معرفی فیلم The Night Comes for Us 2018 شب به سراغ ما خواهد آمد

امتیاز شما
[کل: 1 میانگین: 1]

معرفی فیلم The Night Comes for Us 2018 شب به سراغ ما خواهد آمد

فیلم اکشن و پر از خشونت بی حد مرز امسال از نتفلیکس با نام The Night Comes For Us به فارسی شب به سراغ ما خواهد آمد.

فیلم اکشن و پر از خشونت بی حد مرز سال از نتفلیکس به نمایش در آمد. سینما در دوره ای قرار دارد که اکشن های رزمی و پر از خشونت سر از کشور اندونزی پیدا کرده اند. حالا تیم ستارگان و سازندگان فیلم های یورش دور هم جمع شده اند و معجونی پر از اکشن با ولتاژ خشونت بیشتر را خلق کرده اند.

معرفی فیلم The Night Comes for Us 2018 شب به سراغ ما خواهد آمد

مانند فیلم های قبلی طرح این فیلم هم بسیار آشنا و ساده است و دوباره فضای گانگستری و یک دختر در مرکز اکشن ها قرار دارند تا دلیلی برای این کشتار بدون توقف ایجاد کنند. داستان قاتل سابق که به دنبال رستگاری است و عده ای از قاتلان حرفه ای که به واسطه کارفرمایشان به دنبال او هستند چیز جدیدی نیست و پیش از این کیانو ریوز با جان ویک را در این فرم دیده ایم اما وجه تمایز این فیلم که توسط تیجاننتو ساخته شده صحنه های اکشن فوق العاده خشن و پر انرژی اثر است.

این فیلم پر از هنر های رزمی است که با انواع سلاح و ترکیبی از هر دو تشکیل شده است. اکثر مبارزات فیلم در فضا های کوچک و با دست و پا و سلاح سرد رخ میدهد البته ما شاهد کونگ فو چکی چانی نیستیم بلکه با سبکی سریع تر و خشن تر مواجه هستیم.

فیلم سراسرش از اندام های شکسته تا گلو های بریده و سر های خرد شده پر شده است. نحوه کارگردانی و فیلمبرداری کار بسیار حرفه ای است و نحوه تدوین این اکشن خشن را دیدنی تر کرده است. دیدن این معجون خشنوت و پر از سکانس های مبارزه هیجان انگیز را از دست ندهید.

همچنین ببینید: فیلم » فیلم ایرانی » سریال » نقد فیلم » وبلاگ

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x