خرید رپورتاژ آگهی

امتیاز شما
[کل: 17 میانگین: 4.8]

خرید رپورتاژ آگهی | علاوه بر 100 نکته برای رپورتاژ آگهی ایده آل

رپورتاژ آگهی,ریپورتاژ آگهی,خرید رپورتاژ آگهی,v\,vjhc h'id,تعرفه رپورتاژ آگهی,v\,vjhC h'id,نمونه رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی رایگان,سایت های رپورتاژ آگهی,پکیج رپورتاژ آگهی,خرید رپورتاژ آگهی دائمی,فروش رپورتاژ آگهیرپورتاژ آگهی,ریپورتاژ آگهی,خرید رپورتاژ آگهی,v\,vjhc h'id,تعرفه رپورتاژ آگهی,v\,vjhC h'id,نمونه رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی رایگان,سایت های رپورتاژ آگهی,پکیج رپورتاژ آگهی,خرید رپورتاژ آگهی دائمی,فروش رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی به انگلیسی Ads reportage یا ریپرتاژ آگهی به انگلیسی Advertorial – در راهنمای کامل رپورتاژ آگهی به تمامی سوالات شما به منظور  خرید رپورتاژ آگهی در قالب بیش از 100 فاکتور ضروری پاسخ داده خواهد شد.

با رپورتاژ آگهی تخته گاز گوگل نوردی کنید! اما مراقب باشید!؟ پای شما روی پدال گاز است! در جاده خاکی هستید یا جاده مسابقه؟ مقصد کجاست؟

به دلیل پیوستگی نکات رپورتاژ آگهی و همچنین درک بهتر توصیه می کنیم تمامی نکات را بخوانید اما اگر وقت خواندن کامل محتوا را ندارید موارد 1 تا 8 را مطالعه کنید.

بهترین روش خرید رپورتاژ آگهی شامل: 1_ایجاد همبستگی در لینکها 2_اطلاعات جدید 3_رفع نیاز کاربر 4_تعریف طبیعی لینک 5_مرجعیت سایت (سایت تقاضا کننده رپورتاژ)

بدترین روش خرید رپورتاژ آگهی شامل: 1_خرید پکیج های رپورتاژ, بازی با آبروی سایت 2_ایجاد شک

صبور باشید و زمان را ذخیره کنید

در سئو سایت و خرید رپورتاژ آگهی هیچ چیز قطعی نیست

اما آگاهی و استراتژی شرط نوشتن یک رپورتاژ ایده آل و تاثیرگذار است

رپورتاژ آگهی چیست؟

به صورت خلاصه در یک جمله: خرید یک پست تبلیغاتی دائمی یا یکسال و مدت دار که حاوی لینک های فالو برای وب سایت تقاضا کننده رپورتاژ می باشد.شاید در پشت پرده یک نوشته تشکیل شده از چند لینک را بخرید اما در واقعیت برای موتورهای جستجو صحنه سازی می کنید و محتوا را نوعی دریافت لینک طبیعی بیان می کنید.

هدف خرید رپورتاژ اگهی زدن یک تیر با دونشان است:

 1. برندسازی و افزایش اعتبار ناب وبسایت
 2. افزایش رتبه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو و گوگل

فقط با کمی صبر زمان را ذخیره کنید, چون با ریپورتاژ اگهی مناست قرار است زمان به سود شما سپری شود.

1-2_بهترین روش خرید رپرتاژ آگهی و بدترین راه خرید رپورتاژ آگهی

بهترین و بدترین روش در نوع ارائه نوشته است رپورتاژ آگهی در مواردی ضعیف تا قوی و البته خطرناک عمل می کند, قابل جریمه (گوگل مستقیما به سایت کارت قرمز نشان نمی دهد اما از اعتبار سایت شما در دراز مدت قطعا کم می کند) توسط گوگل است.

