خرید رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ,خرید رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی,رپورتاژ
اخبار
27
امتیاز شما
[کل: 2 میانگین: 5]

خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی,ریپورتاژ آگهی,خرید رپورتاژ آگهی,v\,vjhc h'id,تعرفه رپورتاژ آگهی,v\,vjhC h'id,نمونه رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی رایگان,سایت های رپورتاژ آگهی,پکیج رپورتاژ آگهی,خرید رپورتاژ آگهی دائمی,فروش رپورتاژ آگهیرپورتاژ آگهی,ریپورتاژ آگهی,خرید رپورتاژ آگهی,v\,vjhc h'id,تعرفه رپورتاژ آگهی,v\,vjhC h'id,نمونه رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی رایگان,سایت های رپورتاژ آگهی,پکیج رپورتاژ آگهی,خرید رپورتاژ آگهی دائمی,فروش رپورتاژ آگهی

بر خلاف تبلیغات تلویزیونی و کلاسیک، کمتر پرداخت می شود، اما می تواند تا ابد پس از تاریخ انتشار رپورتاژ توسط خوانندگان پیدا شود. ?
با رپورتاژ آگهی تخته گاز گوگل نوردی کنید! اما مراقب باشید!؟ پای شما روی پدال گاز است! در جاده خاکی هستید یا جاده مسابقه؟ مقصد کجاست؟

تماس با کد تولز

خرید رپورتاژ آگهی و سفارش متن رپورتاژ از سایت کد تولز (11مین‌سال‌تجربه)

نمونه و مقالات آموزشی رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی به انگلیسی Ads reportage یا ریپرتاژ آگهی به انگلیسی Advertorial – در راهنمای کامل رپورتاژ آگهی به تمامی سوالات شما به منظور  خرید رپورتاژ آگهی در قالب بیش از 100 فاکتور ضروری پاسخ داده خواهد شد.

بهترین روش خرید رپورتاژ آگهی شامل: 1_ایجاد همبستگی در لینکها 2_اطلاعات جدید 3_رفع نیاز کاربر 4_تعریف طبیعی لینک 5_مرجعیت سایت (سایت تقاضا کننده رپورتاژ)

بدترین روش خرید رپورتاژ آگهی شامل: 1_خرید پکیج های رپورتاژ, بازی با آبروی سایت 2_ایجاد شک

صبور باشید و زمان را ذخیره کنید

در سئو سایت و خرید رپورتاژ آگهی هیچ چیز قطعی نیست

اما آگاهی و استراتژی شرط نوشتن یک رپورتاژ ایده آل و تاثیرگذار است

خرید رپورتاژ آگهی از وب‌سایت‌های زیر

آدرس‌ مدت‌فعالیت پیج‌آتوریتی موضوع‌ قیمت‌هزارتومان خرید
codetools.ir 11 51 وبلاگ، سایت و عمومی 100 خرید رپورتاژ
diyarmirza.ir 10 47 خبری 250 خرید رپورتاژ

مثلا، فرض‌کنید من در تیم بازاریابی شرکتی که خدمات رسانه‌های‌اجتماعی را ارائه می‌دهد، کار می‌کنم و مسئول نوشتن رپورتاژ اگهی هستم.

فهرست کاملی در مورد ابزارهای برتر رسانه‌های‌اجتماعی می‌نویسم و نرم افزار شرکتِ خودم‌و در جایی از لیست قرار می‌دهم.

این رویکرد باعث ارتقای خدماتِ من می‌شود، اما اطلاعات ارزشمندی را در مورد ابزارهای دیگر، مانند یک مقاله، در اختیار خوانندگان قرار می دهد.

یک رپورتاژ تعاملی ، مانند یک مسابقه ⚽️ ، ایجاد کنید که دانشِ خوانندگان را در مورد یک موضوع خاص موردِ آزمایش قرار دهد ، سپس منبعی را تهیه کنید که با دسترسی به یکی از پیشنهادات شما بتوانند در مورد موضوع بیشتر بیاموزند.

بله – پیشنهاد و منبع در سایت شما ارائه شده! ایجاد ارزش و برندینگ ازاین بهتر؟

با محتوای استثنایی خوانندگان خود را #خوشحال ? کنید. البته مثلِ من دراستفاده از ایموجی‌ها زیاده‌روی نکنید. :/

مثلا با همین ایموجی باحال ? یک لیست مقایسه‌ای بنویسید که در آن مخفی شده‌اید …

چرا از قصد گفتم مثلِ من زیاده‌روی نکنید؟

مُهمِ ⚠️ در محتوای رپورتاژ آگهی صدای یک انسان (من) به‌گوش خواننده برسد نه یک کپی‌پست‌کن …

از صحبت کردن مستقیم در مورد سایت یا شرکتِ خود درنوشته‌ی رپورتاژ جدا اجتناب کنید. ? [تقریبا تمام مشتری‌های من علاقه دارند. :/ ]

#ترفندی_برای_تشنه_کردن_گوگل

? اسم بِرند‌ و بدون لینک در برخی از رپورتاژ ها کنار کلمه منبع منتشر کنید. // به شدت گوگل می‌شنود و به شما اعتبار می‌دهد.

به دلیل پیوستگی نکات رپورتاژ آگهی و همچنین درک بهتر توصیه می کنیم تمامی نکات را بخوانید اما اگر وقت خواندن کامل محتوا را ندارید موارد 1 تا 8 را مطالعه کنید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

به صورت خلاصه در یک جمله: خرید یک پست تبلیغاتی دائمی یا یکسال و مدت دار که حاوی لینک های فالو برای وب سایت تقاضا کننده رپورتاژ می باشد.شاید در پشت پرده یک نوشته تشکیل شده از چند لینک را بخرید اما در واقعیت برای موتورهای جستجو صحنه سازی می کنید و محتوا را نوعی دریافت لینک طبیعی بیان می کنید.

