سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز رایگان

سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز,سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز رایگان,سامانه ثبت نام خودروهای دوگانه سوز,سامانه ثبت نام ماشین های دوگانه سوز,سامانه ثبت نام گازسوز خودرو,سامانه ثبت نام ماشین گاز سوز,سایت ثبت نام وام دوگانه سوز خودرو,سامانه ثبت نام خودرو دوگانه سوز,سامانه ثبت نام گازسوز كردن خودرو,سامانه جامع ثبت نام گازسوز كردن خودرو,سامانه اطلاعات جامع خودروهای گازسوز کشور
اخبار
امتیاز شما
[کل: 1 میانگین: 5]

سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز رایگان

سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز,سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز رایگان,سامانه ثبت نام خودروهای دوگانه سوز,سامانه ثبت نام ماشین های دوگانه سوز,سامانه ثبت نام گازسوز خودرو,سامانه ثبت نام ماشین گاز سوز,سایت ثبت نام وام دوگانه سوز خودرو,سامانه ثبت نام خودرو دوگانه سوز,سامانه ثبت نام گازسوز كردن خودرو,سامانه جامع ثبت نام گازسوز كردن خودرو,سامانه اطلاعات جامع خودروهای گازسوز کشور

در تاریخ امروز سایت، نحوه ثبت نام دوگانه سوزی ماشین ها و سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز رایگان (Regist cnj cars) را معرفی خواهیم کرد. در ادامه با سایت کد ابزار بزار وبلاگ) همراه باشید.

در این نوشتار به تمام سوال های زیر به منظور ثبت نام رایگان برای گازسوز کردن ماشینها پاسخ داده شده است:

زمان دقیق سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز رایگان

تاریخ دقیق سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز رایگان به نقل ازقلی پور گفت: سرانجام تا دو هفته دیگر، این مراکز تایید می‌شوند (رایگان می شود) و اقدام‌های لازم در این باره انجام می‌شود و مردم می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند.
هم‌اکنون نیز مردم می‌توانند با هزینه خود به این مراکز مراجعه کنند، مشکلی در این بخش وجود ندارد، اما باتوجه به اینکه تجهیز انجام شده است، احتمال می‌رود ظرف ۲ هفته دیگر قرارداد امضا شود و ما می‌توانیم به‌صورت رایگان مخازن را برای مراکز مشخص‌شده ارسال کنیم تا فرآیند کار پیش رود.

او با بیان این‌که هم اکنون مردم می‌توانند با هزینه خودشان به این مراکز مراجعه کنند، اظهار کرد: مشکلی در این بخش وجود ندارد، اما باتوجه به این‌که تجهیز صورت گرفته است، احتمالا دو هفته دیگر قرارداد منعقد می‌شود و ما می‌توانیم به‌صورت رایگان مخازن را برای مراکز مشخص شده، ارسال کنیم تا فرایند کار پیش برود.

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره ظرفیت انجام این کار، گفت: این مساله به میزان ظرفیت کارگاه‌ها بستگی دارد، اما می‌توان گفت که تقریبا در هر شرکت کارخانه مخزن حدودا ۱۵ هزار تبدیل در هر ماه صورت می‌گیرد؛

به عبارت دیگر در هر کدام از هفت کارخانه، امکان تبدیل ۱۵ هزار مخزن وجود دارد و قصد داریم تا این ظرفیت را تا عید به ۳۰ هزار افزایش دهیم. متقاضیان برای گازسوز کردن خودرو‌ها می‌توانند به سامانه جامع اطلاعات خودرو‌های دوگانه‌سوز (Irngv.ir) مراجعه کنند و از طریق این درگاه برای ثبت‌نام تبدیل خودروی خود اقدام کنند.

پیشنهاد مطلب:

هزینه ثبت نام خودروهای گازسوز رایگان

حسن قلی‌پور، مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به به اینکه هزینه گازسوز کردن خودروها رایگان است، گفت: طبق مصوبه شورای عالی اقتصادی دولت با پرداخت ۶۵۰۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض، تمامی خودروهای عمومی بنزینی شامل یک میلیون و ۴۰۰ هزار وانت، تاکسی، ون و دیگر مسافربرهای شخصی را دوگانه‌سوز می‌کند.

