فهرست 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان

امتیاز شما
[کل: 0 میانگین: 0]

فهرست 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان

ده بازیکن برتر تاریخ فوتبال دنیا,10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان,10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال,10 بازیکن برتر تاریخ

من و تو اوکی »»» اخبار ورزشی

اگر دوست دارید بدانید “ده بازیکن برتر تاریخ فوتبال دنیا” چه فوتبالیستایی هستند با من و تو اوکی از بخش اخبار ورزشی همراه باشید. برای خواند لیست 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان پیشنهاد می کنیم این مطلب را کامل مطاله کنید.رتبه های اول و دوم از لیست 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال همیشه در حال تغییر هستند و به صورت جدی حداقل تا 3 تا 5 ساله دیگه نمی توانیم بگوییم “بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان کیست؟

برای خواندن سریعتر بدون جزیتات فهرست ده بازیکن برتر تاریخ فوتبال می توانید فقط شماره های مطلب را بخوانید.

آخرین اخبار ورزشی امروز,جدیدترین اخبار ورزشی امروز,اخبار ورزشی و خبر های ورزشی

فهرست 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان

فهرست 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان به ترتیب از شماره 10 تا 1

10- فرانس بِکِن‌باوِر

آلمانی ها لقب قیصر را براش انتخاب کردن. در سال 1972 توپ طلایی بهترین بازیکن را نصیب خودش کرد و این عنوان را در 1976 تکرار کرد. اعجوبه فوتبال آلمان و جهان 4 بار مرد سال فوتبال آلمان شد! در زمان بکن باور، باشگاه بایرن مونیخ برای اولین بار برنده جام باشگاه های برتر آلمان شد ! در همین سال(1966) جام باشگاه های برتر اروپا را هم به دست آورد.

ابزار وبلاگ,کد وبلاگ,کد برای وبلاگ

9-دیه گو مارادونا
مارادونا با قدی متوسط ، حاشیه های غیر فوتبالی زیادی رو یدک می کشه. از شورش بر علیه مافیای فوتبال گرفته تا مواد مخدر! ولی نمیشه لیست بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان رو بدون اسم مارادونا تصور کرد! هر چند از دوران بازی های شگفت انگیز این نابغه فوتبال کمی گذشته ولی هرگز نمیشه فراموش کرد که در جام جهانی 1986 تقریبا یک تنه تیم ملی آرژانتین رو به قهرمانی رساند.

نتایج زنده فوتبال

8-ادسون آرانتس دونا سمینتو

نشناختی؟ بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان جناب پله افسانه ای که 3 دوره در جام جهانی فوتبال بازی کرده! پله بیش از 1200 گل رسمی در مسابقات به ثبت رسونده و اسطوره باشگاه سانتوس به حساب میاد. پله بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان مهارت بازی با هر دو تا پا رو به خوبی داشت! از ویژگی های پله مروارید سیاه برزیل، سرعت، شوت زنی، دریبل زنی و پاس های بی نظیرش هست! از هر زاویه ای که نگاه کنی پله بهترین و برترین بازیکن جهان محسوب میشه.

آخرین اخبار ورزشی

7- یوهان کرایف- بهترین فوتبالیست جهان

کرایف هلندی با 3 توپ طلا یکی از 10بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان می تونه باشه. در دهه 70 اوج هنرنمایی این هلندی پرنده عضو تیم بارسا بود. خیلی از کارشناسان فوتبال معتقدند که یکی از برترین و با استعداد ترین فوتبالیست های جهان همین هلندی می تونه باشه.6-رونالدو لوئیز نازاریو ده لیما

این بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان رو همه به اسم رونالدو می شناسن! رونالد برزیلی و از بازیکن های استثنایی در دنیای فوتباله . در دو جام جهانی ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ تیم فوتبال برزیل رو همراهی کرده و سه بار در سال‌های ۱۹۹۶، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۲ جایزه بازیکن برتر سال فوتبال جهان رو از فیفا دریافت کرد! به نظر خیلی از کارشناسان بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان رونالدو برزیلی هستش.

اسامی بازیکنان بارسلونا

6-رونالدو لوئیز نازاریو ده لیما

این بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان رو همه به اسم رونالدو می شناسن! رونالد برزیلی و از بازیکن های استثنایی در دنیای فوتباله . در دو جام جهانی ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ تیم فوتبال برزیل رو همراهی کرده و سه بار در سال‌های ۱۹۹۶، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۲ جایزه بازیکن برتر سال فوتبال جهان رو از فیفا دریافت کرد! به نظر خیلی از کارشناسان بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان رونالدو برزیلی هستش.

