عکس بازیگران سریال به رنگ خاک + اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

سریال به رنگ خاک

عکس بازیگران سریال به رنگ خاک + اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال

امروز در این نوشتار از بخش سریال ایرانی کد تولز مطلب “سریال به رنگ خاک, اسامی بازیگران سریال به رنگ خاک و خلاصه داستان سریال به رنگ خاک” را آماده کرده ایم. فیلم ایرانی به رنگ خاک در قالب 35 اپیزود به صورت سریال به پخش زمستان شبک یک خواهد رسید.

زمان پخش سریال به رنگ خاک

تی وی شوی به رنگ خاک (Soil color Serial) ساخت ایران چه زمانی پخش می شود؟ گفتنی است که سریال به رنگ خاک به کارگردانی مشترک حسن لفافیان و محسن یوسفی ساخته شده و از دهم آبان روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

خلاصه داستان سریال به رنگ خاک

خلاصه داستان این سریال آمده است: مهرداد که در جزیره هرمز به کار آموزش غواصی مشغول است دلباخته دختر ناخدا جمات است در حالی که ناخدا مخالف جدی ازدواج این دو است. از سوی دیگر یک تیم خلافکار به شدت در پی پیدا کردن مهرداد هستند و او نیز هر روز برای یافتن شیئی قدیمی به زیر آب رفته و غواصی می کند و….

اسامی بازیگران سریال به رنگ خاک

از جمله بازیگران این سریال عبارتند از : برزو ارجمند ، پوریا پورسرخ ، محمد متوسلانی، سیاوش طهمورث ، محمود پاک نیت ، بیتا سحرخیز ، فرشته سرابندی ، مجید سعیدی ، عزت الله رمضانی‌فر، امیر کاظمی ، علیرضا جعفری، علیرضا استادی ، کیوان ساکت اف ، هستی فرحی، مهدی صبایی ، اتابک نادری ، زهرا سعیدی ، شهروز ابراهیمی ، یوسف صفری بختیاری، دنیا نادرخانی، حسین توشه، سامان دارابی، ابوالفضل همراه ، فریبا امینیان ، محمدعلی سلیمان تاش، ایوب دمان، هادی معصومی، لیلی فرهاد پور، عرفان برزین ، آرمین ترکمندی، بایار فرج زاده ، معصومه بافنده، نگین غفاری و عاطفه خازنی پور بازیگران این سریال با نام قبلی سریال دردانه های خلیج فارس هستند.

پخش و تکرار سریال به رنگ خاک شبکه یک

این سریال در کنداکتور پخش شبکه یک سیما قرار گرفته و قرار است اولین قسمت آن روز جمعه ۱۰ آبان ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه به نمایش گذاشته می شود.

روز جمعه ۱۰ آبان ماه هر شب (به جزء پنج شنبه ها)

ساعت پخش ۲۲:۱۵ دقیقه

تکرار سریال: ۰۱:۳۰ بامداد، ۹:۳۰ و ۱۵:۰۰ روز بعد

پخش و تکرار سریال به رنگ خاک شبکه تماشا

بینندگان می توانند این سریال را از شبکه تماشا نیز ببینند

ساعت و تکرار پخش از شبکه تماشا

روز جمعه دهم آبان ماه هر شب

ساعت پخش: ۲۴:۰۰ از شبکه تماشا

تکرار سریال: ۰۶:۰۰ صبح، ۱۲:۰۰ و ۱۸

سریال به رنگ خاک چند قسمت است؟

کارگردانی سریال مربوط به بخش های جزایر «هرمز»، «لارک»، «قشم» و «بوموسی» برعهده حسن لفافیان و کارگردانی بخش جزیره «هنگام» برعهده محسن یوسفی بوده است.

این سریال تلویزیونی چهار اپیزود دارد و در ۵ جزیره «هرمز»، «لارک»، «هنگام»، «قشم» و «ابوموسی» فیلمبرداری شده است. فقط دو بازیگر ثابت در سریال نقش آفرینی کرده اند و هر اپیزود آن بازیگرها و قصه های متفاوت خود را دارد.

یکی از ویژگی های این سریال ۳۵ قسمتی بازخوانی روابط انسانی و فعالیت های اجتماعی ساکنان جزیره های خلیج فارس در کنار روایت داستان اصلی این مجموعه است.

پیشنهاد سریال ایرانی:

سریال به رنگ خاک

عکس بازیگران سریال به رنگ خاک + اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال

اسامی بازیگران سریال به رنگ خاک,خلاصه داستان سریال به رنگ خاک

عکس بازیگران سریال به رنگ خاک

کد تولز

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x