ضعف کادر فنی رئال مادرید در مدیریت استعداد ها تا بستن تیم فقط با یک هافبک دفاعی تخصصی؟

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

ضعف کادر فنی رئال مادرید در مدیریت استعداد ها تا بستن تیم فقط با یک هافبک دفاعی تخصصی؟

 

کوبو و رودیگو در کاستیا و رئال مادرید بازی نکردند، این موضوع زمانی گران تمام می شود که درک کنیم در پیش فصل عملکرد مثبتی داشتند، ژائو فلیکس را به خاطر بیاورید!

ضعف کادر فنی رئال مادرید در مدیریت استعداد ها در تور پیش فصل

بحث ژائو فلیکس و قیمت انتقالش مهم نیست مسئله مهم که از سوی کادرفنی سفید پوشان نادیده گرفته شد پیش فصل است, تور پیش فصل برای شناسایی و میدان دادن به جوان ترها است نه ترکیب فیکس و ثابت تیم.

نیمه اول بازی رئال مادرید و رم
اگر سیوهای کورتوا نبود رئال حداقل دو گل دیگر در نیمه اول می خورد و شاید فاجعه ای رخ می داد. نشانه های ترس با استفاده دوباره از سیستم سه دفاع مرکزی کاملا آشکار بود. زیدان نگران وضعیت خط دفاعی هست و این موضوع کاملا مشهود است اما این سیستم تیم شکست خورد رم هر لحظه که اراده کرد از عمق خط دفاعی رئال مادرید بدون مزاحمت عبور کرد.

نیمه دوم بازی رئال مادرید و رم
رئال مادرید عملکرد بهتری داشت مخصوصا زمانی که بنزما در نقش مهاجم کاذب, لوکا یوویچ مهاجم نوک و ادن هازارد و وینیسیوس همزمان در پشت مهاجم نوک به کار گرفته شدند.

استفاده از سیستم ها در تور پیش فصل رئال مادرید
سیستم سه پنج دو در تور پیش فصل جواب نداد زیرا عمق دفاعی رئال آسیپ پذیر نشان داد.

سیستم چهار سه سه با وجود عدم تحرک کافی مودریج و کروس و نبود کاسمیرو جواب نداد. رئال هر زمانی که این سیستم استفاده کرد به راحتی قربانی ضد حمله می شد.

به نظر می رسد رئال با سیستم چهار دو سه یک و چهار یک چهار یک بهتر کار می کند.

البته باید دید مربی تیم ابزار لازم را دارد؟
بازیکنان برای سیستم خاصی در نقل و انتقالات رئال مادرید خریداری می شوند؟ یا بازیکنان جذب می شوند و سپس سیستم تیم مشخص می شود؟

چه مورد اول و چه مورد دوم درست باشد, سردرگمی در ترکیب و بازیکنان رئال مادرید در بازی های گذشته کاملا مشخص بود.

»» نتایج زنده فوتبال

این تشویش در رئال مادرید سیگنال خطرناکی برای هواداران و مدیریت می فرستد داستان زمانی بدتر می شود که متوجه شویم بارسلونا و اتیلتیکو مادرید در قامت یک مدعی ظاهر شدند به هرحال زیدان و بازیکنان کمترین تقصیر را دارند و باید کادر مدیریتی رئال را زیر سوال برد! چهار سال بدون تقویت ترکیب تیم؟ هدف خریدها پوشش نقاط ضعف تیم است؟ مازاد ها و بستن تیم فقط با یک هافبک دفاعی تخصصی؟

آخرین اخبار ورزشی باشگاه رئال مادردید

منبع: ابزار وبلاگ حرفه ای کد تولز

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x