانه خوبی است. در واقع ، در دوره بعدی زندگی موفقیت بیشتری خواهید داشت. اما ، گاهی اوقات مخالف و منفی تعبیر می شود. به دلایلی شخصی اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد.

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
17 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
فرزاد
فرزاد
خرداد 12, 1400 4:41 ب.ظ

سلام.داشتم آب کثیف راباجاروبسمتی میفرستادم که دیدم دوسه تاموش هم دویدند وبا آب ناپاک بسمتی که آب راهدایت میکردم رفتندکه سیاه رنگ بودندسپس بعدازآنان تعداد خیلی زیادی موش خاکستری هم بسمت محل در روی آب رفتند که حالت زیرزمین مانند داشت ازمدخلی که نه کوچک بودنه بزرگ ولی من جانمیشدم آنهاباخودیک حیوانی رامیبردند که آن حیوان باچشمانش ازمن کمک میخواست ولی من کاری ازدستم برنمی آمد بنظرم امداگربرای نجاتش بروم جانم درخطر خواهدافتاد وهم اینکه نمیتوانستم کاری بکنم .ترس ودلسوزی برای آن حیوان که توسط موشهابرده میشدتاخورده شود ونگاه آن حیوان برای کمک جلوی چشمانم است.ممنون میشم راهنماییم.کنید.

محمد
محمد
خرداد 27, 1400 11:43 ق.ظ

سلام من خواب دیدم دوتا موش سفید توی خونم همش درحال فرار دور خونه گشت میزنن منم با نگاه دنبالشون میکردم اما هیچ تلاشی برای گرفتن اونا نکردم انگار از نگاه من فراری بودن.بعداز اینکه یه جا برای قائم شدن پیدا کردن در اتاق خوابو باز کردم یه گربه خاکستری خیلی سریع هر دوتاشون شکار کرد اون گربه تبدیل شد به مرد جوون و قد بلند اول موشا رو کشت بعد از طرف سر اونارو خورد.
میشه کمکم کنین چون حدود دوماهه همسرم ازخونه رفته.مادر خانمم خیلی اذیتم کرده وباعثه پاشیدنه زندگیم شد فقط اینو میدونم همسرم بهم خیانت نمیکنه.

الهه
الهه
مرداد 22, 1400 11:23 ب.ظ
اگر خوابی نگفته مانده در بخش کامنتِ همین صفحه برای ما ارسال کنید تا سریع پاسخ دقیقش منتشر شود." Read more »

سلام همسر من در خواب دیده کسی موش سفید رو به روی صورتش میزنه و اونم وایساده و نگاه میکنه نزدیک صبح بود من متوجه شدم که خواب بد میبینه و تو خواب ترسیده معنی چیه

پروین قدیمی
پروین قدیمی
مرداد 27, 1400 8:24 ق.ظ
اگر خوابی نگفته مانده در بخش کامنتِ همین صفحه برای ما ارسال کنید تا سریع پاسخ دقیقش منتشر شود." Read more »

خواب دیدم یه موش سیاه که کمی گوشهاش بزرگ بود ویه خال سفیدی داشت وداخل گوشاش هم سفید بود درخواب دستمو گاز گرفت من هم فقط دادمیزدم وهمسرم باصدای دادم توی خواب منو بیدار کرد

فاطیما
فاطیما
مهر 19, 1400 4:26 ق.ظ
اگر خوابی نگفته مانده در بخش کامنتِ همین صفحه برای ما ارسال کنید تا سریع پاسخ دقیقش منتشر شود." Read more »

باسلام‌وقت بخیر ببخشید من خواب دیدم ک از راه پله پایین میادم یهو یک‌موش سیاه تقریبا جلودر امد ومن‌کلی جیغ کشیدم یهو همین‌حور ک من جیغ میزدم پیچید تو دست پاهام بعد پرت شد جلو و مرد خون اینا ریخت‌بود غکنم دورش بعد خودم افتادمدی گوشه غش کردم نمدونم چرا اینجور‌خابی دیدم

shibani
shibani
مهر 24, 1400 6:11 ب.ظ

سلام من خواب دیدم موش و قورباغه میگیرم سرش رو جدا میکنم و خام میخورم ازخواب بیدار شدم حالم بهم میخورد از خوابم

...
...
آبان 3, 1400 2:32 ق.ظ
اگر خوابی نگفته مانده در بخش کامنتِ همین صفحه برای ما ارسال کنید تا سریع پاسخ دقیقش منتشر شود." Read more »

Mouse die what s maine?

