دانلود فیلم دختر شیطان

خرید فیلم دختر شیطان,دانلود قانونی فیلم دختر شیطان,دانلود فیلم دختر شیطان ایرانی,دانلود فیلم دختر شیطان سلام بمبئی ۲,دانلود فیلم سینمایی دختر شیطان ایرانی
دانلود فیلم جدید 2019 و 98
امتیاز شما
[کل: 1 میانگین: 1]

دانلود فیلم دختر شیطان و نقد فیلم

خرید فیلم دختر شیطان,دانلود قانونی فیلم دختر شیطان,دانلود فیلم دختر شیطان ایرانی,دانلود فیلم دختر شیطان سلام بمبئی ۲,دانلود فیلم سینمایی دختر شیطان ایرانی

عکس نمایه » فیلم ایرانی » تحلیل و دانلود کامل فیلم‌ ایرانی دختر شیطان

نام «قربان محمدپور» را قطعا با فیلم «سلام بمبئی» به خاطر دارید. فیلمی که اولین پروژه مشترک بین سینمای ایران و سینمای هند (بالیوود) لقب گرفت و با بهره گرفتن از «محمد رضا گلزار» و «بنیامین بهادری» به عنوان بازیگران نقش اصلی و مکمل، به فروش خوب و موفقیت آمیزی در گیشه دست پیدا کند.

البته قربان محمدپور پیش از قبول چنین پروژه ای با فیلم های ویدئویی همچون «دل بی قرار» و «آنچه مردان درباره زنان نمی دانند» و… شناخته می شد و پروژه «سلام بمبئی» به نوعی یک سکوی پرتاب برای این کارگردان که سالهاست در سینمای ایران به عنوان نویسنده و کارگردان فعالیت دارد محسوب می شد.

کد تولز: که البته موفقیت سلام بمبئی و فروش خوب این فیلم، صاحبان اثر و به ویژه قربان محمد پور را بر این داشت که قسمت دوم آن فیلم را بسازند که البته آن پروژه شکل نگرفت و به پروژه «دختر شیطان» تغییر ماهیت داد تا فاصله زمانی بین اولین و دومین همکاری ایران و بالیوود ، چندان زیاد نباشد و طرفداران این جنس از سینما که از رقص هم بهره می گیرد، خیلی منتظر نمانند.

اما خب «دختر شیطان» برخلاف انتظارات و علیرغم استفاده از بازیگر پولسازی مانند «حمید فرخ نژاد» و مدل مشهور خارجی، ابدا موفق نیست و مخاطب این فیلم را پس زده است. در این فیلم که بیشتر آن در هندوستان فیلمبرداری شده است حمید فرخ نژاد، ایشا گوپتا، جکی شروف، گلشن گروور، سمیران میشکروتی و محمد رضا شریفی نیا به ایفای نقش می‌پردازند.

نقد و بررسی فیلم ایرانی دختر شیطان از سایت کد تولز

نقد فیلم ایرانی: فیلم دختر شیطان درباره‌ی فرزند شیطان به نام «لبینی» با بازی ایشا گوپتا است که تصمیم دارد راهش را از شیطان که پدرش باشد جدا کند و رفتارهای شیطانی را کنار بگذارد و تبدیل به فرشته شود. لذا برای این کار باید مقابل یک انسان درستکار سجده کند.

او برای پیدا کردن چنین فردی سراغ فرهاد باحمید فرخ نژاد می‌رود که آنقدر در گناه غرق شده است که می‌تواند لبینی را ببیند! در نهایت فعل و انفعالاتی در زندگی برای فرهاد می‌افتد که از مسیر گذشته اش باز می‌گردد و رفته رفته به انسان درستکاری تبدیل می شود – به نوعی توبه می کند – تا اینکه لبینی در مقابل او سجده می‌کند.