هدف خرید رپورتاژ اگهی زدن یک تیر با دونشان است:

 1. برندسازی و افزایش اعتبار ناب وبسایت
 2. افزایش رتبه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو و گوگل

فقط با کمی صبر زمان را ذخیره کنید, چون با ریپورتاژ اگهی مناست قرار است زمان به سود شما سپری شود.

1-2_بهترین روش خرید رپرتاژ آگهی و بدترین راه خرید رپورتاژ آگهی

بهترین و بدترین روش در نوع ارائه نوشته است رپورتاژ آگهی در مواردی ضعیف تا قوی و البته خطرناک عمل می کند, قابل جریمه (گوگل مستقیما به سایت کارت قرمز نشان نمی دهد اما از اعتبار سایت شما در دراز مدت قطعا کم می کند) توسط گوگل است.

بدترین نوع رپورتاژ, هر چیزی که از دید گوگل شک برانگیز باشد:

 • تعداد لینک ها غیر طبیعی است
 • متن رپورتاژ اگهی چیز جدیدی برای ارائه ندارد
 • محتوای رپورتاژ تکراری است
 • اعتبار سایت پذیرنده رپورتاژ کم است

بهترین روش نوشتن و خرید, هنگامی است که شما خبر و داستانی را به صورت طبیعی با دو فاکتور, ارائه اطلاعات جدید و رفع نیاز برای کاربر بیان می کنید و زیرکانه یک لینک به عنوان سایت مرجع در متن رپورتاژ قرار می دهید.

بنابرین, قابل درک است که همه چیز به طبیعت پست و ارزش سایت ارائه دهنده رپورتاژ و داستان رپورتاژ بستگی دارد.

3_ایجاد همبستگی در متن رپورتاژ

ایجاد یگانگی در نوشته رپورتاژ می تواند رشد کلمات کلیدی را در گوگل افزایش دهد و همچنین ارزش لینک های رپرتاژ را دو چندان کند.

اما چطور در متن ریپرتاژ آگهی همبستگی ایجاد کنیم؟

برای یک سوال (موضوع رپورتاژ) چندین جواب و محتوا (لینک های رپوتاژ) تولید کنید. به عنوان مثال: متن رپورتاژ اختصاصی شما, تحت عنوان “معرفی قرص های آنتی هیستامین برای حساسیت های فصلی” منتشر می شود و در متن رپورتاژ 3 قرص آنتی هیستامین معرفی و به 3 پست سایت شما لینک می شود.
این در حالی است که علاوه بر رفع نیاز کاربر, ارتباط موضوعی رپورتاژ با لینکها, کاملا برای گوگل قابل درک است و منجر به بهبود رتبه کلمات کلیدی می شود.

4_اگر چیزی برای ارائه ندارید رپورتاژ آگهی نخرید؟!

هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی بر روی مخاطبان اصلی خود تمرکز کنید اگر اطلاعاتی که در ریپورتاژ درج می کنید, ارزشمند یا جالب و جذاب نیست – رپورتاژ آگهی نخرید زیرا متنی که تکراری یا جدید نباشد محکوم به عدم پیشرفت و رتبه بندی در موتورهای جستجو, به ویژه گوگل است.

5_الکسا معیار مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی نیست!

خیلی از کاربران تصور می کنند الکسا معیار مناسبی برای انتخاب سایت جهت رپورتاژ است که کاملا غلط است هدف شما از رپورتاژ موارد: بهبود رتبه کلمه کلیدی در موتورهای جستجو مانند گوگل و افزایش ارزش ناب سایت است.

بنابرین گوگل اصلا به الکسای سایت مد نظر شما اهمیتی نمی دهد در واقعیت ملاک گوگل اعتبار سایت رپورتاژ دهنده است پس هنگامی که قصد انتخاب سایت برای درج رپورتاژ (ریپورتاژ) را دارید باید به اعتبار – سن و دامین اتوریتی سایت توجه کنید فقط زمانی الکسا مهم است که هدف شما اطلاع رسانی و یا محتوایی خبری دارید.

6_بهترین سایت ها برای خرید رپورتاژ آگهی چه سایت هایی هستند؟

لینک اکیوتی (Equity Link) درجه اعتبار سایت را تعیین می کند, هر چقدر مقدار اکیوتی بالاتر, سایت معتبرتر و همچنین انتقال اعتبار در رپورتاژ نیز بیشتر می شود که معمولا Equity در سایت های خبری و ابزار وبلاگ به دلیل جذب لینک های طبیعی, بیشترین مقدار را در بین انواع سایت های ایرانی دارند.

7_خرید پکیج رپورتاژ آگهی بازی با آبروی سایت؟

بحث اعتبار رپورتاژ را جدی بگیرید – رپورتاژ خوب و بد سایر پست های وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهد شاید در مواردی فروش و خرید پکیج های رپورتاژ باعث بهبود رتبه شود اما سرانجام خوبی در انتظار سایت نیست.

متن تکراری و زمان نامناسب ثبت رپورتاژ و بی اعتبار بودن سایت ها و یا اعتبار کم پکیج ها علاوه بر اینکه وقت و هزینه رپورتاژ شما را هدر می دهد در نهایت پس از گذشت یک دوره طولانی اعتبار سایت را کم می کند و منجر به افت کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شود فراموش نکنید نشر رپورتاژ اگهی در یک سایت معتبر از خرید 10 پکیج رپورتاژ آگهی انتقال ارزش بیشتری دارد.

بجای خرید چندین رپورتاژ آگهی از وبلاگ – انجمن و سایت های معمولی, از یک سایت معتبر رپورتاژ بخرید تا انتقال اعتبار به سایت ماندگار شود.شاید در برخی موارد خرید رپورتاژ از وب سایتهای عادی موجب پیشرفت سایت شود!!! اما در طولانی مدت برای سایت شما خطرناک و گران تمام می شود.

