زین‌الدین زیدان: لوکا یوویچ آینده رئال مادرید است

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

اخبار رئال مادرید:زین‌الدین زیدان: لوکا یوویچ آینده رئال مادرید است، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل والنسیا در بازی نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا ادعا کرد با وجود غیبت بیل و بنزما، سفیدها آمادگی لازم را دارند.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در این باره گفت: به اینجا نیامده‌ایم که فقط اعداد و ارقام را اضافه کنیم. تورنمنت مهمی است و مایلیم تمام توان خود را به کار بگیریم. بازی‌های سختی در پیش خواهند بود، اما باید در بهترین فرم خودمان باشیم. استقبال گرمی از ما شد و از کشور عربستان بابت این موضوع تشکر می‌کنیم. دور از خانه هستیم و با شرایط وفق پیدا می‌کنیم. کاملاً روی بازی نیمه نهایی تمرکز کرده‌ایم که برای ما مثل فینال است.

وی درباره مصدومان تیمش اظهار کرد: تنها روی بازی با والنسیا تمرکز کرده‌ام. بعد از بازی خواهیم دید چه می‌شود. غیبت بیل یک تصمیم پزشکی بود و باید آن را قبول می‌کردیم. یوویچ می‌تواند گزینه جانشین خوبی برای بازیکنان غایب باشد. دوست دارم تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشم، اما چنین چیزی ممکن نیست. البته بازیکنانی که اینجا حضور دارند، آماده هستند.

زیدان با اشاره به تاکتیک‌های تیمش اضافه کرد: برای اینکه خوب حمله کنیم، باید دفاع خوبی داشته باشیم. مدتی است کار دفاعی را خوب انجام می‌دهیم و قدرتمند هستیم. باید گزینه‌های تهاجمی زیادی داشته باشیم. می‌دانیم اگر دفاع مستحکمی داشته باشیم، کیفیت لازم برای ضربه زدن به هر حریفی را داریم. هر بازی کاملاً متفاوت است و برای کسب پیروزی باید در بهترین فرم باشیم، چون حریف واقعاً خوب است و به دنبال بهتر شدن خواهد بود.

سرمربی رئال مادرید همچنین تأکید کرد: یوویچ آینده تیم است. او ۲۲ سال دارد و در حال یادگیری است. باید آرام باشیم. یوویچ واقعاً نیاز به یادگیری دارد. در مادرید آینده روشنی پیش روی اوست و می‌دانم گل‌های زیادی به ثمر خواهد رساند. فکر نمی‌کنم زبان برای او مشکل‌ساز شده باشد. یووتیچ باید با ما باشد و بازی کند. موظفیم آرام پیش برویم. تنها شش ماه از انتقال او به جمع ما می‌گذرد. بنابراین باید صبور باشیم.

وی در پایان اظهار داشت: خودمان را مدعی سوپر جام نمی‌بینیم. در واقع چهار مدعی در این تورنمنت حضور دارند. دیدار نیمه نهایی مقابل والنسیا مثل یک فینال است. برای صعود به فینال باید بهترین نسخه رئال مادرید را نشان دهیم.

»» نتایج زنده

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x