پیشنهاد دانلود فیلم ایرانی:

دانلود فیلم شعله وردانلود فیلم عرق سرددانلود فیلم بمب یک عاشقانه

دانلود فیلم نباتدانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی | دانلود فیلم مارموز

سوپراستارهای سینما برای فروش ناموفق

فیلم سینمایی ساختن اصلا و ابدا کار ساده‌ای نیست. صرف داشتن یک «ایده» و صرف داشتن یک تجربه نیمه موفق در فیلم قبلی، نمی توان یک سرمایه عظیم برای فیلمسازی را هدر داد و جلوی دوربین برد. اما در ایران آقایان گاهی خیال می کنند که وجود یک فیلمنامه نیم بند، سرمایه تامین شده و آوردن سوپراستارهای سینما برای تولید یک اثر سینمایی کافیست و بقیه چیزها مانند «قصه محکم»، «کارگردانی»، «عوامل پشت دوربین» و…. همگی جزو حواشی هستند !

آنقدر تجربه های مبتذل و هدر رفته چه در ابعاد کلان که ده ها میلیارد خرج برداشته اند و چه در ابعاد خُرد که کمتر از 10میلیارد خرج داشته در سینمای ایران دیده ایم که دیگر این مساله تبدیل به اپیدمی شده که آقایان خیال می کنند با صرف داشتن «سرمایه» می‌توان در شهرک سینمایی غزالی، در هالیوود، در بالیوود یا در هر کجای دنیا فیلم برداری کرد و فیلم بد ساخت و بعد هم مانند آب خوردن با کمک رانت تهیه کننده اکران عید فطر گرفت. اتفاقی که به نظر می رسد در دختر شیطان رخ داده، چیزی شبیه به این سیکل معیوب سینمای ایران است.

«دختر شیطان» ابدا یک فیلم سینمایی نیست

از این رو «دختر شیطان» ابدا یک فیلم سینمایی نیست چراکه قطعا مخاطبان جدی سینما می دانند که فیلم ساختن چه قواعد و قوانینی دارد و چه پروسه ای برای ساخت یک فیلم طی شود تا بتوان پس از تماشای آن، لقب «فیلم سینمایی» رویش گذاشت. دختر شیطان اساسا یک سوء استفاده‌ی شکست خورده است.

یک میان مایگی محض که میان فیلم داستانگو و عناصر جذب مخاطب و رقص بالیوودی دست و پا می زند و متاسفانه به هیچکدام حتی نزدیک هم نمی شود. یک فیلم نامه‌ی کودکانه که از مرحله ایده فراتر نرفته است و آن قدر همه چیز دم دستی و سطحی است که در قسمت هایی به شئور مخاطب نیز توهین میشود را اضافه کنید به رقص های دسته جمعی هندی با لباس‌های رنگ و وارنگ که کوچکترین کارکردی در اثر ندارند و بیشتر مخاطب را به خنده وا میدارد تا لذت بصری.

فیلم از همان دقایق ابتدایی مساله اش را مطرح می کند و مخاطب پیش از دقیقه 20 وارد قصه می شود. پس از آن دقایق می گذرند و مطلقا هیچ اتفاقی نمی‌افتد! یه فصل کاملا طولانی در اوایل فیلم وجود دارد برای اینکه فرهاد(حمید فرخ نژاد) باورد کند که لُبینی همان دختر شیطان است که پر واضح است کم مایگی قصه باعث شده تا فیلمساز با این فصل طولانی به فیلمش آب ببندد.

قصه فیلم لو می رود

چنین رویکردی در طراحی روند قصه باعث شده است که از همان دقایق ابتدایی قصه لو برود و مخاطب بفهمد که در نهایت این دختر شیطان قرار است به فرهاد سجده کند و این کشمکش ها ساختگی است برای اینکه قصه پیشبرده شود. لذا هیچکدام از هیجانات و تعلیق های نصف و نیمه ای هم که در فیلم وجود دارد مثل احتمال سقوط هواپیما نیز کوچکترین سلولی از مخاطب را به لرزه در نمی آورد و بیشتر او را کسل می کند و دلش میخواهد فیلمساز زودتر نتیجه گیریش را انجام دهد و فیلم را به پایان برساند !