8_تولید رپورتاژ آگهی اثر گذار در صنعت های کاری مختلف و خاص

به سوال های کاربران در متن رپورتاژ پاسخ دهید هنگامی که پاسخ های مورد نیاز بازار هدف خود را ارائه می دهید دقیقا قلب موتورهای جستجو را هدف می گیرید – اگر صنعت کاری شما خاص است و ایده ای برای نوشتن رپورتاژ تاثیرگذار ندارید از Quora و منابع انسانی کمک بگیرید در سایت Quora می توانید از سوالاتی که مردم در زمینه کاری شما می پرسند, مطلع شوید.

9_باور های غلط در مورد خرید رپورتاژ آگهی

برخلاف باورهای غلط مردم, اسپم اسکور آنچنان هم معیاری بدی نیست اما یکی از ملاک های مهم برای انتخاب رپورتاژ اگهی است.

آیا می دانید برخی از بهترین سایت های خبری ایران اسپم اسکور بالایی دارند ولی برای رپورتاژ بهترین انتخاب ممکن هستند؟ اسپم اسکور میزان ریسک و خطر را نشان می دهد, همانطور که قبلا گفتیم هیچ چیز در سئو قطعی نیست!

spam score دامنه را می توانید در سایت موز توسط ابزار [Backlinks | Learn SEO – Moz] بررسی کنید.

یک سایت خبرگزاری یا سرگرمی ایرانی را با الکسا 1000 – اسپم اسکور 60 درصد و دامین اتوریتی 60 در نظر بگیرید آیا اسپم اسکور بالا ارزش خرید رپورتاژ آگهی از این سایت را دارد؟ قطعا بله قطعا خیر

سوال های زیر را از خود بپرسید:

 • افزایش رتبه و اعتبار هدف رپورتاژ آگهی است پس الکسا ارزش ندارد
 • محتوای رپورتاژ آگهی خبری است بنابرین الکسا سایت مهم است
 1. اسپم اسکور سایت بالاست خطرناکه؟ نخرم؟
 2. دامین اتوریتی عالیه پس بخرم؟
 3. آیا این سایت در گوگل معتبره؟
 4. گذشته و فعالیت سایت عالیه بخرم؟
 5. سن دامنه چقدر است؟

توصیه به خرید و عدم خرید نمی کنیم چون سئو مطلق نیست اما بهتر است از سایت هایی که اسپم اسکور بالای 60 درصد دارند با دقت بیشتری رپورتاژ بخرید – اگر گذشته سایت را در سال های فعالیت بررسی کردید و مورد مشکوکی پیدا نکردید نسبت به خرید رپورتاژ با دانش قبلی اقدام کنید.

هدف کمپین رپورتاژآگهی افزایش دیدِ محصول جدید است؟

اگر اینطور است ، به فکر نوشتن فهرستی باشید که از محصولات رقابتی تشکیل شده و محصول شما را در بین آن قرار می دهد.

10_مزایای خرید رپورتاژ آگهی چیست؟

افزایش اعتبار خالص (پشتوانه و آبروی برند) سایت

افزایش جایگاه کلمات کلیدی سایت در موتور جستجوی گوگل

11_معایب خرید رپورتاژ آگهی چیست؟

معمولا هزینه های زیادی صرف خرید رپورتاژ آگهی می شود.

رپورتاژ آگهی زمانی تاثیر فراوانی (اثرگذاری کمتر است) دارد که سایت شما در رتبه کلمات کلیدی در گوگل باشد و با توجه به سختی کلمات کلیدی حداقل در 10 صفحه اول گوگل دیده شود.

12-15_نکات مقدماتی خرید رپورتاژ آگهی چیست؟

هرچند در بخش فاکتور های ضروری خرید رپورتاژ آگهی موثر و قوی تمامی موارد خرید رپورتاژ به صورت جامع بررسی می شود اما چند نکته اصلی را همین حالا بیان می کنیم که عبارتند از:

 1. عمر دامنه و فعالیت سایت را بررسی کنید
 2. دامین اتوریتی بالای 40 تا 45 گزینه مناسبی برای تبلیغات است
 3. سایتهای خبری – سایت های ارائه ابزار های آنلاین وبلاگ, سایت و تولید کننده محتوای بکر را در الویت انتخاب قرار دهید
 4. میزان ریسک رپورتاژ را با اسپم اسکور به صورت نسبی بسنجید (بالاتر 60 درصد)

فاکتور های ضروری خرید رپورتاژ آگهی موثر و قوی

16-20_خرید رپورتاژ آگهی آگاهانه با واکاوی سایت

ارزش خالص اعتبار (لینک اکیوتی Equity Link) سایت منتشر کننده رپورتاژ آگهی – تحلیل قدرت دامنه (دامین اتوریتی Domain Authority) – کیفیت صفحات سایت (پیج اتوریتی Page authority) – میزان ریسک اسپم بودن سایت (اسپم اسکور spam score) را در سایت moz com بررسی کنید.

معرفی وب سایت های مهم برای تشخیص لینک اکیوتی – دامین اتوریتی – پیچ اتوریتی و اسپم اسکور

analytics.moz.com/pro/link-explorer/home
www.seoreviewtools.com/bulk-seomoz-authority-checker
websiteseochecker.com/spam-score-checker/

وب سایت نمایش سن دامنه قبل از خرید خبر آگهی

www.webconfs.com/domain-age.php

خرید رپورتاژ,خرید رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی,رپورتاژ,خرید رپرتاژ,خرید رپورتاژ آگهی دائمی,فروش رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی رایگان,معنی رپرتاژ,رپورتاژ آگهی چیست,رپورتاژ خبری,رپرتاژ آگهی,نمونه رپرتاژ آگهی,معنی واژه رپرتاژ, رپورتاژ خبری چیست,قیمت رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی و تبلیغات,رپورتاژ آگهی ارزان,رپورتاژ آگهی تبلیغات,هزینه رپورتاژ آگهی,تبلیغات رپرتاژ,تعرفه رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی یعنی چه,ریپورتاژ آگهی رایگان,معنی رپورتاژ چیست,هزینه رپورتاژ,درج رپورتاژ رایگان,رپورتاژ خبری رایگان,تعرفه رپرتاژ آگهی,پکیج رپورتاژ آگهی

21-33_نکات اثربخشی – چگونه یک رپورتاژ آگهی موثر بنویسیم؟ ovdn v\,vjhC H’id

سرمایه گذاری روی عبارات 4 کلمه ای قدرت ریسک کمتر و نتیجه بهتری دارد.