شهرام
شهرام
آذر 2, 1400 5:27 ق.ظ

سلام خواب دیدم دو تا موش را در کیسه گرفتم در خانه خودم بودم لطفا تعبیر ان را بیان کنید البته یک موش واقعا در خانه ما بود که با چسب موش گرفتمش حالا نمیدانم به خاطر ان بوده یا خوابم واقعی است

m
m
بهمن 21, 1400 0:21 ق.ظ
اگر خوابی نگفته مانده در بخش کامنتِ همین صفحه برای ما ارسال کنید تا سریع پاسخ دقیقش منتشر شود." Read more »

سلام خواب دیدم یه موش سیاه که رفته بود توی لباس تنم از پشت کمر ایجاد بیحسی در کمر و ستون فقراتم بوجود آورده بودواین واسم حسی هی شدید تر میشد واحساس کردم که شاید موش باشه خیلی میترسیدم واز ترس نیلرزیدم یهو از یقه لباسم یه موش سیاه در اومد ورفت ومنم احساس چندش وترس وکثیفی میکردم وهمچنین در خواب کف زمین یه ترک کوچولو که با چوب زدم روی ترک وموش خاکستری در اومد وبا سرعت رفت کجایی دیگر در خواب موش دنبالم میکرد ودر میرفتم ازش می‌رسیدم

محدثه احمدی
محدثه احمدی
اسفند 16, 1400 6:52 ق.ظ
اگر خوابی نگفته مانده در بخش کامنتِ همین صفحه برای ما ارسال کنید تا سریع پاسخ دقیقش منتشر شود." Read more »

سلام خسته نباشید.خاله ی جوان من فوت شده و من چند شب پیش خواب دیدم که در یک خانه باغ هستیم و در خوابم اینطور بود که خاله ی مرحومم زندست اما همسرش فوت شده و داشت از تربیت فرزندش و اینکه میخاد شجاعت رو له دخترش یاد بده صحبت میکرد.بعد من از خانه خارج شدم یک باغ زیبا بود.نزدیک این خونه و قسمت کوچیکی از باغ زیبا خیلی ترسناک و کثیف بود و موش های خاکستری زیادی وجود داشت که در حال حرکت بودند که یکدفعه یه موش خیلی بزرگتر و خاکستری دوید سمت موش کوچکتر و سر اون موش کوچک رو با یک گاز خیلی سریع خورد و رفت.برای لحظاتی من در اون متروکه گیر افتادم و کمی به سختی خارج شدم و به باغ برگشتم.ممنون میشم تعبیر خواب رو برام بگید.خیلی ممنون

کد تولز
جملات زیبا از کتاب های مشهور

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]جملات زیبا از کتاب های مشهور | متن زیبا از کتاب های معروف برشی هایی زیبا از کتاب های معروف ایرانی و خارجی را با هم مطالعه می کنیم. متن های معروف دنیا، جملات انگیزشی کتاب ها، متن عاشقانه از کتاب های معروف، برشی از …

اخبار
تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان

امتیاز شما [کل: 1 میانگین: 2]تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان ابزار وبلاگ: تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان گروه علمی: بیماری آرتریت می تواند عملکرد افراد را به ویژه در زمان تشدید درد مفاصل با مشکل مواجه کند به گونه ای که فرد نمی تواند حتی امور …

تعبیر خواب,tabire khab,تعبیر خواب آنلاین,تعبیر خواب ابن سیرین,تعبیر خواب امام صادق,تعبیر خواب حضرت یوسف
بهترین ها
28
تعبیر خواب، tabire khab، مرکز پاسخگویی به تعبیر خواب بیش‌‌از 300‌ تعبیر

امتیاز شما [کل: 3 میانگین: 3.7]تعبیر خواب | tabire khab  مرکز پاسخگویی به تعبیر خواب | تعبیر خواب ابن سیرین | تعبیر خواب امام صادق |  تعبیر خواب حضرت یوسف خواب ها همیشه ارزش کاوش دارند. قبول دارید؟ خوابها ذاتاً نمادین هستند. بنابراین هرگز نباید به رویای خود ، به …

17
0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x