بدترین نوع رپورتاژ, هر چیزی که از دید گوگل شک برانگیز باشد:

 • تعداد لینک ها غیر طبیعی است
 • متن رپورتاژ اگهی چیز جدیدی برای ارائه ندارد
 • محتوای رپورتاژ تکراری است
 • اعتبار سایت پذیرنده رپورتاژ کم است

بهترین روش نوشتن و خرید, هنگامی است که شما خبر و داستانی را به صورت طبیعی با دو فاکتور, ارائه اطلاعات جدید و رفع نیاز برای کاربر بیان می کنید و زیرکانه یک لینک به عنوان سایت مرجع در متن رپورتاژ قرار می دهید.

بنابرین, قابل درک است که همه چیز به طبیعت پست و ارزش سایت ارائه دهنده رپورتاژ و داستان رپورتاژ بستگی دارد.

3_ایجاد همبستگی در متن رپورتاژ

ایجاد یگانگی در نوشته رپورتاژ می تواند رشد کلمات کلیدی را در گوگل افزایش دهد و همچنین ارزش لینک های رپرتاژ را دو چندان کند.

اما چطور در متن ریپرتاژ آگهی همبستگی ایجاد کنیم؟

برای یک سوال (موضوع رپورتاژ) چندین جواب و محتوا (لینک های رپوتاژ) تولید کنید. به عنوان مثال: متن رپورتاژ اختصاصی شما, تحت عنوان “معرفی قرص های آنتی هیستامین برای حساسیت های فصلی” منتشر می شود و در متن رپورتاژ 3 قرص آنتی هیستامین معرفی و به 3 پست سایت شما لینک می شود.
این در حالی است که علاوه بر رفع نیاز کاربر, ارتباط موضوعی رپورتاژ با لینکها, کاملا برای گوگل قابل درک است و منجر به بهبود رتبه کلمات کلیدی می شود.

4_اگر چیزی برای ارائه ندارید رپورتاژ آگهی نخرید؟!

هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی بر روی مخاطبان اصلی خود تمرکز کنید اگر اطلاعاتی که در ریپورتاژ درج می کنید, ارزشمند یا جالب و جذاب نیست – رپورتاژ آگهی نخرید زیرا متنی که تکراری یا جدید نباشد محکوم به عدم پیشرفت و رتبه بندی در موتورهای جستجو, به ویژه گوگل است.

5_الکسا معیار مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی نیست!

خیلی از کاربران تصور می کنند الکسا معیار مناسبی برای انتخاب سایت جهت رپورتاژ است که کاملا غلط است هدف شما از رپورتاژ موارد: بهبود رتبه کلمه کلیدی در موتورهای جستجو مانند گوگل و افزایش ارزش ناب سایت است.

بنابرین گوگل اصلا به الکسای سایت مد نظر شما اهمیتی نمی دهد در واقعیت ملاک گوگل اعتبار سایت رپورتاژ دهنده است پس هنگامی که قصد انتخاب سایت برای درج رپورتاژ (ریپورتاژ) را دارید باید به اعتبار – سن و دامین اتوریتی سایت توجه کنید فقط زمانی الکسا مهم است که هدف شما اطلاع رسانی و یا محتوایی خبری دارید.

6_بهترین سایت ها برای خرید رپورتاژ آگهی چه سایت هایی هستند؟

لینک اکیوتی (Equity Link) درجه اعتبار سایت را تعیین می کند, هر چقدر مقدار اکیوتی بالاتر, سایت معتبرتر و همچنین انتقال اعتبار در رپورتاژ نیز بیشتر می شود که معمولا Equity در سایت های خبری و ابزار وبلاگ به دلیل جذب لینک های طبیعی, بیشترین مقدار را در بین انواع سایت های ایرانی دارند.

7_خرید پکیج رپورتاژ آگهی بازی با آبروی سایت؟!