جهت افزایش نرخ کلیک رپورتاژ تا 50 درصد برای رپورتاژ خود تصویر اختصاصی تهیه کنید (حداقل دو عکس)

صفحات داخلی را در الویت قرار دهید.

برای هر رپورتاژ آگهی (3 تکرار بیشتر پیشنهاد نمی شود) یک محتوای یکتا بنویسید.

عمر دامنه برای ریپورتاژ از حیث انتقال اعتبار به سایت شما مهم است. http://codetools.ir/

دامین اتوریتی بالای 30 – 40 – 50 یک مورد ایده آل برای خرید رپورتاژ آگهی است.

مرتبط بودن سایت برای نتیجه گرفتن از رپورتاژ تاثیر گذار است.

اگر سایت مرتبطی برای رپورتاژ وجود نداشت از سایت های: 1_خبری  2_ابزار دهی سایت 3_ سرگرمی معتبر (متن منحصر به فرد) برای خرید رپورتاژ آگهی اقدام کنید.

3 تا 5 لینک برای هر رپورتاژ تبلیغاتی مناسب است.

عمر دامنه بالای 5 سال پیشنهاد می شود.

برای هر پیج از وبسایت تنها یک لینک در نوشتار توصیه می شود.

ویدئو باعث افزایش اعتبار متن تبلیغاتی شما می شود.

سایت را به عنوان مرجعیت موضوع رپورتاژ آگهی معرفی کنید.

تبلیغات فرصتی برای شما نیست که فریاد بزنید ، چگونه شرکت شما همه چالش های ارائه شده را در تبلیغات را حل می کند.

در عوض ، فرصتی است که بتوانید با محتوای با کیفیت بالا به مخاطبان جدیدی برسید.

34-40_قوانین نگارشی رپورتاژ تبلیغاتی مطلوب

تعداد کلمات رپورتاژ اگهی بین 500 تا 1000 کلمه – 700 تا 1200 کلمه با (دو تصویر) مناسب است.

در alt یا متن جایگزین تصاویر کلمات کلیدی مد نظر را درج کنید.

ارسال دیدگاه برای پست تبلیغاتی بسیار ارزشمند است.

مفید و مختصر بنویسید, شانس دیده شدن رپورتاژ را افزایش می دهد.

از تگ h2 در پاراگراف اول استفاده کنید.

از تگ های h3 یا h4 در طبقه بندی درون محتوا و همچنین تنفس (یک خط فاصله یا حاشیه مناسب تگ p) پس از اتمام هر پاراگراف استفاده کنید.

فراموش نکنید که لینک های رپورتاژ آگهی حتما فالو ثبت شود.

41-47_قوانین نانوشته خرید رپورتاژ آگهیvd\,vjhc h’id

رپورتاژ را به امگا تبدیل کنید, برای رپورتاژتان از سایت ارئه دهنده خدمات رپورتاژ یک بک لینک بخرید, مکان نمایش بک لینک در ستون کناری (سایدبار) با قابلیت نمایش در تمام صفحات سایت باشد.

لینک های دریافتی امگا بهتر است ترکیبی از فالو و نوفالو باشد (لینکی که به پیج رپورتاژ آگهی داده می شود)

تاکید: اگر هدف تبلیغات افزایش اعتبار و رتبه کلمات کلیدی سایت است به اعتبار سایت ارائه رپورتاژ سلام و با الکسا خداحافظی کنید.

بهترین تکنیک انتشار رپورتاژ آگهی تبعیت از یک الگوی طبیعی است (مثلا ارسال رپورتاژ هر 30 روز یکبار) هرچند نمی توان قاعده ای مشخص تعریف کرد اما فواصل زمانی مناسب برای چندین رپورتاژ بین 20 روز تا یک ماه پیشنهاد می شود.

Page Authority – Domain Authority – Equity Link – سن دامنه – فعالیت (گذشته سایت و اعتبار کسب شده) و زمان اصلی ترین موارد بازدهی خرید رپورتاژ آگهی روی کاغذ هستند.

قبل از ثبت ریپورتاژ پیشنهاد می کنیم برای کلماتی که در لینک قرار می دهید, تعدادی پست مختلف (شامل: 1_مرتبط با متن لینک 2_در تضاد با متن لینک) منتشر کنید.

تمامی معیار ها و نکات بر اساس تجربه و آخرین الگوریتم های گوگل بیان شده است با این حال فراموش نکنید که معیار های سئو همیشه نسبی هستند.

48-53_اهمیت و تاثیر لینک در رپورتاژ آگهی

همانطور که قبلا اشاره کردیم هنگام رپورتاژنویسی به تمام صفحات سایت توجه کنید نه فقط صفحه اصلی, همچنین مکان مناسب قرارگیری لینک رپورتاژ آگهی درون محتوا است بهترین نوع دریافت لینک طبیعی, لینک های درون محتوایی هستند.

مهمترین لینک را در اولین پاراگراف پست تبلیغاتی قرار دهید. اهمیت لینک ها به چشم موتورهای جستجو از بالا به پایین دیده می شود مثلا اگر 3 لینک در متن رپورتاژ شما وجود داشته باشد لینک اول اهمیت بیشتری از لینک دوم و لینک دوم ارزش بیشتری از سوم برای گوگل و رتبه دهی در موتور های جستجو دارد.