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: پس از سهمیه بندی قیمت بنزین استقبال از مصرف سی ان جی افزایش یافت که هم اکنون روزانه ۲۴.۳ میلیون مترمکعب مصرف می‌شود.

او با اشاره به میزان تقاضا برای گازسوز کردن خودروها افزود: میزان ثبت‌نام‌ها ۵۰ درصد نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است. ما مدنظر داریم این میزان را افزایش دهیم که تا کنون رشد استقبال خوب بوده است.

سایت ثبت نام وام دوگانه سوز خودرو رایگان

حتما شما هم درباره طرح گازسوز کردن رایگان خودرو شنیده اید. برای این کار باید در سامانه در نظر گرفته شده ثبت نام کنید. در ادامه با کد ابزار همراه باشید از درباره آدرس سایت ثبت نام گازسوز کردن رایگان خودرو صحبت کنیم.

آدرس سایت ثبت نام گازسوز کردن رایگان خودرو: حمید قاسمی ده چشمه با اشاره به مصوبه شورای اقتصاد به وزارت نفت برای گازسوز کردن یک میلیون و ۴۶۴ هزار خودروی باری و مسافری که فعالیت حمل و نقل را انجام می‌دهند اظهار کرد:

از محل صرفه‌جویی حاصله و صادرات این صرفه‌جویی به صورت رایگان این خودروها گازسوز خواهند شد. معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: متقاضیان برای نام‌نویسی تبدیل خودروهای خود به گازسوز باید به سامانه irngv.ir مراجعه کنند.

سامانه گازسوز کردن خودروها Irngv.ir

به گفته وی، برای انجام فرآیند کار لازم است متقاضیان در سامانه irngv.ir ثبت نام کنند که در این شرایط مابقی امور به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و زمان اجرا اعلام و سپس متقاضیان می‌توانند برای تبدیل خودروهای خود مراجعه کنند. شما برای طرح رایگان گازسوز کردن خودرو ثبت نام کردید؟

پیش‌بینی ما این است که میزان مصرف سی‌ان‌جی در کشور روزانه به حدود ۲۴ میلیون مترمکعب برسد. با افزایش تعداد جایگاه‌های عرضه‌ی سی‌ان‌جی در سطح کشور، هم‌اکنون ظرفیت مناسبی به‌لحاظ عرضه‌ی سی‌ان‌جی به خودروها در کشور وجود دارد. با همکاری مؤسسه‌ی استاندارد در تلاشیم جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی را که غیرعملیاتی شده بودند، هر‌چه‌زودتر عملیاتی کنیم.

تعداد جایگاه‌های عرضه‌ی CNG به‌سرعت افزایش می‌یاید

حمید قاسمی‌ده‌چشمه، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با تأکید بر این موضوع که با مصرف سی‌ان‌جی هزینه‌ی سوخت تا ۸۰ درصد کاهش خواهد یافت، اظهار کرد:

۳،۹۰۰ جایگاه بنزین و ۲،۴۰۰ سی‌ان‌جی در کشور وجود دارد. هزینه هر لیتر بنزین ۱۰۰۰ تومانی مانع از آن بود که کسی تمایلی به استفاده از سی‌ان‌جی داشته باشد؛ اما اکنون تقاضا برای استفاده از سی‌ان‌جی افزایش یافته است. سال گذشته دستمزد جایگاه‌داران از ۱۴۵ تومان به ۲۴۰ تا ۲۶۰ تومان افزایش یافت. هدف از این امر توسعه متوازن جایگاه‌ها است که تضمین آن نیز افزایش سوددهی جایگاه‌داران برآورد شده است که برای این موضوع نیز اقداماتی انجام شده و می‌توان گفت اکنون ایجاد جایگاه‌های سی‌ان‌جی برای جایگاه‌داران مقرون‌به‌صرفه است.