بحث اعتبار رپورتاژ را جدی بگیرید – رپورتاژ خوب و بد سایر پست های وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهد شاید در مواردی فروش و خرید پکیج های رپورتاژ باعث بهبود رتبه شود اما سرانجام خوبی در انتظار سایت نیست.

متن تکراری و زمان نامناسب ثبت رپورتاژ و بی اعتبار بودن سایت ها و یا اعتبار کم پکیج ها علاوه بر اینکه وقت و هزینه رپورتاژ شما را هدر می دهد در نهایت پس از گذشت یک دوره طولانی اعتبار سایت را کم می کند و منجر به افت کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شود فراموش نکنید نشر رپورتاژ اگهی در یک سایت معتبر از خرید 10 پکیج رپورتاژ آگهی انتقال ارزش بیشتری دارد.

بجای خرید چندین رپورتاژ آگهی از وبلاگ – انجمن و سایت های معمولی, از یک سایت معتبر رپورتاژ بخرید تا انتقال اعتبار به سایت ماندگار شود.شاید در برخی موارد خرید رپورتاژ از وب سایتهای عادی موجب پیشرفت سایت شود!!! اما در طولانی مدت برای سایت شما خطرناک و گران تمام می شود.

8_تولید رپورتاژ آگهی اثر گذار در صنعت های کاری مختلف و خاص

به سوال های کاربران در متن رپورتاژ پاسخ دهید هنگامی که پاسخ های مورد نیاز بازار هدف خود را ارائه می دهید دقیقا قلب موتورهای جستجو را هدف می گیرید – اگر صنعت کاری شما خاص است و ایده ای برای نوشتن رپورتاژ تاثیرگذار ندارید از Quora و منابع انسانی کمک بگیرید در سایت Quora می توانید از سوالاتی که مردم در زمینه کاری شما می پرسند, مطلع شوید.

9_باور های غلط در مورد خرید رپورتاژ آگهی

برخلاف باورهای غلط مردم, اسپم اسکور آنچنان هم معیاری بدی نیست اما یکی از ملاک های مهم برای انتخاب رپورتاژ اگهی است.

آیا می دانید برخی از بهترین سایت های خبری ایران اسپم اسکور بالایی دارند ولی برای رپورتاژ بهترین انتخاب ممکن هستند؟ اسپم اسکور میزان ریسک و خطر را نشان می دهد, همانطور که قبلا گفتیم هیچ چیز در سئو قطعی نیست!

spam score دامنه را می توانید در سایت موز توسط ابزار [Backlinks | Learn SEO – Moz] بررسی کنید.

یک سایت خبرگزاری یا سرگرمی ایرانی را با الکسا 1000 – اسپم اسکور 60 درصد و دامین اتوریتی 60 در نظر بگیرید آیا اسپم اسکور بالا ارزش خرید رپورتاژ آگهی از این سایت را دارد؟ قطعا بله قطعا خیر

سوال های زیر را از خود بپرسید:

 • افزایش رتبه و اعتبار هدف رپورتاژ آگهی است پس الکسا ارزش ندارد
 • محتوای رپورتاژ آگهی خبری است بنابرین الکسا سایت مهم است
 1. اسپم اسکور سایت بالاست خطرناکه؟ نخرم؟
 2. دامین اتوریتی عالیه پس بخرم؟
 3. آیا این سایت در گوگل معتبره؟
 4. گذشته و فعالیت سایت عالیه بخرم؟
 5. سن دامنه چقدر است؟

توصیه به خرید و عدم خرید نمی کنیم چون سئو مطلق نیست اما بهتر است از سایت هایی که اسپم اسکور بالای 60 درصد دارند با دقت بیشتری رپورتاژ بخرید – اگر گذشته سایت را در سال های فعالیت بررسی کردید و مورد مشکوکی پیدا نکردید نسبت به خرید رپورتاژ با دانش قبلی اقدام کنید.