روش اول پانویسی در رپورتاژ: آدرس سایت را با منبع و بدون لینک دادن به سایت در رپورتاژ درج کنید “منبع: www.codetools.ir”

روش دوم پانویسی در رپورتاژ: نام شغل بعلاوه برند “طراحی سایت + برند من یا ابزار وبلاگ کد تولز ”

روش سوم: نام برند با تخصص یا شغل بعلاوه مکان یا شهر “طراحی وب سایت برند من در تهران یا اصفهان و غیر …”

اگر محتوای رپورتاژ آگهی به رفع نیاز کاربر منجر نشود تاثیر و رشد کلمه کلیدی در گوگل کم و یا متوقف می شود.

54-57_ترفندهای خرید رپورتاژ آگهیovdnv\,vjhch’id

کلمات مترادف را برای متن لینک رپورتاژ انتخاب کنید به عنوان مثال: “عکس پروفایل – عکس نمایه یا عکس – تصویر”

یک لینک را به سایت معتبر و مرتبط با موضوع رپورتاژ آگهی اختصاص دهید تا اعتبار رپورتاژ شما افزایش یابد به عنوان مثال (متن لینک به نام تعرفه رپورتاژ آگهی و آدرس لینک به سایت ویکی پدیا = متن لینک رپورتاژ آگهی و آدرس لینک en.wikipedia.org/wiki/Advertorial)

از ادمین تبلیغات سایتی که خدمات رپورتاژ را ارائه می دهد درخواست کنید تا از عکس های سایت شما در متن استفاده کند هر چند که برخی سایت ها این مورد را نمی پذیرند.

از کلمات کلیدی مترادف در alt (متن جایگزین تصویر) – متن ریپورتاژ و تگ های heading استفاده کنید.

58-65_ثبت رپورتاژ آگهی در شبکه های اجتماعی

پس از انتشار رپورتاژ آگهی – مقاله مورد نظر را در شبکه های اجتماعی: پینترست (www.pinterest.com) – فیس بوک (www.facebook.com) – لینکدین (www.linkedin.com) – توییتر (twitter.com) و ردیت (www.reddit.com) به اشتراک بگذارید.

به نکات مهم زیر برای اشتراک گذاری رپورتاژ دقت کنید:

 • عنوان پست رپورتاژ را عیناً در شبکه های اجتماعی منتشر نکید
 • عنوان را با بیانی جدیدتر به صورت کوتاه و کاربردی تعریف کنید
 • سه هشتگ مرتبط با موضوع رپورتاژ درج کنید

66_عنوان نویسی جذاب برای رپورتاژ های آگهی

عنوان نویسی خیره کننده سبب افزایش نرخ کلیک در سایت پذیرنده و موتورهای جستجو می شود در تیتر رپورتاژ از عباراتی مانند: چگونه؟ – چطور؟ – طرح سوال یا جواب – ارائه راه چاره جامع برای یک مشکل و شماره ها کمک بگیرید تا نرخ کلیک تبلیغ بیشتر شود.

67_یک رپورتاژ با الکسای زیر 500 بخرم یا چند رپورتاژ با الکسای بالای 5000؟

در مورد پنجم نکات رپورتاژ, دلیل عدم توجه به الکسا سایت و اهمیت بسیار اعتبار ناب سایت ناشر رپورتاژ گفته شد.

رپورتاژ آگهی چیست,رپورتاژ چیست,رپورتاژ خبری چیست,ovdn v\,vjhC H'id r,w,ovdn v\,vjhC H'id hvchk,ovdn v\,vjhC H'id nhmld,ovdn v\,vjhC H'id,ovdn v\,vjhC H'id

68-71_خرید رپورتاژ آگهی برای محصول و خدمات

اگر قصد خرید رپورتاژ برای سایت های فروشگاهی را دارید به موارد زیر دقت کنید:

 1. برند را تهدید آمیز معرفی نکنید
 2. منتی جهت خدمات یا محصولات خوب نگذارید
 3. جنس خوب را وظیفه برند بیان کنید – تشریح مفید و خلاصه, چرا کاربران باید از فروشگاه اینترنتی شما خرید کنند؟
 4. با سندیت برتری کالا را اثبات کنید

72_هدف شما از خرید رپورتاژ آگهی برندینگ یا کسب رتبه است؟

اگر نیاز به برندینگ و معرفی سایت است برای رپورتاژ خود لینک سازی (سایتها و سوشیال های معتبر) کنید اما اگر هدف رپورتاژ رتبه بندی در موتورهای جستجو است, لینک بیلدینگ را کمتر انجام دهید.

73_پست لیست کلید مخفی گوگلv\,jhc h’d

گوگل عاشق پستهای فهرستی است چون گردش خون سایت را افزایش می دهد! پست فهرستی: نوشته ای که لینک تمام مقالات محبوب وب سایت را در یک موضوع خاص معرفی می کند, حداقل یک بک لینک از رپورتاژ را به پست های فهرستی اختصاص دهید.

74_ تماشایی بنویسید تا چشمگیر بخوانند

در بیان ریپورتاژ آگهی خاص باشید زمانی که رباینده تحریر کنید چشم های بیشتری شما را تعقیب خواهند کرد مثال: “با درج رپورتاژ آگهی بدون سئو به صفحه اول گوگل بیایید” یا  “با ثبت رپورتاژ آگهی صد برابر بیشتر بفروشید”

75_بهترین رپورتاژ آگهی

این تیتر کوچک شما را جذب نکرد؟ از بهترین – محبوب ترین و برترین ها استفاده کنید مثال: هدف شما نوشتن رپورتاژ برای سایت های موزیک یا سایتهای فیلم و سریال است لیستی از 10 آهنگ برتر و یا 10 فیلم محبوب را در سال 2019 و 98 منتشر و به کلمات کلیدی سایت لینک می دهید.

76_حقیقت نویسی رپرتاژ

با نمایش واقعیت ها و دانسته ها به صورت آماری می توانید به گیرا شدن رپورتاژ آگهی کمک کنید, مردم دوست دارند آمار و اطلاعات واقعی را دنبال کنند.