اسامی بازیکنان رئال مادرید

5-زین الدین زیدان- زیزو

دو ضربه سر استثنایی در فینال جام جهانی 98 کافی است تا زیدان رو یکی از 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان بدونی! قهرمانى در یورو۲۰۰۰ و نایب قهرمانى در جام جهانى ۲۰۰۶ را در کارنامه خودش داره! زیدان یکی از نوابغ و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هستش که سه بار به عنوان بهترین بازیکن سال جهان از طرف فیفا در ۱۹۹۸، ۲۰۰۰ و ۲۰۰۳ انتخاب شد. قهرمانی جام جهانی، جام ملت‌های اروپا، جام باشگاه‌های اروپا، لیگ ایتالیا، و لیگ اسپانیا رو در کارنامه حرفه ای داره! هم اکنون این بازیکن الجزایری تبار فرانسوی، سرمربی تیم رئال مادرید هستش.

رئال مادرید,اخبار رئال مادرید,ساعت بازی رئال مادرید امشب

4-میشل پلاتینی بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان

یکی از پر افتخارترین ستاره های ورزش فوتبال سلطان میشل فرانسوی هستش. پلاتینی با نزدیک به 400 گل! در لیست بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان،هم ردیف بزرگانی چون مارادونا، پله و کرایف قرار داره! این اسطوره فوتبال 3 بار متوالی جایزه توپ طلا رو به دست آورده و یوونتوس رو به افتخارات زیادی رسانده. بازیکن برتر فوتبال جهان در حال حاضر به عنوان رئیس کنفدراسیون یوفا، اتحادیه فوتبال اروپا مشغول به کار هست.

بارسلونا,اخبار بارسلونا,ساعت بازی بارسلونا امشب

3-رونالدو ده آسیس موریرا-رونالدینیو
رونالدینیو در زبان محلی یعنی رونالدوی کوچک! بهترین بازیکن جهان فوتبال رونالدینیو، با حرکات و دریبل های زیبا سبک خاصی را به وجود آورده! تا کنون 2 بار به عنوان بهترین بازیکن سال جهان از طرف فیفا انتخاب شده و در حال حاضر با تیم ملی برزیل بازی می کنه.

استقلال

2-کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو

کریستیانو رونالدو، مهاجم باشگاه فوتبال رئال مادرید و تیم ملی پرتغال است و به حق بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان نام گرفته. رونالدو برنده کفش طلای اروپا و همراه با شیاطین سرخ، قهرمان لیگ اروپا، قهرمان جام باشگاه های اروپا و جام خیریه انگلیس شد!  بازیکن برتر جهان دومین گلزن برتر لالیگا بعد از لیونل مسی شناخته شده! اعجوبه فوتبال جهان تا کنون 4 بار توپ طلا را به دست آورده.

پرسپولیس

1-لیونل آندرس “لئو” مسی کوچیتینی -لیونل مسی
بدون شک اسم لیونل مسی، ملی پوش آرژانتینی باید جزء اولین نفرات در لیست 10بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان باشه. مسی در سال 2014با کسب چهار عنوانِ بهترین بازیکن زمین در چهار بازیِ متوالی باعث رفتن آرژانتین به جام جهانی شد! جادوگر توپ و زمین، بازیکن برتر فوتبال جهان! 5 بار برنده توپ طلای اروپا شد و از این نظر هم صدرنشینه!
به نظر من بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان باید از این لیست انتخاب بشه! به نظر تو اینطور نیست؟ همه این اسامی از بزرگان و اسطوره های فوتبال جهان هستند.

به نظر  شما بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان کیست؟ ؟!

لیست 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان

اشتراک در
بهم اطلاع بده
guest
0 نظرها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام نظرات
کد تولز
جملات زیبا از کتاب های مشهور

امتیاز شما [کل: 0 میانگین: 0]جملات زیبا از کتاب های مشهور | متن زیبا از کتاب های معروف برشی هایی زیبا از کتاب های معروف ایرانی و خارجی را با هم مطالعه می کنیم. متن های معروف دنیا، جملات انگیزشی کتاب ها، متن عاشقانه از کتاب های معروف، برشی از …

اخبار
تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان

امتیاز شما [کل: 1 میانگین: 2]تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان ابزار وبلاگ: تمرینات بدنی آرتریت در منزل برای بانوان گروه علمی: بیماری آرتریت می تواند عملکرد افراد را به ویژه در زمان تشدید درد مفاصل با مشکل مواجه کند به گونه ای که فرد نمی تواند حتی امور …

بهترین سایت برای بک لینک,خرید بک لینک سایت,ovdn f; gdk;,خرید بک لینک چیست,خرید بک لینک اینستاگرام,سامانه هوشمند بک لینک,خرید بک لینک باکیفیت,بک لینک های قوی,خرید بک لینک چیست
اخبار
2
خرید بک لینک

امتیاز شما [کل: 2 میانگین: 3]خرید بک لینک یک بک‌لینک با کیفیت می تواند قدرتمندتر از 1000 بک‌لینک با کیفیت پایین باشد. #همه بک‌ لینک‌ها برابر نیستند. اگر می خواهید در SERP ها رتبه بالاتری داشته باشید ، بر دریافت بک‌لینک های با کیفیت تمرکز کنید. کدام را ترجیح می …

0
شرکت در بحث یا هر سوالی که دارید سریع کامنت کنید ...x