10_مزایای خرید رپورتاژ آگهی چیست؟

افزایش اعتبار خالص (پشتوانه و آبروی برند) سایت

افزایش جایگاه کلمات کلیدی سایت در موتور جستجوی گوگل

11_معایب خرید رپورتاژ آگهی چیست؟ 

معمولا هزینه های زیادی صرف خرید رپورتاژ آگهی می شود.

رپورتاژ آگهی زمانی تاثیر فراوانی (اثرگذاری کمتر است) دارد که سایت شما در رتبه کلمات کلیدی در گوگل باشد و با توجه به سختی کلمات کلیدی حداقل در 10 صفحه اول گوگل دیده شود.

12-15_نکات مقدماتی خرید رپورتاژ آگهی چیست؟

هرچند در بخش فاکتور های ضروری خرید رپورتاژ آگهی موثر و قوی تمامی موارد خرید رپورتاژ به صورت جامع بررسی می شود اما چند نکته اصلی را همین حالا بیان می کنیم که عبارتند از:

 1. عمر دامنه و فعالیت سایت را بررسی کنید
 2. دامین اتوریتی بالای 40 تا 45 گزینه مناسبی برای تبلیغات است
 3. سایتهای خبری – سایت های ارائه ابزار های آنلاین وبلاگ, سایت و تولید کننده محتوای بکر را در الویت انتخاب قرار دهید
 4. میزان ریسک رپورتاژ را با اسپم اسکور به صورت نسبی بسنجید (بالاتر 60 درصد)

فاکتور های ضروری خرید رپورتاژ آگهی موثر و قوی

16-20_خرید رپورتاژ آگهی آگاهانه با واکاوی سایت

ارزش خالص اعتبار (لینک اکیوتی Equity Link) سایت منتشر کننده رپورتاژ آگهی – تحلیل قدرت دامنه (دامین اتوریتی Domain Authority) – کیفیت صفحات سایت (پیج اتوریتی Page authority) – میزان ریسک اسپم بودن سایت (اسپم اسکور spam score) را در سایت moz com بررسی کنید.

معرفی وب سایت های مهم برای تشخیص لینک اکیوتی – دامین اتوریتی – پیچ اتوریتی و اسپم اسکور

analytics.moz.com/pro/link-explorer/home
www.seoreviewtools.com/bulk-seomoz-authority-checker
websiteseochecker.com/spam-score-checker/

وب سایت نمایش سن دامنه قبل از خرید خبر آگهی

www.webconfs.com/domain-age.php

خرید رپورتاژ,خرید رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی,رپورتاژ,خرید رپرتاژ,خرید رپورتاژ آگهی دائمی,فروش رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی رایگان,معنی رپرتاژ,رپورتاژ آگهی چیست,رپورتاژ خبری,رپرتاژ آگهی,نمونه رپرتاژ آگهی,معنی واژه رپرتاژ, رپورتاژ خبری چیست,قیمت رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی و تبلیغات,رپورتاژ آگهی ارزان,رپورتاژ آگهی تبلیغات,هزینه رپورتاژ آگهی,تبلیغات رپرتاژ,تعرفه رپورتاژ آگهی,رپورتاژ آگهی یعنی چه,ریپورتاژ آگهی رایگان,معنی رپورتاژ چیست,هزینه رپورتاژ,درج رپورتاژ رایگان,رپورتاژ خبری رایگان,تعرفه رپرتاژ آگهی,پکیج رپورتاژ آگهی

21-33_نکات اثربخشی – چگونه یک رپورتاژ آگهی موثر بنویسیم؟ ovdn v\,vjhC H’id

سرمایه گذاری روی عبارات 4 کلمه ای قدرت ریسک کمتر و نتیجه بهتری دارد.

جهت افزایش نرخ کلیک رپورتاژ تا 50 درصد برای رپورتاژ خود تصویر اختصاصی تهیه کنید (حداقل دو عکس)

صفحات داخلی را در الویت قرار دهید.