معلومات رئال را با وابسته های بینایی به صورت نمودار و آمار بیان کنید, هنگامی که اینفوگرافیک از سایتی با اعتبار منتشر می شود به دلیل سادگی در فهم واقعیت به شدت اشتراک پذیر است و هر کسی آن عکس را ببیند ناخواسته دوست دارد در سایت خود به اشتراک بگذارد.

77_هیچ چیز مخفی نیست

هیچ رازی وجود ندارد, محتوا کلیدِ بازتاب لینک های شگفت انگیز است ازاین رو همه کار کنید که متن رپورتاژ آگهی عالی و محتوای سایت عالی تر (با یک هدف:فقط رضایت کاربر) باشد.

78-90_نکات مهم خرید رپورتاژ آگهی چیست؟ (1/2)

 • از لیست ها با بولت های جورنال (دایره های توپر فهرست) کمک بگیرید.
 • از سرفصل ها و زیر شاخه ها (تگ های هدینگ h2-h6) استفاده کنید.
 • فونت مناسب رپورتاژ آگهی 14 تا 16 پیکسل است در استفاده از سایز فونت خجالتی نباشید!
 • جملات و پاراگرافهای محتوا را کوتاه و مفید نگه داردید.
 • شمرده بنویسید همراه با مثال قابل درک برای کاربر مبتدی تا حرفه ای
 • رپورتاژ را یک مرتبه با مهلت چند ساعته پس از نوشتن بخوانید.
 • هنگام تاکید متن لینک از تگ strong (قدرت) استفاده کنید, نه تگ b (ظاهر) مثال: “نمونه رپرتاژ آگهی” – “معنی واژه رپرتاژ” و “فروش رپورتاژ آگهی
 • سرمایه گذاری در کیفیت رپورتاژ آگهی بیش از مقدار باشد.
 • پرهیز از تکرار و تاکید بیش از حد در محتوا (سیگنالهای غلط برای موتورهای جستجو پرتاب می کند)
 • خرید ریپورتاژ آگهی ارزان یا گران اهمیتی برای گوگل ندارد, شایستگی و قدرت سایت حاوی رپورتاژ مهم است.
 • جملات محتوا را یک نوبت از پایین به بالا مطالعه کنید.
 • با برخی از تصاویر می توانید متن را بشکنید و تنفس ایجاد کنید تا چشم بیننده خسته نشود.
 • با موارد پر اهمیت رپورتاژ آگهی را آغاز کنید و هر چقدر که به پایان نزدیک می شوید از چیزهای کم اهمیت تر بنویسید.

91-99_نکات با اهمیت خرید رپورتاژ آگهی چیست؟ (2/2)

 • از ویدئو – عکس های جدید و باکیفیت بالا در متن رپورتاژ خبری استفاده کنید.
 • قبل از خرید رپورتاژ آگهی, آدرس کوتاه و یا کامل سایت را در url عکس های سایت درج کنید.
 • تا زمانی که محتوایی برای نمایش ندارید, رپورتاژ نخرید – این تکنیک منسوخ شده است.
 • در صورت امکان, سعی کنید پاراگراف ها را تا 80 کلمه یا 4-5 خط حفظ کنید.
 • با فکر مخاطبان هدف (مشتریان یا بازدیدکنندگان) بنویسید.
 • محصول یا خدمات خود را به اسرار برای فروش نگذارید.
 • قبل از خرید رپورتاژ آگهی, عبارت کلیدی ترجمه شده انگلیسی را در آدرس تصویر سایت ثبت کنید.
 • یک بک لینک رپورتاژ را به یکی از موضوعات اصلی سایت اختصاص دهید.
 • حداقل یکبار از خود بپرسید چرا کاربران باید ریپورتاژ شما را بخوانند؟

100_ویدئو آموزشی مدیر (اسپم تحت وب) سایت گوگل در مورد طریقه خرید رپورتاژ آگهی101-104_نکات کوتاه و کاربردی خرید رپورتاژ آگهی

 • لطفا, لطفا لطفا, چیزی را سرقت نکنید
 • کليشه های محتوا را از بين ببريد
 • اطمینان حاصل کنید که پاراگراف ها به ترتیب الویت در متن سامان دهی شده اند
 • صدایی مثل یک انسان در رپرتاژ به گوش برسد

سپاس از شما که با ابزار وبلاگ کد تولز با پست جامع “بیش از 100 نکته خرید رپورتاژ آگهی” همراه بودید خوشحال می شویم ایده ها – تجربیات و کامنت های خود را در درباره خرید رپورتاژ با ما به اشتراک بگذارید.

منبع فارسی: ابزار وبلاگ کدتولز

105_چطور می تونیم خوانندگان ریپورتاژ را وارد دنیای تجارت خود کنیم! (مفید و مختصر)

خوانندگان را وارد دنیای محتوای خود کنید

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی چیستv\,vjhc h'id ]dsj

هم اکنون تبلیغات در حال فتح جهان است و دنیای بازاریابی محتوا روز به روز در حال تغییر شکل است و چند سالی هست که به عقیده ی بسیاری از سئو کاران رپورتاژ آگهی بهترین مدل بازاریابی محتوا است اما رپورتاژ آگهی یعنی چی؟ چرا این تبلیغات و شیوه های نوین تبلیغاتی با سرعت نور به سمت ما می آیند؟ رپورتاژ آگهی چیست؟ رپورتاژ آگهی یعنی چه؟ همه این ها سوالاتی هستند که قبل از خرید رپورتاژ آگهی داریم در این نوشتار به زبان ساده متوجه می شویم که چگونه رپورتاژ آگهی بنویسیم و چگونه بخریم.

رپورتاژ آگهی چیست؟

نوعی از تبلیغات هدفمند است که در روزنامه ، مجله یا وب سایت ثبت می شود که شامل ارائه اطلاعات در مورد محصول یا یک صفحه ی خاص در شبکه جهانی نت در قالب مقاله با چند لینک فالو است. معمولاً یک برند برای چنین مقاله ای به ناشر ریپورتاژ آگهی هزینه پرداخت می کند و مدت زمان ماندگاری رپورتاژ آگهی می تواند از یکسال تا دائمی متغییر باشد.

