ترکیب بازیکنان و نتیجه بازی پرسپولیس تهران و سایپا تهران با خلاصه بازی

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

ترکیب بازیکنان و نتیجه بازی پرسپولیس تهران و سایپا تهران با حواشی بازی پرسپولیس تهران و سایپا تهران

پرسپولیس تهران 1 – 0 سایپا تهران

خلاصه بازی پرسپولیس تهران و سایپا,بازی پرسپولیس تهران و سایپا تهران

خلاصه بازی امروز پرسپولیس تهران و سایپا,بازی پرسپولیس تهران و سایپا تهران

خلاصه بازی امروز پرسپولیس تهران و سایپا بازی پرسپولیس تهران و سایپا تهران

خلاصه بازی امروز پرسپولیس تهران و سایپا آنلاین ببینید

ترکیب دو تیمپرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سید جلال حسینی، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمد زاده، سروش رفیعی، وحید امیری، مهدی طارمیسایپا: حامد لک،عزت الله پورقاز،سیامک کوروشی،روزبه شاه علی دوست،غلامرضا رضایی،امید خالدی،حامد شیری، علیرضا علیزاده،ایوب کلانتری، رضا جعفری، محمد رضا خلعتبرینیمه اول بازینیمه اول را پرسپولیسی ها بهتر آغاز کردند اما اولین موقعیت را سایپا به دست آورد. دقیقه 4 پاس خوب غلامرضا رضایی، به خلعتبری رسید که این بازیکن قدر موقعیت را ندانست و توپ را به بیرون زد. دقیقه 8 ضربه ایستگاهی به دست آمد برای پرسپولیس را مسلمان پشت آن ایستاد که شوت وی پس از برخورد با مدافع سایپا به شکل خطرناکی از کنار دروازه بیرون رفت. دقیقه 20 سانتر ربیع خواه به طارمی رسید که این بازیکن قدر موقعیت را ندانست و ضربه سر بد وی راه به جایی نبرد. دقیقه 21 شوت راه دور محسن مسلمان از کنار دروازه بیرون رفت. دقیقه 27 طارمی در محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت این بازیکن از کنار دروازه بیرون رفت.در ادامه حملات پرسپولیس دقیقه 36 سانتر احمدزاده، روی سر طارمی خوب قرار نگرفت تا این موقعیت از دست برود. در نهایت دو تیم نتوانستند از موقعیت ها استفاده کنند نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت.

فرشاد احمدزاده

نیمه دوم بازینیمه دوم را پرسپولیسی ها بهتر آغاز کردند و در دقیقه 47 سانتر دقیق مسلمان از چپ را طارمی به خوبی با بالا آوردن پایش قطع کرد تا توپ درون دروازه سایپا قرار گیرد. دقیقه 55 فرشاد احمدزاده با خطا روی بازیکن سایپا اخراج شد و ضربه ایستگاهی خطرناک حامد شیری با دفع ناقص بیرانوند به کرنر رفت. دقیقه 66 ضربه ایستگاهی سایپا را ایوب کلانتری به شکل خطرناکی زد که باز هم بیرانوند ناقص دفع کرد. پس از اخراج احمدزاده، پرسپولیس در لاک دفاعی فرو رفت و چشم به ضد حملات داشت. دقیقه 74 شوت محسن مسلمان از بالای دروازه بیرون رفت. پرسپولیسی ها با اینکه 10 نفره بودند به خوبی بازی را اداره کردند و مانع فشار زیاد بازیکنان سایپا شدند. دقیقه 91 طارمی در محوطه جریمه موقعیت خوبی به دست آورد که شوت طارمی به مدافع سایپا برخورد کرد و به کرنر رفت.

 

اخبار ورزشی: تا ساعاتی دیگر شاهد مصاف تیم های پرسپولیس و سایپا از هفته شانزدهم لیگ خلیج فارس خواهیم بود. پرسپولیس

بعد از اینکه بازیکنان پرسپولیس برای گرم کردن به میدان آمدند هواداران پرسپولیس به شدت سروش رفیعی را مورد تشویق قرار دادند. ظاهرا او تبدیل به محبوب‌ترین بازیکن پرسپولیس در این بازی شده است.

