فیلم خاکستری the grey 2011: زنده بمان یا بمیر در این روز

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

[فیلم خاکستری the grey 2011 زنده بمان یا بمیر در این روز] زندگی برای جان آتوی (لیام نیسون) طعم و مزه خود را از دست داده است. آتوی خسته و درمانده از زیست نکبت بارش آماده مرگ است. او از زندگی بیزار است و به نظر می‌رسد جایی در اواسط فیلم تنها به منظور دلداری دادن به دوستانش درمورد ترس از مرگ حرف میزند.

آتوی نه گذشته درست و به دردبخوری دارد و نه امیدی به آینده دارد پس میبینیم در شبی که کل همکارانش در کلوپ هستند او تک وتنها اسلحه ای برمیدارد و برای خودکشی کلوپ را ترک میکند… (فیلم خاکستری the grey 2011 ) ساخته قابل بحث و قابل دفاع (جو کارناهان) در مورد سرنوشت و ایمان به خویش، پروردگار و معادلات کائنات است تا درگیری بین انسان و گرگ. هرچند حضور شوم گرگ ها و حمله های وحشیانه آنان به عده ای زخمی و بی پناه لحظات نفس‌گیری را می‌سازند اما خاکستری حضور این موجودات درنده را بهانه ای برای خلق اتمسفری خفقان آور و سوق دادن ذهن مخاطب به سمت هدفی والاتر می‌کند.

در خاکستری جان آتوی به عنوان شخصیت اصلی در تضادی غریب و آزارد هنده بین مرگ و زندگی قرار می‌گیرد و هرچند در مقدمه فیلم مخاطب متوجه نا امیدی او از زندگی می‌شود اما در حین تماشای اثر شاهد تلاش او برای حفظ جان خود و سایرین است. آتوی همچون رهبری با تجربه و سخت کوش می‌بایست در برابر تهاجم گرگ ها و مقابله با سرمای ویرانگر عده ای را رهبری کند و به آنان امیدتزریق کند! کارناهان و تیم فیلم‌برداریش بهترین بهره را از لوکیشن وهم انگیز و بیرحم اثر برده اند و هر تصویر و صدایی که به چشم و گوش مخاطب می‌رسند بیننده را دچار تشویش می‌کنند.

صدای گوشخراش بوران و تندبادهای بیرحمی که به درستی شنوایی بیننده را مکدر می‌کنند و نماهایی که تنهایی و بی پناهی افراد داخل فیلم را میان جنگل شکار کرده اند چشم او را به تماشای محیطی خشن و دلهره آور عادت می‌دهند. در خاکستری آتوی و همکارانش در جهنمی سفید پوش گرفتار گشته اند و حرکت در هر جهت این جهنم پیامد شومی را برای شخصیت‌ها به همراه می آورد. در خاکستری اصولا مخاطب نمی‌داند باید به چه چیزی امیدوار باشد.

گرگ؟ برف و سرما؟ قهرمانی نا امید و پوچگرا یا… کارناهان فیلم را از ابتدا تا انتها خفقان آور و ملتهب پیش می‌برد و با پایان بندی عجیبش کاری می‌کند خاکستری تبدیل به یکی از بهترین فیلم‌های حادثه ای این چندسال اخیر شود. خاکستری فیلمی است برای بارها دیده شدن و دریادها ماندن.

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
عکس پروفایل مینیمال با کیفیت 4k برای پس زمینه موبایل یا دسکتاپ کامپیوتر
اخبار
34
عکس پروفایل

امتیاز شما [کل: 95 میانگین: 4]500+ عکس پروفایل‌ جدید 4K HD با آپدیت روزانه،متن‌ خاص کوتاه‌،فیلم،ویدیو،گیف،کلیپ،کد تولز ☕️ عکسها با کیفیت 4k و full hd آپدیت 1400 و 2021 قرار گرفت. [بدون تگ تبلیغات] عکس پروفایل کد تولز  روزانه با کیفیت‌بالا آپدیت خواهد شد. 🚨 لطفا برای دیدن عکس‌ها چند ثانیه …

دانلود سریال جیران حسن فتحی،دانلود سریال جیران کامل،دانلود سریال جیران تمام قسمت ها،nhkg,n svdhg [dvhk
اخبار
دانلود سریال جیران،دانلود قسمت 1 اول سریال جیران

امتیاز شما [کل: 13 میانگین: 4.9]دانلود سریال جیران کامل | دانلود سریال جیران تمام قسمت ها ابزار وبلاگ » سریال ایرانی » دانلود سریال جیران حسن فتحی آگاه باش که حق و باطل باهم بدجوری غاطی شده! سهم مردم سختی و وحشته و سهم عالیجناب تاج و تخت پادشاهیه، کجاست کارگشایی …

دانلود فیلم ایرانی
اخبار
4
دانلود فیلم ایرانی

امتیاز شما [کل: 26 میانگین: 3.9]دانلود فیلم  ایرانی جدید 1400 و 2021 در بخش دانلود فیلم ایرانی می توانید به دانلود جدیدترین و بهترین فیلم‌های ایرانیِ روز بپردازید. فیلم های ایرانی گلچین شده شامل سال‌های (95، 96، 97 ،98 ،98 و 99 – 2017، 2018، 2019 و 2020) و با …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x
()
x