نه سوسیداد و نه رئال مادرید تصور نمی کردند که اودگارد عملکردی بینظیر داشته باشد

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

اخبار ورزشی » رئال مادرید: سران رئال مادرید از اینکه مارتین اودگارد را با قراردادی دو سال و قرضی به سوسیداد واگذار کرده اند پشیمانند و قصد بازگرداندن او را دارند. رئال مادرید این روزها بسیار خوشحال است که یکی از بازیکنان قرضی اش عملکردی فراتر از تصور داشته است. صحبت از مارتین اودگارد نروژی است که تابستان امسال با قراردادی قرضی راهی رئال سوسیداد شد. او پس از چند سال حضور قرضی در تیم های هلندی تصمیم به بازگشت به اسپانیا گرفت.

نمایش اودگارد در نیم فصل به قدری چشمگیر بود که سران رئال تردیدی برای بازگرداندن او ندارند. قرارداد قرضی اودگارد اما دو ساله است ولی رئال قصد دارد ژوئن پیش رو اودگارد را از سوسیداد پس بگیرد.

ستاره ای که به تازگی ۲۱ ساله شده، تابستان از دو باشگاه پیشنهاد خوب داشت. اولی لورکوزن و دومی سوسیداد و هر دو حاضر بودند دو ساله و قرضی او را جذب کنند. در نهایت او با توصیه های ایجنتش سوسیداد را انتخاب کرد. مشکل اینجاست که نه سوسیداد و نه رئال مادرید تصور نمی کردند که اودگارد عملکردی چنین بینظیر داشته باشد و حالا قرارداد دو ساله قرضی او بزرگترین مشکل در راه بازگشتش به رئال است.

در ضیافت ناهار سران دو باشگاه پیش از بازی دو تیم در ماه گذشته بحث بازگشت اودگارد بین دو طرف مطرح شد. هنوز جزئیات بیشتری در این زمینه منتشر نشده ولی پرز رئیس رئال خوشبین است که با توجه به روابط خوب با سوسیداد، بتواند اودگارد را از تابستان بعد در اختیار زیدان قرار دهد.

چیزی که مسلم است اینکه اودگارد از یک بازیکن آینده دار که باید برای کسب تجربه خارج از رئال توپ بزند، خارج شده و از فصل آینده یا نهایتا دو فصل بعد، مدعی جدی حضور ثابت در خط هافبک کهکشانی ها خواهد بود.

»» نتایج زنده فوتبال

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
اخبار
عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان  گروه علمی: مصرف نوشیدنی انرژی زا یا نوشابه انرژی زا برای کسانی که به آن معتاد هستند، مانند شهد و نکتار است. این نوع نوشیدنی سرشار از کافئین و شکر بوده و ضربه‌ای فوری به مغز و بدن وارد …

اخبار
اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]ابزار وبلاگ: اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است سطح اکسیژن خون طبیعی و کم سطح اکسیژن خون طبیعی یا نرمال، بین 75 تا 100 میلی متر جیوه متغیر است. سطح اکسیژن خون زیر 60 میلی متر جیوه کم در نظر گرفته شده و وابسته به تصمیم پزشک و …

اخبار
برای درمان کبد چرب چی بخوریم چی نخوریم

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]ابزار وبلاگ: برای درمان کبد چرب چه غذاهای بخوریم؟ برای درمان کبد چرب چی بخوریم چی نخوریم برای درمان کبد چرب چه غذاهایی بخوریم مصرف زیاد میوه و سبزیجات مواد غذایی دارای فیبر زیاد مانند حبوبات کمترین میزان مصرف قند، نمک، چربی ترانس، کربوهیدرات‌ های …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x