* علیرضا بیرانوند دروزاه‌بان پرسپولیس قبل از گرم کردن به سمت احمد سجادی مربی دروازه‌بانان سایپا آمد و او را در آغوش گرفت. او همچنین با حامد لک دروازه‌بان سایپا و یکی دو بازیکن دیگر این تیم خوش و بش کرد.

* هواداران پرسپولیس غلامرضا رضایی مهاجم سایپا را که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد را تشویق کردند و او را غلام 10 ثانیه خطاب می‌کردند.

* هواداران پرسپولیس تک تک بازیکنان را مورد تشویق قرار دادند و از آنها می‌خواستند به سمت‌شان بروند.

* دیدار دو تیم ساعت 16 و 35 دقیقه آغاز می‌شود.

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سید جلال حسینی، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمد زاده، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ
سایپا:

حامد لک، عزت پورقاز، سیامک کوروشی، روزبه شاه علی دوست، امید خالدی، محمدرضا خلعتبری، غلامرضا رضایی، ایوب کلانتری، علی زینالی، علی قلی‌زاده، لوریوال جونیور
سرمربی: حسین فرکی

ترکیب بازیکنان و نتیجه بازی پرسپولیس تهران و سایپا تهران با حواشی بازی پرسپولیس تهران و سایپا تهران

شاگردان برانکو ایوانکوویچ با تغییرات به وجود آمده در ترکیب این تیم به دنبال تداوم صدرنشینی در نیم فصل دوم هستند و اکنون می خواهند امتیاز عقب افتاده از تراکتورسازی را با پیروزی مقابل سایپا جبران کنند. در سمت مقابل نیز سایپا که نیم فصل اول پرنوسانی را پشت سر گذاشت به دنبال این است تا از منطقه خطر فاصله گیرد و کسب امتیاز روحیه بخش از پرسپولیس را بهترین فرصت برای رسیدن به این اتفاق می داند.
1- دو تیم تاکنون 27 بار به مصاف یکدیگر رفته اند که 13 پیروزی برای پرسپولیس، 6 پیروزی برای سایپا و 8 تساوی در کارنامه این دو تیم ثبت شده است. پرسپولیس در 13 بازی که میزبان بوده 6 بار مقابل این تیم به برتری رسیده و 4 بار شکست خورده و 3 بازی دو تیم نیز با میزبانی پرسپولیس به تساوی رسیده است.
2- هفت بازی آخر دو تیم با دو پیروزی برای پرسپولیس، دو تساوی و 3 پیروزی برابر سایپا همراه بوده است. در تمامی این دیدارها گل بین دو تیم رد و بدل شده و آخرین تساوی بدون گل دو تیم مربوط به 11 مهرماه 1391 است که بدون گل خاتمه یافت.
3- دروازه بانان پرسپولیس تا به اینجای فصل در 10 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده اند، این در حالی است که در سمت مقابل و دروازه سایپا این آمار تنها به 3 بازی می رسد. با این حال نارنجی پوشان در نقل و انتقالات نیم فصل حامد لک را جذب کرده اند و باید دید این دروازه بان جوان که گفته می‌شد راهی لیگ سوئد خواهد شد، درون دروازه این تیم موفق به درخشش خواهد شد یا خیر.
4- پرسپولیس با 21 کارت دریافتی در این فصل در رده هشتم تیم های بداخلاق لیگ قرار گرفته و این آمار در سایپا با دریافت 18 کارت زرد همراه بوده است. در عین حال پرسپولیس در این فصل یک کارت قرمز نیز دریافت کرده و سایپا هنوز کارت قرمزی در کارنامه اش ثبت نشده است.