در‌حال‌حاضر، بازگشت سرمایه‌ی جایگاه سی‌ان‌جی با‌توجه‌به کارمزدهای جدید با ۱۰ ساعت کار در روز به سه سال رسیده است. اکنون بخش خصوصی تمایل بیشتری برای سرمایه‌گذاری در جایگاه‌های سی‌ان‌جی خواهد داشت. یکی از اصلی‌ترین مشکلات احداث جایگاه سی‌ان‌جی نبود زمین در شهرهای بزرگ است. همین مسئله موجب شده اکنون به‌سمت احداث جایگاه‌های کوچک برویم تا جایگاه‌ها در فضایی ۱۰۰ متر مربعی احداث شود.

برای همین منظور نیز با شهرداری صحبت‌هایی کرده‌ایم. در‌همین‌راستا، ۳۲۴ نقطه در تهران برای احداث جایگاه‌های کوچک مقیاس سی‌ان‌جی شناسایی شده است که بیشتر این جانمایی‌ها در میدان‌های میوه و تره‌بار بوده تا وانت‌ها بعد از بارگیری یا تخلیه‌ی بار بتوانند از این امکان استفاده کنند و در بین راه برای سوخت‌گیری توقف نکنند.

سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز,سامانه ثبت نام خودروهای گازسوز رایگان,سامانه ثبت نام خودروهای دوگانه سوز,سامانه ثبت نام ماشین های دوگانه سوز,سامانه ثبت نام گازسوز خودرو,سامانه ثبت نام ماشین گاز سوز,سایت ثبت نام وام دوگانه سوز خودرو,سامانه ثبت نام خودرو دوگانه سوز,سامانه ثبت نام گازسوز كردن خودرو,سامانه جامع ثبت نام گازسوز كردن خودرو,سامانه اطلاعات جامع خودروهای گازسوز کشور

عکس گازسوزی ماشینتان رایگان

ثبت تقاضا برای تبدیل خودرو بنزینی به گازسوز (اخبار تکمیلی گذشته)

علی محمودیان، رئیس اتحادیه‌ی سوخت‌های جایگزین، اعلام کرد متقاضیان برای گازسوزکردن خودروها می‌توانند به سامانه‌ی جامع اطلاعات خودروهای دوگانه‌سوز به نشانی irngv.ir مراجعه و ازطریق زبانه‌ی تبدیل خودروها، برای ثبت‌نام تبدیل خودرو خود اقدام کنند. وی افزود:

در مدت یک هفته، از طرف این اتحادیه پیامکی برای متقاضیان ارسال می‌شود و این افراد می‌توانند ازطریق مراجعه به سامانه، نزدیک‌ترین مرکز مجاز به محل سکونت خود را برای تبدیل انتخاب و مراجعه کنند. اولویت تبدیل خودروها با افرادی است که زودتر در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند و لازم است متقاضیان تبدیل هرچه‌زودتر درخواست خود را ثبت کنند.

حداکثر در دو ماه آینده خدمات‌رسانی به همه‌ی متقاضیان گازسوزکردن خودروها انجام خواهد شد و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

هزینه‌ی تبدیل خودروها به دوگانه‌سوز

هزینه‌ی تبدیل خودروها به دوگانه‌سوز هم بسته به کیفیت کیت و نوع خودرو و اندازه‌ی مخزن به‌صورت میانگین ۲/۵ تا ۴/۵ میلیون تومان و این رقم ثابت است و به‌هیچ‌وجه در روزهای آینده شاهد افزایش قیمت تجهیزات و هزینه‌ی نصب نخواهیم بود.

مردم به‌منظور دریافت خدمات و محصولات باکیفیت و با قیمت مقرون‌به‌صرفه و تأمین ایمنی خود و خانواده از مراجعه به مراکز و کارگاه‌های غیرمجاز تبدیل خودروها خودداری کنند. خوشبختانه قطعات و تجهیزات موردنیاز این صنعت کاملا بومی‌سازی شده و با‌توجه‌به افزایش تعداد تقاضاها، هم‌اکنون کارخانجات تولید تجهیزات موردنیاز این صنعت ظرفیت تولید خود را افزایش داده است و به‌صورت شبانه‌روزی و دوشیفته کار می‌کنند.

