دانلود فیلم سامورایی در برلین

خرید فیلم سامورایی در برلین,دانلود قانونی فیلم سامورایی در برلین,nhkg,n tdgl shl,vhdd nv fvgdk,دانلود فیلم سامورایی در برلین بدون سانسور,دانلود رایگان فیلم سینمایی سامورایی در برلین,دانلود فیلم سینمایی ایرانی سامورایی در برلین,دانلود فیلم سامورایی در برلین با لینک مستقیم,دانلود رایگان فیلم سامورایی در برلین,دانلود فیلم سامورایی در برلین با بازی حمید فرخ نژاد,دانلود فیلم سینمایی سامورایی در برلین,دانلود کامل فیلم سامورایی در برلین,دانلود فیلم سامورایی در برلین اپارات
دانلود فیلم جدید 2019 و 98
امتیاز شما
[کل: 1 میانگین: 5]

دانلود فیلم سامورایی در برلین: تحلیل و بررسی سامورایی در برلین

خرید فیلم سامورایی در برلین,دانلود قانونی فیلم سامورایی در برلین,nhkg,n tdgl shl,vhdd nv fvgdk,دانلود فیلم سامورایی در برلین بدون سانسور,دانلود رایگان فیلم سینمایی سامورایی در برلین,دانلود فیلم سینمایی ایرانی سامورایی در برلین,دانلود فیلم سامورایی در برلین با لینک مستقیم,دانلود رایگان فیلم سامورایی در برلین,دانلود فیلم سامورایی در برلین با بازی حمید فرخ نژاد,دانلود فیلم سینمایی سامورایی در برلین,دانلود کامل فیلم سامورایی در برلین,دانلود فیلم سامورایی در برلین اپارات

دانلود فیلم » دانلود فیلم ایرانی » تحلیل و دانلود کامل فیلم سامورایی در برلین

کد تولز: ظاهرا امروز و پس از تماشای فیلم «سامورایی در برلین» باید نام مهدی نادری را در کنار دیگر کارگردانانی قرار دهیم که در غرقاب ابتذال غرق می شوند و فروش فیلم را به هر چیزی حتی «هنر» و تعالی سینمای ایران ارج می نهند.

از این رو سامورایی در برلین را باید در کنار فیلم هایی همچون «تگزاس» و «ایکس لارج» و… که این روزها هم روی پرده هستند و جزو فیلم هایی دسته بندی می شوند که اساسا علت ساخته شدن چنین فیلم هایی برای صاحبانش هم مشخص نیست و تنها کاری که ازشان بر می آید حیف و میل کردن مقدار قابل توجهی سرمایه مادی و معنوی است!

«فیلم ایرانی سامورایی در برلین – samurai in berlin movie» سومین اثر بلند «مهدی نادری» در مقام کارگردان پس از فیلم هایی همچون «افسانه شکارچیان گرگ» و «بدرود بغداد» است. کارگردانی که پیش از شروع فعالیت در عرصه فیلم بلند، کارنامه درخشانی در عرصه فیلم کوتاه برای خودش دست و پا کرده بود و با پیشینه ای قابل اعتنا پای در فیلمسازی بلند گذاشته بود.

این پشینه قابل تامل، در اولین فیلم او که «بدرود بغداد» نام داشت نیز کاملا به چشم می خورد و این فیلم در زمان اکرانش (سال 1388) نوید ظهور یک فیلمساز جوان با استعداد که تفکر دارد را به سینمای ایران می داد. حتی این فیلم در همان سال به عنوان نماینده ایران در بخش غیرانگلیسی زبان اسکار معرفی شد!

نقد و بررسی فیلم سینمایی سامورایی در برلین از سایت کد تولز

این دست فیلم ها که در سالهای اخیر زیاد هم شده اند، از اساس غیر قابل نقد هستند و کشاندن این فیلم ها به پای نقد، توهین به سینماست. خود مهدی نادری در مصاحبه ‌های مطبوعاتی‌اش به طور ضمنی اعتراف کرده که فیلمش را نباید جدی گرفت چرا که آن را «تنفسی برای کارگردان و عوامل سازنده آن» معرفی کرده است! فیلمی که البته بیشتر به خودزنی فیلمساز شبیه است تا تنفس.