5- دو تیم در نقل و انتقالات دست به تغییراتی در لیست خود زدند که بر این اساس امید عالیشاه و احمد نوراللهی از جمع پرسپولیس و مسعود حسن زاده و ابراهیم شکوری از جمع سایپا  جدا شدند. پرسپولیس سامان نریمان جهان و سروش رفیعی را به ترکیب خود اضافه کرده و حامد لک، عزت پورقاز، محمدرضا خلعتبری نیز چهره های مطرحی بودند که به جمع سایپا اضافه شدند.
6- سایپا در این فصل دو پیروزی کسب کرده و نکته جالب توجه اینکه هر دو برد آنها به بازی‌های خارج از خانه‌شان مربوط است. پرسپولیس با 9 پیروزی که 5 تای آن خانگی بوده برتری قابل توجهی مقابل حریف دارد و البته تاکنون شکست خانگی را تجربه نکرده است. سایپا در این فصل 6 شکست متحمل شده که سه تای آن خارج از خانه بوده است.
7- در ترکیب پرسپولیس سیدجلال حسینی سابقه حضور در سایپا را در کارنامه دارد. ابراهیم صادقی، محمدرضا خلعتبری، غلامرضا رضایی نیز بازیکنانی هستند که در جمع سایپا، سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارند.
8- نفرات مشترک متعددی در ترکیب دو تیم به میدان رفته اند که از جمله آن می‌توان به احمد رضا عابدزاده، میثاق معمارزاده، رحمان احمدی، جلال بشرزاد، جلال حسینی، ابراهیم شکوری، مصطفی قنبر پور، علی انصاریان، بابک حاتمی، فرشاد فلاحت زاده، شیث رضایی، هادی عقیلی، علی افتخاری، پژمان جمشیدی، محمد پروین، عباس آقایی، ابراهیم صادقی، رضا خالقی فر، بهنام ابوالقاسم پور، فرامرز میرزایی، جمشید شاه محمدی، کریم انصاری فر، رضا نوروزی، غلامرضا رضایی، مهدی دغاغله، علی دایی و محسن خلیلی اشاره کرد.
9- رامین رضاییان از جمع پرسپولیس به دلیل مصدومیت قادر به حضور در ترکیب این تیم نخواهد بود و در سمت مقابل نیز سایپایی ها مهدی ترابی را به عنوان بهترین بازیکن خود در اختیار ندارند. ترابی با 4 گل زده برترین گلزن سایپا محسوب می شود که به دلیل مصدومیت در این بازی نیز غایب خواهد بود.
10- پرسپولیس در صورت پیروزی بر سایپا بار دیگر به صدر جدول باز خواهد گشت و تساوی در این بازی می‌تواند آنها را هم امتیاز با تراکتور و با توجه به آوراژ گل پایین تر در رده دوم جای دهد. شکست احتمالی سرخپوشان جایگاه آنها را در رده دوم حفظ خواهد کرد و سایپا با پیروزی احتمالی در این دیدار دو رده در جدول بالا خواهد آمد. تساوی نیز احتمالا با صعود یک پله‌ای آنها همراه خواهد بود و شکست احتمالی در این بازی می‌تواند آنها را به قعر جدول بفرستد.
11- پرسپولیس از 5 بازی اخیر خود سه برد و 1 شکست و 1 تساوی در لیگ کسب کرده و سایپا در همین تعداد بازی 3 باخت، 1 پیروزی و 1 تساوی را ثبت کرده است.
12- بهترین پیروزی خانگی این فصل پرسپولیس مربوط به پیروزی برابر سیاه جامگان با 3 گل است و سایپا نیز در بیرون از خانه موفق شده بهترین نتیجه خود را با پیروزی 2 بر 0 مقابل سیاه جامگان ثبت کند.

 