حتی صحنه‌های رقص بالیوودی هم بر جذابیت صحنه ها نمی‌افزاید و بر عکس مخاطب را می‌خنداند چرا که اگر رقص تکی بالیوودی در سلام بمبئی کمی جذابیت داشت بخاطر همراهی مخاطب با قصه آن فیلم بود. در اینجا که قصه ای وجود ندارد، این رقص بالیوودی تکی بیشتر روی اعصاب مخاطب است! شوخی های فیلم با ترامپ و نتانیاهو و البته پاپ – به عنوان نماینده مسیحیت- مانند وصله ناجور به این آش شعله قلم کار است که حتی بوی توهین هم گرفته است.

تیتر پروژه بزرگ همکاری بالیوود و ایران؟

تماشاگران سینمای ایران ثابت کرده اند که معمولا از سینمای تجاری و بفروش استقبال می‌کنند و آمار فروش سینما‌ها هم گواه همین امر است. اما آیا این به معنای ابله بودنشان است؟ خبرسازی برای حضور ایشا گوپتا با سابقه مدلینگ قرار است فروش فیلم را تامین کند یا تیتر پروژه بزرگ همکاری بالیوود و ایران؟ مسلما هیچکدام تا زمانی که کار تمام عوامل فیلم از نویسنده تا جلوه های ویژه بصری به واسطه هدایت ساده انگارانه کارگردان تا این اندازه مضحک به نظر می رسد.از اینکه با بررسی دختر شیطان همراه سایت کد تولز بودید, سپاسگزاریم.

لینک های دانلود فیلم دختر شیطان با انواع کیفیت کم حجم تا عالی

در صورت پخش از شبکه نمایش خانگی لینک دانلود فیلم دختر شیطان به رنگ قرمز تغییر می کند.

دانلود فیلم دختر شیطان کیفیت انتخابی کاربر  :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی

دانلود فیلم دختر شیطان 480p :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی 5,000 هزار تومان

دانلود فیلم دختر شیطان 720p :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی 5,000 هزار تومان

دانلود فیلم دختر شیطان 1080p :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی 5,000 هزار تومان

دانلود فیلم دختر شیطان Hq 1080 :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی 6,000 هزار تومان

دانلود فیلم دختر شیطان Bluray 1080p  :❃:  لینک خرید و دانلود قانونی 7,000 هزار تومان

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
کد تولز
جملات زیبا از کتاب های مشهور

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]جملات زیبا از کتاب های مشهور | متن زیبا از کتاب های معروف برشی هایی زیبا از کتاب های معروف ایرانی و خارجی را با هم مطالعه می کنیم. متن های معروف دنیا، جملات انگیزشی کتاب ها، متن عاشقانه از کتاب های معروف، برشی از …

اخبار
4
برنامه و نتایج بازیهای رئال مادرید،بازی بعدی رئال مادرید،ساعت بازی رئال مادرید امشب

امتیاز شما [کل: 4 میانگین: 3.3]رئال مادرید | اخبار رئال مادرید نقل و انتقالات رئال مادرید ✅ ورودی ها 🚨🚨🚨 #رسمى روديگر به رئال مادريد پيوست 🔥🔥🔥 ❌ خروجی های رسمی: مارسلو، سبایویس، بیل و ایسکو ❌ خروجی های احتمالی: ماریانو، یوویچ، وایخو 🤝 تمدید های احتمالی: ميليتائو و وینی …

اخبار
تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان

امتیاز شما [کل: 1 میانگین: 2]تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان ابزار وبلاگ: تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان گروه علمی: بیماری آرتریت می تواند عملکرد افراد را به ویژه در زمان تشدید درد مفاصل با مشکل مواجه کند به گونه ای که فرد نمی تواند حتی امور …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x