داستان فیلم ایرانی سامورایی در برلین

فیلم سامورایی در برلین داستان «جمشید سامورایی» ( با بازی حمید فرخ نژاد) را به تصویر می‌کشد که زمانی یک شر خر بوده و با دو تن از نوچه‌های خود یعنی فری نردبون و گل ممد ( با بازی امیر مهدی ژوله و هومن حاجی عبداللهی) به کارهایش رسیدگی می کند. جمشید چندسالی را ژاپن بوده و حالا که به وطن برگشته با همان تیپ و قیافه ژاپنی مابانه خود در شهر تردد می کند و برای همین به اسم جمشید سامورایی شهرت یافته است.

او در بین کارهای خلافش با یک مشتری خاص برخورد می‌کند که رقم یک میلیارد تومان را برای انجام یک کار پیشنهاد می‌دهد؛ جمشید و نوچه‌هایش باید به برلین بروند و یک سند باغ را بدزدند و بیاورند. باغی که به گفته مشتری جمشید متعلق به یتیم‌ها است و فرد مذکور آن را بالا کشیده است. باید بگویم که از اینجا به بعد داستان حول رفتن و رسیدن این تیم سه نفره لات و احمق به برلین می‌گذرد و اتفاقاتی که در خارج برای آن ها رخ می دهد.

پیشنهاد دانلود فیلم ایرانی:

دانلود فیلم متری شیش و نیم | دانلود فیلم ما همه با هم هستیم

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه | دانلود فیلم نبات  

همین ابتدا به یک نکته اشاره کنم آن هم اینکه حتما با همین خلاصه چندخطی متوجه این مساله شده اید که

«سامورایی در برلین» هم مانند تعداد زیادی از فیلم های ایرانی مانند تگزاس، من سالوادور نیستم و… حول کاراکتر یا کاراکترهای ایرانی می گردد که پایشان را خارج از کشور نگذاشته اند و حالا طی یک فعل و انفعالی به ناچار باید به یک کشور خارجی بروند و از قضا با یک خانم سانتی مانتال خارجی هم رو به رو می شوند و به او دل میبازند و حالا تلاش می کنند جلوی او سوتی ندهند !

سامورایی در برلین با همین فرمول داستان خود را پیش می‌برد و فیلمساز به اصطلاح کمدی ما همین موقعیت را دست مایه فیلم خود می کند تا به خیال خودش یک فیلم سینمایی کمدی خلق کرده باشد غافل از اینکه بدون داستان و فیلمنامه دقیق برای ژانر «کمدی» مخاطب با فیلمی رو به رو می شود که بیشتر ملغمه ایست از شوخی های بی ربط جنسی و غیر جنسی و… که فیلم را چندپاره کرده اند و گویی فیلم یک سری آیتم کمدی به هم پیوسته است.

اما با این تفاوت که «سامورایی در برلین» در خنداندن مخاطب هم ناموفق است و کلیپ های یک دقیقه اینستاگرامی فیلم به مراتب مخاطب را بیشتر به خنده وا می دارد تا زمانی که قصه را بداند و فضای فیلم را دنبال کرده باشد. وقتی می گوییم قصه ای در کار نیست دقیقا یعنی همین که این ماجرای یک خطی که از داستان تعریف کردیم هم به سرانجام نمی رسد و مخاطب و تا آخر فیلمنامه هم نمی‌تواند متوجه شود که ماجرای باغ تهران چیست و چرا دو نفر سر آن دعوا دارند! پش از این فیلم و سریالهای: فیلم سوگولی – فیلم من تانیا هستم – سریال ویچرسریال چرنوبیل در سایت کد تولز بررسی شد.