تفاوت رپورتاژ آگهی و تبلیغات سنتی

در سال 2007 ، Reader’s Digest برای یافتن تفاوت در درک مصرف کنندگان (خوانندگان سایت) از یک تبلیغ سنتی و یک آگهی خبری با مدل ریپورتاژ ، آزمایشی را انجام داد. برای این آزمون دو متن ایجاد کرد. این دو متن کاملاً یکسان بودند اما اولین مقاله به عنوان یک آگهی تبلیغاتی ارائه شد ، دیگری به عنوان یک تبلیغ سنتی اما در نهایت متنی که به عنوان مقاله نوشته شده بود در مقابل تبلیغ سنتی منجر به فروش بیشتر محصول تا 81 درصد ، بیشتر شد.

چطور ممکنه؟

اگر شما می خواهید برای ایجاد یک رپرتاژ آگهی عالی ، خودتان دست به کار شوید باید از این سه نکته کلی آگاه باشید.

1_ایجاد ارزش در رپورتاژ آگهی

محتوا باید مرتبط باشد و ارزش واقعی را برای خواننده فراهم کند. “خوانندگان چه چالش ها یا نیازهایی دارند و چگونه می توانیم از طریق یک مطالب عالی به آنها کمک کنیم تا با این چالش ها مقابله کنند“ اگر این کار را نکنید ، برای خواننده آگهی خبری بی تفاوت خواهید شد.

2_هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی صادق باشید

عنوان رپورتاژ آگهی با متن محتوا هم راستا باشد اگر تیتر یا سرمقاله را خراب کنید ، اعتماد و علاقه خوانندگان را از دست می دهید و بازاریابی شما در همین جا متوقف خواهد شد ، زیرا دیگر “طبیعی” نیستید و در آخر در ذهنِ مخاطب جایی برای شما نیست.

3_خواننده رپورتاژ آگهی را بگیرید

بدون یک استراتژی روشن ، فقط محتوا ننویسید. وقتی از تبلیغات استفاده می کنید باید یک رفتار یا عملکرد در خواننده رپورتاژ آگهی ایجاد کنید. دغدغه اصلی شما باید در این جمله خلاصه شود “خوانندگان را وارد دنیای محتوای خود کنید

جمع آوری: ابزار وبلاگ

همچنین بخوانید: تاریخ امروز • عکس پروفایل • خرید رپورتاژ آگهی • نتایج زنده

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
27 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
امینم
امینم
مهر 16, 1397 10:54 ق.ظ

سلام ممنون از اطلاعاتتون ی سوال دارم
تو تلگرام با چند مشاوره سئو سایت برای خریدن پکیج رپورتاژ آگهی از سایت و پلتفرم های رپورتاژ آگهی مشورت کردم و به یک نتیجه کلی نرسیدم و اغلب مخالف بودن نظر شما چیه؟
سوال بعدی آیا خرید رپورتاژ از وبلاگ خوبه یا نه؟

nm
nm
آذر 14, 1397 5:32 ق.ظ

سلام. شرایط رپورتاژ آگهی شما چطور هستش؟ و قیمت؟

ایمان
ایمان
اردیبهشت 30, 1398 2:40 ب.ظ

ممنون واقعا چیزایی و گفتین که جایی نبود

خرید سبد گل
خرداد 23, 1398 7:40 ب.ظ

سلام من میخواستم ی رپرتاژ بخرم اما سوالم اینه موزرنک خوب برای خرید ریپورتاژ چقدر باسشه بهتره ؟

سورنا
سورنا
تیر 3, 1398 6:06 ق.ظ

چقدر پیچیده شد ریپورتاژ 😉 با همه حرفاتون تقریبا موافقم ولی با این قسمت نه ولا سایت های معروف ریپرتاژ ارزون تر در میاد تا خرید بک لینک ولی شما گفتی رپورتاژ هزینش بیشتره

مشکی پوشم
مشکی پوشم
تیر 30, 1398 6:48 ق.ظ

اره اصلا قیمتهای رپرتاژ تو سایتها خیلی فرق داره
نمیدونم رو چه حسابی قیمت میدن
طرف هر چقدر دامین اتوریتیش بالاتر میره ارزونتر میفروشه یا برعکس که کلا معلومه قیمت دقیقی براش نیست تو وبسایتا
جدیدنم مد شده وبلاگا ریپورتاز میفروشن

علی
علی
مرداد 6, 1398 5:44 ق.ظ

به شدت مفید بود سپاس از نویسنده

وبلاگر و دیجیتال مارکتینگ
مرداد 11, 1398 1:40 ق.ظ

از اینکه ریپورتاژ خوبه قطعا شکی نیست اما فراموش نکنید رپورتاژ زمانی کارسازتر میشه که تو اون موضوع خاص فعالیت داشته باشید و محتوا نویسی کرده باشید اما اگر بخوایم برای ی سایت شارژ رپورتاژ بخریم چون نمیتونیم محتوا تولید کنیم بهتره اول چندتا بک لینک قوی بخریم و بعد شروع کنیم به خریدن رپورتاژ
ببخشید طولانی شد فقط قصد داشتم تجربیاتم و از وب فارسی بگم تا دوستان استفاده کنن

Mohan
Mohan
مهر 9, 1398 8:16 ق.ظ

Nice article

علی
آبان 10, 1398 10:19 ب.ظ

در یک کلام عالی نوشتین فقط لینک سایت موز و مجستیک نبود
https://majestic.com/
http://moz.com/

astropay satın al
astropay satın al
آذر 19, 1398 9:01 ب.ظ

Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I’ve
truly loved surfing around your blog posts. In any case
I will be subscribing for your rss feed and I
hope you write again soon!

