ترکیب احتمالی رئال برای تقابل با وايادوليد, 433 شیفت به 4141

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

ترکیب احتمالی رئال برای تقابل با وايادوليد, 433 شیفت به 4141

اخبار رئال مادرید: ترکیب احتمالی رئال مادرید برای تقابل با وايادوليد به احتمال زیاد مانند قبل زیدان از سیستم چهار سه سه استفاده خواهد کرد و در حالت تدافعی نیز وینگرها به عقب برمی گیرند و سیستم به چهار یک چهار یک تغییر می کند. وینیسیوس جونیور مثل بازی گذشته جانشین ادن هازارد خواهد شد.

شانس فیکس شدن خامس نیز در خط هافبک بسیار بالاست در غیر این صورت خط هافبک رئال مادرید, متشکل از کاسمیرو, تونی کروس و ایسکو می شود. وینگر سمت راست گرت بیل است که در بازی گذشته عملکرد قابل قبولی داشت. کریم بنزما نیز طبق روال گذشته مهاجم نوک خواهد بود و احتمالا در ده دقیقه پایانی لوکا یوویچ جانشین وی می شود. در خط دفاعی مارسلو ستاره بازی گذشته به همراه رافائل وارانسرخیو راموس و دنی کارواخل قرار می گیرند.

اگر زین الدین زیدان از سیستم چرخشی استفاده کند شانس بازی ادر میلیتائو – لوکایویچ – خامس رودرگیز و لوکاس واسکز بیشتر از سایر بازیکنان رئال مادرید است.

بازی بعدی رئال مادرید: وايادوليد و رئال مادرید در تاریخ شنبه ٢ شهريور از سری رقابت های لالیگا برگزار خواهد شد. ساعت بازی رئال مادرید و وايادوليد ٢١:٣٠ به وقت تهران است.

»» نتایج زنده

باشگاه در بیانیه ای رسمی مصدومیت براهیم دیاز را از ناحیه ی پای راست تایید کرد! روند ریکاوری ادامه خواهد داشت. همچنین مارکا مدعی شد مصدومیت ادن هازارد همان اندازه که انتظار می رفت جدی نیست و او می تواند هفته سوم لالیگا مقابل ویارئال (10 شهریور) بازی کند.

اخبار ورزشی باشگاه رئال مادردید

منبع: ابزار وبلاگ حرفه ای کد تولز

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x