بزرگترین ایراد فیلم همانطور که گفته شد در فیلمنامه است ؛ اصلا بیراه نیست اگر بگوییم که احتمالا فیلم بیشتر از 10 صفحه فیلمنامه نداشته است وگرنه این حجم از حفره در فیلمنامه که هر کدام برآمده از ساده انگاری، فقدان منطق علت و معلولی و عدم شخصیت پردازی است.

شخصیت های فیلم کوچکترین پرداختی ندارند و از این رو مخاطب نمی تواند با آنها همراه شود و به همین علت هیچکدام از شوخی ها عمل نمی آید و اساسا مخاطب حس می کند این شوخی به این کاراکتر نمی خورد.

این در صورتی است که آن خلاصه داستان گفته شده پتانسیل وجود نقاط عطف و بحرانی و… را در خود دارد اما ابدا در فیلمنامه چنین چیزهایی به چشم نمی خورد.نکته عجیبی که پس از تماشای فیلم احتمالا ذهن مخاطب را درگیر می کند این است که چرا «حمید فرخ نژاد»ی که روزگاری «عروس آتش» و «ارتفاع پست» را بازی می کرد چگونه تن به بازی در این فیلم داده است ! ظاهرا او تبدیل به بازیگری شده است که دیگر در انتخاب نقش هایش دقت کافی را ندارد و تنها برای پر کردن وقت فیلم بازی می کند زیرا «لودگی» کردن نیاز چندانی به مهارت و هنر ندارد.

به نظر می رسد در این فیلم، فرخ نژاد و سایر بازیگران تنها برای سفر چند روزه به برلین و سیاحت در کشور آلمان راضی شده اند که در این پروژه حضور داشته باشند چراکه فیلمنامه از آن چند خطی که ذکر شد فراتر نمی رود و چیزی برای ارائه ندارد و حذف بسیاری از فصل ها و بازیگرهای فیلم خدشه ای به کار وارد نمی کند. وگرنه احتمالا خود «میترا حجار» و «گوهر خیراندیش» و… هم می دانستند که نقش خاصی در فیلم ندارند و بود و نبودشان در قصه تفاوتی رقم نمی زند!

لینک های دانلود فیلم سامورایی در برلین با انواع کیفیت کم حجم تا عالی

در صورت پخش از شبکه نمایش خانگی لینک دانلود فیلم سامورایی در برلین به رنگ قرمز تغییر می کند.

دانلود فیلم سامورایی در برلین کیفیت انتخابی کاربر  :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم سامورایی در برلین 480p :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم سامورایی در برلین 720p :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم سامورایی در برلین 1080p :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم سامورایی در برلین Hq 1080 :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم سامورایی در برلین Bluray 1080p  :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

 

منبع:ابزار قالب وبلاگ کد تولز

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
کد تولز
جملات زیبا از کتاب های مشهور

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]جملات زیبا از کتاب های مشهور | متن زیبا از کتاب های معروف برشی هایی زیبا از کتاب های معروف ایرانی و خارجی را با هم مطالعه می کنیم. متن های معروف دنیا، جملات انگیزشی کتاب ها، متن عاشقانه از کتاب های معروف، برشی از …

اخبار
4
برنامه و نتایج بازیهای رئال مادرید،بازی بعدی رئال مادرید،ساعت بازی رئال مادرید امشب

امتیاز شما [کل: 4 میانگین: 3.3]رئال مادرید | اخبار رئال مادرید نقل و انتقالات رئال مادرید ✅ ورودی ها 🚨🚨🚨 #رسمى روديگر به رئال مادريد پيوست 🔥🔥🔥 ❌ خروجی های رسمی: مارسلو، سبایویس، بیل و ایسکو ❌ خروجی های احتمالی: ماریانو، یوویچ، وایخو 🤝 تمدید های احتمالی: ميليتائو و وینی …

اخبار
تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان

امتیاز شما [کل: 1 میانگین: 2]تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان ابزار وبلاگ: تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان گروه علمی: بیماری آرتریت می تواند عملکرد افراد را به ویژه در زمان تشدید درد مفاصل با مشکل مواجه کند به گونه ای که فرد نمی تواند حتی امور …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x