ولاگر
ولاگر
خرداد 26, 1400 4:14 ب.ظ

بهترین زمان خرید رپورتاژ کی هست؟ میخوام هر دوهفته یکبار یک رپرتاژ بخرم برای سایتم

Last edited 10 months ago by سایت کد تولز
حسن
حسن
تیر 17, 1400 3:13 ق.ظ

اینکه اومدین کامل گفتین خوبه
نتونستم بی خیال شم کامنت نزارم
لطفا ی اموزشم بزارین دراین مورد
که
زیاد دیدم ی سایتی که رپورتاژ میخره میره دوبار لینک رپورتاژشو در رپورتاژهای بعدی که میخره میزاره داستانش چیه میشه توضیح بدین کار درستیه یا نه انجام بدیم ندیم

نوین سئو
نوین سئو
مرداد 5, 1400 4:27 ق.ظ

خواستم دو نکته اضافه کنم
برای معجزه بخشی به ریپورتاژهاتون فقط یک لینک در اگهی قرار بدین از سایت خودتون

دوم اینکه لینک دومو به یک سایت مرجع خارجی ترجیحا انگلسی زبان بدین

دلیلیش اینکه گوگل راحت تر موضوع ریپورتاژو درک می کنه

و دوتا لینک در رپورتاژ باعث میشه به جای اینکه دوسال بعد از ریپورتاژ نتیجه بگیرید

تنها ۶ ماه سریع نتیجه بخشی از ریپورتاژ حاصل میشه

ممنون میشم لینک نوین سئو روهم درج کنید

Sara
Sara
مرداد 24, 1400 4:39 ق.ظ

ممنونم واقعا کیف کردم کامل توضیح دادین بدون کلیشه گویی و تکرار
اصلا متوجه نشدم زمان تو ده دقیقه چطور گذشت
امیدوارم همه وبسایتهای ایرانی با اطلاعات جدید بروز بشن
فقط کاش هزینه های رپورتاژ ارزونتر بود
مرسی ♥

امین
امین
مرداد 26, 1400 4:22 ب.ظ

من حقیقتش چندسالی هست سئو کارمی کنم
اما نکته مهمی که یاد گرفتم وخودمم تو ریپورتاژ خریدنا برای پروژه هام تجربی احساسش کردم اما دو به شک بودم و شما هم شک منو برطرف کردین هر چند تجربش برای من کمی گرون تموم شد
این بود که سن سایتی که ابزارارائه میده یا خبریه یا انجمنیه که لینک زیاد میگیره بهتره بالای پنج یا شش سال باشه
استراتژی ما این بود:
برای کمتر شدن هزینه, که تو چندتا سایت ابزاردهی و خبری با سن دامنه دو سه ساله نه عمره دامنه بالا رپورتاژ خریدیم اما با فاصله زمانی مناسب
مشکل از کارفرما بود اصرار بر این بود تا جایی که میشه تو هزینه ها صرفه جویی کنیم
اما نتبیجه مطلوبی نداشت و خیلی دیر نتیجه کمی داشت فقط چند رتبه رفتیم بالا
فهمیدم نوع انتخاب سایتی که خبری درسته نوع انتخاب سایتی که ابزارداره ارائه میده درسته
اما عمر دامنه کمش باعث میشه کلمات کلیدی نهایت دو سه رتبه رشد کنه
وجالبه که عمر دامنه دو سه سال هم کمه برای گوگل برای اعتبار بخشی

بنابرین تو پروژ بعدی سایت های بالای 5 یا 6 سال و تست کردیم این بار به جای یکی دو رتبه هفت هشت صفحه رتبه ها تغییر کردن

وکاملا این بحث منطقیه
تو خرید ریپورتاژ الکسا ارزشی نداره چون گوگل اهمیتی نمیده به این رتبه و فقط چندتا بازدید و معرفیه و البته از نظر برند شدن کمی خوبه

اما اگر میخواید برای همیشه از گوگل ورودی بگیرید سایت هایی وانتخاب کنید پنج یا شش سال عمر مفید و سالمی داشته باشند
از کارم زدم اینو نوشتم چون فرهنگ غلطیه و هممون باید تجربیاتمون به اشتراک بگذاریم

اگر این مورد من میدونستم و یا کسی به اشتراک گذاشته بود از هدرروی خیلی از هزینه ها جلوگیری میکرد

جنتخواه
جنتخواه
شهریور 15, 1400 5:33 ب.ظ

سرمایه گذاری خوبیه کلا فقط مطمئن باشید رتبه خوبی داشته باشید تو گوگل و بعد شروع کنید وگرنه فایده نداره

اخبار
عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]عوارض نوشابه انرژی زا برای زنان  گروه علمی: مصرف نوشیدنی انرژی زا یا نوشابه انرژی زا برای کسانی که به آن معتاد هستند، مانند شهد و نکتار است. این نوع نوشیدنی سرشار از کافئین و شکر بوده و ضربه‌ای فوری به مغز و بدن وارد …

اخبار
اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]ابزار وبلاگ: اکسیژن خون در افراد سیگاری چند است سطح اکسیژن خون طبیعی و کم سطح اکسیژن خون طبیعی یا نرمال، بین 75 تا 100 میلی متر جیوه متغیر است. سطح اکسیژن خون زیر 60 میلی متر جیوه کم در نظر گرفته شده و وابسته به تصمیم پزشک و …

جذب مشتری در پیج کاری اینستاگرام
رپورتاژ آگهی
جذب مشتری در پیج کاری اینستاگرام

امتیاز شما [کل: 2 میانگین: 3]جذب مشتری در اینستا و میزان فروش پیج های کاری سال گذشته در حال رشد بوده است و پیش بینی میشود در سال 2025 به بیش از 7 میلیارد دلار برسد. طبیعتا پیج های کاری مطرح، دائماً به دنبال راه های جدیدی هستند تا جذب مشتری کنند. بسیاری از نشانه ها حاکی از …

27
0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x