شکارچی بزرگ رئال مادرید کیست؟

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

اخبار رئال مادرید: رئال مادرید چند سالی است که پروژه جذب بازیکنان مستعد و جوان را در دستور کار خود قرار داده است. از انتقال مارکو آسنسیو گرفته تا رودریگو گوئس، همه چیز پس از ماه‌ها آنالیز دقیق محقق شده است.

ده استعدادیاب در رئال، بازی‌های لیگ‌های اروپا و دیگر نقاط دنیا را تحت نظر دارند و پس از ساعت‌ها بررسی اقدام به کشف بازیکنانی می‌کنند که می‌توانند تبدیل به ستاره‌های آینده فوتبال شوند.

پس از آنالیز و بررسی دقیق، نوبت به مشاهده بازی‌های آن‌ها از نزدیک می‌شود و به همین منظور نماینده‌های رئال به ورزشگاه‌های مختلف گسیل می‌شوند و بعضا برای چند ماه یک بازیکن از نزدیک مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت مثبت بودن شرایط، برای جذب وی اقدام خواهد شد.

در یکی دو سال اخیر رئال مادرید تمایل زیادی به جذب استعداد‌های جوان برزیلی نشان داده است. وینیسیوس اولین بازیکنی بود که به این شکل جذب شد و سپس نوبت به رودریگو گوئس رسید. هر دو الان برای تیم اول باشگاه بازی می‌کنند.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، باید رینیر ستاره ۱۷ ساله فلامینگو را نیز به این جمع اضافه کرد. با او قرار است قراردادی شش سال و نیمه امضا شود که از ۱۸ ژانویه اعتبار خواهد داشت، اما در پس این انتقال‌ها یک شکارچی بزرگ قرار دارد.

ژونی کالافات نماینده رئال مادرید در برزیل برای جذب ستاره‌های جوان است و او با تیزهوشی و مهارت خود توانسته عملکرد موفقی داشته باشد. برای مثال او توانسته وینیسیوس و رودریگو را از چنگ بارسا خارج کند و رینیر را نیز از پی اس جی و منچسترسیتی ربود.

ماموریت کالافات یک چیز است: شکار استعداد‌های جوان، پیش از اینکه رقم انتقال شان به ۲۰۰ میلیون یورو برسد. او تا به اینجا از این ماموریت سربلند خارج شده است.

»» نتایج زنده

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x