فرصت ایجاد تحول شبکه‌ی حمل‌و‌نقل ایران با CNG (اخبار تکمیلی گذشته)

حسن قلی‌پور، مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران گفت: هم‌اکنون حدود ۲،۴۷۸ باب جایگاه عرضه‌ی سی‌ان‌جی در کشور وجود دارد و ۹۱ باب جایگاه عرضه نیز در حال ساخت است و به‌طور میانگین روزانه ۱۹/۳ میلیون مترمکعب گاز طبیعی فشرده در سراسر جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی کشور توزیع می‌شود. تعداد جایگاه‌های عرضه‌ی سی‌ان‌جی در استان تهران ۲۷۴ باب است و به‌طور میانگین ماهانه ۱۵۰ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در سطح استان تهران به خودروها عرضه می‌شود که این رقم معادل یک‌سوم ظرفیت موجود است.

به‌گفته‌ی محمد رضایی، دستیار مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی، اگر مصرف سوخت حمل‌و‌نقل عمومی درزمینه‌ی بار و مسافر به‌جای بنزین به‌سمت سی‌ان‌جی برود، ‌سهمیه‌بندی بنزین تورم عمومی ایجاد نمی‌کند. وی افزود:

بیش از ۹۰ درصد از تاکسی‌های تهران گازسوز هستند؛ اما شمار وانت‌بارها کمتر از این میزان است. با زیرساخت فعلی می‌توان روزانه بیش از ۴۵ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی توزیع کرد. وانت‌بارها در حمل‌و‌نقل عمومی، روزانه ۱۰ میلیون لیتر بنزین مصرف می‌کنند که این مصرف می‌تواند با سی‌ان‌جی جایگزین شود.

بیش از ۵۰ درصد از ظرفیت جایگاه‌های سی‌ان‌جی در کشور خالی است. وانت‌ها در هر ماه حدود هزار لیتر بنزین مصرف می‌کنند که ‌با قیمت بنزین سه‌هزار تومانی،‌ هزینه‌ی سوخت وانت‌ها سه‌میلیون تومان در ماه مه‌شود؛ در‌حالی‌که هزینه‌ی تمام‌شده‌ی هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در ماه پانصدهزار تومان خواهد شد.

اکنون در کشور می‌توان روزانه ۲۲ هزار دستگاه خودرو را دوگانه‌سوز کرد. سال‌های گذشته، خودروسازان به‌طور میانگین چهارصدهزار دستگاه خودرو گازسوز تولید کرده‌اند و این رقم در سال ۱۳۹۷، به شصت‌هزار دستگاه خودرو کاهش یافت؛ اما با واقعی‌شدن قیمت بنزین در سال آینده، افزایش تولید خودروهای گازسوز را مشاهده خواهیم کرد.

بازنشر: جدیدترین و آخرین اخبار جدید روز ایران و جهان نیوز و خبر های جدید و داغ روز

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
اخبار
عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان  گروه علمی: مصرف نوشیدنی انرژی زا یا نوشابه انرژی زا برای کسانی که به آن معتاد هستند، مانند شهد و نکتار است. این نوع نوشیدنی سرشار از کافئین و شکر بوده و ضربه‌ای فوری به مغز و بدن وارد …

اخبار
اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]ابزار وبلاگ: اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است سطح اکسیژن خون طبیعی و کم سطح اکسیژن خون طبیعی یا نرمال، بین 75 تا 100 میلی متر جیوه متغیر است. سطح اکسیژن خون زیر 60 میلی متر جیوه کم در نظر گرفته شده و وابسته به تصمیم پزشک و …

اخبار
برای درمان کبد چرب چی بخوریم چی نخوریم

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]ابزار وبلاگ: برای درمان کبد چرب چه غذاهای بخوریم؟ برای درمان کبد چرب چی بخوریم چی نخوریم برای درمان کبد چرب چه غذاهایی بخوریم مصرف زیاد میوه و سبزیجات مواد غذایی دارای فیبر زیاد مانند حبوبات کمترین میزان مصرف قند، نمک، چربی ترانس، کربوهیدرات‌ های …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x