13- تیم داوری این بازی را محمدحسین زاهدی فر به عنوان داور وسط و سجاد طوری و محمد عطایی به عنوان کمک هایش تشکیل خواهند داد. نکته جالب توجه اینجاست که این داور که کارشناس رشته برق است بیشترین قضاوت خود را در طول دو فصل اخیر برای سایپا داشته است. نارنجی پوشان با قضاوت این داور دو بار پدیده مشهد را شکست داده اند و یک پیروزی مقابل گسترش فولاد کسب کردند و بازی‌شان برابر ذوب به تساوی یک بر یک رسید. او قضاوت در این فصل را در هفته نهم و با دیدار پیکان و پدیده مشهد که به تساوی رسید آغاز کرد و سپس در 11 بازی استقلال تهران و گسترش فولاد را سوت زد که منتهی به اخراج فرناندو دخسوس شد. آخرین قضاوت او در این فصل به بازی تراکتورسازی و پدیده مشهد برمی گردد که با تساوی دو تیم در تبریز به پایان رسید.
14- سیدجلال حسینی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده از پرسپولیس با دریافت دو کارت زرد در آستانه محرومیت قرار دارند و در سایپا نیز غلامرضا رضایی، جونیور و سیامک کوروشی همین وضعیت را دارند و در صورت دریافت کارت از بازی بعدی تیم خود محروم خواهند شد. کمال کامیابی نیا از پرسپولیس و امید خالدی از سایپا با دریافت 4 کارت زرد از خشن ترین بازیکنان تیم خود محسوب می شوند.
15- پرسپولیس در این فصل تاکنون شکست خانگی نداشته و بدترین شکست خارج از خانه سایپا به حضور آنها در استادیوم آزادی و شکست دو بر صفر مقابل استقلال تهران و شاگردان علیرضا منصوریان بازمی گردد. آنها اینبار به دنبال جبران آن نتیجه مقابل دیگر تیم پایتخت هستند و باید دید فرکی و تیمش موفق به این مهم خواهند شد یا خیر.
16- دیدار دو تیم در این سال‌ها همیشه با جنجال‌های جالب توجهی همراه بوده است که از جمله آن می‌توان به درگیری شیث رضایی و علی دایی در ترکیب دو تیم، درگیری میلاد میداوودی با فرناندو گابریل و هواداران پرسپولیس، پنالتی و گل‌های جنجالی فصل گذشته اشاره کرد. از زیباترین صحنه‌های این تقابل نیز می‌توان به گل عجیب علی کریمی از میانه میدان به سایپا با دروازه بانی بهزاد غلامپور اشاره کرد. مهار پنالتی علی دایی توسط علیرضا حقیقی جوان و بی‌تجربه که شروع روزهای شهرت این دروازه بان را رقم زد دیگر نکات جالب توجه تقابل دو تیم بود.
ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و سروش رفیعی
ترکیب احتمالی سایپا:

حامد لک، عزت پورقاز، سیامک کوروشی، روزبه شاه علی دوست، امید خالدی، محمدرضا خلعتبری، غلامرضا رضایی، ایوب کلانتری، علی زینالی، علی قلی‌زاده، لوریوال جونیور

مرتبط:

بارسلونا

رئال مادرید

استقلال

پرسپولیس

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
کد تولز
جملات زیبا از کتاب های مشهور

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]جملات زیبا از کتاب های مشهور | متن زیبا از کتاب های معروف برشی هایی زیبا از کتاب های معروف ایرانی و خارجی را با هم مطالعه می کنیم. متن های معروف دنیا، جملات انگیزشی کتاب ها، متن عاشقانه از کتاب های معروف، برشی از …

اخبار
تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان

امتیاز شما [کل: 1 میانگین: 2]تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان ابزار وبلاگ: تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان گروه علمی: بیماری آرتریت می تواند عملکرد افراد را به ویژه در زمان تشدید درد مفاصل با مشکل مواجه کند به گونه ای که فرد نمی تواند حتی امور …

بهترین سایت برای بک لینک,خرید بک لینک سایت,ovdn f; gdk;,خرید بک لینک چیست,خرید بک لینک اینستاگرام,سامانه هوشمند بک لینک,خرید بک لینک باکیفیت,بک لینک های قوی,خرید بک لینک چیست
اخبار
2
خرید بک لینک

امتیاز شما [کل: 2 میانگین: 3]خرید بک لینک یک بک‌لینک با کیفیت می تواند قدرتمندتر از 1000 بک‌لینک با کیفیت پایین باشد. #همه بک‌ لینک‌ها برابر نیستند. اگر می خواهید در SERP ها رتبه بالاتری داشته باشید ، بر دریافت بک‌لینک های با کیفیت تمرکز کنید. کدام را ترجیح می …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x