برای هر رپورتاژ آگهی (3 تکرار بیشتر پیشنهاد نمی شود) یک محتوای یکتا بنویسید.

عمر دامنه برای ریپورتاژ از حیث انتقال اعتبار به سایت شما مهم است. http://codetools.ir/

دامین اتوریتی بالای 40 – 45 – 50 یک مورد ایده آل برای خرید رپورتاژ آگهی است.

مرتبط بودن سایت برای نتیجه گرفتن از رپورتاژ تاثیر گذار است.

اگر سایت مرتبطی برای رپورتاژ وجود نداشت از سایت های: 1_خبری  2_ابزار دهی سایت 3_ سرگرمی معتبر (متن منحصر به فرد) برای خرید رپورتاژ آگهی اقدام کنید.

3 تا 5 لینک برای هر رپورتاژ تبلیغاتی مناسب است.

عمر دامنه بالای 5 سال پیشنهاد می شود.

برای هر پیج از وبسایت تنها یک لینک در نوشتار توصیه می شود.

ویدئو باعث افزایش اعتبار متن تبلیغاتی شما می شود.

سایت را به عنوان مرجعیت موضوع رپورتاژ آگهی معرفی کنید.

34-40_قوانین نگارشی رپورتاژ تبلیغاتی مطلوب

تعداد کلمات رپورتاژ اگهی بین 500 تا 1000 کلمه – 700 تا 1200 کلمه با (دو تصویر) مناسب است.

در alt یا متن جایگزین تصاویر کلمات کلیدی مد نظر را درج کنید.

ارسال دیدگاه برای پست تبلیغاتی بسیار ارزشمند است.

مفید و مختصر بنویسید, شانس دیده شدن رپورتاژ را افزایش می دهد.

از تگ h2 در پاراگراف اول استفاده کنید.

از تگ های h3 یا h4 در طبقه بندی درون محتوا و همچنین تنفس (یک خط فاصله یا حاشیه مناسب تگ p) پس از اتمام هر پاراگراف استفاده کنید.

فراموش نکنید که لینک های رپورتاژ آگهی حتما فالو ثبت شود.

41-47_قوانین نانوشته خرید رپورتاژ آگهیvd\,vjhc h’id

رپورتاژ را به امگا تبدیل کنید, برای رپورتاژتان از سایت ارئه دهنده خدمات رپورتاژ یک بک لینک بخرید, مکان نمایش بک لینک در ستون کناری (سایدبار) با قابلیت نمایش در تمام صفحات سایت باشد.

لینک های دریافتی امگا بهتر است ترکیبی از فالو و نوفالو باشد (لینکی که به پیج رپورتاژ آگهی داده می شود)

تاکید: اگر هدف تبلیغات افزایش اعتبار و رتبه کلمات کلیدی سایت است به اعتبار سایت ارائه رپورتاژ سلام و با الکسا خداحافظی کنید.

بهترین تکنیک انتشار رپورتاژ آگهی تبعیت از یک الگوی طبیعی است (مثلا ارسال رپورتاژ هر 30 روز یکبار) هرچند نمی توان قاعده ای مشخص تعریف کرد اما فواصل زمانی مناسب برای چندین رپورتاژ بین 20 روز تا یک ماه پیشنهاد می شود.

Page Authority – Domain Authority – Equity Link – سن دامنه – فعالیت (گذشته سایت و اعتبار کسب شده) و زمان اصلی ترین موارد بازدهی خرید رپورتاژ آگهی روی کاغذ هستند.

قبل از ثبت ریپورتاژ پیشنهاد می کنیم برای کلماتی که در لینک قرار می دهید, تعدادی پست مختلف (شامل: 1_مرتبط با متن لینک 2_در تضاد با متن لینک) منتشر کنید.

تمامی معیار ها و نکات بر اساس تجربه و آخرین الگوریتم های گوگل بیان شده است با این حال فراموش نکنید که معیار های سئو همیشه نسبی هستند.

48-53_اهمیت و ت